MODA - ÜNLÜLER

Loewe, Sonbahar/Kış 2023 Kadın Koleksiyonu gerçekle tuhaf olanı buluşturuyor

Farklı tasarımlarıyla tanınan Loewe, Sonbahar/Kış 2023 Kadın Koleksiyonu’nda oyuncular Taylor Russell ve Tang Wei ile çalıştı. Russell ve Wei, kampanya çekimlerinde katlanabilir Puzzle çanta, nappa deri Squeeze çanta ile Toy ve Bow gibi ayakkabıları sergiledi

Loewe, Sonbahar/Kış 2023 Kadın Koleksiyonu gerçekle tuhaf olanı buluşturuyor

Loewe, yeni kadın giyim kampanyasıyla Sonbahar/Kış 2023 sezonu için gerçeküstü ve tuhaf olanı canlı bir şekilde keşfetmeye devam ediyor. Kampanyanın yıldızları ise ünlü oyuncular Taylor Russell ile Tang Wei.

David Sims'in görüntülediği kampanyada oyuncular Taylor Russell ve Tang Wei; katlanabilir Puzzle çanta, nappa deri Squeeze çanta gibi siluetlerle Toy ve Bow gibi ayakkabı stillerini sergiliyor. Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu için hazırlanan kampanya, söz konusu nesnelerin arkasındaki hafifliği ve zanaatı aktarmayı amaçlıyor.

Gerçeküstücülük, nesnelerin kendisinden Russell ve Wei'nin giydiği kıyafetlere kadar kampanyanın tamamına nüfuz ediyor ve ‘şehvetli kadınlık’ hissi yayıyor. Eğlenceli görsellerde, gözü yanıltan bulanık baskılar ve Polly Pocket'ten ilham alan pastel görünümler yan yana geliyor.

Tüyler, yapay elmaslar, fırçalanmış süet ve kürkle süslenmiş giysiler LOEWE için standart olduğu gibi yeni koleksiyonda doku da büyük bir rol oynuyor. Markanın Sonbahar/Kış 2023 erkek giyim koleksiyonundaki doku, sembolizm ve renk araştırmasını sürdüren kampanyada; Puzzle Edge, Flamenco, Goya ve Paseo gibi öne çıkan stiller yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog