EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni ayın yenilenme enerjileri altında, biraz zorlanarak haftaya başlayabiliriz. Bol retrolu bir dönemi yaşıyoruz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
04.10.2021
Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)
  • Haftanın ilk günü yanlış anlaşılmalara açık bir zaman dilimi olabilir. İç huzursuzlukların yoğun olduğu bir dönemi deneyimleyebiliriz.
  • İkili ilişkilerimizde dengesizlikler yaşayabilir ve kendimizi daha çok sorgulayabiliriz.
  • 6 Ekim’de Mars’ın da eşlik ettiği 13 derece Terazi yeni ayı saat 14.05’te gerçekleşecek. Ayrıca detaylandıracağım…
  • Merkür’ün retro seyrinde olduğu bu süreçte gündemimizde daha çok ikili ilişkiler ve ani aldığımız kararlar olabilir. Şimdiden hayatımıza damgasını vurabilecek kararlardan, hırslı ve takıntılı duygulardan uzak durmaya niyetlenmeliyiz. Kazalara, sakarlıklara, dengesizliklere açık bir zaman dilimini deneyimleyebiliriz.
  • Algorap sabit yıldızı ile Mars’ın birlikteliği aynı zamanda bize rüzgarlarda artış, fırtına gibi hava olaylarının yaşanabileceğini, hava yolu ile bulaşan salgın hastalıkları ve ayrıca ateşli hastalıklarda da artış yaşanabileceğini anlatıyor. Etkileri pek iyicil görünen bir birleşim değil. Ayrıca Mars Terazi Burcu’nda; doğası gereği rahat edemediği bir yerleşimde olduğunu hatırlatmak isterim. Bu dönemde bireysel olarak her birimizin dengesiz çıkışlar içine sürüklenmesi gayet doğal bir süreç. Sakin kalmaya gayret etmek yaşamımızı mutlaka kolaylaştıracaktır.
  • 7 Ekim’de saat 14.21’de Venüs, Yay Burcu’na geçiş yapıyor. İkili ilişkilerimizde daha keyifli vakit geçirmeye odaklanabileceğiz. Bu süreç ruhsal olarak bizlerin korkularımızdan ve hırslarımızdan uzaklaşmamıza vesile olabilir.
  • 5 Ekim günü portal yeniden açılıyor. Merkür’ün Güneş’in kalbindeki (cazimi) yerleşimi güzel, olumlu yönde etkiler taşıyacak. Dileklerimizi, isteklerimizi gökyüzüne uçurarak bu güzel günü olumlu yönde değerlendirebiliriz. Adeta göklerin kralı kucağını açıp bizlerin sesini duymak istiyor olabilir. Bugün sokaktaki sevimli dostlarımıza ve yardımımıza ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz kişilere elimizi koşulsuz uzatmayı unutmayalım.
  • Haftanın ilk yarısında Venüs’ün son derecelerinde olması sebebiyle kişisel bakım açısından uygun bir haftada olmadığımızı hatırlatmak isterim.
  • Yeni ayın aynı zamanda Uranüs’e yapacağı zorlayıcı enerji, bize yolunda gitmeyen düzenin değişmesi gerektiğini anlatıyor olabilir. Ekim ayı ülkemiz ve bireysel olarak hepimizi etkileyebilecek türden olaylara gebe olabilecek bir ay olabilir. Ülkece bizi endişelendiren, kaygılandıran ve ekonomik dalgalanmalara açık bir zaman dilimini yaşayabiliriz.
  • Bu süreç içinde yeni ayın hepimiz adına huzur, sağlık ve beklediğimiz olumlu yönde değişimleri yaşamlarımıza getirmesi dileğiyle... Şifa olsun.

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız, Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

İkili ilişkilerimiz ve iş ortaklıklarımızda bazı farkındalıklar kazanabilir ve kadersel olarak yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. İlişkilerimizde denge kurmakta zorlanabilir ve zaman zaman yön kaybedebileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Kariyer alanlarımızda bazı konuları tekrar ele almak ve düşünmek zorunda kalabiliriz. Hayatımızda netlik kazanmamış konular var ise karar almak adına aceleci davranmamalıyız. Yeni bir geçiş öncesi krizli bir dönem olabilir. Arkamızdan gizli, saklı yapılan işler bu süreçte önümüze çıkabilir. Empati duygumuzu kaybetmeyelim ve meditasyon yaparak dengede kalmayı deneyimleyelim.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya, günlük rutin işlerimizle ilgili, çalışma ortamlarımızla ya da sağlığımızla ilgili çıkabilecek bazı krizleri yönetmek zorunda kalarak başlayabiliriz. Yaşamımızda değişime ve özgürlüğümüze çok önem verebileceğimiz bir dönem olabilir. Kişisel bakım ve estetik dokunuşlar için uygun bir hafta olmayabilir. Finansal anlamda alma-verme dengemizi korumaya dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir. Önümüze çıkabilecek yeni yatırım fırsatlarını sakince değerlendirmeli ve uzun vadeli olmasına dikkat etmeliyiz. Daha önceden başlattığımız yarım kalan işlerimizi tamamlamak ve sonuca varmak için uygun bir zaman olabilir. Bel ve böbreklerimizde hassasiyet yaşayabiliriz. Bu hafta bol sıvı tüketerek suyun şifasından özellikle yararlanalım.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya, ev ve ailevi konularla ilgili yeni oluşan gündemlerle başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde ani farkındalıklar yaşayabiliriz. İlişkilerimizi bu süreç içinde doğru yönetmeyi öğrenmek zorunda kalırken duygusal anlamda iniş ve çıkışlara açık bir enerji altında olabiliriz. Belki de geçmişle yüzleşmek zorunda kalabileceğimiz olaylarla karşılaşabiliriz. Yaşamımızda umut vadeden olumlu gelişmeler de önümüze aniden çıkabilir. Çocuklarımıza karşı daha anlayışlı olmalı, aramızdaki saygıyı korumaya ekstra önem göstermeli ve agresif sert söylemlerden uzak durmayı denemeliyiz. Haftayı sakin geçirmek adına suyla bolca temas halinde olabilir ve bilinçaltımızdaki sakladığımız olumsuz duygularımızı suya akıtmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya, yakın çevremizle yarım bıraktığımız plan ve projelerimiz üzerine görüşerek ve yeni fırsatlar yakalayarak başlayabiliriz. Aile içi iletişimde çok dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Eşitlik, denge ve uyum arayışında olurken ailevi konularda geçmişten gelen konularla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Kendimizi daha çalışkan bir ruh hali içinde hissedebiliriz. Yaşadığımız sağlık problemleri var ise bu haftanın enerjileri ile olumlu, güzel yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Çalışma ortamımızda kendimizi iyi hissettirebilecek olumlu gelişmeler de karşımıza çıkabilir. Hafta genelinde bol sıvı tüketerek ve kendimize biraz zaman ayırarak olumlu yönde dengede kalmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni bir haftaya finansal olarak yeni fırsatlar yakalayarak başlayabiliriz. Yakın çevre, kardeş, kuzen ilişkilerimizde geçmişte üstünü örttüğümüz olaylar var ise onların tekrar gündeme geldiğine şahit olabilir ve ruhsal olarak enerjimizi düşük hissedebiliriz. Programsız, kısa seyahatlerimiz oluşabilir; bu haftanın enerjilerinde karayolu ile yapacağımız yolculuklarda trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim. Kazalara, sakarlıklara açık bir atmosfer hakim olabilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir haber var ise olumlu yönde tarafımıza ulaşabilir. Ailemizdeki kadın figürlerden beklediğimiz yardımı alabilir, olumlu yönde değişim ve dönüşümler yaşayabiliriz. Kendi iç sesimize yönelebilir, yakın çevremizle fikir ayrılıklarına açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Ruhsal çalışmalar, meditasyon yaparak ve doğada iç sesimize vakit ayırarak; ayrıca öncelikle kendimize değer vererek haftayı olumlu yönde geçirmeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni bir haftaya haraketli, huzurlu ve heyecanlı bir atmosfer altında başlayabiliriz. Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz bir dönem olabilir. Sosyal çevremizde ve kariyer alanlarımızda adeta haftaya damgamızı vurabiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları gelebilir. Riskli yatırımlara girmeden önce son bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyelim. İkili ilişkilerimizde geçmişten gelen bir kırgınlığımız ya da çözüme kavuşturamadığımız bir sorunumuz var ise bu haftanın enerjileri altında olumlu yönde gelişmeler yaşayabilir ve kalıcı yönde kararlar alabiliriz. Haftanın enerjilerini kırmızı tonlarında kıyafetler ve aksesuarlar tercih ederek ve bolca suyla temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni bir haftaya yurt dışı bağlantılı işlerimiz var ise olumlu yönde beklediğimiz haberleri alarak başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde daha çok geri planda durmak isterken kendimizi zihinsel olarak iş yaşamımızdaki plan ve projelerimize odaklayabiliriz. Alerjik reaksiyonlara ve zehirlenmelere açık bir atmosfer altında olabiliriz. Özellikle bu hafta yediklerimize ve içtiklerimize ekstra olarak dikkat edelim. Yakın çevre ilişkilerimizde fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Güç çekişmelerinden ve krizli ortamlardan uzak durmaya niyet ederek toprakla bolca temas edebilir ve haftanın gergin enerjilerini olumlu yönde toprağa akıtmayı deneyimleyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya iç sesimize yönelerek, kalabalıklar içinde yalnız kalmayı tercih ederek başlayabiliriz. Bu haftanın yenilenme enerjileri altında daha önceden yarım bıraktığımız işlerimizi olumlu yönde tamamlayarak sonuca ulaştırabiliriz. İkili ilişkilerde kafamızı karıştırabilecek farkındalıklar yaşarken daha temkinli davranmayı tercih edebiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimiz açısından dikkatli olmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Kontrolümüz dışındaki olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Sağlıkla ilgili beklenmedik gündemler yaşayabiliriz. Ruhsal ve bedensel enerjimizi korumaya dikkat edelim. Arkamızdan çevrilen gizli kapaklı işler önümüze gelebilir. Hafta genelinde yeşil tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih edebilir, doğada biraz iç sesimize yönelebilir ve ruhsal çalışmalar yaparak şifalanmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya, sosyal çevremizde yeni düzenlemeler yaparak ve daha çok geleceğimizle ilgili plan ve projelerimize yönelerek başlayabiliriz. Kapattığımız bir konu sosyal çevremizde tekrar önümüze çıkabilir ve bir haksızlıkla karşı karşıya kalabiliriz. İletişimimize ve ağzımızdan çıkan sözlerimize ekstra dikkat edelim. Denge ve uyum arayışında olurken kontrolümüz dışında krizli, dengesiz ve uyumsuz yönde durumlar yaşayabiliriz. Keyfi olarak bir estetik yaptırma planımız var ise, bu haftanın enerjileri bıçaklı bir operasyon için uygun yönde olmayabilir. Haftayı daha çok iş odaklı olarak yarım bıraktığımız plan ve projelerimize yönelerek olumlu yönde değerlendirebiliriz. Hafta genelini suyla bolca temas ederek, suyun şifalanma enerjilerinden faydalanarak olumlu yönde dengelemeye niyetlenebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni haftaya kariyer alanlarımızda denge arayışı içinde ve kendimizi toplum önünde rahat ifade etmekte zorlanabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yoğun çalışma temposu altında kendimizi ruhen yorgun hissedebileceğimiz bu dönemde agresif çıkışlar yapmamaya özen göstermemiz gerebilir. İkili ilişkilerimizde önemli kararlar almak isteyebiliriz. İş alanlarımızda daha önceden yarım bıraktığımız bir projemiz var ise bu dönemin enerjisi altında yarım bıraktıklarımıza yönelebilir ve tamamlamak için kendimizi motive edebiliriz. Kariyer ve aile yaşamımızda adaletsiz durumlarla karışılabileceğimizin farkında olarak haftayı sakin geçirmeye niyetlenelim. Hafta genelinde mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih edebilir, tabiat anaya ufak bir tohum ekme yoluyla ruhsal yorgunluğumuzu toprağa akıtmayı, olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni bir haftaya daha çok geleceğimizle ilgili aldığımız kararları bir kez daha gözden geçirerek ve yurt dışı, uzaklarla bağlantılı işlerimize yoğunlaşarak başlayabiliriz. Hukuki bir meselemiz var ise aksaklık yaşayabileceğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak sakin kalarak ve bu haftanın enerjilerinde, yaşadığımız bir haksızlığı hukuki yolla almayı değil pozitif iletişimin gücüne inanarak sonuca kavuşturmayı deneyebiliriz. Yeni bir eğitime başlamak yerine yarım bıraktığımız bir eğitim ya da projemiz var ise, yeni ayın enerjileri altında onları sonuca ulaştırmayı deneyebiliriz. Hafta genelinde kırmızı tonlarında kıyafetler tercih edebilir ve meditasyon gibi ruhsal çalışmalara yönelerek olumlu yönde dengede kalmayı deneyebiliriz.

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)

Yeni bir haftaya ortak gelirler alanımızda bazı dengesizlikler yaşayarak başlayabiliriz. Kredi başvurusu yapmak için uygun bir haftada olmayabiliriz. Finansal anlamda dengesizlere açık bir hafta olabilir, adeta yön kaybedebiliriz. Kadersel olan birlikteliklerimizde ani farkındalıklar yaşayabilir ve kendimizi ‘kime, neyi, ne kadar veriyorum?’ şeklinde sorgulayabiliriz. Kontrolümüz dışındaki krizlerle dönüşüm yaşamak zorunda olabiliriz. Finansal anlamda bizi rahatlatabilecek, beklediğimiz fırsatı yakalayabiliriz. Aile içinde bir bireyin sağlığı ile ilgili beklenmedik bir durum yaşanabilir. Aceleci davranmadan haftayı sakinlik ve sükunet içinde geçirmeye niyetlenelim. Ruhsal olarak şifalanmak adına inancımıza göre ritüeller ve meditasyon yapabilir, doğada topraklanarak olumlu yönde huzuru ulaşmayı deneyimleyebiliriz.

Bonus: Ekim ayında burçları neler bekliyor?

 

Haftalık burç yorumları (4 Ekim-10 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler