İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya, Çarşamba günü Neptün destekli bir Yeniay var Balık burcunda! Bu hafta Merkür RETROSU başlıyor. Merkür Balık burcunda 3 hafta boyunca geri harekette olacak…

profil
Dolunay Karaca
04.03.2019
Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Koçlar, bu hafta sosyal alanda daha önce başlamış olduğunuz ve artık bıktığınız bir işi sonlandırıyorsunuz. Arkadaşlık hanenizde gerçekleşecek bazı durumlar, biraz sınama gibi olabilir. Bazı testlerden geçirdiniz insanları ve artık sonuçlarını açıklıyorsunuz. Çarşamba günü hem Balık burcunda yeniay var, hem de Merkür retroya başlıyor… Aşk hayatınızda eskileri bitiriyor ve yeni bir aşka kucak açıyorsunuz. Kafanızda çözemediğiniz, bir türlü yön ve şekil veremediğiniz konular, Merkür retrosu ile yeniden üzerinden geçilerek sonuca varacak. Ayrıca bu dönemde meditasyon yapmak size çok iyi gelecek, yanlış anlaşılmalara, platonik aşklara, söz verip tutmayanlara sırtınızı dönün.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Boğalar, haftaya başlarken sizler iş ve kariyer hayatınızla ilgili önemli bir dönüm noktasına geldiğinizi, bir yerlerde bir tıkanıklık yaşadığınızı fark ediyorsunuz ve çevrenizden artık yardım almanın vakti geldiği hissine kapılabilirsiniz. Bir iş bitiyor sizler için, yenisi için yer açılıyor. Daha doğrusu artık kariyer için avaz avaz bağırmıyor daha çok ev ve ailenize değer vermeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu durumda bu hafta genel anlamda bazı taşlar yerinden oynayacak sizler için çünkü Ay Boğa burçlarına kare açı yapıyor ve sizleri gerçekten etkileyecek. Balık burcundaki yeniay ise dilek dilemek, istemek, şifalanmak için bire bir! Arzuladıklarınızı, içinizde taşan duaları dile getirin, Merkür retrosu geçmişte yaşayamadığınız birtakım şeyleri tekrar istemenize vesile olacaktır.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili İkizler, bu hafta sizler hayata bakışınızı değiştiriyorsunuz; belki daha felsefi, belki daha olgun bakmaya, inanç sisteminizi değiştirmeye karar veriyorsunuz. Hukuksal konularda bir bitiş bir dönüşüm yaşayabilir, uluslararası konularda dikkat çekici gelişmelere yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Medya gibi bir konuyla ilgiliyseniz, yönünüzü başka bir tarafa çevirmeye karar verebilirsiniz. Aşk ile ilgili konularda keyfiniz yerinde olacak. ‘Mutluyum, mutlusun, mutlu’ modunda gezinebilirsiniz. Balık burcundaki yeniay sizleri iş konusunda da şevklendirecek, yeni başlangıçlar için kolları sıvamak isteyeceksiniz. Aileden birileri için güzel haberler var. Merkür retrosu ile iş yerinizde sizden hoşlanan birileri yeniden kapınızı çalabilir.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Yengeçler, bu hafta kredi çekmek, yatırım yapmak, yeni bir şeylere başlamak ister gibisiniz. Ortaklaşa yapılan işler size iyi gelmiyor; kendi başınıza karar almak ve işleri kendi isteğinize göre organize etmek hoşunuza gidiyor. Ameliyat durumu olan, herhangi bir hastalığı olan Yengeçler için biraz sıkıntılı bir süreç gibi görünse de neticesi iyi olacaktır. Miras konuları, okült çalışmalar, sizi sıkan düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Eşinizin veya partnerinizin maddi açıdan zorlayıcı etkiler altında olduğunu da vurgulamak isterim. Bu hafta yaşanacak birtakım olaylar bir farkındalığa çıkaracak sizleri. Özellikle Merkür retrosu sürecinde gizli kalmış birtakım konular açığa çıkarken, arkanızdan iş çevirenler önünüze düşebilir, onlar size çelme takmak isterken, siz onları yenilgiye uğratabilirsiniz. Balık burcunda yeniayda göreceğiniz rüyalar mesaj nitelikli, değerlendirmelisiniz.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Aslanlar, bu hafta aşk ve evlilik konularında bir mutluluk yaşayabilir; yeniden evlilik kararı alabilir, var olan fakat size sıkıntı veren bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz. Evlilik hanenize yani ikili ilişkiler hanenize denk gelen Ay, sizi kadersel bir yere götürecek. Belki de uzun zamandır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız ruh eşinize kavuşacaksınız. Bu hane aynı zamanda açık düşmanlıklarla ilgili; dolayısıyla bazı kıskançlıklar ve çekememezlikler de yaşayacak ve onlara rest çekeceksiniz. Bu hafta Çarşamba günü oldukça hareketli bir gün; Balık burcunda bir yeniay meydana geliyor; Merkür retro hareketine başlıyor… Eskilerde sizinle ortak olmak isteyen birilerine bu hafta yeşil ışık yakabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Başaklar, bu hafta hizmet verdiğiniz noktalarda birtakım kopma ve kırılmalar yaşayacağınız görülüyor. Günlük işlerinizi isteseniz de istemeseniz de bir şekilde değiştirmek durumunda kalacaksınız. Monoton giden bir şeyler artık değişiyor. Kiracılar, evcil hayvanlar, çalışıyorsanız çalışma arkadaşlarınız, sürekli görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla artık farklı bir dilden konuşmanın zamanı geldi sizler için. Sağlık konusunda da yeni bir süreç başlamış bulunuyor. Kontrolleri elden bırakmamakta fayda var. Balık burcunda gerçekleşecek yeniay size iyi gelecek; şifa bulacak, tazelenecek ve yeni bir ilişkinin meyvesini yiyeceksiniz. ‘Aşk adına güzellikler artık başlasın evet’ diyorsunuz ve başlıyor! Merkür retrosu mevcut bu hafta itibariyle ve sizleri önceden karar veremediğiniz her şey için son bir kez düşünmeye itecek. Yönetici gezegeniniz olduğu için bu aralar biraz unutkanlık mevcut.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Teraziler, bu hafta yeni bir aşk arama tutkunuzdan vazgeçip, kendinizi arkadaşlarınıza, kendi sosyal çevrenize, organizasyonlarınıza adamalısınız. Yani merkeze kendinizi koymalısınız. Evli ve çocuk isteyen Teraziler için de bir süre daha beklemek yerinde olabilir. Aşk ve flörtler biraz sıkıntılı olacaktır sizler için, yanlış kişilere takılma durumunuz yüksek görünüyor, çocukları olanların sorumlulukları artabilir ve onlarla ilgili karar alma durumları olabilir. Bu süreçte sizlere borsa, kumar gibi risk içeren oyunları önermiyorum. Spor yapmak en iyisi olacaktır. Bol hareket ve rahatlama sizlere iyi gelecektir. Sakatlanmamaya dikkat etmelisiniz. Balık burcundaki yeniayla birlikte ofis ortamınızda yenilikler yapılabilir, çalışmayanlar iş bulabilir, günlük rutinler biraz kontrol altına alınabilir. Merkür retrosu da aynı hanede olduğundan; ertelenme ve gecikmeler söz konusu olabilir, acele etmeyin.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Akrepler, Ay bu haftaya başlarken Boğa burçları gibi sizlerin burcuna da kare açı yapıyor; yani etkisi gözle görülür şekilde olacak. Direnç göstermek, kenara çekilmek yerine bu zamanlarda kaderin çizdiği yoldan yürümek en doğrusu... Sizler için taşınma, yer değiştirme, iş, kariyer konuları öne çıkıyor olacak… Bunları ele almalı ve ne gerekiyorsa yapmalısınız. Aşk konusunda ise gerekli desteği partnerinizden göreceksiniz. Bekar olanlar bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamalı, bir süre daha zaman tanımalılar kendilerine. Balık burcundaki yeniay sizlere şifa getiriyor, su grubundan olduğunuz için üçgen yani uyumlu açıyla sizleri her yönden desteleyecek. Olumlu sonuçlar getirecek sizlere. Merkür retrosunda ise biraz daha tedbirli davranmalı, iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Yaylar, bu haftaya başlarken ay sizin, yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde yer alıyor. Bu konularda inisiyatifi ele almalı ve sinirlerinize engel olmaya çalışmalısınız. Sık sık konuştuğunuz, birlikte kısa seyahatlere çıktığınız birileri canınızı sıkabilir; belki de artık bazı şeylerden uzaklaşma vakti gelmiş olabilir. Elinizde yazma, çizme, konuşma, metin hazırlama gibi işleriniz var ise onlarla ilgili bitiş ve sonuçlanma yaşamanız da büyük olasılıkla mümkün. Aşk konusunda sakin olmalı ve konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Balık burcundaki yeniayla birlikte ev ve aile konularında yeni başlangıçlar var; taşınmak isteyen, yer değiştirmek isteyenler için daha önceden beğendikleri ev veya arsa uygun görünüyor. Merkür retrosunda ise aile içindeki yanlış anlaşılmalara dikkat edilmeli.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Oğlaklar, bu hafta ay sizlerin maddi durumunuzu etkiliyor. Para konuları gündeminizden düşmezken, yeni iş kapıları arıyor olabilirsiniz. Harcamalarınız artmış ve bunları ödemek için taksitlerle boğuşuyor olabilirsiniz. Bu durum sizleri gerebilir ve bir kopuş noktasına gelebilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen Oğlaklar kesinlikle bir süre daha beklemeliler aksi takdirde kayıp yaşama olasılıkları fazla olacaktır. Bir süre beklemeli ve sabırlı olmalısınız. Eşinizin sevgisi ve desteği yanınızda. Bekar olanlar için yeni bir flört ve tanışma söz konusu. Bu hafta Merkür retrosu devreye giriyor; bu durumda sizler kısa seyahatlerinizde birtakım gecikmeler, ertelenmeler yaşayabilirsiniz; iletişim araçlarında problemler, arızalar olabilir. Balık burcundaki yeniay ile biraz daha iyimserlik öne çıkacak; özellikle kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle aranız çok iyi. Sizi gerçekten seviyorlar.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Kovalar, bu haftaya Ay kendi burcunuzda başlıyorsunuz; idealist ve dahi yönünüz devrede. Özgürce hareket etmek ise ilk önceliğiniz. Bazı kararlarda geri dönülmez bir yol izlerken, sizler vazgeçmekten haz almayan yapınızla biraz zorlanacaksınız. Ama her kayıp yeni bir kapı; yeni bir başlangıç olarak karşınıza çıkacak. Evlilik, imza gerektiren konular, iş, kariyer, çocuk, sağlık gibi bazı kişisel olarak alacağınız  kararlarda zincirleme bir değişim söz konusu sizler için. Bunun aslında tadını çıkarmalı ve Uranüs’ün yönetimindeki sizler verdiğiniz kayıplar için üzülmektense, sevinmeyi kendinize hediye etmelisiniz. ‘Değişmeyen tek şey değişimdir’ sözü sizler için gelsin… Balık burcundaki yeniay ve aynı hanedeki Merkür retrosu; iş ve para konularında size ödeme yapmayanları önünüze düşürüyor; istediğiniz parayı alacaksınız. Eliniz rahatlayacak.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)

Sevgili Balıklar, bu haftaya ay Kova burcunda hareket ederken başlıyoruz; eskisi gibi olmayan şeyler için üzülmekten vazgeçip, eskiyi eskide bırakma kararı alacaksınız. Biraz içe çekilmeye, yalnız kalmaya, inzivaya ihtiyaç duyabilirsiniz, her şeyden sıkıldığınızı, hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz, bırakmak istediğiniz şeyler için çok uygun bir süreç; bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmak, kendinizi suçlamaktan vazgeçmek ve hayatın olması gerektiği gibi olduğunun farkına varmak sizlere iyi gelecektir. Aşk konularında şansınız gayet iyi gidiyor; çevreniz sizi kıskanıyor. Sizin burcunuzda bir yeniay meydana gelecek; silkelenip, ayağa kalkacaksınız. Neptün destekli bu yeniayda şifalanmak, iyileşmek, mutlu olmak, huzur bulmak mümkün. Tam da istediğiniz anda her şeyin yerli yerine oturması moralinizi yükseltecek. Merkür retrosu da sizlerin burcunda, eski hatalardan ders çıkarın ve bir daha geri dönmeyin.

Haftalık burç yorumları (4-11 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler