EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (31 Mayıs - 6 Haziran)

Haftanın ilk gününe Ay’ın Kova Burcu seyrinde başlıyoruz. Özgürlüğün, sosyal konuların ön planda olacağı bir başlangıç yapabiliriz. Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşim; ideallerimizi, hayallerimizi gerçekleştirmek için destekleyici olabilir. Gerçeklerden uzaklaşmadan doğru adımlar atmaya önem vermeliyiz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
30.05.2021
Haftalık burç yorumları (31 Mayıs - 6 Haziran)

02 Haziran 2021 Çarşamba günü Venüs Yengeç Burcu’na geçecek. Sevgide, aidiyet ve güven temalarının daha fazla önem taşıyacağı bir sürece gireceğiz. 

Perşembe günü Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim ile bu duygular tetiklenebilir. Maddi konular ve ilişkilerimiz açısından oldukça keyifli gelişmeler gündemimizde olabilir. 

Hafta sonuna doğru, keyifli etkileşimlerin yerini biraz zorlayıcı etkiler alıyor olacak. 

Cuma günü gerçekleşecek Mars-Plüton karşıtlığı ile bazı konularda duygusal olarak kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Tartışmalara, gerginliklere, kazalara ve tehlikelere de açık bir gün olabileceği için dikkat etmek fayda sağlayabilir. 

Cumartesi günü Merkür ve Neptün arasında gergin bir açı devreye girecek. İletişim konularında zorlayıcı, yanlış anlaşılmalara açık bir gün olabilir. Kendimizi ifade ederken zorlanmalar yaşayabiliriz. Dalgınlıklara, unutkanlıklara, kandırılma ve dolandırılmalara dikkat etmemiz gerekebilir.

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Haftaya iç dünyamızda geçmişi ve geleceği değerlendirerek, ihtiyacımız olan motivasyonu belirlemeye yönelerek başlayabiliriz. Gerçekleştirmek istediklerimiz ile ilgili atılımlarda bulunabiliriz. Salı günü itibari ile ev ve aile temaları ile daha fazla ilgileneceğimiz bir sürece girebiliriz. Ailemizle vakit geçirmeyi, bağlarımızı kuvvetlendirmeyi, evimizi güzelleştirmeyi önemseyebiliriz. Alacağımız her türlü kararda hızlı hareket etmeden, mantıklı ve temkinli ilerlemek önem taşıyabilir. Hafta ortasında önemli görüşmeler içine girebilir, uzun vadeli anlaşmalar içine girebiliriz. Çevremizden veya otorite figürlerinden güzel destekler alabiliriz ve hafta sonu duygusal gerginlikler gündemimize gelebilir. Bir süredir içimizde bastırdığımız bir duygu, yoğun bir şekilde dışarı çıkabilir. Ev içerisinde ilgilenmemiz gereken durumlar, aile içi tartışmalar söz konusu olabilir. Ev kazalarına dikkat! Aynı zamanda hafta sonu önemli konuşmalar, görüşmeler, kararlar için uygun günler olmayabilir. Kendimizi ifade etmekte güçlük çekebiliriz. Dalgınlıklara, unutkanlıklara dikkat etmemiz gerekebilir.


Haftaya hedeflerimiz ve projelerimiz ile ilgili keyifli gelişmelerle başlayabiliriz. Hayalini kurduğumuz, bir süredir beklediğimiz bir konu olumlu ilerleyebilir. Salı günü itibari ile yakın çevre ilişkilerimizin güzelleşeceği, çevremizde güzel destekler alabileceğimiz bir süreç içine girebiliriz. Hafta ortasında kazançlarımızı arttırabileceğimiz, uzun vadeli gelir sağlayabileceğimiz bir konu karşımıza çıkabilir. Parasal konularda otorite figürlerinden alacağımız güzel destekler olabilir. Hafta sonu terslikler gündemimize gelebilir. Yanlış anlaşılmalar, planlarımızda aksaklıklar söz konusu olabilir. Buna bağlı öfke patlamaları yaşayabiliriz. Yakın çevremizle aramızda gerginlikler, tartışmalar gündeme gelebilir. Aynı zamanda ödemelere, harcamalara, alışverişlere dikkat etmekte fayda var. Yanlış yerlere ödemeler yapabiliriz. Dolandırılmalara dikkat etmemiz gerekebilir. Eşyalarımızı bir yerlerde unutabiliriz, para kaybedebiliriz. Dalgınlıklara dikkat!

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Yenileneceğimiz bir döneme ilerliyoruz. Bu dönemde almamız gereken sorumlulukların daha iyi farkına varabilir, geçmişe dair üzerinden geçmemiz gereken detaylar ile geleceğimizi yeniden planlamaya yönelebiliriz. Kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz önemli bir süreç geçirebiliriz. Salı günü maddi konularda destekleneceğimiz, gelirlerimizi arttırabileceğimiz güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir. İş, kariyer yaşantımıza daha fazla odaklanacağımız ve bu yönde başarılı ilerleyebileceğimiz bereketli bir sürece girebiliriz. Keyfi harcamalara açık olabiliriz, buna dikkat etmemiz gerekebilir. Hafta sonu ruhsal olarak huzursuz ve gergin hissedebiliriz. Parasal konularda yaşayabileceğimiz tatsız bir durum söz konusu olabilir. Kontrolümüz dışında gelişen, üzerimize baskı yaratacak bir ödeme karşımıza çıkabilir. Cumartesi günü zihnimiz dağınık olabilir. Yanlış kararlar almaya eğilimli olabiliriz. Dalgınlıklarımız veya unutkanlıklarımıza bağlı pürüzler yaşayabiliriz. Hayal kırıklığı hissedebileceğimiz bir durumla karşılaşabiliriz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat!

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ödemelerle ilgilenerek başlayabilir, gün içinde biraz kendimizi kısıtlanmış ve kaygılı hissedebiliriz. Hedeflerimize yönelik olumlu gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bu da motivasyonumuzu yükseltebilir. Salı günü itibari ile duygusallığımızın ve şefkatimizin artacağı bir sürece girebiliriz. Sevgi ihtiyacımız artabilir, sevgiyi dışarıya yansıtma şeklimiz daha görünür olmaya başlayabilir. İmajımızda değişimler yapmak isteyebiliriz. Aidiyet duygusunu, güveni hissedeceğimiz bir ilişki içine girebiliriz. Seyahatler, hukuk, eğitim gibi konularda keyifli gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasında finansal konularda olumlu etkiler içinde olabiliriz. Bu alanda otorite figürlerinden güzel destekler alabiliriz. Hafta sonu ikili ilişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren gergin gündemlerimiz olabilir. Kendimizi baskılanmış hissedebiliriz. İlişkileri çıkmaza sokacak tartışmalar söz konusu olabilir. Öfke kontrolünü dengelemek önem taşıyabilir. Aynı zamanda kendimizi ifade etmekte zorlanabileceğimiz, iletişimde güçlük çekeceğimiz günler geçirebiliriz. Geçmişe ait bir konu gündeme gelebilir, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili keyifli gelişmeler ile başlayabiliriz. Salı günü itibari ile ikili ilişkilerimiz ve maddi durumumuz ile ilgili geçmişimizi, geleceğimizi ele alabilir, bu konuda içimize dönerek biraz yaşamımızı gözden geçirmeye ihtiyaç duyabiliriz. Finansal olarak dış kaynaklardan elde edebileceğimiz toplu bir para elimize geçebilir. Hafta ortasında hedeflerimiz, projelerimize yönelik uzun vadeli, istikrarlı ilerleyebileceğimiz keyifli gelişmeler olabilir. İş bağlantıları kurabilir, yeni sorumluluklar alabilir, gelirlerimizi arttırabiliriz.  İkili ilişkilerimize yönelik sağlam ve kalıcı adımlar atmamız söz konusu olabilir. Hafta sonu sağlık temaları gündemimizde olabilir. Baş ağrıları, mide ağrıları yaşanabilir.  Ruhsal olarak kendimizi gergin, keyifsiz duygusal olarak baskılanmış hissedebiliriz. Uzun süredir içimizde bastırdığımız bir konuda öfke patlamaları yaşayabiliriz. Tartışmalara girebilir, konuları büyütebiliriz. Aynı zamanda arkadaşlarımız ile aramızda iletişim kopuklukları, yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya iş ve kariyer konuları ön planda başlayabiliriz. Sorumluluklarımız artabilir, uzun çalışmalar içinde olabiliriz. Gerçekleştirmek istediğimiz bir hedef, hayal doğrultusunda adım atabiliriz. Salı günü itibari ile sosyal çevremiz, arkadaşlıklarımız ön plana çıkabilir. Dostlarımızla aramızdaki bağları kuvvetlendirebilir, birlikte geçireceğimiz keyifli vakitlere daha fazla zaman ayırabiliriz. İkili ilişkilerimizden yana keyifli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni tanışmalar gerçekleşebilir. Hafta ortasında iş- kariyer konuları ile ilgili oldukça destekleyici olabilir. Geleceğimizi ilgilendiren uzun vadeli, istikrarlı adımlar gündemimizde olabilir. Yaşça büyük veya otorite konumundaki kişilerden çok güzel destekler alabiliriz. İşimizde kendimizi ortaya koyabileceğimiz güçlü girişimlerimiz olabilir. Ticari konularda kuracağımız bağlantılar, olumlu ilerleyebilir. Hafta sonu sosyal çevremizden birileri ile  aramızda yaşanabilecek tartışmalar söz konusu olabilir. Gergin, huzursuz bir ortamda bulunabiliriz. Yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları yaşanabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ilişkiler, çocuklar ile ilgili konular ön planda başlayabiliriz. Bu konularda kendimizi kısıtlanmış, baskılanmış hissedeceğimiz bir gün olabilir. İşimiz ile ilgili beklediğimiz bir konuda keyifli gelişmelerimiz olabilir. Salı günü itibari ile kariyerimizde kendimizi ortaya koyabileceğimiz bir süreç içine girebiliriz. İş yerimizde görev değişikliği, terfi durumları söz konusu olabilir. Hafta ortasında geleceğimize yönelik gerçekleştirmek istediklerimiz ile ilgili şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Eğitim, ticaret, hukuk alanlarında yapabileceğimiz uzun vadeli anlaşmalar, planlar olabilir. Kalıcı yeni başlangıçlara ilerleyebiliriz. Hafta sonu işle ilgili veya evle ilgili gerginlikler gündemimize gelebilir. Aile bireyleri ile aramızda yaşanacak tartışmalar gündeme gelebilir. İşimizi ilgilendiren, üzerimizde baskı hissettirecek bir durumla karşı karşıya kalabiliriz. Bu alanlarda öfke patlamaları yaşayabiliriz. Çalışma ortamımızda yaşanabilecek karışıklıklar, pürüzler söz konusu olabilir. İşe odaklanmakta güçlük çekebiliriz. Birlikte çalıştığımız kişilerle aramızda iletişim kopuklukları yaşanabilir.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya ev, aile temaları ön planda başlayabiliriz. Ev veya aile bireyleri ile ilgilenmemiz gereken konular olabilir. Salı günü itibari ile aşk ve ilişkilere yönelik yaklaşım şeklimiz sahiplenici, daha duygusal ve romantik olmaya başlayabilir. Sevdiğimiz şeylere emek vermeye, güvende hissetmeye ve hissettirmeye daha fazla önem verebiliriz. İlişkilerden yana oldukça şanslı, güzel bir sürece girebiliriz. Beklemediğimiz fırsatlar, keyifli gelişmeler karşımıza çıkabilir. Hafta ortasında ev alım satım, gayrimenkul konularında destekleyici etkiler içinde olabiliriz. Uzun vadeli, kalıcı başlangıçlar yapabiliriz. Hafta sonu maddi konular ve yatırımlar ile ilgili adımlar atmak, önemli kararlar vermek için uygun değil. Dolandırılabilir, kandırılabilir, sonunda pişman olabiliriz. Yakın çevremizi ilgilendiren, bir süredir içimizde biriken konuları ortaya dökebilir, tartışmalar içine girebiliriz. Dürtüsel hareket etmekten kaçınmak önem taşıyabilir. Kazalara dikkat!

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya iletişim ön planda başlayabiliriz. Almamız gereken kararlar, yapmamız gereken görüşmeler olabilir bu anlamda kendimizi biraz sorumluluklarımızdan ötürü kısıtlanmış hissedebiliriz. Hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirebilecek önemli adımlar atabiliriz. Salı günü itibari ile finansal kaynaklarımızı, ortak gelirlerimizi ilgilendiren destekleyici bir sürece girebiliriz. Yatırım, ev alım satım, gayrimenkul konuları ile ilgili şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hafta ortasında ikili ilişkiler, ortaklıkları ilgilendiren önemli görüşmeler, uzun vadeli anlaşmalar gündemimizde olabilir. İşle ilgili kuracağımız bağlantılar istikrarlı ilerleyebilir. Hafta sonu ev ve ailemizi ilgilendiren konularda geçmişe yönelik durumlar gündeme gelebilir. İletişim kurmakta, anlaşmaya varmakta zorlanmalar yaşayabiliriz. İlişkiler, evlilik, ortaklık ile ilgili kararsızlıklar, yanlış anlaşılmalar devreye girebilir. Maddi konularda yaşanabilecek tatsız durumlar gündemimize gelebilir. Baskılanmış ve gergin hissedeceğimiz konularla karşılaşabiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya maddi konular ön planda başlayabiliriz. Ödemeler ve harcamalar biraz kendimizi kısıtlanmış hissettirebilir. Salı günü itibari ile ikili ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili keyifli gelişmeler gündeme gelebilir, motivasyonumuzu yükseltebilir. Maneviyatımız, şefkatli yaklaşımlarımız artabilir. Yeni tanışmalar, yeni birliktelikler içine girebiliriz. Anlaşmalar, sözleşmeler, teklifler açısından olumlu değerlendirebileceğimiz bir süreç içine girebiliriz. Maddi-manevi karşımıza çıkabilecek şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamımızı ve maddi konularımızı ilgilendiren destekleyici bir hafta geçirebiliriz. Maddi gelirlerimizi arttırabileceğimiz iş anlaşmaları gerçekleştirebilir, uzun vadeli başlangıçlar yapabiliriz. Hafta sonu kafa karışıklıklarımız, dikkat dağınıklıkları gündeme gelebilir. İletişim konularında zorlanmalar yaşayabiliriz. Partnerimizle aramızda yaşanabilecek gerginlikler, tartışmalar, güç savaşı söz konusu olabilir. Duygusal patlamalar yaşayabiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya özgür, sosyal bir ruh hali ile başlıyoruz ancak karşımıza çıkabilecek bazı sorumluluklar bizi biraz kısıtlanmış ve huzursuz hissettirebilir. Salı günü itibari ile günlük rutinlerimiz ile ilgili yapmak istediğimiz değişimler açısından destekleneceğimiz bir hafta olabilir. Sağlığımızı ilgilendiren konularda fiziksel görüntümüze önem vereceğimiz, estetik, spor, bakım gibi konularda olumlu değerlendirebileceğimiz bir süreç geçirebiliriz.  İş hayatımız ve maddi gelirlerimiz ile ilgili karşımıza çıkabilecek şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Hafta ortasında aşk ve ilişki konularında uzun vadeli başlangıçların tohumunu ekebiliriz. Çocuklarımız ile ilgili geleceğe yönelik önemli sorumluluklar, kararlar alabiliriz. Hafta sonu ruhsal olarak kendimizi duygusal patlamalar içinde bulabiliriz. Geçmişe ait bir konu tekrar karşımıza çıkabilir, iletişimde sıkıntılar yaşayabiliriz. Üzerimizde baskı hissedeceğimiz bir konu gündeme gelebilir, öfkemizi kontrol edemeyebiliriz. Sağlığa dikkat!

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya biraz içe dönük, kendimizle baş başa kalmak isteyeceğimiz bir ruh hali ile başlayabiliriz. Keyif almaya daha fazla odaklı olabiliriz ancak yerine getirmemiz gereken sorumluluklarımız kendimizi kısıtlanmış hissettirebilir. Salı günü itibari ile aşk ve ilişkilerden yana keyifli bir süreç içine girebiliriz. Yeni bir aşk kapımızı çalabilir, var olan ilişkimizde duygular yoğunlaşabilir. Bu dönemde keyif aldığımız alanlara daha fazla vakit ayırmak isteyebiliriz. Hafta ortasında ev ve aile ile ilgili konularda adımlar atabiliriz. Taşınma, yer değişiklikleri gündeme gelebilir. Aile büyüklerinden, otorite figürlerinden güzel destekler alabiliriz. Hafta sonu ev, aile temalarında eskiye dair konular karşımıza çıkabilir, iletişimde zorlanabiliriz. Kararsızlıklar, belirsizlikler söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarımız veya partnerimiz ile aramızda gerginlikler, tartışmalar olabilir. Üzerimizde baskı, manipülasyon hissedeceğimiz durumlar içine girebiliriz. Duygusal patlamalar yaşayabiliriz.

Mutlaka okuyun: Haziran ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler