EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (30 Mart- 5 Nisan)

Pazartesi günü hareket ve dinamizm gezegeni Mars’ın Kova burcuna geçişi ile başlıyoruz haftaya... Mars’ın aktive edici enerjisi sosyal reformları ve birlik bilinciyle yapılan toplu hareketleri, mücadeleleri tetikleyecek. Bu pozisyona Satürn kavuşumu da dâhil olduğundan işin içine idari ve kısıtlayıcı etkileri de eklememiz gerekecek, bu hafta itibariyle hareketlerin biraz daha kısıtlanması, sokağa çıkma kurallarının tekrar düzenlenmesi söz konusu olabilir. Perşembe günü Venüs İkizler burcuna giriyor, sosyal etkileşim daha sözel ve bilgilendirici olacak. Bu hafta gerçekleşen gezegen açılarının sizlere olan etkilerini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
30.03.2020
Haftalık burç yorumları (30 Mart- 5 Nisan)

Sosyal çevrenizi yöneten bir alana giren Mars bu konuda hem başlangıçları hem kısıtlanmaları gösteriyor. Bazı arkadaş çevrelerinizle olan bağlarınız kesilirken, yenilerinin de oluşmakta olduğunu göreceksiniz. Aşk hayatınızla ilgili belirsizlikler, netleşebilir. Çocuklarınız ile ilgili online çevrelere girebilirsiniz.


İşverenlerinizle olan ilişkinizde yeni bir dönem başlıyor. İş konusunda bekleyişte iseniz bu geçiş beklediğiniz başlangıç fırsatını verebilir.  Pasif kaldığınızı düşündüğünüz şu dönemde, yeni bir iş modeli ya da çalışma şekli keşfedecek olabilirsiniz. Eşinizin kardeşleri ya da ilişkinizin yakın çevresi ile ilgili gelişmeler var.


Eğitim hayatınızla ilgili kararlar verebilir, bazı eğitimleri tamamlamak ya da yenilerini almak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Mars normalde seyahat evinizi etkinleştiriyor, keyfi olmasa bile iş ya da mecburi sebeplerle seyahat ediyor olabilirsiniz. Bu dönemde online bir şeyi satmak ya da pazarlamak için para harcayabilir, reklam vermek  gibi işlerinizin çevrelere ulaşmasını sağlayacak faaliyetlerde bulunabilirsiniz.


Bu dönem sizin için tam bir değişim ve dönüşüm zamanı. Hayatınızda kriz çıkaran kardeşler ve yakın akrabalarla bu dönemde yüzleşme ve sorunu masaya yatırma olanağı bulacaksınız. İletişim kaynaklı ya da yanlış anlaşılma kaynaklı gündemlerle biraz uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.


Eşiniz ya da ilişkiniz tarafından yeni bir şeyler başlatma konusunda teşvik alacak onların da cesaretlendirmesiyle girişimlerde bulunacaksınız. Yalnız Aslan burçlarının bu dönemde yeni bir ilişkiye başlaması çok muhtemel görünüyor. Daha önce başlamış ama adı konmamış ilişkilerinizin bu dönemde ciddileşmesi ve görünür olması söz konusu olabilir. 


Bu dönemde çok çalışıyorsunuz sevgili Başaklar, biliyorum siz zaten hep çok çalışıyorsunuz ama şöyle düşünün olanın dışında yeni işler ve yeni iş olanaklarıyla karşılaşacaksınız. Evcil hayvan sahibi olmayan Başaklar’ın hayatına yeni bir dost katılabilir. Bu dönem yeni bir rutini hayatınıza katmak ve sağlığınız için yeni rutinler oluşturmak için bulunmaz fırsat, diyete başlamak, spor yapmak bu dönemde başlandığında hayatınızda kalıcı olabilir. Kiracılarınızı değiştirmek isteyebilir ya da onların sorunlarını çözmekle uğraşıyor olabilirsiniz.


Daha fazla görünür olduğunuz, cesaretli olduğunuz ve başlangıçlar konusunda tereddüt etmediğiniz bir sürece gireceksiniz. Kariyer, iş ve tanınma amaçlı bir girişimde bulunmak için daha önce cesaret edemediyseniz bu dönemde bu konuda kendinize güveneceksiniz. 


Ev içinde yapılanmanın ve değişikliklerin yapıldığı bir süreçten geçeceksiniz. Evinizde tadilat yapmak ve evde başlamasını istediğiniz bir süreci başlatabilmek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Ev ve aileniz için harcamalar yaptığınız, ekonomik anlamda biraz açıldığınız bir dönem olabilir. Bundan önce çalıştığı için kendini izole edemeyen Akrepler, bu hafta itibari ile bunu başarabilecekler.


Zihinsel süreçleriniz ve iletişiminiz hızlanacak. Yeni bir mecrada yazmaya başlayabilir, iletişim kuracağınız yeni çevrelere girebilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve komşularınız ile gündemleriniz olabilir, onların hayatlarında yeni başlangıçlar olmasını gözlemleyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte ve iletişimde biraz sinirli ve saldırgan olmaya meyilli bir dönemden geçebilirsiniz. 


Bu dönemde ekonomik anlamda gelişmeler bekleyebilirsiniz. Para ve değerler evinizde ilerleyen Mars, ekonomik girişimlerde bulunabileceğinizi gösteriyor. Hoca, bir yabancı ya da eğitim veren birinden sizin için değerli bir bilgi elde edeceksiniz. Bu bilgiyi ekonomik olarak bir değere dönüştürebilirsiniz. 


Bu dönemde çok enerjik, girişken, tez canlı ve dinamik olacaksınız. Cesaret gerektiren işler daha önce problem olduysa bu dönemde olmayabilir çünkü cesaret ve dinamizm gezegeni Mars size geliyor. Bu dönemde biraz daha inatçı, ısrarcı olup, olaylara normalinizden daha sinirli tepkiler verebilirsiniz. 


İş ve kariyer hayatıyla ilgili gelişmeler kontrolünüzün dışına çıkabilir, bu dönemde belki biraz daha kabullenici olmalı ve olayları kontrol etmek yerine geldiği gibi yaşayıp kabul etmeyi seçmelisiniz. İlişkileriniz ile ilgili gelişmeler önceden gelişmiş ve şimdi önünüze düşüyor olabilir, pasif-agresif davranışlar sergilemek yerine ya da kendinizi kurban durumuna sokmak yerine, problemlerinizi ilgili kimselerle yüzleşerek çözmeyi deneyebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler