EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (30 Ağustos-5 Eylül)

Yeni bir haftaya iletişim gezegeni Merkür’ün sabah saat 08.09’da Terazi Burcu’na geçişi ile başladık. Bu dönemde ticaret ve hayat ortaklarımızla daha çok beraber hareket etmek isteyebilir ve ikili ilişkilerimizi gözden geçirip yeni kararlar alabiliriz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
30.08.2021
Haftalık burç yorumları (30 Ağustos-5 Eylül)
  • Yeni haftaya iletişim gezegeni Merkür’ün sabah saat 08.09’da Terazi Burcu’na geçişi ile başlıyoruz. Bu dönemde ticaret ve hayat ortaklarımızla daha çok beraber hareket etmek isteyebilir ve ikili ilişkilerimizi gözden geçirip yeni kararlar alabiliriz.
  • Ayrıca yılın son Merkür Retro’sunda Terazi Burcu’nda iken yaşayacağız. Hafta içinde bizi yoğun bir şekilde etkisi altına alabilecek Mars ve Neptün arasındaki zorlayıcı enerjiyi göz ardı etmemeliyiz. 
  • Mars ve Neptün gezegenlerinin karşıt olduğu zamanlarda ruhen ve bedenen bağışıklığımız zayıflayabilir. Bu enerjinin farkında olarak hijyen kurallarını göz ardı etmemeli ve stresli ortamlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Zaman zaman yön kaybedebilir, denge arayışı içinde olabiliriz. Bu zamanlar ayrıca ameliyatlar için de uygun değildir.
  • Dikkatli olmamız gereken diğer bir konu da bağırsak sistemimiz ve zehirlenmeler olabilir. Bu süreç içinde deniz kazalarına karşı da dikkatli olmalıyız. Mümkün olduğunca çocuklarımızı havuza ve denize yalnız göndermemeye özen gösterelim, kontrolümüz altında tutalım.
  • Adeta kafamız karışabilir kendimizi ruhen aşağıya çekilmiş hissiyatı içinde bulabiliriz. Yaşamda kendimizi kandırdığımız alanları gözden geçirebilir ve bağımlılıklarımızdan kurtulmaya niyetlenebiliriz. Enerji alanımızı koruyalım ve beraber olduğumuz insanlara ekstra dikkat edelim, kandırılmalara açık bir dönemi de deneyimleyebiliriz.
  • Haftanın son günlerinde Venüs ve Plüton arasındaki zorlayıcı enerjinin etkisi ile ikili ilişkilerimizde alevli günler yaşayabiliriz. Venüs’ün Terazi Burcu’nda olması sebebiyle ne kadar öfkelensek de dönüp orta yolu bulabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Bir anlık karar ile dış görünüşümüzde değişikliğe gitmek isteyebiliriz. Fakat bu enerjinin estetik dokunuşlar için uygun olmayacağını hatırlatmak isterim.
  • Psikolojimizi bozabilecek yeni gündemler içinde olabileceğimiz bu hafta genelinde korku frekansına kapılmadan, sevgi enerjimizi yüksek tutarak yaşamda sağlam adımlarla ilerlememiz dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Haftaya ikili ilişkilerimizle ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. Yeni ortaklık teklifleri alabilir, tek başımıza karar vermek istemeyeceğimiz bir dönem içinde olabiliriz. Şeffaf ve açık bir iletişim içinde olmak bu süreçte bizler için daha iyi olabilir. Enerjisinden hoşlanmadığımız kişileri yaşamımızdan çıkarmak gibi bir karar alırken, ikili ilişkilerimizde aradığımız tutkuyu içimizde hissedebiliriz. Finansal olarak beklediğimiz güzel gelişmeleri yaşayabileceğimiz bu hafta aniden karşımıza ödemeyi unuttuğumuz eski bir borç çıkabilir. Sağlığımızla ilgi yeni gündemlerimiz olabilir. Özellikle ateşli hastalıklara, bağırsak ve sindirim sistemimize de ekstra dikkat etmemiz gerebilir. 

Göklerin mesajı: İkili ilişkileri iyileştirme zamanı.


Haftaya hayatın içinde çok daha yoğun olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Günlük yaşamımızla ilgili yeni yapılandırmalar içinde olabilir ve kariyer alanlarımızla ilgili yeni, umut verici gelişmelere şahit olabiliriz. Aşk ilişkilerimiz ve çocuklarımızla ilgili kafamızın karıştığı belirsizlik içeren bir haftayı deneyimleyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili yeni değişimler yaşayabiliriz. Sosyal çevremiz ve arkadaşlık ilişkilerimizde krizli bir ortam oluşabilir, bu enerjinin farkında olarak sakin kalmalı ve temkinli davranmayı denemeliyiz. Göz önünde rahat akışta olabileceğimiz ve takdir toplayacağımız bir dönem yaşayabiliriz.

Göklerin mesajı: Sevdiklerin seni değişime zorluyor.


Haftaya ebeveynlerimiz ve sevdiklerimizle ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. Ailevi konularda biraz gerginliklere açık bir dönem olabilir. Özellikle ev ve gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. Finansal akışımızın artacağı bir haftayı yaşayabilir, yaşamımıza yeni insanlar alabiliriz. Üstünün kapandığını düşündüğümüz eski aşklarımız karşımıza çıkabilir. Önemli kararlar almak için uygun bir haftada olmayabiliriz. Ani bir kararla tatil programı yapabilir ve biraz içsel olarak sakin kalmak isteyebiliriz. Diyete başlamak için gökyüzünün enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: Hayata geçirmek istediğin planlarından vazgeçme… Şans seninle!


Haftaya yaşamda biraz geri planda olmak isteyebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Hafta ortasında uzun süredir beklediğimiz güzel haberleri alabiliriz. Odak noktamızın kendi içsel yolculuğumuz olabileceği bu süreçte yakın çevremizle bazı stresli durumlar yaşayabiliriz. Kariyer ile ilgili alanlarda yeni adımlar atmak isteyebiliriz. Kişisel yeteneklerimizin farkında olabilir ve kendimize yeni hobi alanları yaratabiliriz. Uzaktan bağlantılı işlerimizde yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. Aldanma ve aldatılmalara karşı da dikkatli olmalıyız. 

Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.


Haftaya sosyal çevremizin fazlası ile hareketlendiği ve bol iletişim içinde olabileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Parasal konularda yapmak istediğimiz yatırımlara karşı dikkatli olmalıyız. Planımızda olmayan bir ödeme karşımıza çıkabilir. Kariyer ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Çevremizde insanların toplandığını görebilir ve yaşamın sahnesinde yer almak isteyebiliriz. Beslenme alışkanlığımızı tekrar gözden geçirmeli ve kalp sağlığımıza ekstra özen göstermeliyiz.

Göklerin mesajı: Sosyal çevrene kendini gösterme zamanı.


Haftaya kendi varlığımızı rahat akışta ortaya koyabilir ve yaşamdaki hak edişlerimizin karşılığını alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Konfor alanlarımız için hiç düşünmeden ekstra harcamalar içinde olmak isteyebiliriz. Bu hafta açık düşmanlarımızın farkına varabileceğimiz beklenmedik durumlar içinde olabiliriz ve farkındalıklarımız artabilir. Taşınmaya karar verebiliriz. Cesaret gerektiren işlerimizde yeni başlangıçlar yapmak için ideal bir hafta olabilir. Konuşmalarımızla yakın ve iş çevremizde takdir toplayabiliriz. 

Göklerin mesajı: Geleceğe yönelik hayallerinin peşinden cesaretle git.


Haftaya eğitim ve yurt dışı bağlantılı işlerimizde yeni fırsatların karşımıza çıkabileceği enerjilerle başlayabiliriz. Hayatımıza ortak aldıklarımızla ilgili bazı çekişmeli durumlar içinde olabilir ve yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Çalışmayan Teraziler için yeni iş başvuruları gündemde olabilir. Bu hafta daha çok uyum ve huzur arayışında olurken iletişim konularında sosyal çevremizde aranılan bir isim olabiliriz. Hafta genelinde zehirlenmelere ve ateşli hastalıklara karşı da çok dikkatli olmamız gerekebilir. Alerjik reaksiyonlara karşı da dikkatli olmalısınız, bu hafta genelini Covid-19 aşısı için değerlendirmeniz uygun olmayabilir.

Göklerin mesajı: Sağlığına gereken önemi göster.

 


Haftaya finansal anlamda rahat nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Özel yaşamımızda bazı hayal kırıklıkları içine sürüklenebilir ve kendimizi ruhen dış dünyadan soyutlamak isteyebiliriz. Kendimizle ilgili sürünceme içinde olan durumları çözüme kavuşturabilir, mücadele içeren bir dönemi deneyimleyebilir ve kadersel değişimler yaşayabiliriz. Kendimizi ufak dokunuşlarla yenilemek isteyebiliriz. Çevremizle her fikrimizi paylaşmak için de uygun bir hafta olmayabilir.

Göklerin mesajı: Herkesi kendine dost bilme.


Haftaya kariyer ve meslek hayatımızda yenilenme enerjileri ile başlayabiliriz. Aile ortamlarımızda bazı gerginlikler yaşayabiliriz. Kadersel etkiler altında olabilir, son 6 aydır ektiklerimizi biçme dönemini yaşayabiliriz. Kalıcı yeni iş anlaşmaları içinde olabiliriz. Sosyal çevremiz içinde adeta göz bebeği olduğumuzu hissedebilir ve sevdiklerimizin bize ihtiyaç duyduğu durumlar yaşayabiliriz. Sağlığımıza ekstra önem göstermemiz gereken bir hafta yaşayabiliriz. 

Göklerin mesajı: Ani sürpriz gelişmeler senin için yolda.


Haftaya günlük rutinlerimizde rahat akış içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Cesaret gerektiren işlerimizde geri durmazsak bizler için kazançlı yeni fırsatlar yakalayabiliriz. İkili ilişkilerimizde sürprizli hoş bir atmosfer yakalayabiliriz. Geçmişten getirdiğimiz kırgınlıklarımızı aşabileceğimiz ve ruhsal olarak huzuru yakalayabileceğimiz ideal bir hafta olabilir. Bekar Oğlaklar yeni biriyle tanışabilirler. Ailemize katılacak yeni bebek müjdesi alabiliriz.

Göklerin mesajı: Hedefine ulaşana kadar yoluna çıkabilecek zorluklara teslim olma.


Haftaya yaşamımızda finansal anlamda ödüller alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Fakat finansal olarak aldanmalara açık bir dönem olabilir, tedbirli davranmayı göz ardı etmeyelim. Resmi işlerimizde bazı gecikmelerle karşılaşabiliriz. Taşınma, yer değişikliği gibi bir gündemimiz olabilir. Ruhen bizi tıkadığını düşündüğümüz enerjilerden düşünce gücüyle uzaklaşıp bu dönemde rahat akışta olabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz terfi var ise bu hafta olumlu gelişmelere şahit olabilir ve beklediğimiz mutlu haberi alabiliriz. Zihinsel olarak enerjimizi düşüren ortamlardan uzak durmalı ve unutkanlığımızdan kaynaklanabilecek bazı kayıplara açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.

Göklerin mesajı: Parasal konularda kayıplara karşı dikkatli ol.


Haftaya başlarken ikili ilişkiler daha fazla gündemimizde olabilir ve zorlanabileceğimiz enerjiler altında kalabiliriz. Yaşamımıza yeni bir insan almak için doğru bir zaman olmayabilir. Bağımlı olduklarımızdan kurtulmak için ideal bir zaman olabilir. Yeni seyahat programına katılabilir ve huzurlu bir hafta yaşayabiliriz. Kişisel gelişimimiz için yeni bir eğitim programı içinde olabiliriz. Hayata olumsuz bir enerji altında bakabileceğimiz bu hafta ruhsal enerjimizi yüksek tutmaya önem gösterelim.

Göklerin mesajı: Bağımlılıklarından kurtulmaya niyetlen.


Önceki ve Sonraki
Haberler