EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3 Ocak-9 Ocak)

Yeni bir yıla merhaba dediğimiz ilk günlerde, Oğlak Yeniay’ının etkileri altında hızlı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Mantıklı ve sistematik kararlar almak isteyebileceğimiz bir enerji ile yeni bir haftaya başlayacağız. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı…

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
02.01.2022
Haftalık burç yorumları (3 Ocak-9 Ocak)

Merkür’ün, Kova Burcu’ndaki seyrini başlattığı bugünlerde geleceği daha fazla düşünebilir, olaylara daha net bir çerçeveden bakmak isteyebiliriz.

Bu süreç içinde; 

  • Göksel olaylar ilgimizi daha çok çekebilir ve gözlerimiz fazlasıyla gökyüzüne çevrilebilir.
  • Haftanın ilk gününe iyimser ve yaratıcı bir enerji altında başlayabiliriz. 
  • Hayallere fazla dalmadan, gerçekçi bir bakış açısı yakalayabiliriz.
  • Biraz daha fazla iç sesimize yönelerek kendimizi keşfetmemiz için ideal bir zaman olabilir.

Perşembe günü, Ay ve Jüpiter kavuşumunun enerjisi ile güne şanslı bir enerji altında başlayabiliriz. Manevi şifa içeren her türlü çalışmanın sonucunu olumlu yönde hissedebiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz açısından günü değerlendirebiliriz. Sokakta yaşayan sevimli dostlarımızın ve yardımımıza ihtiyacı olanların yanında bulunabiliriz.

Evrensel şifanın yüksek olduğu bugünlerde, işleyen sistemin içinde yer alabilmek, içsel huzuru yakalamak adına destekleyici olabilir.

Hafta genelinde Venüs ve Neptün uyumlu enerjisi altında olabiliriz. Bu enerji altında kırgınlıklarımızı giderebilir, affetmenin huzurunu hissedebilir, şartlarımızı fazla zorlamadan akışta kalabilmeyi ve işleyen sisteme teslim olmayı deneyimleyebiliriz.

Hafta sonu Merkür, Chiron uyumlu birlikteliğinde;

  • Ticari yaşamlarımızda iyileştirici bir enerji içinde olabiliriz.
  • Hayat koşullarımızı güzelleştirmemize fayda sağlayacak kararlar almak isteyebiliriz.
  • İhtiyacı olan sevdiklerimize psikolojik destek verebiliriz.
  • Sevginin gücüyle etrafımızı aydınlatabileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz.

Bereketli, huzurlu ve sağlıklı bir haftayı deneyimlememiz dileğiyle…

Yeni haftaya başlarken, gelecek planlarımıza yönelebiliriz. Çeşitli fırsatlarla karşılaşabiliriz. Sosyal çevre ilişkilerimiz vesilesiyle yeni fırsatlar yakalayabiliriz. Yeni hedeflerimizin peşinden umutla koşabiliriz. Toplum önü statümüzde değişime açık bir süreci deneyimleyebiliriz. Yeni kararlarımızı düşünmeden başlatmak için uygun bir hafta olmayabilir. Kariyerimizle ilgili yeni kararlar gündemde olabilir. Finansal koşullarımızda iyileşme olabilir. Evimizde ya da çalışma alanlarımızda beklettiğimiz bir tadilat programımızı, bu haftanın enerjileri ile başlatma kararı verebiliriz.


Yeni haftaya, hayallerimizi gözden geçirebileceğimiz ve yeni planlarımıza, projelerimize daha gerçekçi bir zihinle yaklaşabileceğimiz bir enerji altında başlayabiliriz. Yurt dışı bağlantılı bir iş yapıyorsak, yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ticari faaliyetlerimizde istediğimiz bereketi yakaladığımızı düşünebiliriz. Hukuki konularda beklediğimiz bir karar varsa, bizi destekleyici şekilde sonuca bağlanacak gelişmelerle karşılaşabiliriz. Yurt dışı seyahat programımızda bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Yaşamımızdaki otoriter figürlerle çatışmalı bir enerjiye açık olabiliriz. Bu durumun farkında olalım ve mümkün olduğunca yapıcı davranalım. Kontrolümüz dışında gelişebilecek kadersel olumlu gelişmelere açık olabilir ve gökyüzü tarafından desteklendiğimizi hissedebiliriz.


Yeni haftaya, huzurlu bir enerji içinde başlayabiliriz. Ortak gelirlerimizde oluşan sorunlarımızı çözüme kavuşturabileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. Beklediğimiz kredi başvurumuzun sonucunu olumlu bir şekilde alabiliriz. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli olmak faydalı olabilir. Toplum önü statümüzde güzel bir değişim zamanını yaşayabiliriz. Yeni hayallerimizin peşinden umutla gitmek isteyebiliriz. Yeniyi başlatmak yerine, elimizde yarım kalan işlerimize yönelmek için uygun bir zaman olabilir. Kaygılarımızdan arınmaya niyetlenmek ve ruhsal olarak enerjimizi düşüren kişilerden hafta genelinde uzak durmak bizler için faydalı olabilir. İçimizdeki yaratıcı gücü fark etmek için ideal bir hafta olabilir.


Yeni haftaya, geleceğe yönelik planlarımızın, umutlarımızın yeşerebileceği bir enerji altında başlayabiliriz. Hafta genelinde, geçmişten gelen kırgınlıklarımızı giderebiliriz. Geçmiş hatalarımızı toparlayabileceğiniz bir enerji içinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizde dengeli ve huzurlu bir geçişi yakalayabiliriz. Yeniay enerjisi içinde olacağımız hafta genelinde, yeni bir iş ortaklığı gündeme gelebilir. Yeni işleri, yeni kararları çok fazla destekleyici bir enerji olmayabilir. Daha çok karşımıza, yarım kalmış işlerimizi olumlu yönde tamamlamak adına fırsatlar çıkarabilir. Gelecek planlarımızı gözden geçirmek ve program oluşturmak için ideal bir zaman olabilir. 


Yeni haftaya, günlük rutin işlerimizi, çalışma koşullarımızı ve sağlığımızı gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Kontrolümüz dışında yaşayabileceğimiz olaylar nedeniyle yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabiliriz. Finansal olarak yeni fırsatlar içinde olurken, gereksiz harcamalardan da uzak durmamız gereken bir hafta olabilir. Bu süreç içinde sevdiklerimizle ortak hareket etmek, bizler için iyi bir fikir olabilir. Daha önceden aldığımız kararların tekrar gündeme geldiğine şahit olabiliriz. Bunları son bir kez daha gözden geçirmek adına şans yakalayabiliriz. Çalışma ortamlarımızda gergin bir enerji hakim olabilir. Yeni bir ilişkiyi başlatmak ya da sorunlu giden bir ilişkimizi düşünmeden bitirmek için uygun bir hafta olmayabilir. Rutin bir sağlık kontrolümüz var ise, yaptırmak için uygun bir zaman olabilir.


Yeni haftaya, ikili ilişkilerimiz ya da çocuklarımızla huzurlu bir enerji yakalayabileceğimiz bir başlangıç yapabiliriz. Çalışma alanlarımızda yeni düzenlemeler içinde olabiliriz. Sorumluluğumuz biraz daha artabilir. Ruhsal olarak uyumlu ve dengeli bir enerji içinde olabiliriz. Kendimiz için yeni bir beslenme düzeni oluşturmak ve diyete başlamak için de uygun bir hafta olabilir. Ebeveynlerimizle tartışmalı ortamlardan uzak durmalı, daha sakin kalmayı tercih etmeliyiz. Ebeveyn olmak isteyen Başak burçlarını haftanın enerjileri olumlu yönde destekleyebilir. Küçük ev kazalarına açık bir enerji içinde olduğumuzun farkında olalım ve tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim.


Yeni haftaya, ailemizle ilgili konuları kapsayan enerjilerle başlayabiliriz. Zihinsel olarak işlerimize odaklanmakta zorlanabiliriz. İçsel olarak yaşadıklarımızı sorgulamak isteyebiliriz. Geçmişten gelen üstü kapanmamış bazı sorunlarımız, tekrar gündeme gelebilir. Bunları kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturmak adına fırsatlarla karşılaşabiliriz. Affetmenin gücünü ve iyileştirici enerjisini olumlu yönde hissedebiliriz. Köklü değişim kararları alabileceğimiz ve çevremize karşı kendimizi rahat ifade edebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Taşınmak, yer değiştirmek gibi bir karar gündemime gelebilir. Aniden aldığımız kararları hayata geçirmek için uygun bir dönem olmayabilir. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeli, gereksiz takıntılardan uzak durmalıyız. Zihinsel şifa içeren, yoga, meditasyon gibi çalışmalara yönelebiliriz.


Yeni haftaya, yakın çevre ilişkilerimizi iyileştirmek isteyerek başlayabiliriz. Kendi adımıza yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Yoğun bir iletişim trafiği içinde olabiliriz. Kendimizi rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Sevdiklerimizle duygusal bir zamanı deneyimleyebiliriz. Çevremizdeki kadın figürler tarafından desteklendiğimizi hissedebiliriz. Kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Hafta içinde şanslı ve bereketli bir enerji içinde olabiliriz. Finansal olarak şanslı olabiliriz. Önümüze yeni iş imkanları çıkabilir. Ticari imzalarımıza ve riskli yatırımlardan uzak durmaya dikkat etmeliyiz. Haftanın genelinde önümüze çıkabilecek krizli durumları, kendi adımıza sakin kalarak fırsata çevirmeliyiz. Kendimizle yüzleşme zamanını olabilir.


Yeni haftada, finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz ve yeni fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Yeni fikirlerimizle, projelerimizle sosyal çevremiz tarafından desteklenebiliriz. Parasal olarak şartlarımızı iyileştirirken, yaptığımız yanlışları fark edebiliriz. Yeni stratejiler belirlemek isteyebiliriz. Teknolojik alet almayı planlıyorsak, haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz. Ailemizden beklediğimiz olumlu desteği bulabiliriz. Onlarla olan ilişkimizi iyileştirebiliriz. Sosyal çevremizdeki güçlü kişiler vesilesiyle bizler için olumlu gelişmelere açık bir haftayı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya, bireysel olarak kendimizi rahat ifade edebileceğimiz ve uzun vadede planlarımızı gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir enerji altında başlayabiliriz. Ufak dokunuşlarla dış görünüşümüzde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Venüs retrosu içinde olduğumuzu unutmayalım. Cerrahi dokunuşlarımız için hafta genelini değerlendirmenin çok doğru olmayacağının farkında olmak faydalı olabilir. Kariyer alanlarımızda bazı aksaklıklar yaşayabiliriz. Yeni kararlar verebileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Zihinsel enerjimizin yüksek olabileceği hafta genelinde, geçmişi biraz daha gözden geçirmek bizler için faydalı olabilir. Ev içi ilişkilerimizde huzurlu bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya yaşam koşullarımızı, isteklerimizi, planlarımızı ve önceliğimiz kendi hayatımızın olmasını isteyeceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Ruhsal olarak enerjimizin düştüğünü hissedebiliriz. Kendimizi biraz inzivaya çekmek isteyebiliriz. Hafta genelinde yalnızken üretmenin keyfini yaşayabiliriz. Bu süreç içinde düşüncelerimizi etrafımızla paylaşmamamız gerektiğini fark edebiliriz. Psikolojik olarak biraz zor bir haftayı deneyimleyebiliriz. Yaşamımızda bazı değişimler içinde olmak isteyebiliriz. İş başvuruları için haftanın genelini olumlu bir şekilde değerlendirebiliriz. 


Yeni haftada, sosyal çevremizde bir yıldız gibi parlayabiliriz. Yeni fikirlerimizle çevremize ışık tutabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Fikirlerimizde değişim yaşayabiliriz. Ani ve yeni başlangıçlar için ise uygun bir hafta olmayabilir. Eğitim ve akademik konularda şanslı olabileceğimiz bir döngüde olabiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek bir eğitime başlama kararı alabiliriz. Geçmişte yaptığımız hatalarımızla yüzleşebiliriz. Geçmişi kapatmak adına fırsatlarla karşılaşabiliriz. Finansal anlamda bereketli bir zamanın başlangıcında olabiliriz. Sezgilerimize güvenmeliyiz. Enerjimizi yüksek tutabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler