İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 3-9 Mayıs )

Hafta boyunca Dolunayın üzerimizdeki etkileri devam ediyor olacak. Önemli farkındalıklar, ani gelişmeler, yeni kararlar gündemimizde olabilir. Ayrıca bu hafta önemli gezegen geçişleri yaşayacağız. Zihnimiz hali hazırda sağlam adımlar, kalıcı başlangıçlar ile meşgul olabilir. Diğer yandan sınırlandığımız, engellendiğimiz durumlar bizlere kriz yaratabilir.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
03.05.2021
Haftalık burç yorumları ( 3-9 Mayıs )

4 Mayıs 2021 Salı günü, iletişim gezegenimiz Merkür İkizler Burcu’na geçiş yapıyor olacak. İkizler burcunun yönetici gezegeni olan Merkür, zihinsel olarak güçleneceğimiz, alternatif fikirler üretmeye ve pratik çözümler bulmaya karşı yeteneğimizi arttıracak enerjilere vesile olacak. Kendimizi ifade ediş şeklimizin de güçlenmesiyle birlikte birçok konuda olumlu etkiler almaya başlayabiliriz. Kararsızlık yaşayacağımız konularda etkisini hissedebiliriz.

Hafta ortalarında toprak elementinin yoğunluğu ile geleceğimize yönelik kalıcı başlangıçları gündemimize taşıyabiliriz. Sahip olma arzumuz fazlasıyla yükselebilir ve bu noktada hırslı adımlar atmaya da eğilimli olabiliriz. Finansal koşullarımızı ilgilendiren önemli gelişmeler söz konusu olabilir. 

Hafta sonu gerçekleşecek olan Ay, Chiron kavuşum enerjisi, bazılarımıza huzursuzluk getirirken, bazılarımıza da şifalanma enerjisi taşıyabilir. Hemen akabinde Mars’ın alacağı gergin açı, bu enerji akışını tetikliyor olacak. Ve karşımıza çıkacak pürüzler, yaşayabileceğimiz gerginlikler olabilir. 

9 Mayıs 2021 Pazar günü Venüs’ün, İkizler burcuna geçişi ile ilişkilerimizde zihinsel ve iletişimsel uyum ön plana çıkıyor olacak.

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Dolunay etkisi sürerken, finansal kaynaklarımızı ilgilendiren konularla ilgili kendimizi güvende hissedebileceğimiz alanlar belirlemeye çalışabiliriz. Salı günü itibariyle yakın çevre ile olan iletişimimiz artabilir. Kendimizi ifade etme şeklimizde değişikliklere vesile olan etkiler alabiliriz. Yeni kararlar, yeni projeler ön plana çıkabilir. Hafta içerisinde ailemizi, evimizi ilgilendiren gerginlikler yaşanabilir. Hafta sonu itibariyle ticari konularımız için destekleyici etkiler içine girebiliriz. İlişkilerimizde düşüncelerimizi daha kolay ortaya dökerek daha keyifli bir döneme adım atabiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


İkili ilişkilerimiz ve yaşamımızı ilgilendiren önemli kararlar alma döneminde olabiliriz. Yaşadığımız farkındalıklar yolumuzu belirlemede önemli bir faktör olabilir. Salı günü itibari ile finansal konularımız, gelir gider dengemiz üzerinde daha fazla zihnimiz meşgul olabilir. Bu alanda alternatif yollar belirleyebiliriz. Hafta içerisinde, yakın çevremiz veya ailemiz ile aramızda yaşanabilecek iletişim problemlerimiz olabilir. Hafta sonu itibariyle maddi konularımızı ilgilendiren hızlı giriş çıkışlar gündemimizde olabilir. Keyfi harcamalar yapmaya olan eğilimimiz artabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Çalışma koşullarımızı, iş ortamımızı ilgilendiren konuların gündemimizde olduğu bir süreç içerisindeyiz. Bu alanlarda yaşadığımız veya yaşayacağımız farkındalıklar, yeni yollar belirlememize vesile olabilir. Yaşamımızla ilgili değerlendirmeler yapabiliriz. Yeni kararlar almak ve aldığımız kararlar üzerine düşünmek faydalı olabilir. Salı günü itibariyle kendimizle ve ilişkilerimizle ilgili önemli kararlar alabiliriz. İsteklerimizi, düşüncelerimizi daha net ortaya koyabileceğimiz bir sürece girebiliriz.  Hafta içerisinde parasal konularımızı ilgilendiren pürüzlerle karşılaşabiliriz. Hafta sonu itibariyle kendimizi daha keyifli, daha iyi hissedeceğimiz bir dönem başlayabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Aşk hayatımızı, keyif aldığımız alanları, çocuklarımızı ilgilendiren konularda yaşadığımız veya yaşayacağımız farkındalıklar, tamamlanmalar olabilir. Salı günü itibari ile biraz daha iç dünyamızda çözmemiz gereken konuların üzerine eğilebiliriz. Geleceğimiz için alternatif fikirler geliştirebileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Hafta sonu Venüs’ün İkizler burcuna geçmesinin etkisiyle ikili ilişkiler ve finansal koşullarımız ile ilgili kendimizi biraz geri çekerek değerlendirmeler yapmak isteyebiliriz. Bizden gizlenen bazı durumlar ortaya çıkabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Aile, ev, yuva temalarını ilgilendiren Dolunay etkisi devam ediyor. Bu alanda bazı gerginlikler, yeni kararlar gündemimizde olabilir. Salı günü itibariyle gelecek hedeflerimizi ilgilendiren yeni fikirler geliştirebiliriz. Sosyal çevremizle iletişimimizin hız kazanacağı bir döneme girebiliriz. Hafta içinde sağlığımızla ilgili konular gündemimize gelebilir. Öfkemizi kontrol etmekte zorlanabileceğimiz bir ruh hali içinde olabiliriz. Hafta sonu itibariyle sosyal çevre ilişkilerimiz hareketlenebilir. Amaçlarımıza ilerlerken fırsatların karşımıza çıkabileceği bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Düşüncelerimizi, fikirlerimizi, ideallerimizi ön plana çıkaran Dolunay’ın etkileri devam ediyor. Kendimize yeni bir düzen oluşturabilmek adına zihnimiz meşgul olabilir. Salı günü itibariyle kariyer alanımızı ve kadersel geleceğimizi etkileyen önemli konuşmaların, kararların gündemimizde olacağı bir döneme girebiliriz. Hafta içerisinde bazı korku ve endişelerimiz tetiklenebilir. Maddiyatla ilgili bir pürüz karşımıza çıkabilir. Hafta sonu itibariyle kariyerimizi ilgilendiren yeni teklifler, şans ve fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bir sürece girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Finansal kaynaklarımızı değerlendirdiğimiz, gelir gider dengemizi kurmaya odaklandığımız, değer yargılarımızı gözden geçirdiğimiz Dolunay etkileri bir süre daha devam ediyor olacak. Salı günü itibariyle yaşamımızla ilgili farklı bakış açıları geliştirmeye yönelik zihnimizi meşgul edeceğimiz bir süreç içine girebiliriz. Hafta içerisinde  partnerimizle yaşayabileceğimiz pürüzler söz konusu olabilir.Hafta sonu itibariyle ticari girişimlerimiz ve ideallerimizi destekleyici, şanslı bir döneme girebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?

 


Hayatımızla ilgili önemli farkındalıklar geliştirmemize, yeni kararların içine girmemize etki edebilecek Dolunay’ın etkileri devam ediyor.  İlişkilerimizi, ortaklıklarımızı ilgilendiren değişimler içinde olabiliriz. Salı günü itibariyle finansal kaynaklarımızla ilgili zihnimizin daha fazla meşgul olacağı bir sürece girebiliriz. Hafta ortasında sağlığımıza daha fazla özen göstermemiz gerekebilir. Çalışma ortamımızda gerginlikler söz konusu olabilir. Hafta sonu itibari ile finansal olarak bizi destekleyen bir dönem başlayabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Kendi kabuğumuza çekilerek yaşamımızda olup bitenleri değerlendireceğimiz Dolunay etkileri devam ediyor. Bilinç altımızdaki takıntılarımız, korkularımız ile yüzleşebiliriz. Özgürleşmemiz gereken temaların artık daha net farkında olabiliriz. Salı günü itibariyle ikili ilişkilerimiz, ortak iş birliği içinde olduğumuz temalarla ilgili zihnimizin daha aktif olacağı bir sürece girebiliriz. Hafta ortasında aşk, cinsellik veya çocuk temalarını ilgilendiren gerginlikler gündemimize gelebilir. Hafta sonu itibariyle ikili ilişkilerimizde daha keyifli bir süreç bizleri bekliyor olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Sosyal çevremizi, gelecek hedeflerimizi ön plana alan Dolunay etkileri bu hafta da devam ediyor. Bu konularla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabiliriz. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Aşk, flört ve çocuklarla ilgili destekleneceğimiz bir süreç olabilir. Salı günü itibariyle işimizi, çalışma alanımızı, günlük rutinlerimizi ilgilendiren konularda daha hareketli, aktif bir döneme girebiliriz. Hafta ortasında partnerimizle aramızda gerginlikler yaşayabiliriz. Hafta sonu itibariyle iş hayatımızı, sağlığımızı ilgilendiren destekleyici bir sürece ilerleyebiliriz.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Kariyerimizi, iş hayatımızı, toplumsal statümüzü ilgilendiren konuların gündemde olabileceği Dolunay etkileri devam ediyor. Bu alanda geleceğimizi etkileyen önemli değişimler yaşayabiliriz. Salı günü itibariyle aşk, ilişkiler, cinsellik ve çocuklarla ilgili temalarda hareketliliğimizin artacağı ve destekleneceğimiz bir sürecin içine girebiliriz. Hafta ortasında işimizi, çalışma ortamımızı ilgilendiren pürüzler karşımıza çıkabilir. Hafta sonu itibariyle ilişkilerimiz, yeteneklerimiz ve kendimizi mutlu hissettiğimiz alanlar ön plana çıkabilir. Bu konularda olumlu, keyifli gelişmeler olabilir.

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Eğitim, hukuk, ticaret ve geleceğimizle ilgili amaçlarımızı ilgilendiren konularda değişimler, yeni gelişmeler yaşayabileceğimiz bir Dolunay geçirmiş olabiliriz. Etkisi bu hafta da devam ediyor olacak. Bu alanlarda yakınlarımızdan destek alabiliriz. Yaşamımızla ilgili önemli kararlar verebiliriz. Salı günü itibariyle, ev, aile ve yuvamızla ilgili zihnimizin daha fazla meşgul olacağı bir sürece girebiliriz. Hafta ortasında ilişkiler, flörtler ve çocuk temalarında pürüzler, gerginlikler yaşayabiliriz. Hafta sonu itibariyle ev, aile konularında destekleyici gelişmeler içine girebiliriz. 

Mutlaka okuyun: Mayıs ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler