İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 29 Mart-4 Nisan )

Hislerimizin kuvvetli olabileceği günlerdeyiz... Bu özelliklerimizi değerlendirerek işimizde, sanatsal faaliyetlerimizde başarı sağlayabiliriz. Kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar gündemimize gelebilir. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı...

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
29.03.2021
Haftalık burç yorumları ( 29 Mart-4 Nisan )

Haftayı değerlendirdiğimizde, ilk gün ilişkiler, duygular, dengeyi kurmaya çalıştığımız temalar ön planda olabilir. Sezgilerimizin ve hislerimizin kuvvetli olabileceği günlerdeyiz... Bu özelliklerimizi değerlendirerek işimizde, sanatsal faaliyetlerimizde başarı sağlayabiliriz. Kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar gündemimize gelebilir. 

Hafta ortasından itibaren, kalıcı, sağlam, uzun vadeli adımlar atmak için oldukça destekleyici günler bizleri bekliyor olabilir. Amaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda daha gerçekçi yaklaşımlarda bulunabiliriz. Gerekli sorumlulukları alarak sağlam zeminler oluşturabiliriz. Bu konularda önemli fırsat ve şanslar karşımıza çıkabilir. Fikir ve düşüncelerimizin yaşamımızdaki dönüşümlere fayda sağlayabileceği günlerden geçebiliriz. 

Haftanın genelinin önemli gezegen hareketleri;

Hafta sonu itibari ile Merkür’ün Koç Burcu’na geçişi ile düşüncelerimiz ve iletişimimiz hızlanabilir. Hızlı kararlar almaya, biraz sert ve keskin konuşmaya yatkınlaşabiliriz. 

Not: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Derinimizdeki yaralarımızla yüzleşip şifalanabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Rüyalarımız haberci nitelikte olabilir. Sezgilerimiz oldukça yükselebilir. Kendimizi güvende hissedeceğimiz uzun soluklu yeni başlangıçlara adım atabiliriz ve bu konularda önemli desteklerle karşılaşabiliriz. Hafta sonu itibari ile fikirlerimizi, düşüncelerimizi daha net ortaya koyabileceğimiz, hayatımızla ilgili kararları alırken daha cesur hissedeceğimiz bir sürece girebiliriz.


Hedeflerimiz, hayallerimiz doğrultusunda kararlar alabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Kariyer hayatımızla ilgili almamız gereken sorumlulukları üstlenerek uzun ve istikrarlı başlangıçlar yapabiliriz. Bu konularda deneyimli kişilerden önemli destekler alabiliriz. Hafta sonu itibari ile iç dünyamızda önemli farkındalıklara erişerek kendimize yeni yönler belirleyebiliriz. Sezgilerimizle hareket edebiliriz. Bu süreçte rüyalarımız anlam taşıyabilir.


Kariyerimiz ve geleceğimiz ile ilgili zihnimiz biraz karışık olabilir. Belirsizlik hissettiğimiz konuların üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir süreçteyiz. Amaçlarımıza, hedeflerimize daha ciddiyetle yaklaşarak zeminimizi sağlamlaştıracak kararlar alabiliriz. Bu konularda yaşça büyük kişilerden destek alabiliriz. Hafta sonu itibari ile sosyal çevremiz genişleyebilir, kendimizi çevremize ifade etme biçimimiz daha baskın, öncü, lider nitelikte olabilir.


Hayatımıza dair anlam arayışında olabiliriz. Yeni yönler belirlemek, kendi doğrularımızı keşfetmek üzerine düşünceler içine girebiliriz. Eğitim, seyahat, hukuk konuları ile ilgili gelişmeler gündemimize gelebilir. Evlilik, kariyer gibi konularda hissetmek istediğimiz güven temasında destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Hafta sonu itibari ile kariyerimiz, geleceğimiz ile ilgili fikirleri harekete geçirebiliriz. İletişimimiz ile kendimizi ortaya koyabileceğimiz bir döneme girebiliriz.


Derin konulara inmek, spiritüel konularla ilgilenmek için hafta başını değerlendirebiliriz. Hayaller, düşünceler derinleşebilir, bizi dönüştürebilir. Eşin gelirleri, dış kaynaklardan gelecek parasal konularla ilgilenebiliriz. Bu noktada biraz dikkatli davranmamız gerekebilir. Fazla hayalci davranarak yanlış adımlar atmamaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasına doğru ilişkilerimizi daha ciddi boyuta taşıyabiliriz. İstikrarlı, uzun süreli başlangıçlar yapabiliriz. Hafta sonu itibari ile eğitim, seyahat, hukuk alanlarına daha cesur adımlar atabiliriz.


Hayalimizdeki ilişkinin içine girebiliriz. İkili ilişkilerde son derece romantik bir süreç geçirebiliriz. Ortaklarımız veya iş birliği içinde olduğumuz kişilerden güzel teklifler alabiliriz. Maddi gelirlerimiz ile ilgili uzun vadeli başlangıçlar yapabiliriz. Bu anlamda otorite figürlerinden önemli destekler alabiliriz. Hafta sonu itibari ile ortak gelir kaynaklarımızı arttırmanın yollarını bulabiliriz. Dış kaynaklardan gelir getirecek adımlar atabiliriz.


Rutin düzenimizde değiştirmek istediklerimize dair yeni bir fikir geliştirebiliriz. Beraber çalıştığımız kişilerden yeni bir teklifalabiliriz, pozisyonumuz ile ilgili bir değişim söz konusu olabilir. Sağlığımızla ilgili bir farkındalık gelişebilir. Kalıcı, istikrarlı bir ilişki gündemimize gelebilir. Var olan bir ilişkimizi ciddi boyuta taşıyabiliriz. Hafta sonu itibari ile zihnimiz ilişkilerimize, ortaklıklarımıza yoğunlaşabilir ve daha cesur adımlar atabiliriz.


Yeni bir aşk hayatımıza dahil olabilir. Tasarım, sanat, yaratıcılık gerektiren faaliyetlerle ilgili destekleyici bir süreç geçirebiliriz. Çocuklarımız, yatırımlarımız ile ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Ev almak, arsa almak, taşınmak ile ilgili kalıcı yeni adımlar atabiliriz. Bu konuda yakın çevremiz tarafından desteklenebiliriz. Hafta sonu itibari ile çalışma ortamında sözümüzün geçmesini isteyen, öncü, lider ruhlu, biraz çatışmaya müsait bir yaklaşım tarzımız olabilir. Sağlığa dikkat!
 


Haftanın ilk günlerini ev, yuva aile yaşamımızla ilgili gerçekleşebilecek güzel gelişmeler ile karşılayabiliriz. Yeni başlayacak ciddi bir ilişki gündeme gelebilir. Keyif alacağımız yeni uzun vadeli bir hobiye başlayabiliriz. Var olan bir ilişkimizi şifalandıracak olumlu adımlar atabiliriz. Kadersel başlayacak yeni iş ortaklıklarımız söz konusu olabilir. Hafta sonu itibari ile yaratıcı yönümüzü ön plana çıkararak başarı sağlayabiliriz. Borsa, yatırım gibi temalarda girişimler yapabiliriz.


Yakın çevremize empati kurarak yaklaşabiliriz. Yaratıcı fikirler ortaya çıkarabiliriz. İletişimimiz duygusal boyutta, hayallerimiz ile bağlantılı olabilir. Biraz dalgın ve unutkan olabiliriz. Maddi konularla ilgili kendimizi güvende hissedeceğimiz yeni bir düzen yaratabiliriz. Evimiz ile ilgili yeni düzenlemeler yapabiliriz. Hafta sonu itibari ile aile içi iletişimimizde daha aktif, fikirlerimizi rahat ortaya koyabileceğimiz bir döneme girebiliriz.


Haftayı maddi konularda olumlu gelişmelerle karşılayabiliriz. Bir süredir hayalini kurduğumuz gelir elimize geçebilir. Uzun süreli anlaşmalar, kendimizi güvende hissettirecek iş bağlantıları kurabiliriz. Önemli teklifler alabiliriz. Bu bir aşk teklifi de olabilir. Bu konularla ilgili bizleri destekleyen bir süreç geçirebiliriz. Çocuklar ile ilgili güzel gelişmeler de gündemimize gelebilir. Hafta sonu itibari ile zihnimiz aktifleşebilir ve fikirlerimizi daha hızlı ortaya koyabiliriz.


Hayalini kurduğumuz bir konuda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz, yaratıcı yönümüzü ve fikirlerimizi ortaya koyarak başarı sağlayabileceğimiz günler olabilir. İlişkilerle ilgili biraz hayalperest yaklaşımlarımız söz konusu olabilir. Parasal konularda güzel desteklerle karşılaşabiliriz. Kendimizi güvende hissettirecek yeni düzenlemeler yapabiliriz. Hafta sonu itibari ile maddi konularda daha cesur adımlar atmaya başlayabiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler