EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (28 Ekim-03 Kasım)

Ay Akrep burcunda, Güneş ile Akrep burcunda kavuşum yapıyorlar 4 derecede; saat sabah 06:39’da! Yepyeni bir süreç başladı bugün.. Uranüs’ten karşıt açı alıyor. Süprizler var! İyi de olabilir, haritanızın durumuna göre zorlayıcı da... Umarım tüm güzellikler, mutlu haberler bizlerle olsun! Çarşamba günü Merkür yavaşlayacak! Cuma günü RETRO başlıyor…

profil
Dolunay Karaca
27.10.2019
Haftalık burç yorumları (28 Ekim-03 Kasım)

Sevgili Koçlar bu Yeniay ile birlikte haftaya başlıyoruz ve sizler ödemeleriniz için şaşırtıcı yöntemler buluyorsunuz… Aklınıza bir anda çok güzel bir fikir gelebilir veya bir arkadaşınızın tavsiyesi çok işe yarayabilir. Bu dönem ameliyat düşünenler için de bir anda oldu bittiye gelecek bir durum söz konusu. Miras konuları, eşinizin parasal durumunda iyileşmeler gündemde. Aşkta ve para konularında şanslı olacağınız bir süreç yaşıyorsunuz.  Merkür retrosu ise daha önceden almanız gereken bir ödemenin size yapılacağı müjdesini verecek.


Sevgili Boğalar; bu Yeniay sizin evlilik hanenizde meydana geliyor; aşkta şimdiye kadar şanssız olduğunu düşünenler, bu Yeniay’da hiç beklemedikleri bir teklifle karşı karşıya kalabilirler. Bazı Boğalar için ise durum tam tersi olacak. Çünkü sürpriz ayrılıklar da bu Yeniay’ın konularından. Malum işin içine Uranüs giriyor; elektrik gibi çarpabilir. Sürpriz ayrılıklar, sürpriz beraberlikler var bu ay sevgili Boğalar… Merkür retrosu ise yine Akrep burcunda; dolayısıyla hiçbir şeyi yastık altı yapmayın; partnerinizle konuşmadığınız, halletmediğiniz hiçbir şey olmasın.


Sevgili İkizler; bu Yeniay sizler için gündelik rutinlerinizin bir anda alt üst olması demek! Yani normalde her ne yapıyorsanız bundan böyle farklı bir telaş içerisinde olacaksınız. Belki yeni bir evcil hayvan alıyorsunuz ve onun sorumluluğu, aşıları, yemeği, gezdirilmesi vs. gibi konular giriyor hayatınıza… Belki işinizi, ofisinizi taşıyorsunuz. Belki her gün görüştüğünüz kimselerden kopup yeni komşular, arkadaşlar, yeni çevreler ediniyorsunuz. Her ne yapıyorsanız, değiştirin rahatlayın! Çünkü böyle olması daha hayırlı… Merkür retrosu geliyor bu hafta; Çarşamba yavaşlamaya başlayan gezegen Cuma itibariyle iletişimde sıkıntılar yaşatabilir sizlere.


Sevgili Yengeçler, bu Yeniay sizler için aşk demek. Her aşk insan sevmek anlamında değil… Belki bir hobi, belki zevk alacağınız bir konu! Belki de gerçekten yeni bir flört! Neden olmasın… Yeniay demek yenilik demek! Hem de bu Yeniay Uranüs etkili ise… O halde eski aşklardan dönüşler, beklenmedik mesajlar, telefonlar gelebilir. Evet yeniliklerle dolu yepyeni bir süreçteyiz; bu durumda evli olanlar için çocuk konuları da gündemde; hamilelik için uygun bir süreç…

 


ASLAN: Sevgili Aslanlar; Akrep Yeniayı’nda sizler ev değiştirmek isteyebilir, ailevi konularda yeni kararlar alabilir; ev alma- ev satma gibi emlak konularında adımlar atabilirsiniz. Sürpriz bir değişiklik söz konusu! Bu Yeniay Uranüs etkili olacak; dolayısıyla beklenmedik, ani, şaşırtıcı olaylar gündeminize girebilir. ‘Ben bu işlerin hepsini halletmiştim’ derken yepyeni bir proje hayatınıza girebilir. Yeniay demek yeni başlangıçlar demektir. Ailenize yeni birileri katılabilir. Anne babanızla fikir birliği yaşayabilir, onlarla sıkı bağlar kurabilirsiniz. 
 


Sevgili Başaklar; Akrep burcundaki Yeniay bu haftaya damga vuruyor… Aynı zamanda sizler için çok daha önemli olan Merkür retrosu da bu hafta geri harekete başlamak üzere yavaşlıyor! Evet Başaklar, tüm bunlar 3. evinizde gerçekleşecek. Yani ticaret, satış, yazılı görsel basın, medya, pazarlama, seyahat, yakın çevre ilişkileri, komşular, arkadaşlar, akrabalar… Tüm bu alanlarda hem yenilik yapma hem de eskiyi onarma, düzeltme zamanı; eski konuları kapatmadan, yenileri açılmayacak sizler için... Sık sık insanlarla bir araya gelip nerede yanlış yapıldığını, neyin eksik olduğunu konuşmanız ve anlaşmaya varmanız gerekiyor.


Sevgili Teraziler; Akrep Yeniayı’nda sizler maddi ve somut olanla ilgilisiniz. Uranüs etkili şaşırtıcı bir Yeniay bu! Sizler de parasal mevzularda kararlar alıyorsunuz. Yeni bir iş açmak, kendi işinizi kurmak, yeni eleman alımı, para alışverişleri bol olan bir süreçtesiniz. Mars sizin burcunuzda, mücadele gücünüz yerinde; sevdiğiniz kişiden destek alıyorsunuz. Bu anlamda aslında kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Bazı Teraziler için tek başlarına kaldıkları bir dönem olabilir, ama esas gücün kendi içinizde olduğunu, kimseye sırt dayamadan tek başınıza da her şeyi halledebileceğinizi göreceksiniz.


Sevgili Akrepler, bu hafta ve önümüzdeki haftalarda hem kişiliğiniz hem de fiziksel görünümünüzde çok vurgulu değişlikler var ve bu tamamen olumlu yönde. Bu Pazartesi sabah saatlerinde sizin burcunuzda Uranüs’den sert açı alan şaşırtıcı bir Yeniay var; hafta ortasında da Merkür retrosu sizin burcunuzda başlayacak. Eski sevgililerden dönüşler, mesajlar, telefonlar olduğu gibi; sevdiğiniz kişinin hoşlanmadığınız, kafanıza takılan yönlerini eleştirebilir; bunun sonucunda yepyeni bir döngüye girebilirsiniz. Beklenmedik yerlerden teklifler alabilir, yepyeni bir işe başlayabilir, kendinizde hata gördüğünüz şeyleri düzelterek insanları şaşırtabilirsiniz. 


Sevgili Yaylar; Akrep Yeniayı bu haftaya damga vuruyor. Hafta ortasında ise Merkür retrosu devreye girecek; tüm bunlar sizin 12. evinizde… Evet Ekim sonu ve Kasım ayları sizler için biraz geri çekilme, biraz içe dönme, biraz yalnız kalma zamanları; belki bir çoğunuz buna ihtiyaç duyuyor. Bir kısmınız için ise mecburi bir karar…Hastaneler, kapalı mekanlar, sıkıcı birtakım angarya işler içinde bulabilirsiniz kendinizi...En iyisi sizler sağlığınızı ihmal etmeyin; kontrollerden geçin, kendinizle kalarak bu zamanların tadını çıkarın, bırakılması gerekenleri ise bir bir bırakın, rahatlayın.


Sevgili Oğlaklar; Akrep Yeniayı Pazartesi sabah saatlerinde gerçekleşirken bir yandan Uranüs’ten sert açı alıyor diğer yandan olumlu etkiler de barındırıyor. Sosyalleşmek, yeni projeler edinmek, başarılı çalışmaların içerisine girmek bu dönemde sizler için olmazsa olmaz! Kendinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz bir dönem başlıyor; çok hareketlisiniz ve evren hareketinizi alkışlıyor sevgili Oğlaklar! Merkür retrosu ise eski arkadaşlıklarınızı, belki okul yıllarından tanıdıklarınızla sizleri karşılaştırmaya hazırlanıyor bu süreçte…


Sevgili Kovalar; bu Pazartesi sabahı Akrep burcundaki Yeniayla karşılıyoruz haftayı; hem Güneş hem de Ay Akrep burcunda aynı derecede kavuşuyorlar; sizin yöneticiniz Uranüs’ten ise sert bir çıkış alıyorlar. Ev ve iş konularınız yine birbirine girmiş olabilir; kariyer mi yapmalıyım? Aile mi kurmalıyım? Gibi düşünceler aklınızda çelişebilir. Bence sizler kariyeri seçeceksiniz. Çünkü Akrep Yeniayı kariyer hanenizde gerçekleşecek. Yeni bir heyecan var sizlere bu alanda; belki aile üyelerinden tepki alabilirsiniz ama sizler pek kimseyi dinleyecek durumda değilsiniz. Merkür retrosunda ise -ki bunu önümüzdeki hafta daha detaylı anlatacağım- eskiden kafanızda olan bir iş teklifi önünüze geliyor bence…


Sevgili Balıklar; Akrep burcundaki Yeniay ile yenilenme isteğiniz artıyor. Hayata bakış açınızı değiştirmek, din, felsefe, astroloji, bilimin her türü ile ilgilenmek, hayal dünyanızı daha da derinleştirmek istiyorsunuz. Psikoloji, rüyalar, medya, seyahatler gibi alanların hepsiyle ilgilisiniz  bu dönemde. Su grubundan olan Akrep sizi olumlu yönde etkiliyor aslında fakat bu Yeniay’ın Uranüs’ten sert bir etki aldığını unutmayalım.  Bu yüzden ‘her şey bitti’ dediğiniz bir anda yeniden alev alabilir. Merkür retrosu ise bu konularda daha önceden fikir ürettiğinizi ve onların üstüne gitmeniz gerektiğine vurgu yapacak


Önceki ve Sonraki
Haberler