EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Temmuz - 2 Ağustos)

Pazartesi günü netleşen Venüs-Neptün sert açısı ile para ve ilişkilerde belirsizler/aldanmalar temasıyla başlıyoruz haftaya. Hafta boyunca gerçekleşen sert açılar, zorluk ve mücadelelerin yoğun olduğunu gösterse de, etkin açılar olmasından dolayı başlangıçları ve harekete geçmeyi kolaylaştıracaktır. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
BT Ekip
27.07.2020
Haftalık burç yorumları (27 Temmuz - 2 Ağustos)

Hafta başında alacak/verecek konuları daha aktif iken, hafta sonuna doğru iş hayatınızla ilgili kararlar verecek ve bitirmeniz gereken işlere odaklanacaksınız. Aile ile ilgili işler ve sorumluluklar alabilir, geleceğinizle ilgili kararlar vermek isteyebilirsiniz.


Hafta başında Ay akrep burcunda ilerliyor ve birlikteliklerinizle ilgili sınama ve gündemler yaratabilecek bir pozisyon yaratıyor. Hafta sonu ile birlikte seyahatlere çıkabilir, eşinizin akrabaları ile görüşebilirsiniz.


Haftaya günlük telaşeleri ile başlayan İkizler burçları, oturmayan düzenlerini oturtabilmek adına biraz çaba sarf edecekler. Çarşamba ile birlikte beraberlikler ve ortak iş yapmak daha fazla önem kazanacak, sosyal etkinliklerde bulunmak isteyeceksiniz.


Haftaya tatil modundan çıkmakta zorlanarak başlayan Yengeç burçları için Çarşamba ile beraber çalışma koşullarında değişiklikler olabilir. Hafta sonunda ilişkilere odaklanacak ve ilişkinizle ilgili net cevaplar alabilirsiniz.


Haftaya aile ve ev ile ilgili değişiklikler yapma kararıyla başlayıp daha sonra rehavete kapılıp işleri önümüzdeki haftaya atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çalışanlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili konu ve gündemleri yönetecek, yoğun çalışacaksınız.


Kardeş ve yakın akrabalarınızı ziyarete gitmek için güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Beklenen haber ve gelişmelerin geleceği bir haftadan geçiyorsunuz. Kısa seyahat ile gidilebilecek yakın çevrede bir yerlerde tatil yapmak için en uygun zamanlar gibi görünüyor.


Haftanın gündemi ekonomi ve kaynaklar gibi görünse de, aradığınız kaynağı bulup seyahat bile edebileceğinizi fark edeceksiniz. Hafta sonuna doğru ev özlemi çekebilir tekrar yuvanıza dönebilirsiniz. Ev ile ilgili işleri bitirmek için hafta sonu ideal olacak.


Hafta başında huysuzluğunuz üzerinizde olabilir fakat önemi yok çünkü Çarşamba ile beraber moraller düzeliyor ve uzun zamandır yapılmak istenen girişimler için enerji yükseliyor. Hafta sonuna doğru akraba ziyaretleri gerçekleştirebilir, ticaretle ilgili işlerinizi netleştirebilirsiniz.


Bu haftaya giriş ile birlikte, bazı belirsizlikleri artık çözmek isteyeceksiniz fakat aradığınız netliğe hafta sonuna doğru ulaşacaksınız. Kendinizi kötü hissettiren insanlara karşı durmayı öğrenmek için sınavlar veriyorsunuz, ekonomik anlamda rahatlayacağınız bir hafta olacak.


Sosyal ve arkadaşlarla birlikteliklerin yoğun olduğu bir hafta başından yalnız kalmak istediğiniz ve istirahat etmek istediğiniz bir haftaya ilerliyorsunuz. Hafta sonu ailenizi ziyaret edebilir ya da akraba misafir edebilirsiniz. Duygularla hareket etmek yorsa da iç sesinizi dinlemekten asla vazgeçmemelisiniz.


Hafta başında iş ve kariyer konularını netleştirmek ya da yönetmek isteyeceksiniz. İş görüşmeleri ve konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Hafta ortasında ne zamandır görmediğiniz arkadaşları ve çevrelerinizi görebilir, yeni girişimlerle ilgili tanıdıklar edinebilirsiniz.


Hafta başında seyahatlerinizi planlayacak, eğitim hayatınızla ilgili kararlar vereceksiniz. Çalışma koşullarınız sizi zorlasa da elinizden geleni yapıyorsunuz, hafta sonuna doğru bu alanda cevaplar alacak, endişelerinizin azaldığını göreceksiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler