İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Mayıs-3 Haziran)

Ay Balık burcunda başlıyoruz haftaya; duygusalız, empati yeteneğimiz gelişmiş durumda… Cuma günü açılar çok güzel olacak, işte ve gireceğiniz ortamlarda uyumlu etkileşimler var. Bu hafta Cumartesi günü sabah saat 09:30 ile 13:00 arası kendimizi sıkışmış hissedebiliriz. Negatif ortamlardan kaçınalım zira nazar etkisi yüksek bir saat aralığı…

profil
Dolunay Karaca
27.05.2019
Haftalık burç yorumları (27 Mayıs-3 Haziran)

Koç burçları ve yükselen Koçlar, Balık burcunun içe dönük enerjisiyle karşıladığınız haftayı, Ay Koç’ta devam ediyoruz, kendinize olan güveniniz tam, yeni heyecanlar, yeni motivasyonlar bulabileceğiniz, kararlar alacağınız bir yeni haftadayız. Bu hafta parasal konularda  iş girişimleriniz artarken özellikle ev konularınız vurgu yapacak. Aile büyükleriniz, onlarla ilgilenmek veya kendi çekirdek ailenizin büyümesi söz konusu olabilir. Hafta başında tartışma yaşadığınız biriyle arayı düzeltmek için de fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Çocuk isteyenler için, korkan geri duranlar için cesaret katacak güzel bir hafta. Aşkta ise geri adım atmıyorsunuz.


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya gergin bir şekilde giriş yapabilirsiniz, sinirleriniz biraz yıprandı bu ara, yalnız kalmak istiyor ve tek başınıza düşünmek istiyor olabilirsiniz. Fakat hafta ortasından itibaren kişisel gelişiminizle ilgili daha önceden atlamış olduklarınıza göz atacak ve yapmanız gerekenleri yapacaksınız. Çevrenizde sizi üzen kıran yıpratan insanlar olduysa tek tek gelip sizden özür dileyecekler ve barış çubuğu uzatacaklar, iletişiminiz kuvvetleniyor. İş konularında ilerleme yapmak isteyenler, öncelikle bir kredi çekmek veya bu iş için kenara ayırdıkları paraları kullanmak zorundalar, bunun sonucunda ancak istedikleri şeyi yakalayabilirler. Aşk konularınıza baktığımda ise sevdiğiniz kişi yeniden kendine olan güvenini kazanıyor ve maddi manevi rahatlamaya başlıyor, bu rahatlamayla siz de nefes aldığınızı hissedeceksiniz. 


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, para konusundaki şansınız bu hafta da yaver gidecek, kendinizi resmen bu işe adadınız, sevgiden, aşktan alamadığınız özgüveni, iş konularıyla uğraşarak maddi olarak güçlenerek çıkarmak istiyor gibisiniz. Evet yönetici gezegeniniz de artık bu hafta itibariyle sizin  hanenizde hareket ediyor olacak. Sevdiğiniz kişinin cesareti artacak, sizden gördükçe o da hırslanacak ve bir şeyler yapmak için kolları sıvayacak. Bu durumda aranızda bir rekabet oluşabilir. Ay bu hafta ortasında Koç burcunda devam ediyor ilerlemesine, arkadaş çevrenizde atak enerjilere sahipsiniz, yoğunsunuz, davetleriniz ve organizasyonlarınız var fakat hafta sonunda yalnız kalmaya özen gösterin ve dinlenmeye vakit ayırın.


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,  yapmanız gereken ne varsa yeteri kadar ertelediniz, ayağa kalkın ve yapmaya başlayın. Haftaya ay Balık burcunda giriş yapıyoruz, bu enerjiyle birlikte iş konularında atak davranacak ve istediğiniz konuşmaları, görüşmeleri yapabileceksiniz. Annenizle ilgili konularda daha temkinli olacak ve onun ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgili gösterebileceksiniz. Bu hafta genel anlamda konuşmak, yazmak, para kazanmak, zayıflamak her türlü konuda girişkenliğinizi yani öncü niteliklerinizi devreye sokabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili karar vermek ve harekete geçmeniz gerekiyorsa yapmalısınız. Ay bu hafta sağlık konusunda ve günlük rutin işleriniz konusunda da bir süredir devam eden isteksizlik ve yorgunluklarınızı bir kenara bıraktırıp, sizleri teşvik ediyor olacak. Aşkta ise çok istediğiniz bir şeyi alacaksınız. Belki de ihtiyacınız olan sadece biraz romantizm.


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, durgun bir hafta sizin için, bu haftalarda biraz yorgun hissetmeniz gayet normal.  Her şeyi iyice gözden geçirmeli biraz yalnız kalmalı ve plan program yapmalı, düşüncelerinizle baş başa kalmalısınız. Ay Koç burcunda devam ediyor haftaya, size uygun bir enerji bu, ateş elementi bir burç Koç burcu; disiplinli ve sorumluluk sahibi olabileceğiniz bir dönem. Pes etmeyi sevmeyen Aslan burçları için ara ara mola verip dinlenmek ve rekabet için enerji toplamak bir nevi şarj olma dönemi. Yurt dışı gezisi düşünenler için olumlu etkiler var, medya ve basın yayın organlarıyla çalışmalarınız sürüyor olacak, diyaloglarınız iyi gidecek, iş konusunda bir probleminiz yok aslında, sadece ev içi aile problemlerinden sıyrılıp biraz kendinize yönelmek, hobilerinizle ilgilenmek, zevk aldığınız şeylere tekrar ilgi duymak için motive olmalısınız. Sevgi ve aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişiyle tatil programı yapmak size iyi gelecek.


Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Ay’ın haftaya Balık’ta başlaması analitik yapıdaki sizleri biraz değiştirerek, sizi daha empatik ve karşısındakinin duygularına önem veren bir yapıya sürükleyecek. Bu durum arkadaşlar çevrenizde beğeni kazanmanıza neden olacak, sizler zaten pratik zekanız ve naif tutumunuzla sevilen bir insansınız fakat empati yeteneğinizin de işin içine giriyor oluşu, sizleri hassas ve düşünceli yapacak, insanları şaşırtacaksınız. Sosyal çevreniz genişliyor, geçen haftalarda hep iş düşündünüz bu hafta itibariyle gezmek ve dışarıda olmak için fırsat kollayacaksınız. Ev ve aile konularınız yine kafanızda dolaşacak. Uzun zamandır almayı düşündüğünüz ev için girişim ve cesaret gösterebileceksiniz. Bu arada eski sevgilinizden geri dönüşler var. İsteseniz de istemeseniz de…


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bir süredir kendinizi geliştirdiğiniz, onardığınız, yeniden yapılandırdığınız konularda hazırlık döneminiz bitti ve artık bunları icraata geçirme zamanı sizler için, kariyer hanenizde gelişmeler yaşanacak, yeni proje ve iş fırsatları kapınızı çalmaya devam ediyor olacak sevgili Teraziler. Aklınız fikriniz, toplum önünde olmak, dışarıda olmak, atak olmak ve olaylara bakış açınızı geliştirerek çok yönlü olmaktan geçecek. Bu sayede maddi geliriniz artıyor ve sahip olduğunuz değerler konusunda elinizden geleni yapabiliyorsunuz. Halkla ilişkiler, pazarlama, reklam ve yayıncılık konusunda iş yapanlar için cesaretlendirici etkiler barındıran bir haftadasınız. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz hakkında daha önce bilmediğiniz bir şeyleri keşfedeceksiniz.


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bu hafta ayağınızı yorganına göre uzatmayı öğrenmek durumundasınız. Sevgi ve aşk konularında iş amacıyla bir geziye katılanlara müjdeli haberim var, aradığınız kişiyi bu seyahatte tanıyabilirsiniz. Gözlerinizi açın ve çevrenize bakın diyorum. Ay Koç burcunda devam eden haftada, sağlık konularında yapmanız gereken şeyler vardı, bunları ele almanız gerekiyor. Günlük işlerinizi düzenlemek ve çalışma koşullarınız için adım atmanız gerekiyor. Sonrasında romantizm ve ikili ilişkiler adına güzel etkiler almaya başlayacaksınız. Bol seyahat planları var sizlere, o hanede bir stelyum oluşuyor bu hafta ve uzaktan gelenler, gidenler derken hayli yoğun bir süreç sizler için. Hisleriniz çok yoğun yine, bundan biraz olsun sıyrılmalısınız. Biraz analitik düşünmelisiniz. 


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta sorumluluklarınız artacak ve enerjik hissedeceksiniz kendinizi. Cesaret ve motivasyonunuz artarken, sinirsel gerginliklerden uzak durmanızı ve sakin kalmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum sizlere. Gökyüzündeki açılar; alacak verecek, borçlar, vergi, faiz ödemeler konusunda uyarı yapacak, daha önceden yapmadığınız ödemeler ve para çıkışları bu haftadan itibaren kapınızı çalıyor olabilir, ona göre önleminizi alınız ve yolunuzda bu şekilde ilerleyiniz. Aşkta hiçbir zaman kaybeden siz olmuyorsunuz merak etmeyin, her zaman karşı taraf kaybediyor emin olun.


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sürpriz bir şekilde haftaya giriş yapıyorsunuz, pek çok şey şaşırtacak , hiç ilginiz olmayan, olmaz  sandığınız bir iş oluverecek. Bu sevgi ve aşk için de geçerli olabilir, biz arkadaşız dediğiniz biri hayatınızı değiştirip, taşları yerinden oynatabilir. Bu hafta ikili ilişkileriniz çok hareketli bunu söylemek zorundayım, bekâr olan Oğlaklar pek çok tercih arasında kalabilirler, etrafları hayli kalabalık bu hafta… Haftanın ortasında Ay Koç burcunda ve  Boğa’yla devam ediyor; enerjik, atak başlıyor ve sakin devam ediyoruz. Sizler daha çok aşk ve flörtler konusunda bu etkiyi alıyor olacaksınız. Sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyip, çeşitli spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Karşılaşacağınız bir arkadaş sizleri eskilere götürebilir, eski konularla canınız sıkılabilir.


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, içinize attığınız şeyler sizi yormaya başladı, bunun farkına varın; paylaşmaya, çözüm üretmeye yatkınlığınızı arttırın. Konuşarak çözülmeyecek hiçbir şey yok, sadece konuşmasını bilelim, gönül almasını bilelim. Balık burcundan sonra Ay Koç burcunda ve oldukça hareketli başlıyorsunuz haftaya. Bu hafta olaylar yine aynı hız devam ediyor,  düşünerek konuşmak, ilgi alanımızı aile ve ev konularına yöneltmek kaçınılmaz olacaktır bu süreçte. Sağlık konuları sizin için önem taşıyacak, kontroller ve bir dizi testlerden geçmek durumunda kalabilirsiniz. Evcil hayvan beslemek, onun sorumluluğunu almak, kiracılar, yanınızda çalışanlar vurgu yapan konularınız olacak bu hafta. Aşk hayatınız ve iş hayatınız paralel gidiyor. Kendinizi hem iş konusunda hem de aşkta gösterebileceksiniz. Fikirleriniz ve projeleriniz ise değişken.


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, iletişim, kendini ifade etme konusunda şanslı olacağınız bir haftadasınız. Şans noktanız yakın çevrenizden yana başarılı olacağınızı anlatıyor. Medya, pazarlama, basın yayın gibi konularda ilerleme kaydedebileceksiniz. Bu konularla ilgili olmayan Balıklar için kardeşlerinden ve yakın akrabalarından alacakları bir habere sevineceklerini söyleyebilirim. Sizin burcunuzda başladığımız Pazartesi ve Salı günleri aşk ve flörtlerden yana şansınız iyi, ilgi sizin üstünüzde. Hediyeler ve anlamlı hoş sürprizlere karşı hazırlıklı olun. Hafta ortasında para konularında atak davranmalı ve maddi gelirinizi yükseltmek adına girişimlerde bulunmalısınız. Mücadele hiç bitmiyor sevgili Balıklar, tam bitti derken yenisi geliyor belki ama inanın hayat herkes için böyle…


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog