EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

28 Mart'ta Koç burcunda gerçekleşecek yeniay burçları nasıl etkiliyor? Astrolog Dolunay Karaca, haftalık burç yorumlarıyla karşınızda.

profil
Dolunay Karaca
27.03.2017
Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)
Haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, biraz izole olmaya ihtiyacınız var. Kendi kendinize düşünmeye, yaptıklarınızı tartıp biçip eksik yönleri anlamaya, nerede ne yapıldı tartıp biçmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak Çarşamba günü daha rahat etkiler altındasınız. Salı günü ise sizin burcunuzda bir yeniay meydana gelecek, yeni kararlar almak, özellikle ilişkilerinizi düzene koymak için çok ideal bir süreçte olacaksınız. İş konularınızda yabancılarla diyaloglarınız, seyahatler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle aranızda para konuları konuşulacak. İsteklerinizi elde etmek için uygun bir zaman dilimi. Venüs retrosu halen devam etmekte bu yüzden eskiden aklınızda olan bir iş için adım atmak daha yerinde olur. Hatta elinizdeki işleri tamamlamak üzerinden geçmek size fayda sağlar. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, sosyal alanda kendinizi göstererek arkadaşlarınızla, çevrenizle, iş takımınızla projelerde boy gösterip hayattan zevk alarak ve iyimser bir tutum içerisinde haftaya başlıyorsunuz. Zaman zaman gerilimleriniz olsa da genel olarak güzel bir hafta sizler için. Aşk konularında, her zamanki gibi bir orta yol bulup, dengede kalmayı başarıyorsunuz. 28 Mart’ta Koç burcunda yeniay meydana geliyor; sizin 12. evinizde gerçekleşecek olan bu yeniay bir takım gecikme ve engeller, sürtüşmeler yaratsa da, daha önceden iletişim halinde olduğunuz kişilerden yarar göreceksiniz. Meditasyon yapmak, spora başlamak, diyet programları, kurslar, hobiler, flörtler… Hepsi için fırsatlar çıkabilir karşınıza. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, iş ve kariyer konularınızda hayli aktif ve yorucu bir süreçten geçiyorsunuz. Arkadaşlıklar ve sosyal temalı organizasyonlar, farklı projeler içinde kendinizi ortaya koymak için çaba sarf ederken yorgunluk ve bıkkınlık açığa çıkabilir. Ben niye yapıyorum, yapmasam mı artık uğraşmak istemiyorum dediğinizi duyar gibiyim. 28 Mart’ta Koç burcunda bir yeniay var ve sizi fedakarlığa, sevgiye, merhamete itecek. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz, arkadaşlık hanenizde gerçekleşen bu yeniay yeni umutlara, yeni hayallere de yer açmanızı kendinizi tamamen yenilemenizi söylüyor. Yeni arkadaşlar edinmek açısından da ideal bir süreç.  Sevgi ve aşk konularında daha önce yapmadığınız bir şeyi denemek, farklı yerlere gitmek, kafanızda daha önceden planladığınız bir seyahate çıkma fikri hoş olabilir. Sevgiyle kalın ve haftaya görüşünceye dek, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar, seyahatler, yurtdışı bağlantıları yoğun olan bir haftaya başlıyorsunuz. Yalnız enerji olarak düşük, belki motivasyonunuz düşük. Çalışma ortamınızda rahat olmadığınız bir takım çekişme ve tatsız olayların yaşandığı günler var bu hafta. Hafta ortalarında daha girişken ve aktif olabileceksiniz. Çeşitli iş bağlantıları ve toplantılar ve gezileriniz var. Hafta sonu sizler için çok daha verimli, arkadaşlıklar değer kazanıyor, organizasyonlar ve davetler açısından değerlendirebilirsiniz. Bu arada Koç burcunda 28 Mart’ta bir yeniay oluşumu var. İş ile ilgili ne diliyorsanız dileyin, bu fırsatı kaçırmayın. Kariyerde parlayacaksınız. Güzel bir hafta olsun hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ortaklaşa işler ve para konularınız ön plana çıkıyor. Bir işe koyulurken mutlaka fikir alın ve danışın… Bir elin nesi var iki elin sesi var. Bu hafta bunu kendinize aşılayın. Yapacağınız çalışmalarda genel bakış açısınız, perspektifiniz her an değişebilir ve bundan siz fayda görürsünüz. 28 Mart’ta Koç burcundaki yeniay sizi eğitiminizle ilgili yeni başlangıçlara itebilir, yurtdışına taşınma fikri bir anda beyninizde yer edebilir. Seyahatleriniz artıyor ve felsefi olarak daha üst düzey insanlarla bir araya geliyorsunuz. Daha önceden iletişim halinde olduğunuz kimselere kapınızı kapatmayın ve onlarla iletişime geçerek bilgi alışverişi yapın. Bu yeniay size çok şanslı gelebilir, eski bir arkadaşınızla fikir birliği yapabilirsiniz veya ondan alacağınız tavsiyeler çok işe yarayabilir. Aşk ve sevgi konularında ise eski mevzular yeniden gündeme gelebilir, kıskançlık ve baskıdan uzak durmaya çalışmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın… 

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya sevgi ve aşk konularıyla giriyorsunuz. Ortaklaşa işler, planlar devrede olacak genel olarak. Sevdiğiniz kişiyle daha çok bir arada olmak ve keyif almak isteyeceksiniz. Sıradan giden bir ilişki ciddiye doğru kayabilir, romantik başlıyorsunuz haftaya… Hafta ortasına doğru kazanç kapıları açmak, ödemelerinizi kontrol etmek, borçlarınızı ödemek konusunda düzenleme yapabilirsiniz. Ameliyatlar gündeminizde olabilir, bir yakınınızla ilgilenmeniz gerekebilir. 28 Mart’ta Koç burcunda bir yeniay meydana geliyor; yeniaylar yeni başlangıçlara gebedir. Bu süreç sizler için ortaklaşa işler, insanlarla hem fikir olmak, bazı anlaşmaları hayata geçirmek için fayda sağlayacaktır. Hayata baktığınız pencere genişleyebilir ve daha önceden iletişim halinde olduğunuz biriyle bir görüşme fırsatı doğabilir sizler için. Sevgiyle kalın , haftaya görüşmek üzere hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yoğun bir hafta başlıyor sizler için her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı… Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var. Bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak. Doktor kontrolleri, ilaç kullanımları, bu konularda değişimler söz konusu… Genel olarak manevi yönünüz ağır basıyor, her konuda vicdanen rahatsınız, ben bunu hak ediyorum zaten veya tam tersi hak etmedim çünkü doğru yapmıştım gibi içsel konuşmalarınız mevcut. Sonuç itibariyle kendinizle barışıksınız. Aşk hayatınızda ise bir takım engeller ve sorunlar olabilir veya sorun olarak gördüğünüz şey tekrar önünüze çıkabilir. İletişim yeteneğinizi kullanarak bu süreci aşabilirsiniz özellikle 28 Mart’ta karşıt burcunuz Koç’ta meydana gelecek olan yeniay sizlere aşk sunuyor olacak. Barış ve sevgi getirecek. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, abartılara açık bir haftadasınız, gerek özel yaşamınızda, gerekse iş ve sosyal hayatınızda bir takım bereketli gelişmeler var. Aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel bir takım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta. Fakat başında da dediğim gibi abartmamaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. 28 Mart’ta Koç burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizler için günlük hayatınızda yeni başlangıçlara başlamanızı tavsiye ediyor. Yenilenmek belki bazı şeyleri değiş tokuş etmek gerekebilir. Diyet ve sağlık programları için de uygun bir süreç. Güzel bir hafta olsun sizler için sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar, ev ve aile konularınız ön plana çıkarken, bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum. Biraz gerilimli ve stresli, belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Veya bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler. Haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Hafta ortasına doğru daha canlı, girişken ve iyimser enerjiler devreye giriyor, sevdiğiniz kişiyle iletişim probleminizi çözebilirseniz her şey daha da iyi olacak sizler için.28 Mart’ta Koç burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniayla birlikte yeni bir aşka yelken açabilir, yeni biriyle tanışabilir ve onu hayatınıza katabilirsiniz. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yeni bir haftaya başlarken pazarlama halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor. Kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destek ve dostane yardımlar olabilir bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor. 28 Mart’ta Koç burcundaki yeniayla birlikte, yeni bir eve taşınmak hayalinizi gerçekleştirebilir, emlak veya arsa almak veya satmak istiyorsanız bu konuda girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ve aile düzeninize de yenilikler geliyor. Enerjinizi bu yönde kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Her gün gördüğünüz birileri hayatınıza anlam katabilir ve bakış açınız değişebilir. Genel olarak ketum ve ser verip sır vermeyen yapınızı değiştireceksiniz bu hafta. Güzel bir hafta olsun sizler için, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya parasal konularda yoğunlaşarak, işleriniz, maddi değerlerinizle ilgili kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. Akıllı ve hümanist yönünüz devreye giriyor, yeni olanı denemek isteyebilirsiniz. Sizler her zaman farklılıkların insanı olarak, özünüzü değiştirmeden, düşünce kalıplarınızı değiştirebilensiniz. 28 Mart Salı günü Koç burcunda yeniay meydana geliyor ve sizlerin kardeşlerinizle olan iletişiminize ışık katıyor, yeni bilgiler ediniyorsunuz, insanlarla yakın çevrenizle aranızdaki konuşmalar daha kendiliğinden ve sıcak oluyor, yanlış anlaşılmalar düzene giriyor. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşmek üzere hoşça alın.

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar, istekleriniz oldu fakat olurken de sabrınız taştı ve sevinemediniz bile… Ama olsun kendinize yönelmek, biraz da kendinizle ilgilenmek size iyi gelecek ve toparlayacaksınız. Kişisel anlamda fikirleriniz değişiyor ve hayata başka açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Kendinizle barışık yaşamayı öğrendiniz ve hayallerinize yer vermeyi seviyorsunuz. Hafta ortası para konularında girişimleriniz dikkat çekerken özellikle Salı günü 28 Mart’ta Koç burcunda meydana gelecek olan yeniayla birlikte maddi alanda yenilikler yapıyor olacaksınız. Bu anlamda bazı konularda yeni girişimler ve iş ile ilgili yeni toplantılar öne çıkıyor olacak, destek görmediğiniz yerlerden destek almaya başlamak sizi rahatlatacak, maddi geliriniz yükseliyor. Aşk konularında ise hafif pürüzlere karşı tedbirli olmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın…

 

Haftalık burç yorumları (27 Mart-2 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler