EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Bu hafta Mars İkizler burcunda ilerlerken, Ay Koç burcunda, 26 Nisan'da ise yeniay bizleri bekliyor. Tüm bunlar burçları nasıl etkiliyor? Astrolog Dolunay Karaca yanıtlıyor.

profil
Dolunay Karaca
24.04.2017
Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz Mars İkizler burcunda hareket ediyor, ilişkileriniz güçlenirken, yakın çevrenizde hareketlilikler yaşanacak. Eğitim amacınız her ne ise onun için mücadele etmeye başlayabilirsiniz. 26 Nisan’da Boğa burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizin para hanenizde gerçekleşiyor, yapmak istedikleriniz için maddi alanınızı güçlü tutmak en önemlisi… Yeni yatırımlar, mal almak, para biriktirmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Venüs ise Koç burcuna yani sizin burcunuza giriyor yeniden; sevdiğinizle aranız hiç olmadığı kadar iyi olabilir. Ay haftaya sizin burcunuzda başlıyor ve hafta sonu İkizler burcunda olacak. Hareketli ve enerjik bir hafta sizler için.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Boğalar, Ay Koç burcunda başladık haftaya, sizleri biraz yoran bir enerjiydi bu, ama merak etmeyin 26 Nisan’da sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniayla birlikte enerjiniz tazelenecek ve yeniden iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak için uygun bir sürece girmiş olacaksınız. İçinizden bir enerji yükselecek ve mutlu olacağınız aktivitelere yöneleceksiniz. Mars’ın İkizler burcunda oluşu para akışınızı hızlandırıyor. Alışveriş gezme tozma, para harcama durumlarınız açığa çıkıyor. Temkinli olmanızda fayda var. Venüs ise Koç burcunda yeniden eski bir sevgilinizden beklemediğiniz anda telefon gelebilir bu hafta.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili İkizler, haftaya sosyal sorumluluklar, teknoloji, bilgisayar, katılmanız gereken organizasyonlar listesiyle başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında veya yaptığınız işlerde söz sahibi olacağınız ve işleri halledeceğiniz bir haftadasınız. 26 Nisan’da Boğa burcundaki yeniay sizleri kendinizle baş başa bırakıyor olacak. Bırakmanız gereken bir alışkanlığı bırakabilir, eskiye ait kötü duygulardan arınmak isteyebilir ve insanlardan bir süre uzaklaşmak izole olmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir zaman dilimi olacaktır bu sizler için. Mars sizin burcunuzda olduğundan aldığınız aksiyonlarda aceleci davranışlar sergileyebilir, sonradan pişman olabilirsiniz. İğneleyici sözlerinizle çevrenizdekileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Atak ve verimli bir şekilde bu enerjiyi yönetmek pek tabii ki elinizde.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Yengeçler, Ay Koç burcunda başlıyoruz haftaya, iş toplantıları veya organizasyonlarda kendinizi gösterebilir, hayata daha çok katılmak adına verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Boğa burcundaki yeniayla birlikte, arkadaşlık hanenizde yeni bir grubun içine girmek veya yeni çevreler edinerek farklı sosyal alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Mars İkizler burcunda hareket ediyor. Sizlerin 12. evinde olduğu için bilinçaltı konular, sinir sisteminiz, arkanızdan iş çevirenler bu dönemde fazlaca olacaktır. Meditasyon yapmak için ideal bir zaman dilimi. Enerjinizi kapalı alanlarda yalnız atmak isteyebilirsiniz. Platonik bir aşka yelken açabilir, ansızın eski sevgilinizin tekrar aklınıza girdiğine tanık olabilirsiniz. Venüs’ün yeniden Koç burcunda hareket ediyor oluşu, yeni iş imkânları sunuyor sizlere, hayatınıza güzellik katmak elinizde.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Aslanlar, uzaklara çok uzaklara gitme hayali kurabilir, biraz uzaklaşmak ve kimsenin sizi tanımadığı yerlerde dolaşmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Boğa burcundaki yeniayla birlikte eski neşeniz ve pırıltınız canlılığınız yerine geliyor. İş yerinizde parlarken, yeni fikirlere açıksınız, yeni projeler devreye girebilir, aklınızda ne zaman yapsam sorusu taşıyanlar için bu hafta uygun zaman diyebilirim. Mars’ın ikizlerde hareketi, Venüs‘ün ise tekrar Koç’a girişi ile katılacağınız davetlerde veya ortamlarda saldırgan kişiliklere dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra hareket özgürlüğü ve yerinizde duramamak gibi durumların da içerisinde olacaksınız. Yeni bir hobi veya eğitim söz konusu.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Başaklar, haftaya ödemeleriniz, planlama, bütçeleme gibi biraz sıkıcı biraz yorucu olarak başlıyorsunuz. Bunları hallettikten sonra içiniz rahat bir şekilde Çarşamba günkü yeniaya odaklanabilirsiniz. Seyahate çıkmak, yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz veya bu tarz ortamlarda olacağınız güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Farklı kültürler tanımak, yeni insanlarla kaynaşmak size iyi gelecek. Yeni bir eğitim planı yapmak için de doğru zaman olacaktır bu. Hafta sonunda toplum içinde konuşmalar yapmak, kendinizi göstermek hatta ve hatta biraz rekabet içeren durumlarınız olacaktır. Çekişmeli ve hızlı Mars sizin tepe noktanızda hareket ediyor. Venüs ise yeniden Koç burcuna geçti ve aşk konusunda hızlı kararlar almanıza sebep olacaktır. Özellikle ortaklık konusunda ikili ilişkilerinizde acele karar vermemelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Teraziler, sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağları güçlendirmek ve yeniden yapılandırmak için uygun bir haftaya giriyorsunuz. Birlikte romantik yemekler yiyebilir, aranızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz. Çarşamba günü Boğa burcunda bir yeniay meydana geliyor. Sizin için miras konuları öne çıkıyor. Alacak- verecek, borç, faiz, vergi gibi mevzularınız için yeni bir yapılanma içerisinde bulabilirisiniz kendinizi. Ameliyat olma ihtimali olan yakınlarınız varsa onlar için de bu dönem değerlendirilmesi gereken bir süreç olacaktır. Mars‘ın İkizlerde hareket ediyor oluşu, hafta sonunda Ay’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte, rekabet, hırs, iğneleyici sözler devreye girebilir. Özellikle uzak akrabalarınızla aranız açılabilir, uzak yerlere gitmeyi düşünenler için ise fırsatlar çıkabilir. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Akrepler, sağlık kontrollerinizi yaptırmak, yeni bir diyet listesi hazırlamak, daha sağlıklı yaşamak için adımlar atacağınız bir haftadasınız. Kiracılarınız varsa veya her hangi bir yeri kiraya tutmak istiyorsanız bunun için görüşmeler yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınız veya her gün görüştüğünüz kimselerle diyaloglarınız ise yoğun geçecek. Çarşamba günü Boğa burcundaki yeniay sizler için ekstra önem taşıyor olacak, ikili ilişkileri olanlar sevdikleriyle aralarında müthiş bir çekim hissedebilir, aşklarını en yüksek seviyede yaşamak isteyebilirler. Bekar olanlar için ise yeni birisi hayatlarına girebilir bu hafta. Yalnız sağlık konusunda dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Tansiyon gibi problemlere dikkat.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Yaylar, hayattan zevk almak sizin işiniz, özellikle bu hafta oldukça verimli işlere imza atabilirsiniz. Yeni katılacağınız bir kursta yeni arkadaşlıklar ve yeni ortamlar sizleri bekliyor olacak. kendinizi gerçekten mutlu eden bir şeyle uğraşmak sizi mutlu ediyor, spor faaliyetleri açısından da değerlendirmeniz gereken bir haftadasınız. Eşinizle, flörtünüzle veya hoşlandığınız kişi ile biraz gerilimli bir haftada olsanız da hafta sonuna doğru yumuşama ve agresyonun yerini romantizm alacaktır merak etmeyin. Çarşamba günü hafta ortasında ise Boğa burcundaki yeniay sizleri iş yerinizdeki arkadaşlarınızla yeni bir oluşumun içine sokabilir. Daha aktif ve yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Bu durumda hem hayattan zevk almak hem de bu yoğunluk vücudunuzu yorgun düşürebilir, gece hayatına dikkat.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Oğlaklar, evinize özlem duyacağınız veya ailenizle birlikte vakit geçirmeye önem vereceğiniz bir haftadasınız. İşinizi eve taşımak veya evde farklı konularda çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta Çarşamba günü Boğa burcunda yeniay meydana geliyor. Bu oluşum sizin kardeşler hanenizde olacak. Onların sorunlarına ortak olmak ve birlikte çözüm üretmek için uygun bir zaman. Size ihtiyacı var, onunla bazı konularda yüzleşmeniz iyi olabilir. İletişim ve haberleşmenin rahat aktığı bir hafta, her türlü diyaloğunuzda baskın taraf sizlersiniz. Kendinizi net ve akıcı ifade edebiliyorsunuz bu hafta bu yüzden söylemek istediklerinizi söylemeniz için fırsatlar çıkacaktır. Ev hanenizde ise Mars’ın hareketi söz konusu taşınmak, yer değiştirmek istenebilir veya birileri tarafından bu konular açılabilir. Sizin ise değişime pek niyetiniz yok gibi. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Kovalar, Ay Koç burcunda başlıyoruz haftaya sizin yazı yayın basım işlerinizi takip edeceğiniz, bilgisayarlar, yazılımlar, web siteleri ile ilgili işlerde daha atak olabileceğiniz günlerdesiniz. Çarşamba günü Boğa burcundaki yeniay aile içerisinde yeni bir oluşuma destek veriyor olacak, belki aileye yeni birileri katılabilir veya dargınlıklar yanlış anlaşılmalar ortadan kalkarak yerine barışa huzura bırakabilir. Mutlu olmak istiyorsunuz ve bunu hak ediyorsunuz. Evinizde ailenizle birlikte güzel organizasyonlar sizlerin iletişimini pekiştirecek. Mars İkizler burcunda, Venüs ise bu hafta yeniden Koç burcunda hareket ediyor. Bu süreçte hem borsa, kumar tarzı şeylerden uzak durmak hem de yeni iletişim kanalları ve hobiler edinmek için uygun bir süreç olacaktır.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)

Sevgili Balıklar, Ay Koç burcunda sizin para hanenizde başlıyorsunuz haftaya maddi konularınız ön planda… Yapmak istedikleriniz veya satın almak istedikleriniz için bir takım harcamalar ödenmesi gereken faturalar sizleri bekliyor. İş imkanlarınızı tekrar kontrol etmek, belki yeniden çalışmaya başlamak için can atabilirsiniz. Boğa burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin yakın akraba hanenize denk geliyor. Yakın çevrenizden birilerinin olumlu bir haberini alarak onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Veya bir takım tatlı koşturmaların içine girebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak açısından fırsatlarınız olacaktır bu hafta. Aşk konusunda ise yanılgılara iletişim problemlerine açık bir süreç. Dikkatli olmanızda fayda var. Konuşulanları tekrar sormak ve iletişiminizi hareketlendirmek gerekebilir.

Haftalık burç yorumları (24-30 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler