EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 24-30 Mayıs )

Önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. Öncelikle haftaya Ay Akrep Burcu seyri ile başlıyoruz. Finansal konularla ilgilenmek, bu alandaki işlerimizi hızlıca tamamlamak için değerlendirebiliriz. Çarşamba günü Yay Burcu’nda çok önemli bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Her birimiz yaşamlarımızda önemli farkındalıklar kazanabilir, kadersel değişimler içine girebiliriz. Ani kararlar almak için uygun bir hafta olmadığını bilmemiz önemli. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı haftalık burç yorumlarını paylaştı...

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
23.05.2021
Haftalık burç yorumları ( 24-30 Mayıs )

Önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. Öncelikle haftaya Ay Akrep Burcu seyri ile başlıyoruz. Finansal konularla ilgilenmek, bu alandaki işlerimizi hızlıca tamamlamak için değerlendirebiliriz.

Çarşamba günü Yay Burcu’nda çok önemli bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Her birimiz yaşamlarımızda önemli farkındalıklar kazanabilir, kadersel değişimler içine girebiliriz. Ani kararlar almak için uygun bir hafta olmadığını bilmemiz önemli.

Perşembe günü Venüs ile Neptün arasında gergin bir görünüm olacak. Bu etki ile ikili ilişkilerimizde yanılgılar, hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Kişilere gereğinden fazla anlam yüklememeye, yüksek beklentilere girmemeye özen göstermemiz gerekebilir.

29 Mayıs 2021 Cumartesi günü itibari ile Merkür önce durağan pozisyonda olacak, sonrasında Retro hareketine başlayacak. İletişim gerektiren tüm önemli işlerimizi bitirmek, kullandığımız elektronik aletlerdeki datalarımızı bir yere yedeklemek, kararlar vermek için hafta sonuna kadar olan süreci değerlendirmeliyiz. Çünkü Merkür geri hareketine başladığında önemli bir karar vermek, yeni işlere adım atmak, yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem olmayabilir.

Not: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Yaşamımıza dair gitmek istediğimiz yönleri keşfedebileceğimiz, bakış açımızın değişeceği bir sürece girebiliriz. Hayallerimiz, inançlarımız, seyahat, eğitim, hukuk gibi konular ön plana çıkabilir. Yakınlarımızla olan ilişkimizde şefkatli yaklaşımlarımızın artacağı günler geçirebiliriz. Yakın çevremizle zaman geçirmek, fikir alışverişi yapmak, keyif alacağımız aktivitelere yönelmek gündemimizde olabilir. Hafta sonu itibari ile hızlı kararlar vermemeye özen göstermemiz gereken, fikirlerimizi, düşüncelerimizi, anlaşmalarımızı tekrar gözden geçireceğimiz bir döneme girebiliriz. Yanlış anlamalar, yanlış anlaşılmalar daha fazla gündemimize gelebilir. Ev, aile temalarında keyifli gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Maddi konular, finansal kaynaklarımız üzerinde yeni deneyim alanları yaşayabiliriz. Maddi konularda yanlış adımlar atma durumumuz söz konusu olabilir. Temkinli ilerlemek fayda sağlayabilir. Ortak gelir kaynakları, miras, hak hukuk alanlarında yeni yaptırımlar, değişimler gündemimize gelebilir. Eşle, partnerle, ortakla beraber kararlar alınması gerekebilir. Tutkularımız artabilir, önemli içsel farkındalıklar ve dönüşümler yaşayabiliriz. Hafta sonu itibari ile finansal durumumuzu ilgilendiren geçmişe dair konuların üzerinden geçmemiz, adımlarımızı yeniden değerlendirmemiz gereken bir döneme girebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Hayatımızla ilgili önemli kararların gündemimizde olacağı bir sürece giriyoruz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Karşı tarafın kararsız tutumlarından kaynaklanan belirsizliklerimiz söz konusu olabilir. Kendimizi, duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Kariyerle ilgili konularda tek başımıza ilerlemenin aksine başkalarının kararlarına uyum sağlama gibi durumlar gündemimizde olabilir. Hafta sonu itibari ile yaşamımıza dair kararlarımızı, isteklerimizi gözden geçireceğimiz, teklifleri, görüşmeleri yeniden değerlendireceğimiz bir döneme girebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Kendi içimize dönerek geçmişi ve geleceğimizi değerlendirmeye alabiliriz. Çalışma koşullarımız yoğun olabilir, iş yükümüz artabilir. Bu da bizi hem bedenen hem de ruhen yorabilir. Hafta ortasında iç dünyamızda önemli aydınlanmalar yaşamamıza sebep olabilecek durumlarla karşılaşabiliriz. Sağlık ile ilgili konularda olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Günlük rutinlerimizi değiştirecek yeniliklere ihtiyaç duyabiliriz. Bu hafta duygusal dürtülerimizle davranmaya eğilimli olabiliriz. Hafta sonu itibari ile bizden gizlenen bazı durumlar gün yüzüne çıkabilir. Arkamızdan çevrilen işlere tanıklık edebiliriz. Geçmişe ait kavramları yeniden zihnimizde değerlendirmemiz gereken bir süreç içine girebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Aşk, ilişkiler ve keyif aldığımız alanlarda önemli yeni deneyim alanları yaşayabiliriz. Keyif, haz, tutku hissettiğimiz alanlara yönelmek isteyebiliriz. Yeteneklerimizi, yaratıcılığımızı ortaya koyma arzusu artabilir. Finansal kaynaklarımızı ilgilendiren konularda başkalarını da düşünerek kararlar almamız gerekebilir. Sosyal çevremizi ilgilendiren keyifli gelişmeler, haberler gündemimize gelebilir. Hedef ve projelerimize yönelik yeni fikirler geliştirebileceğimiz bir hafta olabilir. Ancak ilerlemek istediğimiz yönde eyleme geçmekte içsel olarak zorlanma hissedebiliriz.  Hafta sonu itibari ile sosyal çevremizi, projelerimizi, işten elde ettiğimiz maddi kazançları ilgilendiren konularda geçmişe dair konular yeniden gündemimize gelebilir. Bu alanlarda aldığımız kararları gözden geçirip değerlendirebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Hayatımızla ilgili koşulları değiştirecek durumlarla karşılaşabiliriz. Birden çok alternatifle karşılaşabiliriz ve kararsızlıklar gündemimize gelebilir. Aile, yuva, ev alanları yaşamımızda ön plana çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengeyi kurmamız gerekebilir. Bu alanda bazen fedakarca davranabiliriz ve bu iyi hissettirmeyebilir. İnançlarımızı ve amaçlarımızı gözden geçireceğimiz bir sürece ilerleyebiliriz. Hafta sonu itibari ile iş, kariyer konularında geçmişe ait konular karşımıza çıkabilir. Aldığımız kararları, yaptığımız planları, anlaşmaları yeniden gözden geçirebiliriz. Hafta sonu itibari ile iş-kariyer konularını ilgilendiren geçmişe dair kavramlar gündemimize gelebilir. Bir süredir bu alanda atmış olduğumuz adımları, aldığımız kararları yeniden gözden geçireceğimiz bir döneme ilerleyebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Yaşamımızda yeni başlangıçlar yapabilmek adına destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Zorlandığımız, üzerimize yük olan her ne konu varsa rahat bir nefes almamızı sağlayacak önemli fırsat ve şanslarla karşılaşabiliriz. Finansal koşullarımızı ilgilendiren güzel destekler alabiliriz. Düşünce biçimimiz, fikirlerimiz, kararlarımız, seyahatler ön plana çıkabilir. Hafta sonu itibari ile kararsızlıklarımız devreye girebilir. Düşünmeye daha fazla vakit ayırarak, verdiğimiz kararlar varsa üzerinden geçmeye, yarım kalan işlerimizi tamamlamaya yönelik değerlendirebileceğimiz bir döneme ilerleyebiliriz. Sözlerimize, iletişim gerektiren konulara daha temkinli yaklaşmamız gerekebilir.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Finansal kaynaklarımızı ilgilendiren kavramlar ön plana çıkabilir. Maddi-manevi sahip olduğumuz bütün kaynaklar söz konusu aslında... Bu alanda netleşebileceğimiz, önemli farkındalıklar yaşayacağımız durumlar gündeme gelebilir. Harcamalarımızda daha esnek davranabiliriz bu nedenle biraz daha düşünerek, temkinli ilerlemek fayda sağlayabilir. İlişkilerle ilgili, çocuklarla ilgili gündemlerimizde kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Hafta sonu itibari ile maddi konular, krediler, yatırımlar, borçlar ödemeler gibi konuları ilgilendiren kararlarımızı, düşüncelerimizi yeniden gözden geçirebiliriz. Bu alanda yarım kalan işlerimizi tamamlamak için değerlendirebileceğimiz bir döneme ilerleyebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Önemli bir hafta içindeyiz! Duygusal dürtülerimiz ile hareket etmek ön plana çıkabilir.  Hayatımızla ilgili yapmak istediklerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yeni kararların gündeme geleceği bir hafta geçirebiliriz. 'Bundan önceki sürece dair neleri gerçekleştirebildim, neler eksik kaldı, neleri değiştirmeliyim?' Bu soruların yanıtını arayabiliriz. İkili ilişkiler ise en net noktamız olabilir. Kendimiz ve diğerleri arasında denge kurmaya çalışacağımız, başkalarını düşünürken bazen kendimizi unuttuğumuz durumlar yaşayabiliriz. Hayata dair daha umut dolu yaklaşımlarımız olabilir ve bu noktada risk almaktan da çekinmeyebiliriz.  Hafta sonu itibari ile, ilişkiler, ortaklıklar, taşınma ile ilgili kavramları yeniden gözden geçireceğimiz, geçmişe dair konuların tekrar karşımıza çıkacağı bir döneme girebiliriz.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Hayatımızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayacağımız bir sürece girebiliriz. Geçmişimize ve geleceğimize odaklanarak iç dünyamızda yapacağımız değerlendirmeler bu dönemde önem taşıyabilir. Bizi egosal anlamda ne aşağıya çekiyor bunun farkına varmamız gereken bir dönem olabilir. Bir taraftan da hangi yöne ilerleyeceğimizi bilememe hali, kararsızlıklar gündemimize gelebilir. Bu kararsızlıklar fırsatları kaçırmamıza neden olabilir. Arkamızdan çevrilen işlerle ilgili durumlar karşımıza çıkabilir ve bu da duygusal olarak bizi etkileyebilir. Çalışma ortamımızı, günlük rutinlerimizi ilgilendiren değişim arzumuz tetiklenebilir. Hafta sonu itibari ile bu alanlarda fikirlerimizi, düşüncelerimizi yeniden gözden geçireceğimiz bir döneme ilerleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde, ortaklıklarımızda bozulmalar, gerginlikler gündemimize gelebilir.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Hedeflerimize, amaçlarımıza ilerlerken daha rahat bir akış içinde olabiliriz. Yeni projeler, sosyal girişimler, yaratıcılık gerektiren işlerde destekleneceğimiz bir süreç içine girebiliriz. Bu süreçte karşılaşacağımız fırsat ve desteklerin direkt eylem olarak karşımıza çıkması mümkün. Değişime olan ihtiyacımız, hayatımızın içindeki kurallara isyan etmemize neden olabilir. Aşk, flört konularında fazla beklentiye girebilir, kişileri gözümüzde büyütebiliriz. Bu da hayal kırıklığı yaşamamıza etki edebilir. Sosyal çevremizi ilgilendiren değişimler söz konusu olabilir, bazı arkadaşlıklarımızı noktalayabiliriz. Hafta sonu itibari ile, ikili ilişkilerimizi ilgilendiren geçmiş konular gündemimize gelebilir. Eski sevgililer bir anda kapımızı çalabilir.

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


Kariyerimizle ilgili durumlarda geleceğimizi etkileyecek önemli farkındalıklar kazanabiliriz. İşimiz, yöneticiler ile ilişkilerimiz, ev ve iş arasındaki denge konuları ön plana çıkabilir. 'Kariyerimde gerçekten istediğim noktada mıyım? Bu alanda mutlu muyum? Ev ve iş arasında gereken dengeyi kurabiliyor muyum?' Bu soruların cevaplarını netleştirmek istediğimiz ancak kararsızlıklarımızın yön belirlememizde bize engel olabileceği bir süreç geçirebiliriz. Beklentilerimizi minimumda tutmamız gereken bir süreç geçirebilirsek hayal kırıklıklarına o kadar uzak oluruz. Hafta sonu itibari ile, ev ve aileyi ilgilendiren geçmişe ait konular karşımıza çıkabilir, bu alanlarda yapmak istediklerimize dair düşüncelerimizi gözden geçireceğimiz bir döneme girebiliriz. 

Mutlaka izleyin: Ay tutulması nedir? Nasıl etkiler?


 


Önceki ve Sonraki
Haberler