EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Yeni haftaya güzel enerjilerle başlıyoruz. Güneş dün Akrep burcuna geçiş yaptı. Peki bunlar sizin burcunuz için ne anlama geliyor? Hangi alanlarda neler yaşıyorsunuz? Astrolog Dolunay Karaca anlatıyor.

profil
Dolunay Karaca
24.10.2016
Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; güzel enerjilerle başlıyoruz yeni haftaya, Ay ve Uranüs uyumlu açısı, Güneş ve Neptün uyumlu açısı mevcut. Haftaya gündelik hayatınızda alacağınız bir haberle başlıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda geçen bir diyalog sizi bambaşka yerlere götürebilir. Bu hafta yaratıcılık gerektiren konularda başarı şansınız oldukça yüksek. Manevi konular, duygusal iniş çıkışlar da yaşama ihtimaliniz kuvvetli görünüyor. Güneşin Akrep burcunda oluşu sizi ortaklıklar konusunda şanslı kılarken, cinsel cazibenizin de arttığı bir dönemdesiniz. Aşk konularında mesafeli ve alıngan olabilir karşı taraf. Bekar Koçlar için ise uzak bir yerlerden gelecek birisiyle flört etme ihtimali yüksek görünüyor.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; aile ve özel hayatınız önem taşıyor bu hafta. Özellikle çocukları olanlar veya çocuk sahibi olmak isteyen Boğalar için ilginç gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan iş bağlantılarınız devam ederken, bir yandan da ortaklaşa iş alanları bulup yaratacaksınız. Bu hafta dönüştürücü etkiler var özellikle kariyer ve iş hayatınızda. Bazı şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Güneşin Akrep burcuna geçmesiyle birlikte ikili ilişkileriniz eski canlılığına kavuşacak. Bekar olanlar yeni bir ilişkiye kendilerini hazır hissedecekler. Birliktelikleri olanlar ise sevdikleriyle mutlu ve huzurlu olabilecekler, özellikle bir süredir devam eden Mars Plüton kavuşumundan sonra artık rahatlamak sizin de hakkınız.

 

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; güneşin Akrep burcuna girmesi ve sonrasında yönetici gezegeniniz Merkür’ün de bu alana girmesiyle, iş ve koşuşturmalarınız artıyor. Günlük yaşantınızda nereye yetişeceğinizi bilemediğiniz bir tempoya sürüklüyor sizleri. Çalışanlarınız, kiracılar, evcil hayvanlar, sağlık konuları, rutin kontroller, planlar projeler derken bir sürü olayla karşı karşıya geliyorsunuz. Yalnız Merkür’ün Akrep burcunda oluşu sizi fikirlerinizde inatçı bir yapıya sokabilir. Esnek olamayan dediğim dedik bir havaya girebilir ve çevrenizdekileri bıktırabilirsiniz. Hafta sonunda ikili ilişkiler konusunda çok şanslı olacaksınız. Evlilik teklifi bile alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz, parasal konular sizin için önem kazanıyor, bir yandan ailevi konularınızla ilgilenirken bir yandan yeni iş konuları üretmeye çalışıyorsunuz. Bu hafta Güneş Akrep burcuna giriş yaptı, Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak ve sizleri aşk meşk konularında hayli etkin kılacak. Çocukları olan Yengeçler, çocuklarının başarılarıyla mutlu olurken, çocuk sahibi olmak isteyen Yengeçler için güzel etkiler var. 29 Ekim civarında güç çekişmelerinden, rekabetten uzak durmanızı öneriyorum, iş hayatınızda veya çevrenizde beklenmedik oluşumlar yaşanabilir, birilerine kızabilir öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Kendinize olan güveniniz ve enerjiniz yerinde olacak. Her türlü işe başlamak, adım atmak için içinizde bir heves ve coşku hissedeceksiniz. Ev, aile, yuva hayatınızla ilgili bir takım kararlar almak isteyeceksiniz. Yer değiştirmek, ev almak, ev satmak veya bulunduğunuz ortamla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Güneş’in ve Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte ailevi duygularınız pekişecek, eski anılar hatıralar gözünüzde canlanacak. Duygusal yanınız ortaya çıkacak. İş hayatınızda ise anlık tepkiler ve sıkılganlık söz konusu, ama bu geçici bir süreç, sonrasında onun da üstesinden gelebileceksiniz. 

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; yorgun başlıyorsunuz haftaya, kafanızdaki planları ve işleri yetiştirmeye çalışmak ve yeni haftaya olumlu başlamak için mücadele edeceksiniz. Ay ve Satürn arasındaki olumlu açı sizi sorumluluklarınızın bilincinde yaparken, duygularda katılık ve mesafe söz konusu. Güneş ve Merkür bu hafta Akrep burcuna geçiş yaptılar, dolayısıyla kardeşlerle ilişkileriniz yakın çevreniz komşularınız onlarla iletişiminiz sizler için önem kazanıyor. Aranızı düzeltebilir, birlikte organizasyonlar yapabilirsiniz. Aşk konularında olduğunuzdan daha vericisiniz. Bu da karşı tarafı şımartıyor.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; sosyal ve arkadaş canlısı bir yapıya bürünüyorsunuz. Herkes tarafından seviliyorsunuz. Organizasyonlar ve keyifli toplantılar sizleri bekliyor bu hafta. Güneş ve Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi parasal anlamda sizi rahatlatacak, yapmak istedikleriniz almak istedikleriniz için maddi rahata kavuşacaksınız ve ilerleme sağlayacaksınız. Alışveriş merakınız artıyor, moda ve aksesuar estetik gibi konularda adım atacaksınız. Bu hafta sizi yoran şey yakın çevrenizden birinin aşk acısı, ona dostça yardımcı olmaya çalışacaksınız. Kendi ikili ilişki durumunuz ise geçmiş haftalara oranla daha iyi. Hafta sonuna doğru sevdiğinizle baş başa program yapmanızı tavsiye ederim.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; arkanızdan dönen dolaplar, kirli çamaşırlar, dedikodular nihayet bitiyor. Gerçekten yoruldunuz ve çok mücadele ettiniz. Bu haftadan itibaren ipler artık sizin elinize geçiyor. Daha bir rahatlamış ve kendine güvenli gerekli değişimleri yapmış ve sıfırlanmış olarak devam edeceksiniz hayata. Sil baştan yaşayacaksınız her şeyi. Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçiş yapıyor. Doğum günü kutlamaları başlıyor sizler için. Güneş sizi aydınlatmaya ve parlatmaya geliyor. Daha ne olsun, canınız nasıl istiyorsa öyle yaşayın ve hiçbir şeyi dert etmeyin. Güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; Ay Aslan’da başlıyoruz haftaya ve açıları olumlu. Satürn ve Uranüs’den olumlu etkileşim alıyor,  sizi en çok eğitim hayatınız ve yabancılarla olan ilişkilerinizde etkiliyor bu. Tabii sıra dışı birinin hayatınıza bir anda girmesi de şaşkınlık yaratabilir bazı Yaylar için. Bu hafta çok enteresan başka bir konu da çocuk bekleyen ve olmayacağını düşünenler için geliyor, sürpriz bir gelişme yaşanabilir bu alanda. Genel anlamda iş ve kariyer odaklısınız. Yapmak istedikleriniz birikmiş durumda. Kararsızlık en büyük düşmanınız bu hafta. Merkür ve Güneş Akrep burcundalar, kime ne kadar değer vermeniz gerektiğine çok dikkat edin.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; sizin için bu hafta ortaklıklar ve ev aile konuları ön planda olacak. Ödemelerinizi yapmak için fırsat kollayacaksınız, ummadığınız bir yerden para gelebilir ve beklenmedik bir planda ödemeleriniz kolaylaşabilir. Ay, Satürn ve Uranüs’le uyumlu açıda. Güneş ve Merkür ise burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yaptı. Arkadaşlıklar, sosyal projeler sizler için anlam ifade edecekler. Büyük düşünecek ve büyük işlerin içerisinde olmak isteyeceksiniz. Ufak işler küçük çaplı kazanç getiren işler için kendinizi yormak istemiyorsunuz, yeterince yorgunum enerjimi ve kafamı büyük işlere adamalıyım düşüncesine sahipsiniz bu hafta boyunca. Sevdiğiniz kişi zor durumda olabilir, ona destek olmalısınız.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; sevdiğiniz kişiyle uyum içerisinde olacaksınız. Birlikte farklı ve denenmemiş olan bir şey yapmak için kolları sıvayacaksınız. Fikir birliği ve beraberliği sizi mutlu kılacak. Akrep burcunda bulunan Güneş ve Merkür sizin kariyer hayatınızı etkiliyor. Fikirlerinizde sabit ve dediğim dedik bir yapıya bürünüyorsunuz. Yeni projeler ve toplantılarda aldığınız kararlarda istikrar ve tuttuğunu koparan biri haline dönüşüyorsunuz. Terfi alabilir, zam isteyebilirsiniz bu hafta. Bir süredir çatışma halinde olduğunuz kişiler; bunlar iş dünyasından veya yakın çevrenizden olabilirler, onlarla artık uğraşmama kararı almış durumdasınız, önünüze bakmaya karar veriyorsunuz. İyi yapıyorsunuz bence. Güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; bu hafta sağlık ve para konularında sıra dışı bir takım durumlar yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışanlar ve ofis arkadaşlarınızla birlikte çalıştığınız yerde düzenlemeler yapabilir, ortamınıza daha ailevi bir hava katabilirsiniz. Uzun süredir arkadaşlık hanenizde zorlayıcı etkiler söz konusuydu. Bu kişilerle olan bağınız farklı bir gündeme oturabilir, yani siz bir şekilde artık arkadaş olmasanız da, bir yerlerde yine çakışabilirsiniz bu kişilerle, kader ağlarını örmüş olabilir yani. Güneş ve Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle yurt dışı bağlantılar, medya ve eğitim konularınız gündeme taşınıyor. Ayrıca partnerinizin ailesi ile de tanışma fırsatı yakalıyorsunuz. Kariyer hayatınız ise Venüs’ün Yay burcunda olmasından dolayı rahat akışında. Güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (24-30 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler