EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23 Mayıs-29 Mayıs)

Bizler, Güneş’in çocuklarıyız. Güneş’in izlediği yörünge düzlemini takip ediyoruz. Güneş’in bu yoluna ekliptik diyoruz. Yolda 12 durak var. Güneş ise bir ay boyunca İkizler durağında kalacak. Odak noktamız İkizler doğasında seyredecek. İlgilendiğimiz, algımızı yönlendirdiğimiz konular iletişim, bilgi, araştırma, sosyalleşme, arabuluculuk, keşifçilik ve bitmek bilmez merak üzerine şekillenecek. Güneş’in hava elementindeki yolculuğu Jüpiter ve Satürn gibi toplumsal meseleleri ele alan göstergelerle uyumlu açılar içinde olacağını gösteriyor. İş, girişim, kariyer konularında aracı olanların daha karlı çıkacağı süreçteyiz

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
23.05.2022
Haftalık burç yorumları (23 Mayıs-29 Mayıs)
  • Bolluk ve berekete açılan kapıda düzenleme, planlama için fırsatlar var. Özellikle 23 Mayıs, 6 ve 16 Haziran tarihlerini bu konuda değerlendirebilirsiniz.
  • 4 Haziran’da Merkür Retro’su bitiyor: İletişim, imza ve anlaşmalar için yeni fırsatlar gelecek.
  • 14 Haziran’da Merkür İkizlere geçecek: İş ve ilişkilerde atılan adımlar ve verilen sözler için etki güçlenecek.
  • 23 Mayıs’ta Güneş-Jüpiter sextili rol oynayacak. Gerçekte olduğundan daha büyük olma dürtüsü, büyüme, ahlaki veya dini konuların bilinci, eğitim yoluyla seyahat etme veya yeni fikirlere ulaşma arzusu, iyimserlik ve güven, spekülasyon veya risk alma isteği ön planda olacak. Bu hafta boyunca bu konularda dikkatli olmalıyız.

4 Haziran’a kadar sosyal platformda tartışmalara dikkat edin. İmza ve anlaşma için 14 Haziran’a kadar bekleyin. Devamını getirebileceğiniz iş ve girişimlerde bulunun. Kısa seyahatler ve susmayan telefonlarla iletişim trafiğiniz artacak.


4 Haziran’a kadar yatırım ve harcamalara dikkat. Sonradan sizi sıkıntıya düşürecek ödemeleri, 14 Haziran’a kadar planlamanız mantıklı olacak. Yarıda kalan eğitimlere yeniden başlamak için fırsatınız var. 


Sağlığınız güç kazanacak. Kendinizi yenilenmiş gibi hissetmek için 4 Haziran’a kadar sabredin. Kendinizle barışmak için güzel zaman. 14 Haziran’a kadar kararsızlık yaşayabilirsiniz. Önceliklerinizi ertelemeyi deneyebilirsiniz. 


4 Haziran’a kadar içe dönmeli, ani bir plan başlatmamalısınız. Arkanızdan dönen işler önünüze geliyor. Halının altına süpürülenler gün yüzüne taşıyor. 14 Haziran’dan sonra gerekeni gerektiği yerde yapmayı deneyebilirsiniz. 


Ertelediğiniz davet ve etkinlikleri yeniden değerlendirme zamanı. 4 Haziran’a kadar eski dost ve arkadaşlarınızla buluşmalar yaşayabilirsiniz. 14 Haziran sonrası yeni arkadaşlar ve sosyal çevrede değişim geliyor. 


4 Haziran’a kadar uğraşlarınız arasında en çok neyden sömürüldüğünüzü, bilgilerinizin kullanıldığını sorgulayın. 14 Haziran’dan sonra başarı ve hedeflere güzel dokunuşlar geliyor. Evliyseniz eşinizin ailesindeki dedikodulara, laf taşımalara dikkat! 


Ertelediğiniz eğitimleri, okunması için kenara ayırdığınız kitapları yeniden değerlendirme zamanı. 4 Haziran’a kadar fırsatları değerlendirin. 14 Haziran’dan sonra tatil, plan ve seyahatler gündeme geliyor. 


4 Haziran’a kadar ortak kazançlar, borçlar, alacaklar geriye dönük hareket kazanıyor. 14 Haziran’dan sonra ise aileyle planlar yapmak, tatil organizasyonları için güzel fırsatlar var. Vakti gelmişken sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmeyi deneyin. 


4 Haziran’a kadar karşınıza aldığınız kişilere dikkat! Neye, kime önem verdiğinizi yeniden sorgulayın. 14 Haziran’dan sonra sizi besleyen iş, ilişki, arkadaşlık ve fırsatlara yönelme zamanı. Özellikle düşüncelerinizi önemseyen kişilerle bir arada vakit geçirmek için olumlu bir dönem. 


4 Haziran’a kadar sağlık konusu gündemde. Beklettiğiniz doktor randevularını gündeme almak için güzel bir zaman. 14 Haziran’dan sonra yeni sorumluluklar üstlenmeye başlayabilirsiniz. İş trafiğiniz artıyor. Size bilgi taşıyan kişiler arasında kalmanız tadınızı kaçırabilir. 


4 Haziran’a kadar hobi ve ilgi alanlarınıza yeniden yönelme zamanı. 14 Haziran’dan sonra aşk, ilişki ve çocuk konusu gündemde olacak. Risk almadan evvel ilgilendiğiniz konu hakkında daha çok bilgi sahibi olacaksınız. Bu dönemi iyi değerlendirin! 


4 Haziran’a kadar ev dekoru, eşya ve mobilya harcamalarınıza dikkat edin. Evliyseniz eşinizin kariyerinde rekabet ortamı oluşabilir. 14 Haziran’dan sonra aile ve ev konuları gündemde olacak. Küçük seyahatler, kaçamak planlar modunuzu yükseltecektir. 


Önceki ve Sonraki
Haberler