EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Ağustos)

Geçtiğimiz hafta hayatımızda bazı olaylar aniden ortaya çıkmış olabilir. Dolunay’ın enerjisi ile yaşamımızdaki tıkalı olduğunu düşündüğümüz alanlarda farkındalıklar kazanıp, içsel olarak aydınlanma yolunda ilerlediğimiz yeni bir hafta yaşayabiliriz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
23.08.2021
Haftalık burç yorumları (23-29 Ağustos)
 • Güneş' in Başak Burcu’na geçişi ile gökyüzünde, toprak elementinin hâkim olduğu bu süreç içerisinde mükemmeliyeti arayan, biraz da içe dönük bir ruh halinde olabiliriz. 
 • Bedenimize ve sağlığımıza daha çok özen göstermemiz gerekebilir.
 • Kişisel sorunlarımızı çözmek için ideal bir zaman dilimi olabilir.
 • Haftanın ilk günü ve devam eden (+/-) 4 gün daha hissedeceğimiz şekilde, Venüs ve Satürn arasındaki enerji ile, ikili ilişkiler ve finansal yatırımlarımızda, güzel fırsatlar yakalamamız mümkün.
 • Yaşamlarımızla ilgili kalıcı kararlar almak isteyebiliriz.
 • 24 Ağustos Salı günü, Ay ve Merkür’ün uyumsuzluğunda zihnen dağınık olabiliriz.
 • Odaklanma sıkıntısı yaşayabiliriz.
 • Yanlış anlaşılmalara açık bir zaman dilimi olabilir.
 • Duygusal reaksiyonlar verebileceğimiz bir gün olduğunu hatırlayalım.

Merkür, Neptün karşıtlığının kesinleştiği bu hafta boyunca;

 • Üzerimizde kararsızlık hakim olabilir.
 • Karmaşa dolu anlar deneyimleyebiliriz.
 • Aldanma ve kandırılmalara karşı da dikkatli davranmamız gereken bir süreç deneyimleyebiliriz.
 • Dolandırıcılara fırsat vermemeye dikkat!
 • Karşımıza çıkan her insana inanmamalı ve önce bir durup düşünmeliyiz.
 • Almamız gereken önemli kararlar ve finansal yatırımlar var ise dikkatli olmalı, ani kararlar vermekten uzak durmalıyız.  
 • Haftanın son gününde Güneş’in, Ay Düğümleri ile yapacağı zorlayıcı enerjiler,  yaşantımızda önemli kadersel olaylar yaşayabileceğimize işaret edebilir.
 • Ruhumuzun enerjisini yüksek tutmayı deneyimlemek ve korku frekansını engellemek yaşamlarımızda sağlıklı ve huzurlu günler geçirmemize vesile olabilir.

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.


Bu hafta genelinde birçok şeyin en iyisini elde etmeye çalışan ve karşılaştığımız olayların en ince ayrıntısına kadar inmek isteyebileceğimiz bir enerji altında olabiliriz. İş ilişkilerimizde yeni ortaklık teklifleri alabiliriz. Sağlığımız açısından dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Aşı olmayı düşünen Koç burçları için haftanın ilk 3 gününü değerlendirmemelerini tavsiye edebilirim. Yeni kararlar ve planlar almak için ideal bir hafta olabilir.

Göklerin mesajı: Geçmişle yüzleşme zamanı.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya kariyer alanlarımızda oluşan sorumluluklarımızı tekrar gözden geçirerek ve ne yapmak istediğimize karar vererek başlayabiliriz. İş başvurusu yapmak isteyen Boğalar bu haftanın enerjilerini değerlendirebilir. Sağlıkla ilgili bazı beklenmedik durumlar yaşayabiliriz. Böbreklerimizde hassasiyet oluşabilecek bir haftada olduğumuzu hatırlamalı, bol sıvı tüketmeyi ihmal etmemeliyiz. Yaşamlarımızda kendimizle ilgili ani farkındalıklar kazanabilir ve yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Elimizde olanları korumamız gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz.

Göklerin mesajı: İçindeki yaratıcılığı keşfet, seni mutlu edenlere odaklan.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya geleceğe yönelik adımlar attığımız ve hayatımızı düzene sokabileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Gayrimenkul yatırımlarında istediğimiz şansı yakalayabiliriz. İkili ilişkiler ve flörtler açısından heyecanlı, huzurlu bir dönemi deneyimleyebiliriz. Üstü örtülmüş bizden gizlenmiş bazı konular gündemimizde olabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerimizde yeni fırsatlar önümüze çıkabilir. Ebeveyn olmak isteyen sevgili İkizler bu dönemin enerjilerini değerlendirebilir. Ailemize yeni bir bireyin katılması gibi müjdeli haberler de alabiliriz.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde denge kurma zamanı.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya finansal olarak biraz daha rahat nefes alabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Yakın çevremizle olan ilişkilerimizin güzelleşeceği bir dönemde, kendi kararlarımızı almak isteyebiliriz. Bolca kısa seyahat planlarımız olabilir. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz gereken bir hafta yaşayabiliriz. Zihnimizin dağınık olabileceği bu dönemi önemli yatırım planlarımız için değerlendirmemiz gereken enerjiler hâkim olabilir. Bunun farkında olarak önümüze gelebilecek yeni teklifleri önce gözden geçirip sonra değerlendirmemiz daha sonra oluşabilecek hayal kırıklıklarını önleyebilir.

Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya ortaklık ilişkilerimizde yeni farkındalıklar kazarak tamamlanma enerjileri ile başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerinde önemli işler ve imzalık durumlar önümüze gelebilir. Risk almaktan, dürtüsel davranmaktan uzak durmamız gereken bir dönemi deneyimleyebileceğimizi unutmayalım. Yeni bütçe hesapları içinde olabilir, kazançlarımız için yeni yatırım araştırmaları içinde olabiliriz. Yakınlarımızla olan ilişkilerimizde çözemediğimiz problemlerimizin kolay akışta çözüme ulaştığına şahit olabiliriz.

Göklerin mesajı: Yeni yatırımlar için uygun bir hafta olmayabilir.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


İyi ki doğdunuz, mutlu yıllar dilerim sevgili Başak burçları... Haftaya günlük rutin işlerimizde ve çalışma alanlarımızda rahat nefes alabileceğimiz enerjiler ile başlayabiliriz. Bu süreçte sindirim sistemimize özen göstermeli, fazla yağlı ağır gıdalar tüketmemeliyiz. Neyi nasıl istediğimizi açık sözle rahatça ifade edebilir, fikirlerimizi güvenle ortaya koyabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Hayatımızdaki ani değişimlere ayak uydurmak zorunda kalabiliriz. Finansal anlamda da rahat bir nefes alabiliriz.

Göklerin mesajı: Fikirlerini açıkça ortaya koyma zamanı.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya geçmiş dönemlerde ektiklerimizin ödüllerini toplayarak başlayabiliriz. Hafta genelinde ikili ilişkilerimizde bazı önemli sınavlar verebiliriz. Beklenmedik durumları, yaşamlarımızda kadersel dönüşümleri deneyimleyebiliriz. Gereksiz konuşmalar içinde olabileceğimiz bu dönemde önemli kararlar almamız uygun olabilir. Diyete başlamak ve bilinçaltı çalışmaları için ideal bir zaman diliminde olduğumuzu unutmayalım. Gıda zehirlenmelerine dikkat edelim. Spor yapmaya ve uyku düzenimize dikkat edelim.    

Göklerin mesajı: Zihinsel detoks yap ve gereksiz düşüncelerden arın.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?

 


Haftaya kariyer alanlarımız ve gelecek planlarımızı bir kez daha gözden geçirebileceğimiz, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz bir enerji altında başlayabiliriz. Ailemizle birlikte yeni, güçlü kararlar alabiliriz. Kredi çekme planımız varsa bu zamanı değerlendirebiliriz. Son dönemlerde gizli kapaklı ilişkiler içinde olanlar için biraz can sıkıcı durumlar ortaya çıkabilir. Doğru yoldan ayrılmamamız gerektiğini sistem bize deneyimleyerek öğretebilir. Bu enerjinin farkında olarak gereksiz riskler almayalım. Bekar Akrepler çıkacakları seyahatte yeni bir aşka yelken açabilirler. Sosyal çevremizdeki güçlü isimlerden kariyerimiz konusunda beklediğimiz desteği bulabiliriz. Ruhsal dengemizi korumamız gereken bu dönemde uzun doğa yürüyüşleri, yoga ve meditasyon yaparak içsel enerjimizi dengeleyebiliriz.

Göklerin mesajı: Ruhunu dinlendir ve kendine zaman ayır.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya uzun zamandır sabırla emek verdiğimiz işlerimizin istediğimiz gibi işlediğine şahit olarak güzel bir şekilde başlangıç yapabiliriz. Kariyer ve gelecek hedeflerimizde kendimizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, ılımlı bir iletişimi tercih edebiliriz. Önümüze değerlendirmek isteyebileceğimiz güzel fırsatlar çıkabilir. Yaşamda bağımlılık olduğunu düşündüğümüz konulardan kurtulmak isteyebilir, tek başımıza güvenli bir şekilde yol almak isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda önümüze finansal anlamda rahatlama sağlayabilecek yeni kapılar açılabilir. Bu dönemde öfkemizi kontrol altına almayı öğrenmeli, tartışmalı ortamlardan ve enerjimizi aşağı çeken insanlardan uzak durmayı deneyebiliriz.


Göklerin mesajı: Sosyal çevrenden destek bulma zamanı.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya finansal koşullar ve çalışma ortamlarımızla ilgili yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Uzun zamandır süren hukuki davalarımızın olumlu yönde sonuçlarını alabileceğimiz bir zaman olabilir. Umut dolu bir şekilde geleceğe yönelik planlarımızı hayata geçirebileceğimiz bu süreç içinde finansal olarak kazançlarımızın artışına şahit olabiliriz. Yaşamımızdaki güçlü kişilerden istediğimiz desteği alabilir, zaman zaman zihinsel dağınıklıklar yaşayabiliriz. Ev değiştirmek isteyen sevgili Oğlaklar bu haftanın enerjisinden yararlanabilirler.

Göklerin mesajı: Farklı yönlerini keşfederek yoluna devam et.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya burcunuzdaki Dolunay'ın enerjileri ile farkındalıklar kazanarak yenilenme enerjileri ile başlıyoruz. Finansal konularda kandırılmalara ve aldanmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Bunun farkında olarak önümüze gelebilecek yeni yatırımlara dikkatli yaklaşmalıyız. Yaşamımızdaki esaretlerimizden kurtulabilir, elimizdeki gücün farkına varabiliriz. Adeta dönüm noktamız için ideal bir zaman olabilir. Çocuklarımızdan yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Hamile olan sevgili Kovalar bu dönem ekstra olarak sağlıklarına dikkat etmeli ve rutin kan tahlillerini ihmal etmemeliler. Eğer ki Covid-19 aşınızı olmayı düşünüyorsanız bu haftayı değerlendirmeyin. Bireysel doğum haritası analizi alarak uygun zamanı belirleyebilirsiniz.    

Göklerin mesajı: Kendinle yüzleşerek yaşamda farkındalığını artırabilirsin.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Haftaya kontrolümüz dışında olaylar yaşayarak başlayabiliriz. Dolunayın enerjisi ile arkamızdan dönen gizli kapaklı işleri fark edebilir ve kadersel bir dönüşüm yaşayabiliriz. Psikolojik olarak ruhsal sağlığımıza dikkat etmeli ve gerek duyuyorsak psikolojik bir destek almayı ihmal etmemeliyiz. Farkındalıklarımızın arttığı bu dönemde ikili ilişkiler daha çok gündemimizde olabilir. Yakın çevremizden bize fayda sağlayabilecek yeni iş imkanları gelebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde istediğimiz gücü yakalayabiliriz. Büyük imzalara, yeni ilişkilere ve iş ortaklıklarımıza karşı dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Ev hayatımızda partnerimizle birlikte yeni geçişler yaşayabilir, gelecek ile ilgili olumlu kararlar alarak yolumuzu netleştirmek isteyebiliriz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar içinde olmak bu enerjiler altında bizlere iyi gelebilir.

Göklerin mesajı: Sana zarar verebileceğini düşündüklerinin peşine takılma.

Mutlaka dinleyin: Dolunay dönemi nasıl değerlendirilmeli?


Önceki ve Sonraki
Haberler