MODA - TASARIMCILAR

Jacquemus ‘Le Mariage’ koleksiyonuyla düğünlere de el atıyor

Fransız tasarımcı Simon Porte Jacquemus, ‘Le Mariage’ adlı yeni koleksiyonuyla yaz düğünlerine farklı bir bakış açısı getiriyor. koleksiyon, geleneksel ve klasiği canlı bir düğün sahnesinde buluşturuyor

profil
BT Ekip
22.04.2024
Jacquemus ‘Le Mariage’ koleksiyonuyla düğünlere de el atıyor

Fransız modacı Simon Porte Jacquemus, kendi adını taşıyan markası Jacquemus için yaz düğünlerini kendi merceğinden yeniden tasavvur ediyor. Ünlü modacı, yaz düğünlerinin ruhunu yakaladığı ‘Le Mariage’ adlı yeni koleksiyonunda, tıpkı kendi düğününde olduğu gibi, geleneksel ve klasiği canlı bir düğün sahnesinde buluşturuyor.

Koleksiyon için hazırlanan ve bir düğün partisini yansıtan kampanya; nedimeler için canlı turuncu-kırmızılar ve konukları için parlak maviler, sarılar ve hatta koyu yeşiller gibi cesur, düz renkler sunuyor. Jacquemus’un koleksiyonu, etkinliğin hem eğlencesini hem de ciddiyetini kucaklayan çağdaş şıklığı temsil ediyor. Dramadan asla uzaklaşmayan büyük boy güneş şapkaları gibi aksesuarlar, gerçek Jacquemus tarzında geri dönüş yaparken şeffaf malzemeler zevkli bir şekilde kullanılıyor ve rahat özel takımlarla eşleştiriliyor. Her parça, olayın dinginliğini ortaya çıkarmak ve ona gerçek Jacquemus dokunuşunu vermek için bir kadınlık duygusu içeriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler