EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (21-27 Ekim)

Ay Yengeç burcunda başlıyoruz haftaya…Haftanın ilk günü Güneş ve Ay zorlu görünümde… Otorite figürleri ile zıt fikirlerimiz, çatışmalarımız olabilir. Salı günü Merkür ve Venüs kavuşumdalar. Aşk için konuşmaların, barışmaların, mantıklı seçimlerin yapılacağı bir gün olacak. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcunda artık! İyi ki doğdunuz Akrep Burçları…

profil
Dolunay Karaca
21.10.2019
Haftalık burç yorumları (21-27 Ekim)

Sevgili Koçlar, bu hafta iş ve kariyer konularıyla, sevgi ve paraya olan tutumunuz çelişiyor. Dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Günlük işlerinize ve düzeninize dönmeli rutinin dışına çıkmamalısınız. Fazla abartıya kaçmamalısınız her konuda... Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle birlikte ödemelerinizi halletmek için kendi içinizde bir güç bulacaksınız.  Eşinizin veya partnerinizin maddi durumunda düzelmeler var; terfi veya prim alma söz konusu.  Aşk için son derece çekici ve dramatik bir dönem başlıyor.


Sevgili Boğalar, bu hafta kendinizi geçmiş konulara takılı bulabilirsiniz. Daha önce size yapılanlar ve sizin yaptıklarınız arasında bir git-gel yaşamanız olası. Maddi konular gündeminizde, ödemeleriniz konusunda hassassınız. Kendinizi ihmal etmeyin; işe alımlar, iş başvuruları için uygun bir süreç. Kendinizi rutin işlerinizle meşgul edeceksiniz. Yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatmak sizi rahatlatacak ve onlara iyilik etmiş olacaksınız. Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle aşkta mutluluk kaçınılmaz sizler için.


 


İKİZLER: Sevgili İkizler, bu hafta çocuklarla ilgili konularınız hassaslaşıyor. Çocuk yapmayı düşünenler ilgili doktor randevularınızı alabilirsiniz. Aşk konuları ve flörtler ile ilgili beklentileriniz artıyor. Yalnız bugün Güneş ve Ay arasındaki gergin açı beklentilerinizi karşılamayabilir. Güneş’in Akrep burcuna geçişiyle birlikte aşk ve flört konuları gündeminizde, farklı ortamlara girmek isteyebilirsiniz, iş toplantıları ve iş gezilerine vakit ayırmak sizi mutlu edebilir, orada tanışacağınız kişilere iyi bakın. Günlük temponuz artıyor. 
 


YENGEÇ: Sevgili Yengeçler, detaylara inmeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İş konularında birtakım sorunlar ve pürüzler devam ediyor olabilir. Bunlarla mücadele etmek için ailenizden ve sevdiğiniz kişiden yardım talep etmelisiniz. Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile evinizden çalışmak veya ev değiştirmek istemeniz çevrenizce hoş karşılanmıyor olabilir. Bu hafta sizler kimseyi dinlemek istemeyebilirsiniz. Sıradışı bir Yengeç olmanın zamanı geldi. Hobileriniz sizi oldukça meşgul edecek. Zevk sahibi kişilerle tanışacaksınız.


ASLAN: Sevgili Aslanlar, bu hafta iş, sağlık ve hizmet konularında birtakım durağanlıklar yaşanabilir ve işlerin istediğiniz gibi ilerlememesine takılı kalabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizin güçleneceği bugün, çocuklarınızla ilgili beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Siz çocuklarına çok düşkün ebeveynler olarak bundan gocunmayacaksınız. Akrep burcuna geçen Güneş sayesinde ev ve emlak konularınız gündemde, bunun yanı sıra kardeşlerinizle ilişkilerinizde uzlaşmacı, diplomatik bir tavır takınıyorsunuz. İnsanlar arasındaki denge ve barışı sağlamak için kollarınızı sıvadınız. Arkadaşlıklara daha fazla vakit ayırmalısınız.
 


BAŞAK: Sevgili Başaklar, bu hafta ikili ilişkilere olan tavrınızın değişmiyor. Kendinizi daha çok para konularıyla meşgul bulabilirsiniz. Kazancınız ve yaptığınız harcamalar arasında çelişkiler var. Aslında uzlaşmacı tavır alıp konuları halledebilirsiniz. Merkür Venüs kavuşumu Salı günü gerçekleşecek parasal konularınız ön plana çıkıyor, sert ve tartışmacı insanlara karşı kolaylıkla baskın geleceksiniz . Gereksiz yere kendinizi yormayın, işiniz ve aileniz sizler için daha da önem kazanacak. Güneş Akrep burcuna geçiyor; ticari işler düzene girecek.


TERAZİ: Sevgili Teraziler, bu hafta abartılara açıksınız. Dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Endişe edecek bir durum yok belki ama rutin kontrollerin yapılması gereken bir süreç. Sevdiğiniz kişiye çok bağlısınız. Her şeyi göze almaya razısınız. Merkür Venüs kavuşumuyla tarafsız ve adilsiniz. Kendinizle ve çevrenizle barışıksınız. Herkesi ve her şeyi olduğu gibi kabullenmeyi öğrendiniz. Güneş bu hafta Akrep burcuna geçiyor; özgür olmak isteyeceğiniz bir dönem. Ama yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz, yanınıza birilerini de alın…
 


AKREP: Sevgili Akrepler, bu hafta itibariyle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güneş sizin burcunuza geçerek sizi destekleyecek. Ruhsal anlamda tatmin olmuş hissi verecek sizlere. Kendinizle ilgili konularda inisiyatif almak kolaylaşacak. Pazartesi ve Salı günleri ise kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duymanız normal, hafta sonunda yaşanan olaylar sizleri yordu. Biraz kendi kendinize kalıp iç dünyanıza yönelin ve rahatlamanın yollarını keşfedin. Güzellikler ve başarı çok yakınlaştı. 


YAY: Sevgili Yaylar, toplantı ve organizasyonlardan fırsat bulabilirseniz sevdiğiniz kişiyle ilgilenin. Onunla geleceğe dair konuşmalar yapmak, birlikte fikir birliği ve projeler detaylandırmak hoşunuza gidecek. İyimserliğiniz artacak. Pazartesi günü aile içerisinde birtakım gerginliklere maruz kalabilirsiniz. Ve kendinizi dışarı atmak sosyalleşmek arzusunda kalabilirsiniz. Güneş Akrep burcuna geçiş yapacak tüm ay boyunca biraz maneviyat ve içe çekilip derin düşüncelere dalmak isteyebilirsiniz. Eleme dönemi aslında bu dönem. Aynı zamanda güzel bir mola sizler için…


OĞLAK: Sevgili Oğlaklar, bu hafta genel anlamda gel- gitler yaşayabilirsiniz. İyi veya kötü bir şeylere karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde birtakım hayal kırıklıkları olabilir. İçinize kapanmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında daha da netleşiyor her şey. Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle iş konularında uzlaşmacı bir tavır sergileyerek ortaya çıkabilecek tartışmaları minimuma indirmeyi başaracaksınız. Sizin bu otoriter tavrınız, haliniz herkese farklı gelecek . Görüşleriniz beğenilecek. Sosyal olarak yoğun bir döneme giriyorsunuz. Yeni projeleriniz var.


KOVA: Sevgili Kovalar, bu hafta arkadaş ve sosyal çevrenizden destek göreceğiniz bir zaman dilimi. Özellikle iş konularında onların desteğini ve iltifatlarını almak sizi mutlu edecek. Yalnız bazı kişilerin çekememezlik ettiğine de tanıklık ediyor olacaksınız.  Merkür ve Venüs kavuşumuyla eğitim hayatınızla ilgili bir karar aşamasındasınız. Yurt dışı ve yurt içi bağlantılarınız da kuvvetleniyor. Kararsızlık aslında size göre değil ama bu ara bu enerjiyle başa çıkmanız gerekmekte… Zaman kaybetmeden karar verin.


BALIK: Sevgili Balıklar, geçmişle ilgili yaralarınızı kapatıyor ve şifalanıyorsunuz. Birtakım şeyler için üzülmeyi bırakıp önünüze bakmanız gerektiğinin farkındasınız. Siz zaten takılı kalmayı sevmeyen bir yapıdasınız. Sevdiklerinizle görüşmek ve bir arada olmak istemeyebilirsiniz. Konuşmalarınıza olgun tavırlar hakim olabilir. Venüs Merkür kavuşumu ile eşinizin işiyle ilgili olumlu bir gelişme sizi heyecanlandıracak. Birlikte yapacağınız yatırımlarınız ve gelecek planlarınız için düşünmek isteyeceksiniz. Miras, vergi, kredi gibi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ise yeni bir eğitimi size sunuyor olacak. 


Önceki ve Sonraki
Haberler