EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20 Eylül-26 Eylül)

Haftaya 21 Eylül’de saat 02.54’te 28 derece Balık Burcu’nda gerçekleşecek olan dolunayın etkileri altında daha net kararlar alarak başlıyoruz. Finansal olarak temkinli davranmalıyız. Anlık bir hevesle sonradan pişman olabileceğimiz kararlar ve olaylar içinde olmamaya dikkat etmeliyiz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 20-26 Eylül haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
20.09.2021
Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)
 • 20 Eylül Pazartesi gününün enerjilerini, önemli işlerimiz ve ticari faaliyetlerimiz için olumlu yönde değerlendirebiliriz.
 • 22 Eylül Çarşamba günü; kendimizi zihinsel olarak gergin, endişeli ve zaman zaman da karışık duygular içinde hissedebiliriz. Ne yapmamız gerektiğine karar veremeyen bir enerji içinde olduğumuzu hissedebiliriz.
 • Kişisel bakım ve estetik için uygun bir zaman dilimi olmayabilir.
 • Finansal olarak temkinli davranmalıyız.
 • Anlık bir hevesle sonradan pişman olabileceğimiz kararlar ve olaylar içinde olmamaya dikkat etmeliyiz.
 • Özellikle bu hafta etrafımızdaki kadınlarla olan ilişkilerimizde temkinli davranmamız iyi olabilir.
 • Bu dönem anlık flörtleri karşımıza getirebileceği gibi vadesi dolmuş ama ne yapmamız gerektiğini bilemediğimiz birlikteliklerimizde ani ayrılıklar yaşatabilir.
 • Bu süreç içinde dünyevi tercihlerimizde neyi sevip neyi sevmediğimizi daha net görebilir ve bazı değişim kararları alabiliriz.
 • 22 Eylül Çarşamba gecesi 23.54’te Güneş, Terazi Burcu’na geçiyor. Sevdiklerimizle birlikte rahat akışta hareket edebilmek mümkün olacak.
 • 22-23 Eylül tarihlerinde özellikle söz düellosuna girmekten, ani kararlar almaktan uzak durmaya özen gösterelim.
 • Önemli görüşmeler, riskli yatırımlar, finansal değerlerimiz konularında dikkatli olalım. Gökyüzü enerjileri tarafından sınava tabi tutulabiliriz.
 • Haftanın sonunda, daha kalıcı ve sağlam adımlar atarak yolumuzda sağlıkla ilerlememiz dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta daha çok duygusal farkındalıklar yakalayabilir, biraz iç sesimize dönmek isteyebiliriz. Hayallerimiz gerçeğe dönüşebilir ve sosyal çevremizden beklediğimiz desteği görebiliriz. Beklenmedik bir ödeme gündemimize gelebilir. Finansal anlamda da yenilenmelere açık bir dönem olurken, gelecek yıllar için değerlendirmek isteyeceğimiz yeni yatırım fırsatları yakalayabiliriz. Hareketli ve yoğun olabileceğimiz bu hafta ekstra kendimize vakit ayırmayı ve sağlığımıza dikkat etmeyi ihmal etmemeliyiz. Bilinçaltı çalışmaları ve meditasyon için de bu dönemi değerlendirebiliriz.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta yaşamımıza yeni kişileri dahil edebilir ve sanatsal yeteneklerimizi keşfedebiliriz. Takıntılı tavırlardan ve emir içeren cümlelerden uzak durmamız gereken bir hafta olabilir. Sağlıkla ilgili önemli olmayan ufak gündemlerimiz olurken, yumurtalık ve bel bölgemize dikkat edelim. İkili ilişkilerimizde istikrarsızlar yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bekar Boğalar aniden başlayan ilişkiler içinde olabilirler, aceleci davranmadan biraz gözlemci olmak ileride oluşabilecek stresli durumları engelleyebilir. Bu enerjiyi göz ardı etmeyelim.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta kariyerimizle ilgili beklediğimiz güçlü değişim ve dönüşümleri yaşayabilir ve daha görünür olabiliriz. Sağlık konusunda ve çalışma ortamımızda bizim elimizde olmayan kontrol dışı olaylar içine sürüklenebiliriz. Ailemizin sağlığı anne babamız gibi gündemlerimiz olabilir. Bağışıklık sistemimize ve uyku düzenimize ekstra özen gösterelim. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde istediğimiz güzel gelişmeleri yaşayabilir ya da yurt dışında bir eğitim almak istiyorsak olumlu yönde dönüşler bize gelebilir ve gerekli hazırlıklar içinde olabiliriz. Takıntılı ruh halinden ve geçmiş defterleri açmaktan uzak durmakta fayda var. Riske girmekten bu hafta genelinde uzak duralım.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta eğitim ve ticaret alanlarımızda beklediğimiz güzel yönde değişimleri yaşayabiliriz. Gökyüzünün bizi desteklediği bir hafta içinde olabilir ve sevdiklerimizin desteğini derinden hissedebiliriz. Beklemediğimiz bir flört gündeme gelebilir. Sosyal ilişkilerimizde kadın figürlerine karşı temkinli olmalı, gereksiz tartışmalardan uzak durmalıyız. Bu enerjinin farkında olalım, sonra haklı iken haksız duruma düşmeyelim. Geçmişten getirdiğimiz konuları çözmek için de ideal bir hafta olabilir. Küçük ev kazalarına karşı da dikkatli olalım.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta korkularımızla yüzleşebilir ve krizler vesilesi ile olumlu dönüşümler yaşayabiliriz. Ev, yuva ve kariyer konularında beklemediğimiz gündemlerimiz olabilir. Ailemizdeki kadın figürlerden maddi manevi beklediğimiz desteği bulabiliriz. Yaşam alanlarımızda beklenmedik ekstra harcamalar karşımıza çıkabilir. Yakın çevremizle ilgili geçmiş, üstü örtülmüş konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Bu enerjinin farkında olarak krizli ortamlardan uzak durmalı ve endişeli duygulardan uzaklaşmayı denemeliyiz. Değişikliklere açık bir hafta yaşayabiliriz.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta finansal olarak rahat nefes alabileceğimiz yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Geçmişten ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündeme gelebilir. İş ortamlarımızda ya da günlük yaşamlarımızda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Zaman zaman ikili ilişkilerimizde fikir ayrılıkları yaşayabilir ve enerjimizi düşük hissedebiliriz. Teknolojik aletlerimizde beklenmedik pürüzlerle karşılaşabiliriz. Uyku problemleri yaşayabiliriz. Kandırılma, gerçekleri görememe gibi durumlar içinde olabiliriz, bu enerjinin farkında olarak özellikle bu hafta gerçeklerden kaçmamaya özen gösterelim.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta iş ve günlük hayatımızda yoğunluk içinde olabilir, kontrol dışı ekstra yoğun günler yaşayabiliriz. Sağlıkla ilgili gündemlerimiz olurken, yeni beslenme alışkanlıkları edinebilir, kendimize daha fazla önem verebiliriz. İlişkilerde beklentilerimizi rahat akışta ortaya koyarken bir yandan baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Yeteneklerimizi ortaya koymak ve kendimizle ilgili yeni başlangıçlar için harekete geçmek adına ideal bir hafta yaşayabiliriz.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu haftanın olumlu atmosferi altında umutlarımızı canlandırabilecek keyifli bir haftaya başlangıç yapabiliriz. Bekar olan Akreplerin yeni bir aşk kapısını çalabilir. Ebeveyn olmak gibi bir planımız varsa bu haftanın enerjilerini gökyüzünün destekleyici atmosferi altında rahatlıkla değerlendirebiliriz. Yakınlarımız tarafından baskı altına alındığımızı hissedebileceğimiz bu süreçte takıntılı davranışlardan uzak durmak ve kendimizi ruhsal olarak aşağıya çeken ortamlarda bulunmamayı denemeliyiz. İlişkilerimizde beklenmeyen durumlarla karşılaşabilir, istikrarsız bir dönem yaşayabiliriz.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Haftaya ailemiz ve sevdiklerimizle olan ilişkilerimizi ve düzeni gözden geçirmek isteyebileceğimiz enerjiler ile başlıyoruz. Fazla verici ve fedakar bir atmosfer altında olabiliriz. Sosyal çevremizle yoğun bir iletişim içinde olurken daha takıntılı ilişkiler içine çekilebiliriz. Hafta ortasından sonuna kadar estetik dokunuşlar, kişisel bakım ve alışveriş için uygun bir zaman olmayabilir. Ruh ve beden sağlığımıza gereken önemi gösterelim ve ruhumuzu dinlendirebilecek bir yolculuğa çıkmayı deneyelim.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Yakın çevremiz ile olan ilişkilerimizi olumlu yönde etkileyen, canlandıran bir hafta. Kısa seyahat planları içinde olabiliriz. Haddinden fazla verici davranabileceğimiz bu süreçte kendimize haksızlık etmemeli ve sınırlarımızı çizmeyi ihmal etmemeliyiz. Finansal konularda yeni fırsatlar getirebilecek durumlarla karşılaşabiliriz. Sosyal çevremiz içindeki kadın figürlerle olan iletişimimize dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. İletişim yoğunluğu yaşayabileceğimiz bu dönemde biraz daha akışta kalmayı, şartları zorlamamayı deneyimleyelim.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Haftaya, kendimize olan güvenimizi ve değer algımızı sorgulayarak başlayabiliriz. Kendimize değer vermemiz gerektiğinin farkına varabileceğimiz bu süreçte güçlü dönüşümler yaşayabiliriz. Emeklerimizin karşılığını alabilir, korku enerjisine kapılarak kontrolümüz dışında olaylar içine çekilebiliriz. Olumlu düşüncenin gününe inanırsak ve güçlü olumlama yaparsak, bu haftanın gökyüzü vesilesi ile hayallerimizi gerçekleştirdiğine şahit olabiliriz. Takıntılı düşüncelerden uzak durmalı ve her şeyi akışına bırakmalı, harekete geçmeyi denemeliyiz.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)

Bu hafta kendi içimize çekilebilir ve haftaya kendimizi sorgulayarak, yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Oluşturduğumuz korkularımızdan, bağımlılıklarımızdan kurtulmak için ideal bir zaman olabilir. Sağlığımıza dikkat etmeli ve bağışıklığımızı güçlü tutmaya özen göstermeliyiz. Gökyüzü bizlere bu süreçte hak ettiğimiz eylemlerimizin karşılığını verebilir. Alma verme dengemizi korumayı özen gösterelim ve önümüze gelebilecek yatırım fırsatlarını acele kararlar vermeden değerlendirelim.

Haftalık burç yorumları          (20 Eylül-26 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler