İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-27 Mayıs)

Ay Yay burcunda Pazartesi günü; Güneş ise artık İkizler burcuna geçiş yapacak. İkizler burcunun doğum günleri başlıyor. Bu hafta Salı günü Merkür Güneş’in kalbinde olacak! 21 Mayıs Salı saat 15.53 dileklerinize odaklanmak için ayın en şanslı anı. Güzel bir hafta olsun…

profil
Dolunay Karaca
20.05.2019
Haftalık burç yorumları (20-27 Mayıs)

Sevgili Koçlar, Bu hafta ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, sizin 9. evinizde ve uluslararası ticaret, eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılarınızla ilgili konularda sorumluluklar alacağınızı söyleyebilirim. Hafta ortası Çarşamba ve Perşembe günleri tamamen işinize yönelebilir ve aldığınız güzel enerjilerle, verimli çalışmaların içine girebilirsiniz. İş bağlantılarınız artıyor, başarınız katlanıyor. Ayrıca Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak, Güneş’le kavuşum enerjisinde; kardeşlerinizle olumlu bir atmosferde olacaksınız, konuşmalarınızla istediklerinizi yaptırıyorsunuz. Hafta sonu için arkadaşlarınızla plan ve programlar yapmanızı ve yeni yerler keşfetmenizi öneriyorum sizlere, idealist bir yapıya bürünebilir ve arkadaş canlısı olabilirsiniz.  Bu haftanın genelinde Merkür ve Güneş’in olumlu açısı tüm olumsuzlukları yumuşatacak, hayallerinizi ve hedeflerinizi yüksek tutacaksınız.


Sevgili Boğalar, maddi yükümlülükleriniz artıyor ve eşinizin aldığı sorumluluklar da sizleri etkileyecek. Kayıp bir eşyanızı bulabilir ve buna sevinebilirsiniz. Yalnız ameliyatlar ve hastalıklar gündeminizde olacak.  El becerileriniz artarken sanatsal konulardan para kazanma, estetik, dekorasyon, giyim gibi konulara ilginiz artabilir. Genç ve yetenekli kişilerden destek görebilirsiniz. Güneş Merkür kavuşumuyla parasal konularda şanslı olacaksınız. Hafta sonu, Ay Kova burcunda olacak sosyalleşmek yerine, yine iş düşüneceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda parasal konulardan doğan bir zıtlık oluşabilir. Siz biriktirmek isterken, o harcama yapmak istiyor olabilir. Aileden birileri sizin ilginizi bekliyor olabilir bu hafta. Büyüklerinizle aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. 


Sevgili İkizler, evde oturmak istemiyor, sürekli gezmek istiyorsunuz, sizler sıkılgan insanlarsınız, evdeyseniz bile yerinizde duramaz ve iki işle aynı anda uğraşmak istersiniz. Sevdiğiniz kişi ise bu ara hep evde olmak istiyor ve bir uyum yakalayamıyor gibi hissedebilirsiniz kendinizi… Merkür ve Güneş bu hafta burç değiştiriyor ve sizin burcunuza geçiş yapıyorlar doğum günleriniz başladı… Estetik zevklerinizde artış olabilir, kendinize güveniniz artarken, size düşmanlık yapanlara karşı güçlenmek ve ipleri elinize almak artık sizin de hakkınız. Güneş ve Merkür kavuşumu sizin burcunuzda; bu da sizi güçlü kılıyor sevgili İkizler, bu hafta dileklerinizi dileyin, istediklerinizi alacaksınız. Hafta sonu Ay Kova burcunda olacak ve sizin ortak para hanenizde şans noktasıyla kavuşumda; ödemelerden yana şanslı olabilecek belki aradığınız borç parayı bulma fırsatı yakalayacaksınız.


Sevgili Yengeçler, haftaya sorumluluklarınızın bilincinde, yapmak zorunda olduğunuzu bildiğiniz işlerinizi halletmek üzere başlangıç yapacaksınız. Bu hafta Merkür burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor, sosyal alanda gezmek dolaşmak yerine, kendi içinize dönmek, kendi özel işlerinizi halletmek, belki kapanıp yazı yazmak size daha cazip gelebilir. Arkadaşlarınızla aranızda geçen anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları, sosyal ortamlardan gelen yanılgılar bir nebze düze çıkıyor bu hafta. Hafta ortasında eşiniz veya partnerinizle beraber olmak, ona sürprizler yapmak isteyebilir, birlikte bir karar alarak hayatınızın düzeninin değişmesine neden olabilirsiniz. Yeni bir ortaklık için sözleşme imzalayabilir, kafanızdakileri hayata geçirmek için aksiyon alabilirsiniz.


Sevgili Aslanlar, bu hafta hobiniz, hobi olarak gördüğünüz, yapmaktan keyif aldığınız bir şey, işiniz olabilir, bundan para kazanmanın yollarını düşünebilirsiniz. Siz hayattan keyif almasını bilen insanlarsınız, dolayısıyla size uymayan sevmediğiniz bir işi yapmanız zor. Yalnız bunu işe dönüştürmek isterken çok fazla para harcamanız gerekebilir. Bu arada yapacağınız konuşmalar, yazışmalar, toplantı ve organizasyonlarınız düzene giriyor sevgili Aslanlar. Ebeveynlerinizle ilgili bir sıkıntınız olduysa, düzeldiğini göreceksiniz. Merkür ise burç değiştiriyor ve İkizler’e geçiş yapıyor. Yani sosyal alanda pek çok şeye koşturmaya başlayabilirsiniz. İki işle aynı anda ilgilenip aynı gün iki davete birden yetişmeye çalışabilirsiniz. Aranılan ve popüler biri olarak bu özelliğinizi ikiye katlıyor olacaksınız. Aşk hayatınız ise stabil…


Sevgili Başaklar, yeni bir hafta yine bir Pazartesi olsa da sizin aklınız hâlâ evde kalmış olabilir. Arsa ,emlak, alım satım işlerinizle ilgilenmek isteyeceğiniz bir hafta… Aslında bu işler de sizden daha başarılı biri olamaz, siz her konuda olduğu gibi bu konuda da ince düşünceli ve hak yemeyen birisiniz. Bu haftaya başlarken Salı günü Güneş ve Merkür İkizler burcunda kavuşum yapacaklar; sizi kariyer hayatınızda etkileyecek bu geçiş; şansınız yaver gidecek! Belki dış görünüşünüzü değiştirebilir, toplum içinde konuşurken daha uzlaşmacı ve insanları bir araya getiren bir yapıya bürünüyor olabilirsiniz. Tek işle yetinmeyip, ekstra işler çıkaracaksınız kendinize. Evlenme fikri kafanıza iyice yer etmiş durumda!


Sevgili Teraziler, bu hafta çok farklı bir Terazi olup, sevdiğiniz kişiye tavırlarınızı değiştirecek, rutinden çıkacak ve onu şaşırtacaksınız. Sizi doğru tanımadığını hissedebilir veya ‘ben seni böyle bilmiyordum’ gibi cümleler kurabilir size… Bu bence iyi olacak, bazen insanları şaşırtmak eğlenceli diye düşünüyorum. Yakın çevreniz ve akrabalarınızdan destekler gördüğünüz kadar, iletişim şeklinizi değiştirmeniz de onlar için sürpriz olabilir. Güneş ve Merkür burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor bu hafta, düşündüğünüz bir eğitim için kolları sıvayabilir veya yurtdışı gezileri, yurtdışı eğitim programlarına başvurabilirsiniz. Kafanıza taktığınız sorunlar yavaş yavaş hallolmaya başlıyor, geçmiş takıntıları artık rafa kaldırıyorsunuz; bekâr olan Teraziler için ilk görüşte aşık olacakları biri hayatlarına giriş yapabilir sürpriz bir şekilde…


Sevgili Akrepler, çalıştığınız yerden veya her gün bir arada olduğunuz birinden ilginç bir haber alabilir ve bundan kendinize bir pay çıkarabilirsiniz, duygularınızda elektrik çarpması gibi bir uyanış olacak, farkına varmadığınız bir şey size uğur getirecek. Merkür burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor, partnerinizin de işleri açılacak, ortak para hanenizde yoğunluk artıyor. Bu da sizleri aşk ve ilişkilerden yana daha anlayışlı ve olumlu kılıyor, sevdiğiniz kişi daha yapıcı, belki ticaretle uğraşan birisi ve sizi konuşmalarıyla etkiliyor,şimdi eskiye nazaran daha az sorununuz var, daha iyi anlaşabileceksiniz. Hafta sonunda evinizde olmak isteyecek ve evde olmaktan keyif alacağınız bir süreç geçireceksiniz, aile büyükleri veya aile ziyaretleri önceliğiniz olacak sevgili Akrepler.


Sevgili Yaylar, sürpriz gelişmelerle, sürpriz haberler alarak başlıyorsunuz yeni haftaya… Ay’ın sizin burcunuzda olması özellikle aşk ve flörtler yönünden etkiliyor. Çocuk bekleyen Yaylar için güzel bir haber gelebilir bu hafta. Merkür bu hafta burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor, sevdiğiniz kişi, kendisine daha fazla özen gösterecek, sanatsal zevkleri ve estetik değerleri artıyor… Sizinle daha uyumlu; bu da sizi olumlu yönden etkiliyor. Yalnız sizin hobileriniz ve keyif aldığınız şeyler onun ilgisini çekmiyor olabilir… Orta noktada buluşmayı öğrenmeniz gerekmekte. Bu hafta sağlık konularında daha rahat ilerleme sağlarken  günlük rutin işlerinizi daha rahat organize edebilecek ve evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebileceksiniz. Hafta sonu evinizde olmak iyi gelecek.


Sevgili Oğlaklar, şöyle bir düşünce var zihninizde ‘herkes arkamdan iş çeviriyor, kuyumu kazmaya çalışıyor, sevdiğim insan bile bazen benimle çelişiyor’… Bunu dediğinizi duyar gibiyim… Uykularınız normal seyirde gitmiyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Bunun sebebi Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, rüyalarınız mesajlı ve bilinçaltınız yoğun bir şekilde çalışıyor… Hafta ortasında daha motive ve sakin olacaksınız… Kendinizi işinize gücünüze vererek bu düşüncelerden sıyrılmaya çalışın… Merkür kendi burcu olan İkizler’e geçti ve Güneş’le kavuşumda, sizi birtakım problemlerden arındırıyor bu, aşk ve flört ilişkileriniz daha normal seyrinde akmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa, ilişkiniz güçlenebilir bu dönemden itibaren. Onun bir başarısı sizi de onurlandırabilir. Günlük işleriniz yoluna giriyor, yoğunluk var fakat zaman hızlı akacak; iletişiminiz hızlı, ofis işlerinizde çalışırken daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline bürüneceksiniz. 


Sevgili Kovalar, konuşmalarınız ve fikirleriniz insanlara bu ara biraz abartılı geliyor olabilir. Siz de insanlardan sıkılmış ve ‘beni anlayan kimse yok, benim entelektüel düzeyimde değiller’ gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Sosyal projelerde kendinizi göstermek istiyorsunuz, fikirleriniz ve aldığınız sorumluluklar artıyor. Bu hafta Merkür İkizler burcuna geçiş yapıyor, Güneş İkizler burcunda, birtakım yumuşamalar ve olumlu gelişmeleri hayatımıza katıyor olacaklar. Merkür sizin aile ilişkilerinizde bir süredir devam eden sorunları azaltırken, ev almak isteyenler için olumlu bir dönemi başlatmış oluyor ayrıca aşk hayatınız için de olumlu sonuçlar getirecek, yurtdışında okuyan, okumuş olan, yurtdışı bağlantılı biriyle aşk yaşamanız olası; hafta sonunda Ay sizin burcunuza geçiş yapacağından kendinize güveniniz artacak ve herkese meydan okumak isteyeceksiniz.


Sevgili Balıklar, rutinin dışında, daha soğuk,  konulara daha mesafeli ve empati yeteneğinizi kaybetmiş şekilde haftaya başlıyorsunuz. Buna siz de şaşıracak ve ‘bu ben değilim’ diyeceksiniz kendi kendinize, fakat olaylar ve insanlar bazen bizi olduğumuz karakterin dışına sürüklüyor. Haftanın genelinde güzel aksiyonlar da mevcut pek tabii… Merkür ve Güneş İkizler burcunda devam ediyor olacaklar hareketlerine; aile yaşantınız iyiye gidiyor, sevdiklerinizle beraber ailevi organizasyonlar içerisindesiniz. Evinizi güzelleştirmek, birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu alanda aksiyonlar alacaksınız. Kim bilir bazılarınız ev almak veya ev satmak için girişimlerde bulunabilirler. Aynı zamanda kardeşlerinizle olan diyaloğunuz veya yakın akraba, arkadaşlık ilişkileriniz güçleniyor; bu alanda anlaşmazlıklar var ise düzelme yaşanabilir, onların alacağı kararlara destek çıkabilirsiniz. Cumartesi günü sizin için biraz karamsar geçse de; Pazar günü Güneş yeniden doğacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog