EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-26 Ocak)

Bu hafta 20 Ocak Pazartesi günü Güneş Kova burcuna giriyor. Mutlu yıllar Kova burçları! Güneş gittiği yeri aydınlatan ve farkındalık kazandıran bir etki yaratır, aynı zamanda o alan canlılık ve etkinlik kazanır. Bu hafta Kova geçişi haritalarınızda hangi alanları canlandıracak yazımızda okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
30.12.2019
Haftalık burç yorumları (20-26 Ocak)

Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz, görmedikleriniz ile görüşme fırsatları yakalayabilir daha sosyal bir döneme girebilirsiniz. Sosyal medya ve online platformlardaki çevreniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, yeni platformlara katılabilir, yeni gruplara davet edilebilirsiniz.

 

 


Yılın iş konularını aktive eden ay geldi. Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili gelişmeler ve neticelere açık bir döneme giriyorsunuz. Toplum önündeki duruşunuz ve sorumluluklarınız ile ilgili farkındalıklar kazanabilir bu konuyu canlandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile görüşmek ve zaman geçirmek için daha fazla zamanınız olacak.


Bu dönem basın, yayın, reklam konularınızı ve eğitim hayatınızı canlandırabilir. Seyahat etme fırsatları yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Evli iseniz eşinizin akrabaları ile görüşmeler ve buluşmalar artabilir. İlişkide olduğunuz kişinin yakın çevresi ve kardeşleri ile tanışabilirsiniz. Eğitim almak için güzel bir dönem, bir şeyler öğrenin.


Bu hafta ile başlayan dönemde, değişime olan dirençlerinizi görebilirsiniz. Kriz diye tabir ettiğiniz durumlar aslında değişmeyi kabul etmediğiniz ve akışa direndiğiniz yerler olabilir. Eşinizin geliri, ortak hesaplar, miras, nafaka gibi gündemleri olanların bunlara cevaplar alabileceği, bu konularda gelişmeler olabilecek zamanlar...


Aslan burçları bu hafta ile başlayan dönemde ilişki ve evlilikleri ile ilgili farkındalık kazanacak, bu alanda gelişmelere açık olacaklar. Hukuki süreçlerine cevap bulacakları, bekledikleri sonuçların geleceği zamanlar olabilir. Rakipleriniz ile olan ilişkiniz gündeme gelebilir.


Çalışma hayatınızın ve çalışma koşullarınızın üstünde güneş açarken bu konular etkinleşebilir. Yeni işlere kapı açabilir, yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınız ya da altınızda size çalışan kimseler ile ilgili konular ve gündemler oluşabilir. Sağlık ile ilgili yeni rutin ve alışkanlıklar kazanabilirsiniz.


Terazi burçlarının aşk ve çocuklar hayat alanına ışık tutacak olan güneş, bir ay boyunca bu konularda gelişmeler ve farkındalıklar yaşatacaktır. Çocuklarınız ile ilgili konuları yönetmek ve onların ihtiyaçlarına daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızı canlandıracak olan bu geçiş, yalnız iseniz size yeni tanışmalar ve karşılaşmalar yaşatabilir.


Ev, yaşam alanı ve aile ile ilgili hayat alanınıza ışık tutacak olan Güneş, bir ay kadar bir süre bu konularda gelişmeler sunabilir. Ev değişikliği, yaşam alanında tadilat ve yenilenme gibi konu ve gündemleriniz olabilir. Aileniz ile ilgili konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir.


Kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınız ve iletişim konularınız ile ilgili bir alana ışık tutacak olan Güneş bu konularda canlanmalar ve gelişmeler sunabilir. Seyahat edebilir, akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Kardeşlerinizle daha fazla görüşebilirsiniz. Bu ay mail ve yazışma trafiği artabilir.


Oğlak burçlarının ekonomi ve kazanç hanelerini canlandıran, ışık tutan Güneş bu ay bu konu ve gündemlerinizde gelişmeler yaşatabilir. Öz-değer ve öz-sevginizi de arttıracak olan bu geçiş, yılın ekonomik anlamda en şanslı ayını sunabilir. İleride gelir getirecek yeni işlerin tohumları atılabilir.


Gökyüzü bu hafta başlayan geçiş ile bir ay boyunca Kova burçlarını gösteriyor. Kendinizi ön plana alıp, kendi merkezinizde kalabileceğiniz bir zaman dilimi. İlişki konuları da gündeminizde olacaktır, bu süreçte ilişkinizdeki pürüzlerle karşılaşabilir, bu konuları yönetmek isteyebilirsiniz.


Yılın bu haftası ile başlayan süreçte bir ay boyunca Balık burçları biraz pasif kalmak, kendi içlerine dönmek isteyecekler. İç sesinizi daha fazla dinlemek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Sağlık anlamında biraz hassas ve kırılgan olabilirsiniz, dinlenmeye ihtiyacınız var. İş yoğunluğu artabilir fakat kendinize zaman ayırmayıp işe fazla takılırsanız güçsüz düşebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler