EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-26 Nisan)

Haftaya Boğa dönemine girerek başlıyoruz. Mutlu yıllar Boğa burçları! Perşembe günü ise yine Boğa burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Başlangıç ve yenilikleri gösteren Yeniay enerjisi değerler, para, sağlamlık ve güçlü durmakla ilgili konularda bizi destekleyecek. Yeniay’ın ve Güneş’in Boğa burcu geçişinin kişisel hayatlarınıza olan etkilerini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
20.04.2020
Haftalık burç yorumları (20-26 Nisan)

Güneş değerler evinizi bir ay boyunca aydınlatacak, bu alanda oluşacak Yeniay ile birlikte yeni kazançlar elde edecek başlangıçlar ve temeller atabilirsiniz. Kendi değerinizi bilmek konusunda desteğe ihtiyacınız var, alma-verme dengesini bozan durumlarda kendinizi gözetmeyi öğrenmelisiniz.


Güneş üstünüzde iken bu ay gündem ilişkiler ve kişisel çıkarlarınız olabilir. Yeniay ve başlangıç enerjisi kendi başınıza yola çıktığınızda daha başarılı olabileceğinizi vurguluyor. İmaj değişikliği yapmak ya da görünmediğiniz platformlarda ‘artık ben de varım’ demenin tam zamanı.


Göz ardı ettiğiniz çoğu detayın gün yüzüne çıkacağı bir dönem başlıyor. Yeniay ve başlangıç enerjisi spritüel merak uyandıracak bir şekilde gerçekleşirken, kendinizi bilinçaltınızı şekillendiren uygulamalarla ilgili eğitim alırken bulabilirsiniz.


Arkadaşlarınız ve sosyal çevrelerinizle ilgili konu ve gündemler Güneş tarafından aydınlatılırken, yeni kişilerle tanışabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Gelecekle ilgili plan ve projelerinizi yeniden şekillendirebilir, kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.


Güneş kariyer konularınıza ışık tutacak, belirsizlikler netleşecek. Yeniay enerjisi bu alanda başlangıçların olduğunu gösteriyor, bu dönemde kariyerinizde yeni bir sayfa açılabilir. İşverenlerinizle konuşmalarınız olabilir, ekstra sorumluluklar alabilirsiniz.


Bu dönemde basın-yayın, reklam gibi işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitim hayatınızı şekillendirecek konulara açıklık getirebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hoca ve bilirkişilere danışabilir, bilgi konusunda kendinizi yenileyebilirsiniz. Eşinizin kardeşleri ile ilgili haberler alabilirsiniz.


Güneş değişim ve dönüşüm evini aydınlatıyor, aynı zamanda bu alanda gerçekleşecek Yeniay ile de birlikte artık değişmenizin zamanı geldi. Direnç gösterdiğiniz konularla yüzleşebilir, geçirdiğiniz dönemi krizli diye tabir edebilirsiniz fakat beklediğiniz fırsatların da bu dönemi iyi yönetmeniz sonrasında çıkacağını unutmayın.


Akrepler için ilişki zamanı geldi. Güneş ilişki ve evlilik konularınıza ışık tutarken, gerçekleşen Yeniay’ın da etkisiyle ilişkide yeni bir sayfa açılması ya da yeni bir ilişkiye başlamak söz konusu olabilir. Eşinizin ya da ilişkinizin kendi yoğun gündemleri bu hafta sizi de meşgul edebilir.


Yay burçları çalışma hayatında yeni bir döneme giriyor olabilir. Çalışma koşullarınızda ve çalışma metotlarınızda değişimler gözlemlenecek. Çalışanlarınızdan ya da çalışma arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz. Bu dönemde evcil hayvan sahibi olmaya karar verebilirsiniz.


Aşk hayatında yeni bir sayfa açan burçlardan biri de Oğlak burçları. Çalışma ve sorumluluklara mecburi ara veren Oğlaklar’ın dikkatini flört anlamında çeken birileri ortaya çıkabilir. Bir yerde söyleşi/sunum yapmak ya da görünür olmak gibi sorumluluklarınız ortaya çıkabilir. Spora (artık) başlayın :)


Ev ve yaşam alanınıza ışık tutan Güneş, bu alanda yeni başlangıçlar da vaat ediyor. Ev, arsa, toprak alım/satım konu ve gündemleriniz olabilir. Ev içinde tadilat, boya, tamirat ile yaşam alanınızı güzelleştiriyor olabilirsiniz. Duygu dünyanızda yeni ve ferah bir döneme geçecek, kendinizi manevi olarak rahatlatmayı daha kolay başaracaksınız.


Bu dönemde iş dolayısıyla mecburi dışarı çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Anlaşma, evrak, dosya işleri için bazı mecralarla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Kardeş, kuzen gibi yakın akrabalardan haberler alabilir daha fazla iletişim halinde bulunabilirsiniz. Eskiden iletişim kurmadığınız kimselerle görüşmeye başlayabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler