İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Ay Kova burcunda başlıyoruz bu haftaya! Kova burcunda Mars gerilemesini tam olarak hissedeceğiz. Mücadele etmek istemiyoruz artık, hırslarımızı, cesaretimizi bir süre nadasa bırakıyoruz. Dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca gökyüzünde bu hafta şans ve iyilik için güzel açılar var!

profil
Dolunay Karaca
02.07.2018
Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Koçlar, Mars retrosu en çok sizleri etkiliyor. Yönetici gezegeniniz Mars, arkadaşlık evinizde geri gitmeye başladı. Bu durumda arkadaşlıklarda, sosyal hayatınızda mücadele etmek istemeyebilir, beni seven böyle sevsin, kabul eden böyle etsin mantığına bürünebilirsiniz. Yeni dostluklar kurmaktan kaçınmalısınız bu süreçte. Eski dostluklar, eski gönül ilişkileri yeniden gündeminize oturabilir. Umutlarınız veya hayalleriniz için bu dönem bekleme dönemi boşa kürek çekmek, boşuna hayal kırıklığı yaşamamak adına içe çekilmeli ve oluruna bırakmalısınız biraz.

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Boğalar, iş konularıyla boğuşmaktan yorulacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Mars retrosunun da bu alana denk gelmesi işleri tamamen kızıştırıyor. Vazgeçmek, çekip gitmek gibi duygu ve hisleriniz yoğun olacak. Memnuniyetsiz olduğunuz ortamlardan kaçınmalısınız. Bu eğer iş yeriniz ise bırakmak için uygun koşullar göreceksiniz. Eğer çalışma arkadaşlarınız ise sorun çıkaran bir süre tartışmalara katılmamak en iyisi olacaktır. Kaybetmek her zaman kaybetmek değildir! Bazen hayatın ne yöne gideceğini anlamak için durmak gerekir.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili İkizler, Güneş’in ikinci evinizde bulunması ile para akışınızda düzelmeler hissetmeye başlıyorsunuz. Mars’ın Kova burcunda geri gidişi hayata baktığınız pencerede bıkkınlık ve hayal kırıklığı getirebilir. Mücadele etmek istemeyeceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Özellikle din, eğitim, öğrenim konularında nadasa çekildiğiniz bir süreç olacak bu. Yakın çevrenizin, kardeşlerinizin, arkadaşlarınızın ise size desteği büyük olacak. Onlar sayesinde hayata tutunduğunuzu düşüneceksiniz. Kova burcunda bulunan Ay sonrasında Balık burcuna geçiyor ve iş, ilişki gibi durumları düzene sokuyor.

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, bu haftanın en şanslı burcu sizlersiniz. Güneş’in burcunuzda parlamasıyla kendinize olan güveniniz yerine geliyor, ayrıca gökyüzünde büyük üçgen açı sizleri destekliyor. Özellikle aşk, iş, arkadaşlık gibi konularda şansınız yaver gidecek, korunduğunuzu hissedeceksiniz. Mars’ın Kova burcunda geri gitmesi ortaklıklarda sorunlara neden olabilir. Borç, kredi gibi durumları biraz askıya almanız gerekebilir. Ödemelerde zorlanmalar söz konusu olsa da diğer alanlardaki başarınız bunun üstesinden gelecektir. Bekar olanlar için eski sevgililerden dönüşler olabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Aslanlar, Venüs ve Merkür Aslan burcunda ayrıca gökyüzünde güzel bir üçgen açı var. Tüm bunlar daha önce yaşanmış problemleri tekrar su üstüne çıkarıyor fakat çözümlenmek üzere sonuç bulacak hepsi. Bu da sizi rahatlatacak. Aile içindeki konularda söz sahibisiniz, sizi anlamayan eşiniz veya aile büyükleriniz var ise anlamaları daha kolay olacak bu hafta. Mars ise karşıt burcunuzda geri harekette. İlişkiler ve evlilik hanesinde Retro yapıyor. Sevdiğiniz kişi ile tartışmaktan kaçınmalısınız. Bu tartışmalar bir yere varmıyor sadece sizi yoruyor. Bazı şeyleri nadasa bırakma dönemi, kendinizi seviyorsunuz bu size yeter.

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Başaklar, koşturmaktan yorulan her yere yetişmekten yorulan Başaklar olabilir bu hafta. Özellikle Mars retrosu ile günlük rutinlerden sıkılanlar olabilir. Mars bizim enerji gezegenimiz, Retro yaptığı süreçlerde yeni işlere başlanmamalı. Elimizdeki işlere odaklanmalıyız. Genellikle enerjimiz düşük olur ve isteksizlikle baş etmek gerekebilir. Biraz içe çekilmek, herkesi olduğu gibi kabul etmek gerekebilir. Aşk ve sevgi konularında hafta sonuna doğru daha ılıman durumlar olacak. Sevgi alışverişiniz gayet yerinde. Affetmek güzel şey doğrusu.

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Teraziler, otorite figürleri ile zorlanacağınız bir hafta sizi bekliyor. Otorite dediğimiz şey iş yerindeki patron vasfındaki kişiler, aile içinde baskın sözüm söz olan kişiler veya etrafınızdaki dominant kişiler olabilirler. Bunun yanı sıra Mars retrosu ile birlikte aşk ve flört konularınız da kararsızlıklar baş gösterebilir. Kendinizi savunmaktan sıkılabilirsiniz. Sizi anlamayan insanlardan soğuyabilirsiniz. Anlayanlar ise sizi kazanacaklardır. Denge ve uyum denince akla gelen Terazi burçları ilişkide aranılan kişidir her zaman.

 

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Akrepler, gerçeklerle yüzleştiğiniz artık bazı şeyleri olduğu gibi kabul ettiğiniz daha makul bir hafta sizler için. Mars retrosu tabii ki Koç burçları gibi sizleri de derinden etkiliyor, çünkü sizleri yöneten klasik gezegenlerden biri. Bazı alışkanlıklarınızı özellikle ev içerisindeki çözümlenmeyen konuları nadasa bırakacaksınız. Su akar yolunu bulur diyeceksiniz belki de; Mars bizim aksiyon gezegenimiz, aksiyon alamamak, işleri yavaşlatmak bu dönemde yapılması gerekendir. Ev taşımak, ev değiştirmek isteyenler için engeller olabilir. Evlilik düşünen Akrepler için bir takım pürüzler çıkabilir. Zaten Mars Retrolarında Venüs retrosunda olduğu gibi gönül işlerinde ciddi adım atılmamalıdır. Yaz aylarını biraz yavaş geçirmeye, dinlenmeye bakın.

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Yaylar, iyimserliğinizin yüksek olduğu bir hafta. Kimseyle küs kalmak, dargın olmak istemiyorsunuz. Çevrenize yeniden barış getirmek, huzur getirmek istiyorsunuz. Yoğun bir telefon trafiği, haberleşme, yazışma haftası bu hafta sizler için. Fakat bu aşamada Mars retrosu ile biraz geri çekilmeyi de bilmelisiniz. Her şeye atlamak, yorum yapmak, ara bulmak bazen kabağın sizin başınıza patlamasına neden oluyor. Bu yüzden lütfen dikkatli olun. Ortaklıkların devreye gireceği bir hafta; iş konularına çözün bulacağınız bir hafta. Sevdiğiniz kişi de sizden destek bekliyor. Siz iyisi mi sadece onun yanında olun.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar, değiştirmeniz gerekenlerin farkına vardığınız bir hafta. Risk almayı sevmeyen, ayağını sağlam yere basan Oğlaklar! Artık değişim zamanı sizler için bunun sizlerle ilgisi çok, çünkü siz değişirseniz, dünya değişir. Siz dönüşürseniz, dünya dönüşür. Önce kendinizi değiştirmelisiniz. Hem fikir olarak, hem de tavır ve hareket olarak. Artık bazı şeyler gitmiyor. Pili bitmiş, şarjı bitmiş! Mars retrosuna gelecek olursak. Maddi anlamda bir takım duraksamaların olduğunu görüyorum. Ödemelerle ilgili sorunlar, iş sorunları canınızı sıkabilir. Bu herkes için böyle yaz ayları biraz nadasa bırakmalıyız her şeyi. Sizlerde lütfen bu konularınızı ertelemenin yolunu bulmalısınız. Satmak istediğiniz ev veya arsa varsa değerini bulmayabilir.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Kovalar, Mars retrosu sizin burcunuzda meydana geliyor. Attığınız adımlarda veya daha önceden başlattığınız işlerinizde duraksama dönemi olacaktır. Yeni bir projeye başlamamak, yeni bir işe adım atmamak, yeni bir ilişkiye başlamamak hayrınıza kabul edilir böyle dönemlerde. Bunun yerine var olan ilişkinizdeki sorunları çözmeye, yanlışların üstünden geçmeye, tekrar oturup konuşmaya meyilli olmalısınız. Ya da vazgeçmelisiniz. Önce gerçekten sevip sevmediğinizi, isteyip istemediğinizi sorgulamalısınız belki de. Ay da haftanın ilk saatleri sizin burcunuzda fakat sonrasında Balık burcuna geçiş yapacak. Maddi alanda sizi rahatlatacak.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)

Sevgili Balıklar, gökyüzünde büyük üçgen açısı var. Neptün, Güneş ve Jüpiter arasında. Çok büyük bir şans ve maneviyat katıyor bu sizlere. Yaratıcılığınız artıyor, değer verdikleriniz size değer veriyor. Bunu hissetmenin mutluluğu sarıyor her yerinizi. Mutlu olduğunuz bir haftasınız. Kova burcundan sonra Balık burcuna geçecek olan Ay da sizi destekliyor olacak. Haftaya güzel başlıyorsunuz her konuda. Mars retrosu ise Kova burcunda sizin arka planda dönen hanenizde yer alıyor. Eski düşmanlıklar yeniden gündeme gelirken, arkanızdan dedikodu yapan, sizi sevmeyen birileri olabilir. Diğer taraftan Mars retrosu size gizli hayranlıklarda katacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir yaz dönemi bu. Kimseyle ilgilenmeden önünüze bakarsanız, kazançlı olan sizler olursunuz.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler