EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 2-8 Ağustos )

Haftaya biraz yoğun, zaman zaman da ruhumuzu kısıtlayan enerjilerle başlıyoruz. 8 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan Burcu'ndaki Yeniay'a doğru ilerlerken yeni girişimler içinde olmak isteyebiliriz. Bu süreçte hayatlarımızın hiçbir alanında aşırıya kaçmamaya dikkat etmeliyiz. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
02.08.2021
Haftalık burç yorumları ( 2-8 Ağustos )

Haftaya biraz yoğun, zaman zamanda ruhumuzu kısıtlayan enerjilerle başlıyoruz. 08 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan Burcu'ndaki Yeniay'a doğru ilerlerken yeni girişimler içinde olmak isteyebiliriz. 

Haftanın ilk günlerinde Venüs, Uranüs arasında yaşanacak olan uyumlu etkileşimde yaşamlarımızda olumlu yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Bugüne kadar emek verdiklerimizin karşılığını bulabileceğimiz günleri deneyimleyebiliriz.

Merkür, Güneş'in Aslan Burcu'ndaki birlikteliğinde ikili ilişkilerimizde liderliği elimizde tutmak isteyebiliriz. Aynı zamanda kendimizi ruhsal olarak da sıkışmış bir enerji içinde bulabiliriz. 

Bu süreçte hayatlarımızın hiçbir alanında aşırıya kaçmamalı her şeyi akışına bırakmalıyız.

Astrolojide zamanın efendisi olan, eli sopalı baş öğretmenimiz Satürn; iletişimimize ve ruhumuzun enerjisine daraltıcı, kısıtlayıcı bir atmosfer oluşturabilir. Bu durum yeni farkındalıklar kazanmamıza ve yaşamlarımızda yeni sayfaların açılmasına vesile olabilir. Evrende işleyen sistemin getirdiklerine direnmemeli, huzurla geleni kabul etmeli ve yolumuza sağlam adımlarla devam etmeyi deneyimlemeliyiz. Bizler için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.


Göklerin yaralı şifacısı, sonsuz iyilik kapımız Chiron’un bu hafta Merkür'ün Güneş’le olan uyumlu enerjisinde; çevremizde bizim yardımımıza ihtiyacı olduğunu düşündüklerimize maddi manevi hizmetimizi sunarak kainattaki işleyen sistemi kendi adımıza da hayırlı şekilde kullanmayı ihmal etmemeye özen gösterebiliriz. Unutmayın bizler bu alemi deneyimlemeye geldik.

Güneş-Satürn, Merkür-Satürn zıtlık enerjilerinin, hafta içinde etkin hissedileceği tarih aralığı olan Ağustos’un 1'i ile 10.cu gününde daraltıcı, kısıtlayıcı enerjiler hakim olabilir. Bu süreç içinde ekstra olarak kemik ve kalp damar sağlığımıza özen göstererek dikkat etmemiz gerekebilir. 

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 


Önemli bir hafta başlangıcı yaşayabiliriz. Kişisel yeteneklerimizin farkına varabiliriz. Yeni maddi imkanlar yakalayabiliriz. Bekâr olan Koçlar'ın kapısını yeni bir aşk çalabilir. Günlük rutinlerimizde kendimizi biraz sıkışmış, bunalmış hissedebiliriz. Çocuklarımız ile ilgili olumlu gündemlerimiz olabilir. Ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir. Hayatın sahnesine kendimizi koyarak önce kendimizi sevmeyi bu zamanda deneyimleyebiliriz. İçindeki duyguları yazıya dökerek kitaplaştırmak isteyenler var ise bu zamanı rahatlıkla değerlendirebilir.

Göklerin mesajı: İçindeki yaratıcı gücü fark et.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yaşam hedeflerimizi yeniden şekillendirmek isteyeceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Kendimizi ruhsal olarak ailemizin varlığı ile daha güçlü hissedebiliriz. İkili ilişkilerimizde yeni farkındalıklar kazanarak neyi isteyip neyi istemediğimize karar verebiliriz. Bu süreçte biraz kendi kabuğumuza çekilmek ve olayları sakince izlemek bizler için daha olumlu sonuçlar getirebilir. Beklediğimiz haberleri alabiliriz. Gökyüzünün ani, beklenmedik sürprizlerini sevgiyle kucaklayabiliriz. Aile içi iletişim kazalarına açık bir hafta olabilir. Sevdiklerimizle aramızda krizler oluşturmamaya özen gösterebiliriz. Ev ve yeni yatırımlar için de şanslı bir dönemi yaşayabiliriz.

Göklerin mesajı: Karar verme zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yakın çevremizle olan ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Hayatımızda yeni sayfalar açmak isteyebileceğimiz enerjiler hakim olabilir. Fikirlerimizin değiştiğini görebiliriz. İçimizdeki yaratıcılığı fark edebilir ve önümüzde yeni fırsatlar oluşturabiliriz. Aile yaşantımızda fikir ayrılıkları yaşayabileceğimiz bir dönem olabilir. Sevdiklerimizle aramıza mesafe koymamız gerekebilir. Yakın çevremizden güzel olumlu haberler de duyabiliriz. Küçük ev kazlarına karşıda dikkatli olmamız gerekebilir.

Göklerin mesajı: Yenilenme zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya parasal değerlerimizin önemini anladığımız enerjilerle başlayabiliriz. Yeni iş fırsatları yakalayabiliriz. Ruhsal olarak içimize dönmeyi, biraz yalnız kalmayı isteyebileceğimiz bir hafta yaşayabiliriz. Bilinçaltımıza yönelebiliriz. Kendimizi yeniden fark edip, olumlu değişimler yaşadığımızı gözlemleyebiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları gelebilir fakat ani kararlar vermeden önce iyice düşünmek bizler için daha faydalı olabilir. Yakın çevre ilişkilerimizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kendimize gereksiz kırgınlıklar oluşturmamalıyız. Sağlığımıza özen göstermeli varsa rutin kontrollerimizi bu süreçte ihmal etmemeliyiz.

Göklerin mesajı: Yaşamla yüzleşmekten korkma.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya yaşamlarımızda ani farkındalıklar yaşayarak önemli değişim ve dönüşüm enerjileri ile başlayabiliriz. Yeni iş fırsatları yakalayabileceğimiz bir hafta olabilir. Hayatlarımızı sorgulayabiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz. Kendimize daha çok odaklanmak isteyebiliriz. Kadersel olarak yaşadığımız birlikteliklerimizde bazı çekişmeli durumlara tanıklık edebiliriz. Kariyer alanlarımızda ve çalışma ortamlarımızdaki kadın figürlerden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz ideal bir zamanı deneyimleyebiliriz. Sosyal çevremizle birlikte keyifli organizasyonlar içinde olabiliriz. Şanslı bir dönemin başlangıcı olduğunu hissedebiliriz.

Göklerin mesajı: Hak ettiklerini yaşamaya başla.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya başlarken yaşam amaçlarımızı tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Günlük rutin işlerimizde değişimler yapmak isteyebiliriz. Çalışma alanlarımızda yoğun bir iletişim içinde olabiliriz. Bazı aksaklıklar üzerine kendimizi daha fazla enerji harcarken bulabiliriz. Bizim kontrolümüz dışı olaylar gündeme gelebilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları ve yeni iş teklifleri gelebilir. Bu süreçte önce düşünmeli ve ani kararlar vermekten uzak durmalıyız. Maddi olarak hayatlarımızda olumlu fırsatlar yakalayabiliriz. Düşüncelerimizi başkalarından saklamak isteyebiliriz. Yalnızlığın tadını çıkarıp yeni plan ve projelerimize yön verebiliriz. Gereksiz krizlerden uzak durmalı ve kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz.

Göklerin mesajı: Çevrendeki herkese ve her duyduğuna inanma.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya kendi benliğimizi sıkışmış duygular içinde bularak başlayabiliriz. Daha çok içsel huzurumuza yönelmek isteyebiliriz. Bastırdığımız bilinçaltı duygularımızla savaş halinde olabiliriz. Kendimizi nasıl geliştireceğimizi fark ederken yaşamdaki eksiklerimizi bularak olumlu dönüşümler yaşayabiliriz. Sosyal çevremizde bazı krizlere açık bir zaman dilimi olabilir. Bağımlılıklarımızdan kurtulmak için ideal bir zaman olabilir. Hayat hedeflerimize yeni bir yön verebiliriz.

Göklerin mesajı: Krizler insanı olması gerektiği gibi dönüştürür.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?

 


Haftaya çalışma alanlarımızda ve toplum önü konuşma gerektiren yerlerde kendimizi rahat, akışta ifade edebileceğimiz güzel enerjilerle başlayabiliriz. Yeni insanlarla tanışma fırsatları önümüze gelebilir. İş ortamlarında bizler için otorite olarak gördüğümüz figürlerden güçlü destekler alabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz terfi haberlerini duyabiliriz. İkili ilişkilerimizde krizleri de deneyimleyebiliriz. Kibirli davranışlardan uzak durmak faydalı olabilir. Hayatlarımızla ilgili planlarımızda yeni başlangıçlar yapmak için ideal bir zaman olabilir.

Göklerin mesajı: Hayatının dönüm noktası olabilir.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya hayatımıza ortaklık ettiğini düşündüğümüz kişilerle bazı önemli gelişmeler ve yeni farkındalıklar kazanarak başlayabiliriz. Çalışma ortamlarımızda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Son zamanlarda aldığımız kararları tekrar gözden geçirmek zorunda kalabiliriz. Günlük rutinlerimizi değiştirmek isteyebiliriz. Borç alma ve verme konularına karşı da ekstra dikkat gerektiren bir dönem olabilir. Verdiklerimizi geri almada zorlanabileceğimiz bir enerji hâkim olabilir. Hayallerimizin peşinden istikrarla gidersek, gerçeğe dönüştürmek için önümüzde yani kapıların açıldığına da bu dönemde şahitlik edebiliriz.

Göklerin mesajı: Hayallerinden asla vazgeçme.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya para, aile, finansal konular ve çocuklarımızla ilgili yeni gündemlerle başlayabiliriz. Maddi konularda bazı sıkışmalar yaşayabiliriz. Kendimizi ruhsal olarak sıkışmış hissedebiliriz. Neyi yapmak ya da yapmamak istediğimizin farkına varabiliriz. İçimize dönerek yaşam alanlarımızı yeniden şekillendirmeyi deneyimleyebiliriz. Yeni başlangıçlar için ideal bir zaman olabilir. Zamanı gelen sağlık kontrollerimiz var ise haftanın ilk günlerini değerlendirebiliriz. 

Göklerin mesajı: Ani farkındalıklar zamanı.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya geçmişten bugüne ikili ilişkilerimizde getirdiğimiz bazı sıkıntılı durumları çözüme kavuşturma enerjileri ile başlayabiliriz. Ailemizden beklediğimiz maddi desteği rahatlıkla bulabiliriz. Miraslık konularda bazı çekişmeli durumların rahat akışta çözüme kavuştuğuna şahit olabiliriz. Ani bir kararla taşınma kararı alabiliriz. İlişkilerde yeni bir farkındalık kazanarak değişimi deneyimleyebileceğimiz bir zamanı yaşayabiliriz. Bu hafta daha çok kendimize odaklanmak isteyebiliriz.

Göklerin mesajı: Ortak verdiğin kararları gözden geçir.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya günlük rutin işlerimiz ve çalışma ortamlarımızda aniden oluşan yeni farkındalık enerjileri ile başlayabiliriz. Çocuklarımız ile ilgili yeni gündemler yaşayabiliriz. Onların eğitim alanlarında değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Son dönemlerde iş değiştirme niyetindeysek önümüze gelen farklı teklifleri gündemimize alabiliriz. Ani kararlar vermemiz gereken bir haftada olabileceğimizi de unutmamalıyız. Aile ve hayat ortaklıklarımızda üstü örtülmüş bazı gerçeklerin gün yüzüne çıktığına şahit olabiliriz. İkili ilişkilerimizde romantizm arayışına girdiğimiz bir dönem yaşayabiliriz. Yeni bir beslenme düzeni oluşturmak bedenlerimize iyi gelebilir. Diyete başlamak gibi bir niyetimiz varsa bu zamanın olumlu enerjilerini değerlendirebiliriz.

Göklerin mesajı: İkili ilişkilerinde hırslarına yenik düşme.

Mutlaka okuyun: Ağustos ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler