EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Bugün Güneş Balık burcuna geçiyor ve Balık burçlarının doğum günleri başlıyor. İyi ki doğdunuz Balıklar! Ay ise Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya… İşte haftalık burç yorumlarınız.

profil
Dolunay Karaca
19.02.2018
Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftaya farklı ve beklenmedik haberler alarak Ay Koç burcunda başlıyoruz. Kendinizle ilgili gelişmelere tanıklık ederek başlayabilirsiniz haftaya. Güneş burç değiştiriyor ve Balık burcuna geçiyor. Sizler kendinizi biraz dalgın biraz düşünceli bulabilirsiniz. Bu 1 aylık süreçte kafanızda bazı şeyleri tartıp biçmeniz gerecek. Yön bulma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Siz ve partneriniz, insanlarla uyumunuz iyi olacak hafta boyunca açılar iyi görünüyor. Yalnız Cuma ve Cumartesi zorlayıcı etkiler hakim gökyüzünde dikkat etmekte fayda var. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda seyredecek, evinizde olmak hoşunuza gitse de ruhunuz dışarda bambaşka bir yerlerde olmak isteyecek.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz fakat hemen akabinde ayın Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Bu hafta ikili ilişkileriniz konusunda dikkatli olmanızı, bazı konularda biraz üzülebileceğinizi vurguluyor, özellikle ortaklık gerektiren konular, işler ve para ödemelerinizde sorunlar olabilir. Eşinizin parasal durumunda zorlanma kısıtlanma yaşanabilir. Güneş bu hafta başında Balık burcuna geçiş yapıyor. Tüm iyicil gezegenler bu hafta Balık burcundalar ve bir stelyum oluşturdular yani bir aradalar ve aynı burçtalar. Dolayısıyla Balık vurgusu artarken, aşk ve yeni flörtler hemen kapıdalar aslında. Kişisel zevkleriniz ve siz rahatına düşkün Boğalar, hayattan zevk almasını bilen Boğalar için güzel etkilerde mevcut olacak hafta boyunca, Cuma Cumartesi  iletişim konularında yanlış anlaşılmalar kırılmalara açık bir zaman dilimi sizler için. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir hafta sizler için özellikle iş yaptığınız birileri varsa. Uzak yerlerde olan akrabalarınız dostlarınız varsa destek ve ilgileri sizin üstünüzde olacaktır. Buna da ihtiyacınız var zaten sevgili İkizler biraz nazlanmaya ve isteklerinizi yaptırmaya çalışmak fena fikir değil bence. Aşk konusuna zaten hiç girmiyorum. O konu bu ay komple kapalı, bariyerler dizilmiş, sorunlar bekleme durumunda çözülse çözülmüyor, bitse bitmiyor, ne öyle ne de böyle bir durum söz konusu sizler için. Bu haftanın iyi haberi Balık burcunda stelyum oluşuyor tüm iyicil gezegenler Güneş dahil balık burcunda. Sizin ev ve iş konularınız iyiye gidecek, yakın tanıdığınız hastalar, aile büyükleriniz varsa, olumlu iyi haberler almanız olası diye düşünüyorum. Ev taşımak, ev değiştirmek isteyenler içinde uygun etkiler söz konusu.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, iş yerinizden alacağınız sıra dışı bir haber belki de sizin onlara vereceğiniz sürpriz bir gelişmeyle başlıyorsunuz. Bu hafta sizler için iletişim ön planda olacak, Güneş’in de Balık burcuna geçmesiyle birlikte akrabaları ile arası bozuk olanlar barışma yaşayacaklar, belki bir iş birlikteliğine adım atacaklar. Komşularınız, çevrenizdeki insan sayısı çoğalacak buna mukabil kendinizi tanıtmak, göstermek, reklam ve yazı işlerinizde hız kazanacak diyebilirim. Gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasınız. Aşk konularında partneriniz mücadele etmek istiyor fakat bir şekilde kısıtlanıyor. Onu bu süreçte alttan alırsanız kazanan taraf siz olacaksınız. İlişkinizi kurtarabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Pazartesinden itibaren Güneş’in Balık burcuna geçmesiyle iş ve para alanınızda pratik ve çözümsel yönünüzü kullanabilecek, ortaklıklarda titizlikle maddi imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedebileceksiniz. Bu durumda para alanında en şanslı burç sizler oluyorsunuz. İş teklifleri, farklı fikirler kafanızda uçuşuyor. Eliniz güçleniyor diyebilirim. Zorluk yaşayacağınız alan ise çocuklar ve onların sorumlulukları bir takım sağlık problemleri, zorlanmalar bu alanda devam ediyor olacak ay sonuna kadar. Ayrıca keyif aldığınız şeylerden keyif alamama, şans oyunlarında talihsizlik, rekabet içeren konularda yenilgilerde bu süreçte devrede olabilir. Hafta sonunda kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bunun nedeni fiziksel yorgunluktan öte kafa yorgunluğu olabilir sevgili Aslanlar, yanlış anlaşılmalar kardeşleriniz ve yakın çevrenizden beklentileriniz, arkadaşlarınızla aranızda soğukluk olabilir ve bıkkınlık hissi verebilir. Aşk konularında ise fikir ayrılıkları yine gündemde. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, sıra dışı bir haberle sarsılarak başlıyorsunuz haftaya fakat bu hafta başında Güneş Balık burcunuza yani tam karşınızda parlıyor olacak. Güneş girdiği burca güç verir, girdiği ortamı aydınlatır, parlatır. Dolayısıyla ilişkiler konusunda artık zor dönemler bitiyor, kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Yenilenmek ve değişime ayak uydurmak için oldukça uygun bir sürece giriyorsunuz. Kişisel gelişiminizden, hatta stilinizden fikirlerinize kadar yeni kararlar almak ve sıfırdan başlamak için güç bulabileceksiniz. Size zarar veren şeyleri hayatınızdan çıkarmak, ayıklamak için de uygun bir zaman dilimi. Aşk için çok uygun etkiler altındasınız, seviliyorsunuz ve bunu hissediyorsunuz. Hafta sonunda arkadaş çevrenizle sosyalleşebileceğiniz kalabalık ortamlar sizleri bekliyor olacak.

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, kariyer hayatınızda bir bitiş, bir ayrılık yaşamanız olası bu hafta, iş konularında zorlanma ve fikir ayrılıkları hemen göze çarpan etkilerden. Biraz içe dönük bir hafta olacak sizler için belki geri planda olup, kendinizi şarj etmek, fikir ve projeleriniz için düşünme fırsatı oluşturmanız gerekebilir. Sağlık problemleri olan Teraziler içinde bir geçiş dönemi, dinlenme ve kontrol dönemi olabilir. Kendinizi iyi ifade edememek, bir konuda aksiyon alamamak, ne söyleyeceğinizi bilememek gibi durumlar söz konusu. Kardeş ve yakın çevre diyaloglarınızda sorunlar olabilir, bir kısıtlanmışlık hali ve hatta fazla sorumluluk alma durumu söz konusu bu alanda.  Hafta sonunda Ay ikizler ve sonrası yengeç burcunda seyrediyor olacak, seyahate çıkmak, uzaktan gelen akrabalar yüzünüzü güldürebilir. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, annenizle ilgili veya bir aile büyüğünüzle ilgili bir gelişme canınızı sıkabilir haftaya başlarken, parasal anlamda da en zorlu hafta diyebilirim. İşten ayrılmalar yaşayan Akrepler olabilir, ödemelerde zorluk çeken veya işini büyütmek isteyen fakat bunun için yeterli imkanı bulamayanların haftası bu, biraz içe çekilme haftası. Balık burcunda bir stelyum oluşuyor. Güneş’in de Balık burcuna geçişiyle ve sizin 5. eviniz yani flörtler aşklar ve sosyal çevreniz baya bir yoğunlaşıyor, kalabalık ortamlar, bu ortamlardaki organizasyonlar, çevrenizde sürekli birileri olacak bu dönemde, kendinizi göstermek ve kanıtlamak isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Aşk hayatınız için güzel gelişmeler yaşanabilir aslında, siz isteyin yeter! Ilıman ve alttan alan size çeki düzen veren bir partnerle her an karşılaşabilirsiniz bu hafta boyunca. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta sizden daha güçlüsü yok sevgili Yaylar, yalnız acelecilikten vazgeçmelisiniz. Hop hop iş yapmak bir yerlere yetişmek sürekli konuşmak sizleri de yoruyor aslında. Kendinizle ilgili kararlar alırken biraz beklemekte fayda var. Sakinliği korumak ve akışa bırakmak en güzeli. Bu hafta Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor, bu da sizleri iş konularında hayli aktif yapıyor. Yeni iş bağlantıları kurmak ve insanlarla bir araya gelmek adına olumlu adımlar atılabilir diye düşünüyorum. Aşk için gelir geçer düşünceleriniz havalarda uçuşabilir hafta boyunda özellikle Cuma ve Cumartesi açılar zorlayıcı olabilir. Hafta sonunda Ay önce İkizlerde, ardından Yengeçte olacak, sevdiklerinizle ortaklık kurmak, kafa kafaya vermek için uygun bir zaman dilimi. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, güçlü bir değişim duygusu var içinizde, evinizi değiştirmek, işinizi değiştirmek her şeyi atıp yenisini almak gibi bir şey bu… Balık burcundaki stelyumla beraber iletişim ağınız kuvvetleniyor. Yurtiçi bağlantılarınız güçlenirler, ticaret, hukuk, eğitim ve inançlarınızla ilgili sorgulamanız gerekenler devreye giriyor. Bu haftanın sizler için iyi tarafı, kangren olmuş şeyleri kesip atmak, bırakmak istediğiniz her şeyi bırakabilmek olacaktır. Bitti diyemediğiniz şeylere bitti diyebilecek içsel gücü bulabileceksiniz. Geri planda kalmak işinizi kolaylaştıracaktır bu hafta. Aşk durumunuz bu hafta daha verimli geçecek, özellikle hafta sonunda aşk sizden yana olacak. Birlikte vakit geçirmek aynı yolda yürümek, küskünlük ve dargınlıkların azalması adına bu etkiyi kullanmalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, ödemeleriniz konusunda çok şanslı olacaksınız bu hafta ve önümüzdeki haftalarda! Hiç ummadığınız yerden paralar gelebilir, ödeme yapmayan kişiler, ödeme yaparak borçlarını kapatabilir. Ortaklık ve eşiniz gelirleri artabilir. Bu konularda verimli ve olumlu bir sürece girilebilir. İş teklifi aldıysanız değerlendirmeniz gerekebilir çünkü düşündüğünüzden daha fazlasını kazanabilirsiniz. Arkadaşlık ve sosyal sorumluluk gerektiren işlerde hafta boyunca iyi etkiler alacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz özellikle iş vasıtasıyla hayatınıza yeni biri girebilir.  Cuma cumartesi günleri açılar biraz zorlayıcı olsa da aşk durumunuzda ya tamam ya da devam diyeceğiniz durumlarınız mevcut. Hafta sonunda Ay Yengeç burcunda olacak, sağlık konularınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç. Günlük yoğunluğunuz ise fazla olacaktır. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk konusunda şans tekrar size dönüyor. Bu hafta ve önümüzdeki birkaç haftalık süreçte aşk konusunda olumlu etkiler altına giriyor olacaksınız. İş teklifleri, ortaklıklar ise hem olumlu hem de olumsuz sevgili Balıklar, Güneş’in sizin burcunuza girmesiyle birlikte pazartesinden itibaren doğum günlerinizde başlamış oluyor. İyi ki doğdunuz… Yenileneceğiniz bir süreçtesiniz. Tekrar güç kazanıyor ve olayları da kafanıza takmıyorsunuz. Akışına bırakıp, teslim oluyorsunuz. Yaratıcılığınız artarken, romantik Balıklar için aşk sinyalleri her yerden sizi dürtüyor olacak. İkili ilişkileriniz iyiye gidiyor, anlaşmazlıklar ortadan kalmaya başlıyor. Bir süredir iyi gitmeyen işlerinizi yoluna koymak için adımlar atıyorsunuz. Hafta boyunca açılar iyi fakat Cuma Cumartesi biraz yorucu geçebilir. Aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunu canınızı sıkabilir ve bunun için elinizden bir şey gelmeyebilir, yine de tüm gücünüzle destek vermek ve yanında olmak yardım etmek size iyi gelecektir. 

Haftalık burç yorumları (19-25 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler