EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 19-25 Ekim)

Bu hafta sonu itibariyle idrakimiz değişim dönüşüm enerjisine girecek. Haritalarımızda Akrep burcu hangi evde ise o ev konularına yönelecek ve idrakimizi o yöne çevireceğiz, o konularda değişecek ve dönüşeceğiz. 25 Ekim Pazar günü, Merkür Akrep burcunda cazimi olacak. Zihnimizde ne varsa bizleri zorlayan o konuları sıfırlama ve yenilenme ihtiyacı duyacağız. Sıfırlanmak ve yenilenmek için 18.14'den 00:29'a kadarki süreçte ihtiyacı olanlara kıyafetlerimizi verebilir, yemek yapıp dağıtabiliriz. Deneysel Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftayı yükselen burçlarınıza göre yorumladı.

profil
BT Ekip
19.10.2020
Haftalık burç yorumları ( 19-25 Ekim)

Haftanın ilk gününde kesinleşen Mars Jüpiter karesi bir şeyleri yeniden başlatmak, yaratıcılığımızı konuşmak ve varsa çocuklarımızla ilgili kararlar almakta zorlayabilir. Risk almak, büyük oynamak hatalara sebebiyet verebilir. İnandığımız konular üzerinde inat edebilir ve istediğimiz olmazsa yıkıcı ve kırıcı olabiliriz. Aşk ilişkilerimize, çocuklarımızla diyaloğumuza dikkat etmek fayda sağlayabilir.  
 
İkili ilişkilerde resmiyet bekleyebilir ve ilişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. Zaman zaman kendimizi ifade etmekte zorlandığımız süreçler yaşayabiliriz. Sosyal medya kanallarımızla ilgili geçici blokajlar ya da şifre kırılma durumları ile karşı karşıya kalabiliriz. Yola çıkmadan önce aracımızın yağının, suyunun kontrolünü sağlamalıyız.

Hafta ortalarında kendimizi ifade edemediğimizi düşündüğümüz ilişkiler sonlanmalara maruz kalabilir. İlk etapta bu durum sancılı gelse de aslında yararsız ve fayda sağlamadığını gözlemleyebiliriz. Sevginin dilinin ortak olacağı kanaatine varabiliriz. 

Hafta sonuna doğru kendimizle yüzleşme cesareti yakalayabiliriz. Bağlılık yemini etmek isteyebilir ya da bizleri sınırlayan ne varsa artık onlardan kurtulma ve sıyrılma isteği içerisine girebiliriz. 


Hafta geneline değişim ve dönüşüm enerjilerine hâkim olarak başlıyoruz. Gelir ve giderlerimizi dengeye almak isteyebiliriz. Para harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekebilir. Ayrıca yeme içmemize dikkat! Farkında olmadan aşırıya kaçabiliriz. Hiç beklemediğimiz bir anda farklı kanallardan gelen paralara şahitlik edebiliriz. Rutin işlerimiz ya da çalışma ortamımızda daha fazla çalışmak ve kendimizi ispat etmek durumunda kalabiliriz. Kendimize daha fazla boş vakit ayırabilmek için haftanın başından işlerimizi düzene sokmak isteyebiliriz. Ortak kazançlarınız kuvvetlenebilir. Bu hafta kullanmadığınız eşyalarınızı ihtiyacı olanlara dağıtmayı deneyin. Kendi yaşamınızda terk etmek, arınmak ve bırakmak istedikleriniz için vesile olabilir.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili değişim dönüşüm içerisine girerek başlıyoruz. Yurt dışı, il dışı ve akademik konularla ilgili kısıtlanmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir. Arkadan dönen işlerin farkına varabilir ve bu konularda çok fazla yüz göz olmak istemeyebiliriz. İnançlarımız doğrultusunda hareket etmek isteyebilir ve bu konuda zorlanmalar yaşayabiliriz. Romantizm ve aşk bu hafta vurgulanıyor. Henüz başlayan bir ilişkimiz varsa adını koymak isteyebiliriz. Sürekli görüşmek ve konuşmak isteğini yoğun yaşayabiliriz. Sanatsal anlamda yaratıcılığımızı ön plana çıkarmak fayda sağlayabilir. Becerilerimiz ve hobilerimizle ilgili eğitimler almak isteyebiliriz. İkili ve ortaklı işlerimizde onaylanma ihtiyacı artabilir ve sürekli bu durumu sorgularken bulabiliriz kendimizi. 

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu haftaya çalışma hayatımızda değişim ve dönüşüm içerisine girerek başlıyoruz. Arkadaşlık ilişkilerimize odaklanmak hedeflerimize ulaşmamızda engel teşkil edebilir. Hayatımıza uyumu dengeyi getirebilmek için mücadeleler içerisine girebiliriz. Artık ne ile mücadele ettiğimizi bilerek hayatımıza devam etme fırsatları yakalayabiliriz. Aşk ilişkilerimizde aldanma ve aldatılmalara dikkat etmemiz gerekebilir. İlişkilerimizde sonlanmalar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınıza dikkat etmeli ve uzun zamandır yapmayı planladığınız değişiklikleri çalışma ortamınızı düzenleyerek başlatabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu haftaya aşk ilişkilerimizde değişim ve dönüşüm içerisine girerek başlıyoruz. Önceleri arkadaşlık ilişkilerimizde aldığımız uyarılara kulak vermezken, ikili ilişkilerimizde şimdi arkadaşlarımızın söyledikleri önem kazanabilir. İkili ilişkiler ve ortaklık işlerimizde çok fazla yoğun çalıştığımızı fark edebiliriz. Belki de gereksiz bir emek harcadığımızın farkına varabiliriz. Beklentilerimiz doğrultusunda aslında emeklerimizin karşılığını alamadığımızı gözlemleyebilir ve beklentilerimizin yönünü değiştirebiliriz. Yaşam önceliklerinizi değiştirin ve ön sıraya maddi koşulları almamaya özen gösterin.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta mahrem alanlarımız ve evimizle ile ilgili uzun zamandır beklediklerimizi karşılayabilecek olanaklara erişebiliriz. Aile büyüklerimizden beklemediğimiz zamanda, beklemediğimiz destekler görebiliriz. Ani bir şekilde atanmalar söz konusu olabilir. İş hayatımızda ilerlemek adına yeni eğitimler almak isteyebiliriz. İkili ilişkiler ve aşk hayatımızda değersiz hissettiğimiz konular üzerine farklı sürprizlerle karşılaşabiliriz. Aklımızdan geçenler ve hissettiklerimizin tersi durumlarla karşı karşıya kalmamız söz konusu olabilir. Eski dostlarınız, arkadaşlarınız bu hafta evinizi ziyaret edebilir. Misafirlere açık olun.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta sosyal medya, anlaşma ve sözleşmelerle ilgili yenilenmelere ve değişime hazırlanıyoruz. Aşk ilişkilerimizde gireceğimiz yersiz sohbetler pireyi deve yapmamıza neden olabilir. Sonlanmalara vesile olacak sohbetlere girmemeniz gerekir. Aşk ilişkilerimizde arkamızdan dönen işlere şahitlik edebiliriz. Aldanma ve aldatılmalara karşı önlemler almak bu hafta motivasyonumuzu arttırabilir, yersiz düşüncelerden vesveselerden sıyrılmamıza vesile olabilir. İlişkimizin temellerini sağlamlaştırmak isteyebiliriz. Ortaklı işler yapıyorsanız ortağınızın gelirlerinin artması için yeni adımlara bu hafta başlayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya maddi kaynaklarımız ve kendi öz değerlerimizle ilgili değişim ve dönüşüm içerisine girerek başlıyoruz. Buzdolabımızı ve mutfağımızı düzene sokmak fayda sağlayabilir. Bu hafta güneş 2. evinizde transitine devam ediyor. Öyle ki odağınız kazançlarınız üzerinde şekillenmeye devam edecek. Kendinizi para kazanç evinizde bir güneş gibi parlatabilirsiniz. İkili ilişkilerimizde aldanma ve aldatılmalara maruz kalabilirsiniz. Arkadan dönen işler ve durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkat!

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya motivasyon alanlarımızda değişim ve dönüşüm içerisine girerek başlıyoruz. İkili ilişkilerimizde değişim dönüşümler söz konusu olabilir. Sürpriz ilişkiler gelişebilir. ‘Hiç bana göre değil’ dediklerimizle kendimizi bir anda ilişki içerisinde bulabiliriz. Bu konuda biraz daha sabırlı olup Merkür retrosunun bitişine kadar ilişki başlatmamaya önem verilebilir. Onu daha fazla tanımanız için 1 Kasım’a kadar vaktiniz var. Arkadaşlık ilişkilerimizde arkamızdan dönen işlere şahitlik edebilir, bu konularda “hiç beklemiyordum” noktasına taşıyabiliriz kendimizi ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta kendi içimize dönmek, rüyalarımızı anlamlandırmak ve sezgilerimizi kullanmak için bizi bekliyor. Siz Yükselen Yaylar, bu haftayı değerlendirirken görünenin ardındaki saklı gerçekliklere yönelmelisiniz. Özellikle arkanızdan dönen işlere şahitlik edebilirsiniz. İş yerimizde meslektaşlarımızın yersiz cümlelerine maruz kalabiliriz. Bu yersiz cümleleri farklı kişilerden duymak ve şahitlik etmek can sıkıcı olabilir. Mesleki anlamda kendimizi değerli hissetmek için daha fazla çalışmak durumunda kalabiliriz. 

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta katılacağınız önemli organizasyonların tarihlerinin değiştiğine şahitlik edebilirsiniz. Kul kurar, kader gülermiş dediğimiz bir hafta bizi bekliyor olabilir. Retro sürecinde olmamız bizi gelecek planlarımız konusunda ilerletmeyebilir. Fakat geçmiş planlar konusunda yeniden güçlenmek için bir alt yapı sunuyor olacak... Uzun zamandır planladığımız fakat bir türlü başlayamadığımız eğitimlere başlayabilir ve kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. Aile içerisinde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İletişim dilimize özen göstermek fayda sağlayabilir.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta kariyer ve mesleki anlamda değişim ve dönüşümler söz konusu olabilir. Sözleşmeler ve anlaşmalarımızla ilgili yanlış anlaşılmalar sebebiyle anlaşma iptallerine gidebiliriz. Karışıklıklar yaşanmaması adına attığınız adımları iki kez tekrar etmek ve hamlelerinizi yapmadan evvel iki kez düşünmek sizi güçlü kılabilir. İkili ilişkilerimizde değersiz hissettiğimizi düşünebiliriz ve bu konular gündemimize gelebilir. Bu hafta farkında olmadan sohbetlerimizde eleştirel yaklaşabiliriz.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Bu haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklarımızda uyumu yakalayarak başlıyoruz. Uzun zamandır arkadaşlarımızla aramızda yaşadığımız çekişmelere son vermek isteyebiliriz. Ani alacağımız kararlar doğrultusunda yurt dışı seyahatlerine çıkabilir ya da uzun zamandır yapmayı planladığımız eğitimlere yönelebiliriz. Araç almak isteyebilir araştırmalara başlayabiliriz. Fakat araç almak için uygun bir zaman olmayabilir. Fakat eldekileri satmak için uygun zamandasınız diyebilirim.

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler