İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (19-25 Ağustos)

Koç burcunda hareket eden Ay, cesaret ve enerji veriyor… Bu hafta Mars yer değiştirerek Başak burcuna geçiş yapıyor; mücadele gerektiren işlerde detaycı ve ince eleyip sık dokuyan bir ruh haline bürünüyoruz. Hafta boyunca Merkür Jüpiter kontağı da devrede olacak özellikle Çarşamba günü olumlu atmosfer işlerimizi yoluna koymaya yarayacak…

profil
Dolunay Karaca
19.08.2019
Haftalık burç yorumları (19-25 Ağustos)

Koç burçları özellikle Ay’ın vermiş olduğu enerjiyle kendinizi iyi hissedeceğiniz bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta birtakım kararlar almak veya bir şeylere başlamak değil de sanki her şeyi oluruna bırakmak gibi bir düşünceniz var. Enerji olarak destekleniyorsunuz ve her şeyi oluruna bırakıp su aksın yolunu bulsun diyorsunuz. Aşk ve ilişkiler konusunda daha ılımansınız, güvenini kazandınız sevdiğiniz kişinin! Bu da sizi ve onu daha sakin kılıyor. Çarşamba günü para ve maddi konularda şanslı olacağınız bir gün olacak… Ödemeler ve yatırımlar için değerlendirilebilir. Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars Başak burcuna geçiş yaptı özellikle sizler için etkili bir geçiş bu; detaylara takılı kalmayın, resmin bütününü görmeye çalışın…


Boğa burçları, Pazartesi gününe karamsar başlıyorsunuz fakat kariyeriniz ve toplumsal statünüzle ilgili değişimler açığa çıkabilir. İş teklifleri alabilirsiniz veya var olan işinizde terfi durumu sizler için söz konusu olabilir. Sabırlı ve disiplinli tavrınız dikkat çekiyor sizler için eğitim, seyahat ve işinizle ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı bir zaman dilimi. Yakın çevrenizden destek görebilirsiniz ve partnerinizle çıkacağınız bir yemek sizi mutlu edebilir. Keyiflisiniz ve iştahınız açık. Finansal konular ve ortaklaşa işlerde katı ve soğuk bir tutum sergileyebilirsiniz. Banka, kredi, borç ve alacaklarla ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. Bütçe ve planlama yapacağınız bir hafta olacak sizler için. Hesap kitap işleri zamanınızın çoğunu alacak gibi görünüyor.


İkizler burçları; evlilik, ortaklık, ikilii lişkiler ön planda olacak bu hafta . Yalnız olanlar için güzel karşılaşma, tanışma ve fırsatlar çıkabilir. Değerlendirilmesi gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Alacağınız bir habere sevineceksiniz. Sağlık ve çalışma ortamınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir hafta sizler için. Günlük koşuşturmalarınız ise çok fazla olacak. Sağlığınızla ilgili temkinli olmakta fayda var. Meditasyon veya yoga tarzı şeylere ilgi duyabilirsiniz, sosyalleşerek sevdikleriniz ve iş ortamınızdakilerle kaynaşmak sizlere iyi gelecek... Uyum, denge ve ahenk içerisinde ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederek bir üst seviyeye ulaşacaksınız.


Yengeç burçları; Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi, belki ‘nasıl yapsam veya nereden başlasam’ diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat  edin, onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz, belki size akıl verecekler ve işe yarayacak, belki bir iş yapacaksınız beraber ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor, basın, pazarlama ve ticaret konularında ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda şansınızı çok fazla zorlamayın bu hafta bence. Kendinize iyi bakın, sağlıkla kalın.


 


Aslan burçları; Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, bu kişi babanız veya patronunuz da olabilir. Satürn ve Güney düğüm kavuşumu ile dost çevreniz problematik bir hal alabilir. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak yine size düşecek, içinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle…


Başak burçları;  iletişime dikkat edin özellikle haftanın ilk günlerinde. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu hafta kariyer konusunda  destek durumu da dikkat çekici. Özellikle Salı ve Perşembe günleri  maddi konularda zorlanmalara neden olurken,  iş konularınız öne çıkıyor, bu konuda yardım talep edebilirsiniz çevrenizden. İletişim haneniz biraz karışık bu hafta, bir yandan her şey iyi gibi giderken  diğer yandan her şey bir anda bozuluyor sanki… İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında, özellikle moraliniz bozuk ve bitkin olabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.


Terazi burçları; ‘kazançlar ve kaynaklar’ konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi… Gökyüzünde güzel kavuşumlar var; bir yandan da Mars sizin 12. evinize giriş yapıyor, daha açık fikirli ve yenilikçisiniz fakat kısıtlanmışlık hissine sahipsiniz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Platonik aşklar bu ara kapınızı çalabilir. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi, yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz, bir şey inşa ediyorsunuz sanki, yeni bir proje olabilir bu, bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin kafayla halletmeli, belki biraz meditasyon, yoga gibi sizi rahatlatıcı şeylere yönelmelisiniz. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.


Akrep burçları, bu hafta kişisel olarak kendinizle ilgilenmek durumunda kalacaksınız, bundan gayet mutlu olacak, zaman zaman bunu neden yapmadığınıza dair kendinizi eleştireceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız, enerjiniz yükselecek… Arkanızdan iş çeviren kişilerle istemeden bir arada olabilirsiniz. Bunu fark ederseniz sizin için iyi olacak, bu sayede bir projenin tamamlanmasına vesile olabilecek, önceden bazı şeyleri kestirip attığınız için mutlu olacaksınız, sosyal çevreniz tarafından aranmak, arkadaşlarınızdan olumlu telefon ve mesajlar almak sizi sevindirecek. Fakat sağlık konularında dikkat etmeniz gereken bir süreç  özellikle çocuk isteyen Akreplerin tekrar kontrollerini yaptırmaları gerekmekte.
 


Yay burçları; dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde, Ay hafta başında Koç burcunda gezinirken olumlu açılar yapıyor; aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Perşembe günü gökyüzündeki zorlayıcı açılar sizi olumsuz etkileyebilir. Arka planda dönen meseleler canınızı sıkabilir; maddi konularda ise avantajlar yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var, bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta  fakat gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler, bizi dürter, tetiklerler, dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle.


Oğlak burçları; temponuz son derece hareketli diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız veya çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konular da dikkat çekici. Kariyer konuları, genel temponuz veya bazı önemli projeleriniz haftaya başlarken gündeminizde... Satürn, Güney düğüm Plüton kavuşumu sizler için arkadaşlık hanenizde zorlanmalara neden olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta. Ortak projeler de dikkat çekerken sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz, bir ön eleme durumunuz var sanki. İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri, hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.


Kova burçları; Güneş burcunuza son derece dost, Mars da aynı şekilde sizleri destekliyor, bu destekler sanki size özellikle iş adına bir güzel haber getiriyor gibi... Bu konunun biraz para ile de ilişkisi var! Hafta başında Uranüs’ün enerjisi gösteriyor ki beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız. Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum. Özellikle Perşembe günü açılar sert, sizler iş konusunda zorlanabilirsiniz belki ama genel temponuzda hareketlenmeler başlıyor. Ortaklaşa işlerde, arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceğiniz  bir yandan da göremeyeceğiniz bir hafta. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Sevgiyle kalın, hoşçakalın…


Balık burçları; istek ve dileklerinize kavuşabileceğiniz veya sosyal olarak aktif olabileceğiniz bir hafta. Ailevi konular ön plana çıkarken, küslük veya kırgınlıklar son bulacak. Uzlaşmacı yönünüz devreye girecek; yakın çevreniz  veya kardeşinizle ilgili sorumluluk almak, elinizi taşın altına koymak için uygun etkiler mevcut. Karşı taraf ilişkilerinizde ise umulmadık güzel etkiler var, ummadığınız bir hayranınız çıkabilir; maddi konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz farklı yollar keşfedeceksiniz. Gerilimden uzak durmanızda fayda var. Yazılı ve sözlü atacağınız imza ve sözleşmeleri iki kere okumanızda fayda var. İkili ilişkilerde ve gönül ilişkilerinde ise mutluluk verici sonlar var. Sevgiyle kalın…


Önceki ve Sonraki
Haberler