İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18 Mart – 24 Mart)

Yıldızımız Güneş, baharın başlangıcı Koç burcu semalarına ilk adımını attığı an (0°) bizler için yeni yılın başlangıcı olarak kabul görür. Bu ana ait haritamıza mevsim giriş (ingress) haritası da demekteyiz. Haritanın anlattığı konular ise uzunca bir dönem önümüze servis edilirler... Balık ve Koç burcu stelyumları ile dolu olan bir harita ile karşı karşıyayız. Balık; bitişleri, tamamlanmaları ve sonları ifade ederken Koç burcu da başlangıçları, yenilikleri ifade etmektedir. Burada bitişler ve yeni başlangıçlar arasında sıkışmış bir enerji taşıyacağız. Özellikle bu iki burç birbirlerinin kontra-antiscia burçlarıdır. Birbirlerinden kaçma eğilimi içerisinde olduklarını söyleyebiliriz. Bu sıkışıklık pek tabii tüm dünyada hissedilecektir

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
18.03.2024
Haftalık burç yorumları (18 Mart – 24 Mart)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Bu hafta ne istediğinizi tam olarak bilecek ve iyisi ile kötüsü ile duygularınızı kabul edeceksiniz. Geçmiş ilişkilerden gelen dersleri alabilir, farkındalığınızı artırabilirsiniz. Güneş'in burcunuza geçişi, kişisel hedeflerinizi belirleme ve iradenizi güçlendirme döneminin başlangıcı olabilir. Kendinizi ifade etme ve liderlik yeteneklerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. Mars'ın burç geçişi sırasında, içinizde var olan enerjiyi keşfedebilirsiniz.


Kararlılıkla, güçle hareket ettiğiniz bu dönem mücadeleye işaret ediyor. Karşınızda size muhalif enerji ve güçler bulsanız da amacınızda kararlı olabilirsiniz. Güneş'in burç değiştirmesi, içsel keşif ve ruhsal arayışların önem kazandığı bir dönemin başlangıcına işaret edebilir. Mars'ın burç geçişiyle, sosyal çevrenizde ve hayallerinizde aktif olma arzunuz artabilir. Dikkatli olmalı ve gerçekçi olmayan beklentilerden kaçınmalısınız.


Uzun vadeli hedefler belirleyerek profesyonel ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İlerleme ve gelişim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, sosyal gruplara ve arkadaşlıklara odaklanabilirsiniz, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle hedeflediğiniz alanda kendinizi yönsüz hissedebilirsiniz. Kendi içsel motivasyonunuzu ve ruhsal amaçlarınızı öne çıkarmak için daha fazla efor sarf edebilirsiniz.


Uzun vadeli hedefler belirleme ve kişisel gelişiminizi teşvik etme imkanı elde edebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, hayat hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Mars'ın burç değişimi, yaratıcılığınızı ve içsel motivasyonunuzu artırma zamanlarına işaret edebilir. Bu süreçte seyahat edebilir, farklı kültürlerle etkileşime geçebilir veya eğitim alanında yeni projelere girişebilirsiniz.


Bu hafta finansal sorumluluklarınız önceliğiniz olacak. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek adına yeni para kazanım yollarını deneyimleyebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, geniş bir bakış açısı kazanma ve öğrenme isteğiniz artarken, kişisel inançlarınız ve değerlerinize odaklanma fırsatı bulabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle, ruhsal derinliklere inme ve gizemli konulara olan ilginiz artabilir. Harcamalarınız artabilir. Duygusal manipülasyonlara dikkat!


Bu hafta, içsel refahınızı artırma ve manevi hedeflerinize odaklanmak için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Güneş'in burç geçişiyle giderleriniz konusuna odaklanabilirsiniz. Hırsı ve tutkuyu ortaya çıkarabilirsiniz. Mars'ın burç geçişiyle, ikili ilişkilerinizde iradenizi ortaya koyabilir ve ‘hayır’ kelimesini çok fazla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sadakat ve güven konusunda karşı tarafı sınayabilirsiniz.


Bu hafta herkesin görüp onaylayacağı başarılara imza atabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi, düzen disiplin anlayışınızı, görev ve sorumluluk inancınızı sergileyebilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle, kişisel ilişkilere odaklanma ve partnerinizle olan bağlantınızı güçlendirme fırsatları çıkabilir. Mars'ın burç geçişiyle sağlık rutininizi yeniden değerlendirebilir, motivasyonunuzu artırabilir ve işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.


Gelecek öngörülerinizle ilgili geniş bir bakış açısı geliştirebilir, hedef yönünüzü farklı bir ülkede deneyimlemek adına başvuru yapabilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle, günlük işlerinize odaklanabilir ve organizasyon becerilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle, hobilerinizle ilgilenebilir, sanatsal projelere katılabilir veya romantik ilişkiniz içinde daha duyarlı bir tutum sergilemek için motive olabilirsiniz.


Sosyal ortamlarda daha görünür olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek sizlere iyi gelebilir. Neşeniz tekrar yerine gelebilir. Güneş'in burç değişimiyle yaratıcılığa, eğlenceye ve romantizme odaklanabilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle ev içi tadilat yapabilirsiniz. Ev içinde yaralanmalara dikkat! Aile üyelerinin duygusal çalkantıları nedeniyle huzurunuz kaçabilir.


Maddi güvence arayışı içine girerken, hayatınızdaki kişilerden tavsiye alabilirsiniz ve o kişiler yön bulma konusunda size destek olabilirler. Her şeyi tek başınıza yapma çabanız yerine yardım istemeyi deneyimleyebilirsiniz. Güneş'in burç değişimiyle aileye odaklanabilir ve köklere bağlılık duygunuzu güçlendirebilirsiniz. Mars'ın burç değişimiyle iletişim kurarken fazla değişken bir tavır içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizde duygusal karmaşalara dikkat!


Zihniniz geçmişe dönük olabilir. Kaybettiğiniz bir eşyayı düşünebilir ve günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken onu birden bulabilirsiniz. Güneş'in burç geçişiyle iletişimde ve yakın çevrenizde daha aktif ve girişimci olabilirsiniz. Bilgi edinme ve çevrenizle etkileşimde bulunma fırsatlarına açık olabilirsiniz. Mars'ın burç geçişiyle para yönetimi, kazançlarınızı artırma ve maddi hedeflerinize odaklanma konusunda belirsizlikler, karmaşa hakim olabilir.


Birden aldığınız haberler yönünüzü değiştirmenize neden olabilir. Ortaya çıkan durumlar karşısında hızlı bir şekilde karar almanız gereken bir süreçte olabilirsiniz. Güneş'in burç değişimi; maddi konulara odaklanma ve kişisel değerlerinizi güçlendirme zamanı olarak karşınıza çıkabilir. Mars'ın burç değişimiyle ise kişisel hedeflerinizle kişisel isteklerinizi belirleme konusunda daha kararlı olabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler