EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18 Ekim-24 Ekim)

Gökyüzünde gezegenlerin sırasıyla retrolarını bitirip düz seyirlerine devam edecekleri hafta geneli, biraz daha yoğun ve temposu normalden yüksek bir zaman dilimi olabilir. Haftanın ilk günü Merkür ve Chiron arasındaki uyumsuz atmosfer, ikili ve sosyal ilişkilerimizdeki iletişimimizde bizleri zorlarken, yeni farkındalıklar kazanmamıza vesile olabilir. Bu enerji bizi geçmişe geri sürükleyebilir. Farkındalığımızı yüksek tutalım ve yaşamı zorlaştırmadan anı yaşamaya özen gösterelim. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 18 Ekim-24 Ekim haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
18.10.2021
Haftalık burç yorumları (18 Ekim-24 Ekim)
  • 20 Ekim günü saat 17.57’de Koç burcunun 27 derecesinde gerçekleşen bir dolunay var. Mars’ın ve Plüton’un enerjilerini derinden hissedebileceğimiz bu dolunayda daha çok yaşamın merkezine kendimizi koymak isteyebilir ve tahammül sınırlarımızın zorlandığını düşünebiliriz. Benmerkezli olmaya yakın olabileceğimiz için kadersel ortaklarımızla yollarımızı ayırma kararı almayı düşünebiliriz. Unutmayalım, dolunaylar tamamlanma enerjileri içerir, bu süreç içinde yaşamımızda denge arayışında olabiliriz. 5 Kasım’a kadar olan süreç içinde bu etki altında olabiliriz.
  • Hayatımızda önceden görmemiz gereken ama göremediğimiz, bize hizmet etmeyen her duygumuzla aniden yüzleşebilir ve beklemediğimiz kadar hızlı bir şekilde değişimlere açık bir dönemi deneyimleyebiliriz.
  • Haftanın geneline Mars ve Plüton arasındaki zorlayıcı enerji hakim olabilir. Bu süreçte farkındalığımızı yüksek tutmak, kayıpları deneyimlemek yerine kazanç sağlamamıza, gereksiz stresli ortamlara sürüklenmememize yardımcı olacak. Haklı iken haksız duruma düşmemeye dikkat edelim.
  • 23 Ekim günü saat 07.50’de Güneş artık Akrep burcunda ve mutlu yıllar dilerim sevgi Akrep Burçları. İyi ki doğdunuz!
  • Dolunay haftasında yaşamı akışana bırakarak, şartları fazla zorlamadan, her şeyin olması gerektiği gibi, olması gereken zamanda olduğunu kendimize sürekli hatırlatarak; güzel, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız, Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (18 Ekim-24 Ekim)

Yeni bir haftaya başlarken hayallerimizin ve planlarımızın peşinden yüksek bir motivasyonla koşmak isteyebilir ve sosyal çevremizden olumlu yönde destek görebiliriz. Sosyal çevremiz vesilesiyle önümüze yeni iş imkanları çıkabilir. Yoğun ve hareketli bir hafta olabilir, sakin bir enerjide kalmalı ve hızlı kararlar almaktan uzak durmalıyız. Ailemiz ve kendi bireysel isteklerimiz arasında hafta ortası dengesiz durumlar yaşayabilir ve orta yolu bulmak isteyebiliriz. Psikolojik olarak zorlanabileceğimiz bir haftayı deneyimlerken, ruh ve beden sağlığımıza ekstra özen göstermeli, olduğundan fazla sırtımıza sorumluluk almamaya dikkat etmeliyiz.

 


Yeni bir haftaya başlarken iş hayatımızda yeni fırsatlar yakalayabilir, rahat akışta gündelik yaşamımızda düzen oluşturabiliriz. Kariyer alanlarımızda kendimizi ön plana çıkarabiliriz. Çok önemli ve büyük kararlar almadan önce sakin kalmalı ve aceleci davranmamalıyız. Bel bölgemiz ve böbreklerimizde hassasiyet oluşabilir. Hafta genelinde beden sağlığımıza ekstra önem göstermeli, bağışıklık sistemimizi güçlü tutmalıyız. Ani farkındalıklar yaşayarak, geçmişten gelen bazı düşmanlıkları fark edebiliriz. İkili ilişkilerimizde denge yakalayabilir ve orta yolu bulabiliriz. Bekar olan Boğaların sürpriz bir yeni aşk kapısını çalabilir.

 


Yeni bir haftaya başlarken ikili ilişkilerimizde oluşan geçmişten getirdiğimiz sorunlarımızı rahatlıkla çözüme kavuşturmak isteyebiliriz. Sosyal çevremizden yana bazı blokajlarla karşılaşabiliriz. Bu duruma karşı hazırlıklı olmalı ve fevri çıkışlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Günlük rutinlerimizde rahat akışta kalabilir ve daha çok benmerkezci davranmak isteyebilir, ani kararlar almak isteyebiliriz. Çok hızlı kararlar vermememiz gereken bir hafta olabilir, bu enerjinin farkında olarak temkinli olmayı ihmal etmeyelim. Hafta genelinde çocuklarımızla ilgili sürpriz olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

 


Yeni bir haftaya başlarken ailemizle ilgili bazı iletişim kaynaklı sorunlar yaşayabilir ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabiliriz. Yaşamımızda memnun olmadığımız ilişki ve sorumluluklarımızı tekrar gözden geçirmek isteyebilir ve yeni kararlar alabiliriz. Kariyerimiz ve işimizle ilgili yeni kararlar alabilir ve olumlu fırsatlarla karşılaşabiliriz. Sağlığımızla ilgili sıkıntılı bir durum var ise olumlu yönde iyileşme sürecine girebiliriz. Yeni bir eve taşınmak ve gayrimenkul yatırımı için uygun bir hafta olabilir. Miras, nafaka gibi sorunlu olarak devam eden bir gündemimiz var ise bu haftanın enerjileri ile çözüme kavuştuğuna şahit olabiliriz.

 


Yeni bir haftaya başlarken ikili ilişkilerimizde yeni farkındalıklar yaşayabilir ve şanslı bir dönemin başlangıcında olduğumuzu düşünebiliriz. İş ortamlarımızda ve yakın çevre ilişkilerimizde oluşabilecek aksaklıklara karşı ani tepkiler vermeden, sakinliğimizi korumalıyız. Hafta genelinde zaman zaman yön kaybettiğimizi düşünebiliriz. Programımızda ani seyahatler yerini alabilir; bu arada trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyelim. Kazalara açık bir enerji hakim olabilir. Hayatımızda yeni bir ortaklık gündeme gelebilir. Uzun zamandır devam eden bir ilişkimizi bu haftanın enerjileri ile ciddiye taşımak isteyebiliriz. Baş ağrılarımızda artış yaşayabiliriz, bu süreçte bol sıvı tüketmeye ekstra özen gösterelim. Aracımızı değiştirmek istiyorsak bu haftayı değerlendirebiliriz.

 


Yeni bir haftaya başlarken finansal anlamda yeni gelişmelere açık bir enerji altında olabiliriz. Alma-verme döngümüze ekstra olarak dikkat edelim ve gereksiz borçlanmalara karşı da temkinli davranarak, bu enerjinin farkında olalım. Önümüze alternatif yatırım fırsatları çıkabilir. İş ve kariyer alanlarımızda şanslı bir dönemde olduğumuzu düşünebiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği alabiliriz. İkili ilişkilerimizde saldırgan tutumlardan uzak durmaya ve dengede kalmaya özen göstermeliyiz. Bu hafta mümkün olduğunca yaşamı akışına bırakmayı denemeliyiz. Sağlığımızla ilgili beklemendik gündemlerimiz oluşabilir.

 


Yeni bir haftaya başlarken zihinsel olarak kendimizi geçmişe çekilmiş hissiyatı içinde bulabiliriz. Bekar Teraziler için yeni bir aşk gündeme gelebilir, fakat dikkatli olmamız gereken bir zaman içinde olabiliriz. Kendimizi daha cesur bir enerji altında hissedebilir ve daha benmerkezci davranabiliriz. Gündemimizde daha çok mevcut iş konularımız ve ikili ilişkilerimiz yerini alabilir. Yeni bir iş ortaklığı teklifi alabiliriz. Hafta genelini sakin kalarak ve enerji alanımızı koruyarak geçirmeye özen gösterelim. Sağlığımıza da dikkat etmemiz gereken bir haftayı yaşayabiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken daha çok ailevi konular gündemimizde yerini alabilir ve iç sesimize yönelmek, inzivaya çekilmek isteyebiliriz. Hafta genelinde kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Önümüze değerlendirmek isteyebileceğimiz yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Biraz daha farkındalığımız artabilir ve zihinsel olarak derinleşebiliriz. Arkamızdan dönen gizli, kapaklı işler önümüze gelebilir. Sevdiğimiz kişilerle huzurlu ortamlar oluşturmak hafta genelinde bize bireysel olarak güç verebilir. Ruhsal olarak enerjimizi yüksek tutmaya dikkat edelim. Hafta genelinde bilinçaltı çalışmaları yaparak şifalanmayı deneyebiliriz. Günlük hayatımızda bazı aksaklıklarla karşılaşabiliriz. Takıntılı bir ruh haline bürünmemeliyiz. Bel bölgesine ek olarak böbrek sağlığımıza da ekstra dikkat etmemiz gerekebilir. Ev almak, ev satmak ya da değiştirmek için bu haftanın enerjilerini değerlendirebiliriz.


Yeni bir haftaya yaşamımızdaki plan ve yapmak istediğimiz projelerimize yönelerek başlayabiliriz. Yakın çevremizden olumlu yönde destek bulabilir ve kişisel gelişimimiz için yeni bir eğitime başlama fırsatı yakalayabiliriz. Hafta genelinde sert bir enerji altında olduğumuzu düşünebiliriz. Çocuklarımız ve kendi ilişkilerimizle ilgili riskli kararlar almak ve yeni girişimler başlatmak için çok doğru bir zaman olmayabilir. Bu enerjinin farkında olarak sakin kalmalı ve acele karar vermekten uzak durmalıyız. Yeni yatırım fırsatlarıyla karşılaşabiliriz. Yaşamımızdaki sahip olduğumuz değerleri tekrar gözden geçirebilir ve bazı değişimler yapmak isteyebiliriz. Araç değiştirmeye niyetimiz var ise bu haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken iş ve kariyer hayatımızda gözle görülür başarılar yakalayabiliriz ve yeni başlangıçlar için önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Finansal anlamda rahat bir nefes aldığımızı hissedebiliriz. Haftanın enerjisi ile hayatımıza olumlu yönde değişimler getirecek kapılar açılabilir. Yaşamımızı gözden geçirmek ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınmak için de ideal bir zaman olabilir. Geçmişte planladığımız projelere yönelebilir ve kendimize yeni kazanç kapıları oluşturabiliriz. Maddi ve manevi anlamda şanslı bir dönem içinde olurken kendimizin içindeki gücü keşfedebilir ve güçlü değişimler yaşayabiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebilir ve bereketli bir döneme başlangıç yapabiliriz. Toplum önündeki statümüzün değişimiyle ilgili yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir ve gökyüzünün sürprizlerini huzurla kabul edebiliriz. Yurt dışı bağlantılı konularda önümüzde beklediğimiz yönde avantajlı kapılar açılabilir. Bolca plansız seyahatler gündemimizde yerini alabilir. Yakın çevremizle huzurlu bir döngü içinde olabilir, büyük değişim ve dönüşümler için yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. İçimizde tuttuğumuz, bize sıkıntı ve stres yaratan duygularımız gün yüzüne çıkabilir, bu enerjinin farkında olarak pasif agresif tutumlardan ve agresif çıkışlar yapmaktan uzak durmamız gereken bir haftayı yaşayabiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken bolluk ve bereket enerjilerinin altında olabilir, maddi ve manevi anlamda rahat bir nefes alabiliriz. Yaşam hedeflerimizi yeniden gözden geçirebilir, alma verme döngümüzü korumaya dikkat edebiliriz. Harcamalarımızda da aşırılıklara kaçmamalı, finansal giderlerimizi kontrol altında tutmaya dikkat etmeliyiz. Manevi olarak bize hizmet etmediğini düşündüğümüz ilişkilerimizi gözden geçirmek isteyebilir ve kontrolümüz dışı gelişmeler yaşayabiliriz. Plansız bir yurt dışı seyahati gündemimizde olabilir. Miras, nafaka gibi konularda yaşadığımız tıkanıklıklar, haftanın enerjileri altında istediğimiz yönde bizi mutlu edebilecek gelişmelere açık olabilir. Kişisel gelişimimize yönelmeli ve gökyüzünün sunduğu fırsatı değerlendirmeye özen göstermeliyiz.


Önceki ve Sonraki
Haberler