İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18-25 Kasım)

Ay Aslan burcunda başlıyoruz haftaya; canlı ve spontane hareket edeceğimiz bir haftadayız; Mars yer değiştiriyor ve Akrep burcuna geçiş yapıyor. Güneş ise bu hafta Yay burcuna geçecek. Yay burçlarının doğum günleri başlıyor! Merkür retrosu ise sona eriyor… Canlanıyoruz yeniden!

profil
Dolunay Karaca
18.11.2019
Haftalık burç yorumları (18-25 Kasım)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Bu haftaki motivasyon konularınız çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, hukuksal konularda bağlantılar ve mücadele gerektiren durumlar olabilir. Haftanın ikinci yarısında günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemlerden geçiyoruz hepimiz, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde birtakım sorunlar olabilir, siz de beraber çalıştığınız kişilere karşı belirsiz, karmaşık, dağınık bir yapıda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durumunuz iyiye gidiyor. 


Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; bu hafta hatta hemen hemen bu ay boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. Gökyüzü sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir hafta boyunca. Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor bu durum sizlerin kredi, borç gibi konularda rahatlama yaşamanıza neden olabilir. Hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak, hareketli ve keyifli bir zaman dilimi sizler için. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç.


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz ve yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir hafta olacak. Sizler pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi birtakım yenilikleri hayatınıza katacaksınız. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor, ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında şanslı bir döneme giriyorsunuz; Güneş Yay burcunda ve sizi bu konuda destekliyor.


Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta. Yeni iş kapıları ve maddi imkanlar var sizlere, Güneşin  Yay burcuna geçmesiyle günlük hayatınız iyice yoğunlaşıyor, düzenli beslenmek ve tempoya ayak uydurmak gerekmekte bu süreçte. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşayabilir, birtakım sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Fikir ayrılıkları ve tam da oldu derken bir işin tersine dönmesi durumu yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından, bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. 


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay sizin burcunuzda; kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede olacak bu hafta. Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle borsa ve spekülatif risk içeren konularda hareketlenmeler baş gösterebilir. Dolayısıyla bu konularda girişimleriniz olabilir hafta genelinde. Giyime, süse, eğlenceye merakınız artıyor. Çocuklar ve onların işleri de sırtınızda olacaktır. Genel olarak parlayacağınız bir hafta sevgili Aslanlar; aşk hayatında ise partnerinizin istekleri bitmek bilmeyebilir.


Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; inanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için, Merkür yönetici gezegeninizin düz harekete geçişi evet çok iyi bir şey, fakat çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. Haftaya başlarken biraz isteksizsiniz; Ay Aslan burcunda sizin 12. evinizde olacak, şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için iyi olacaktır, öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilirseniz ne güzel... Hafta ortasında toparlıyorsunuz ve en azından kuruntu ve stresten uzaklaşmış bir birey oluyorsunuz. Aşk ve sevgi adına iki kişi arasında kalma ihtimaliniz yüksek bir zaman dilimi sizler için. 


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz, Aslan burcundaki Ay sayesinde, yeni insanlarla tanışıp, güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. Bu hafta Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor dolayısıyla özellikle yalnız olan Teraziler için kısa seyahatler esnasında tanışacakları birileri gönüllerini fethedebilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz tarafından da tanıştırılabilirsiniz bu kişiyle. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonuna doğru herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularınızda yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var ve de iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak.


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; Aslan burcundaki Ay sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak, yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi gibi yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için. Haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz zorlu gibi görünüyor, bolca rekabet ve kıskançlık hakim bu hafta ilişkinizde; Mars sizin burcunuzda! Güneş ise Yay burcuna geçiş yapıyor, maddi ve parasal anlamda cesaretlisiniz. Mars girdiği yere mücadele ve efor getirir; sizin de maddi kaynaklarınız konusunda efor sarf etmeniz yerinde olacaktır . 


Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek, seyahate çıkmayı düşünenler için de güzel tatil imkanları olacaktır, Güneş sizi bu konularda destekliyor Ay boyunca zaten, haftaya başlarken Ay Aslan burcunda; hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsunuz, yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz, yalnız olan Yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan biriyle düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler; ilişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları onlara iyi gelecektir. Güneş sizler için parlayacak 1 ay boyunca, bu durumda bir yandan enerjinizi yakalamak ve tekrar riskli işlere adım atmak için kendinize olan güveninizi yakalıyorsunuz.


Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta, sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade; birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta.  Yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz bu süreci. Bu hafta ayrıca eski bir dostunuzun düşmanca tavırlarına şaşırabilirsiniz.


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede, Aslan burcundaki Ay sizi bu konularda destekliyor olacak. İlişkisi olmayan Kovalar içinse bir birliktelik söz konusu! Güneş o hanede bulunuyor ve girdiği alana ışık saçan aydınlatan Güneş sizin ilişkiler hanenizi aydınlatıyor; tüm bunlar sizlere arkadaşlık konusunda, ortaklaşa işler konusunda şans getirecek. Bu hafta kredi çekmek, vergi , faiz gibi konularda avantaj yakalayabilirsiniz Ayrıca ertelediğiniz bir  ameliyat tekrar gündeminize düşebilir. 


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; aşk ve ilişkiler adına siz de şanslı bir haftadasınız; bir değil birden fazla talebiniz olabilir bu hafta. Veya iş teklifleri ve ortaklıklar, imzalar gündemde. Aslan burcundaki Ay, sağlığınıza dikkat çekiyor; düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte. Güneş Yay burcunda devam edecek hareketine; bu da sizleri iş konusunda destekleyen bir enerjiye sahip; aslında bu dönem biraz ara verdiğiniz konulara geri dönmek, bu konudaki enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek sizler için iyi olacaktır. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslı, iletişiminiz güçlü fakat sağlık ve iş, kariyer konularında mücadeleci geçecek.


 


Önceki ve Sonraki
Haberler