İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-21 Temmuz)

Ay Oğlak burcunda! Salı günü; 16 Temmuz’u 17 Temmuz’a bağlayan gece yarısı saat: 00:38’de Oğlak burcunda AY TUTULMASI yaşanacak! Sert etkileri olsa da; yanlışlardan kurtulup, doğruyu seçeceğiz…Zorlanıp üzüleceğiz belki ama sonucu iyi olacak!

profil
Dolunay Karaca
15.07.2019
Haftalık burç yorumları (15-21 Temmuz)

Sevgili Koçlar, bu tutulma ile birlikte sizler iş ve kariyer hayatınızla ilgili önemli bir dönüm noktasına geldiğinizi fark ediyorsunuz, bir yerlerde bir tıkanıklık yaşadığınızı ve çevrenizden artık yardım almanın vakti geldiği hissine kapılabilirsiniz. Bir iş bitiyor sizler için, yenisi için yer açılıyor. Daha doğrusu artık kariyer için avaz avaz bağırmıyor daha çok ev ve ailenize değer verme ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu durumda bu hafta genel anlamda bazı taşlar yerinden oynayacak sizler için çünkü Ay tutulması Koç burçlarına kare açı yapıyor ve sizleri gerçekten etkileyecek. Dönüm noktasına geldiğimiz yer işte bu Ay tutulması sizler için!Bunu değerlendirin, yapılması gerekenler için harekete geçin.


Sevgili Boğalar, bu tutulma ile birlikte sizler hayata bakışınızı değiştiriyorsunuz belki daha felsefi, daha olgun bakmaya, inanç sisteminizi değiştirmeye karar veriyorsunuz. Hukuksal konularda bir bitiş, bir dönüşüm yaşayabilir, uluslar arası konularda dikkat çekici gelişmelere yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Medya gibi bir konuyla ilgiliyseniz, yönünüzü başka bir tarafa çevirmeye karar verebilirsiniz. Aşk ile ilgili konularda keyfiniz yerinde olacak. Mutlusunuz, huzurlusunuz o konuda!


Sevgili İkizler, bu tutulma ile birlikte kredi çekmek, yatırım yapmak, yeni bir şeylere başlamak ister gibisiniz. Ortaklaşa yapılan işler size iyi gelmiyor; kendi başınıza karar almak ve işleri kendi isteğinize göre organize etmek hoşunuza gidiyor. Ameliyat durumu olan, herhangi bir hastalığı olan İkizler için biraz sıkıntılı bir süreç gibi görünse de neticesi iyi olacaktır. Miras konuları, okült çalışmalar ve sizi sıkan düşüncelerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Eşinizin veya partnerinizin maddi açıdan zorlayıcı etkiler altında olduğunu da vurgulamak isterim. Bu tutulma bir farkındalığa çıkaracak sizleri...


Sevgili Yengeçler, bu tutulma ile birlikte aşk ve evlilik konularında bir sonlanma yaşayabilir; yeniden evlilik kararı alabilir, var olan fakat size sıkıntı veren bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz. Evlilik hanenize yani ikili ilişkiler hanenize denk gelen bu tutulma sizi kadersel bir yere götürecek. Belki de uzun zamandır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız ruh eşinize kavuşacaksınız. Bu hane aynı zamanda açık düşmanlıklarla ilgili; dolayısıyla bazı kıskançlıklar ve çekememezlikler de yaşayacak ve onlara rest çekeceksiniz.


Sevgili Aslanlar, bu tutulma sizlerin hizmet verdiğiniz noktalarda birtakım kopma ve kırılma yaşayacağınızı gösteriyor. Günlük işlerinizi isteseniz de istemeseniz de bir şekilde değiştirmek durumunda kalacaksınız. Monoton giden bir şeyler artık değişiyor. Kiracılar, evcil hayvanlar, çalışıyorsanız çalışma arkadaşlarınız etki alanında. Sürekli görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla artık farklı bir dilden konuşmanın zamanı geldi sizler için. Sağlık konusunda da yeni bir süreç başlamış bulunuyor. Her gün yaptığınız rutinleriniz yerini yeni hobilere, yeni alışkanlıklara yöneltiyor. Bazı Aslanlar için platonik aşklar açığa çıkabilir.


Sevgili Başaklar, bu tutulma ile birlikte yeni bir aşk arama tutkunuzdan vazgeçip, kendinizi arkadaşlarınıza , kendi sosyal çevrenize, organizasyonlarınıza adamalısınız. Yani merkeze kendinizi koymalısınız. Evli ve çocuk isteyen Başaklar için de bir süre daha beklemeleri yerinde olabilir. Aşk ve flörtler biraz sıkıntılı olacaktır sizler için, yanlış kişilere takılma durumunuz yüksek görünüyor, çocukları olanların sorumlulukları artabilir ve onlarla ilgili karar alma durumları olabilir. Bu süreçte sizlere borsa, kumar gibi risk içeren oyunları önermiyorum. Spor yapmak en iyisi olacaktır. Bol hareket ve rahatlama sizlere iyi gelecektir. Sakatlanmamaya dikkat etmelisiniz.


Sevgili Teraziler, bu tutulma Koç burçları gibi sizlerin burcuna da kare açı yapıyor; yani etkisi gözle görülür şekilde büyük olacaktır. Ay tutulmaları ve Güneş tutulmaları kadersel değişim ve dönüşüm süreçleridir. Bu zamanlarda kaderin çizdiği yoldan yürümek en doğrusudur. Sizler için taşınma, yer değiştirme, iş, kariyer konuları öne çıkıyor olacak…Bunları ele almalı ve ne gerekiyorsa yapmalısınız. Aşk konusunda ise gerekli desteği partnerinizden göreceksiniz. Bekar olanlar bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamalı , bir süre daha zaman tanımalılar kendilerine.


Sevgili Akrepler, bu tutulma sizlerin yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde yer alıyor. Bu konularda inisiyatifi ele almalı ve sinirlerinize engel olmaya çalışmalısınız. Sık sık konuştuğunuz, birlikte kısa seyahatlere çıktığınız birileri canınızı sıkabilir; belki de artık kadersel olarak onlardan uzaklaşma vakti gelmiş olabilir. Elinizde yazma, çizme, konuşma, metin hazırlama gibi işleriniz var ise onlarla ilgili bitiş ve sonuçlanma yaşamanız da büyük olasılık... Aşk konusunda sakin olun ve konuşmalarınızda tutamayacağınız sözler vermeyin.


Sevgili Yaylar, bu tutulma sizlerin maddi durumunuzu etkiliyor. Para konuları gündeminizden düşmezken, yeni iş kapıları arıyor olabilirsiniz. Harcamalarınız artmış ve bunları ödemek için taksitlerle boğuşuyor olabilirsiniz. Bu durum sizleri gerebilir ve bir kopuş noktasına gelebilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyen Yaylar kesinlikle bir süre daha beklemeliler aksi takdirde kayıp yaşama olasılıkları fazla olacaktır. Bir süre beklemeli ve sabırlı olmalısınız. Eşinizin sevgisi ve desteği yanınızda. Bekar olanlar için yeni bir flört ve tanışma söz konusu.


Sevgili Oğlaklar, bu tutulma sizin kendi burcunuzda; bu yıl Ay düğümlerinin de Oğlak- Yengeç hattına geçmesiyle birlikte oldukça kadersel dönüşüm geçireceksiniz demektir. Bazı kararlar geri dönülmez bir yol izlerken, sizler vazgeçmekten haz almayan yapınızla biraz zorlanacaksınız. Ama her kayıp yeni bir kapı; yeni bir başlangıç olarak karşınıza çıkacak. Bazı konularda kişisel olarak alacağınız bu kararlarda evlilik, imza gerektiren konular, iş, kariyer, çocuk, sağlık vs… Hepsinde zincirleme olarak bir değişim söz konusu sizler için . Bunun aslında tadını çıkarmalı ve Satürn yönetimindeki sizler; verdiğiniz kayıplar için üzülmektense, doğruyu bulduğunuz için sevinmelisiniz. ‘Değişmeyen tek şey değişimdir’ sözü sizler için gelsin.


Sevgili Kovalar, bu tutulma ile birlikte eskisi gibi olmayan şeyler için üzülmekten vazgeçip, eskiyi eskide bırakma kararı alacaksınız. Biraz içe çekilmeye, yalnız kalmaya, inzivaya çekilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz, her şeyden sıkıldığınızı, hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Bırakmak istediğiniz şeyler için çok uygun bir süreç; bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmak, kendinizi suçlamaktan vazgeçmek ve hayatın olması gibi olduğunun farkına varmak sizlere iyi gelecektir. Aşk konularında şansınız gayet iyi gidiyor; çevreniz sizi kıskanıyor. 


Sevgili Balıklar, bu tutulma ile birlikte sosyal  alanda daha önce başlamış olduğunuz ve artık bıktığınız bir işi sonlandırıyorsunuz. Arkadaşlık hanenizde gerçekleşecek bu tutulma; biraz sınama dönemi olabilir. Bazı testlerden geçirdiniz insanları ve artık sonuçlarını açıklıyorsunuz. Yeni bir sosyal platform oluşturabilir, sosyal medya konularında kendinizi geliştirebilir, yardımlaşma, organizasyonlar için daha fazla vakit ayırmanız gerektiğine inanabilirsiniz. Bir proje ise sona eriyor sizler için. Aşk hayatınıza baktığımda eskileri bitiriyor ve yeni bir aşka kucak açıyorsunuz. Nedense bir sıkılmışlık hissi var sizde... Biraz sabretmek gerekiyor.


 


Önceki ve Sonraki
Haberler