EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Haftanın ilerleyen günlerinde Ay'ın Balık burcuna geçmesi diğer burçları nasıl etkiliyor? Haftalık burç yorumlarıyla Dolunay Karaca her hafta olduğu gibi yine buseterim.com.tr'de!

profil
Dolunay Karaca
15.05.2017
Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz, Plüton’la kavuşum açısı var. İş konularında özellikle ortaklı işler organizasyonlar konusunda dikkat çekiyor bu birliktelik. Güçlü ve karizmatik kişiler sizleri fikirleriyle etkileyebilir veya tam tersi sizler kendi isteklerinizi baskın bir şekilde karşı tarafa onaylatabilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatınız son derece aktif, yoğun bir koşturmaca içerisindesiniz bu hafta. Sağlık konusunda her hangi bir sıkıntı görünmüyor. Bu hafta arkadaşlarınız, sosyal ortamlar, organizasyonlar, dernek ve takım çalışmaları yapacağınız bu konularda inisiyatif alıp kararlar vereceğiniz, belki bir takım şeyleri sonlandırmak isteyeceğiniz birkaç günlük süreçte olacaksınız. Aşk konularınız bu hafta iyiye gidiyor. Birlikte keyifli ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak seyahat planlarınız yalnız biraz sekteye uğrayabilir. Ertelenme ve sorun yaşamanız muhtemel görünüyor. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, eğitim ve hukuksal konularda adımlar atmak istediğiniz bir süreç sizler için. Yeni yerler keşfetmek, seyahatler gündemde bunlar için içinizde güçlü bir duygu seli var. Aşk konularında bazı Boğalar bir bitiş, tamamlanma yaşadılar. Giden gitti gözüyle bakıyorlar hayata… Bazıları içinse iş hayatlarında, çıktıkları seyahatlerde yeni insanlarla tanışma fırsatları olacaktır hafta boyunca.  İşinden memnun olmayan Boğalar ayrılma kararı verebilirler, üstlerinizle, patronlarınızla aranızda sürtüşme rekabet olabilir. Fikir ayrıklarına açık bir süreçtesiniz. Hafta sonuna doğru yeni organizasyonlar, sosyal ortamlar size iyi gelecektir. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bir ortaklığı bitirmek veya ödemeleriniz konusunda inisiyatif almak durumunda kalabilirsiniz. Her hangi bir ameliyat, bir yakınınızın sağlık durumu canınızı sıkabilir. Eş ve ilişkiler konusunda zor bir süreçtesiniz hala soğuk ve duygusuz insanlar çevrenizde gibi bu dönemde. Neyse ki aile içi olumlu gelişmeler, akrabalarınız ve yakınlarınız desteği sizinle. Ev değiştirmek için uygun etkiler var. Yeni bir ortam, yeni bir ev, değişiklik size iyi gelebilir. Tadilat ve dekor için de kendinizi adayabilir, bu dönemi bu işlerle meşgul olarak atlatabilirsiniz. Hukuki bir konu canınızı sıkabilir, yeni bir eğitime başlamak, uzak yerler, dış ticaret konuları, medya ve basın organları sorunlar doğurabilir bu birkaç günlük dönemde. Bu hafta kariyer ve iş konusunda bir ikileme düşmeniz olası görünüyor. En kötü karasızlıktan iyidir diyorum. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya başlarken Ay Plüton kavuşumu dikkat çekiyor. Bu açı manipüle eden durumlar, yaralayıcı ve yıpratıcı etkiler içerirken bir diğer taraftan güç ve azmi her şeye rağmen ayakta durabilme kapasitesini gösteriyor. Sizler eş ve partnerleriniz konusunda böyle bir süreçten geçiyorsunuz. İçiniz acıyor ama dik ve sağlam durmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Hafta ortasında ertelediğiniz bir ameliyat varsa bunun zamanı gelmiş olabilir. Bazılarınız içinse ortaklık işleri gündeme oturuyor. Bir projeyi bitirmek, sonlandırmak veya ortaklığınızı bitirmek için karar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcunda devam edecek hareketine din ve inançlar hayata baktığınız perspektif genişleyecek. Güçlü bir başarma arzusu hissedeceksiniz, iç sesinize güvenerek hareket etmek ve özellikle iş konularında desteklenmek isteyeceksiniz. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; sağlık konularına dikkat edilmesi gereken bir hafta, kontrollerinizi yaptırmak ve beslenme düzeninize dikkat etmeniz önem kazanıyor. Çalışma ortamınızda yaşayacağınız bir problem sinirlerinizi bozabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda kırıcı konuşmalar gündeminizde olabilir. Hafta boyunca başkalarına sinirlenip eşinizden, sevdiğiniz kişiden bunun acısını çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Kurunun yanında yaş da yanıyor bazen dolayısıyla ikili ilişkiler bu hafta problematik görünüyor. Hafta sonunda Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Ödemeler, eşinizin maddi durumuyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Balık burcu sizin 8. evinize denk düşüyor bu sebeple pek iç açıcı bir ev değil. Belki metafizik konular ve okült şeyler ilginizi çekebilir ve enerjinizi bu alana yöneltmek isteyebilirsiniz. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar, fikirleriniz çok güzel işliyor. Aklınız ve mantığınız uyumlu, yapmak istediklerinizi karşı tarafa çok güzel anlatabilme özelliğine sahipsiniz. Zaten anlamak istemeyenlere karşı da baskıcı ve zorla kabul ettiren bir enerjidesiniz. Öyle ya da böyle bu hafta herkes sizin dediklerinize kulak asacak. Güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız. Kendinizle ilgili, yapmak istediklerinizle ilgili yol almaya başlıyorsunuz bu günden itibaren. Sağlık konularında bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz. Sağlıkla ilgili yapmanız gereken bir şeyler varsa bunu yapıp yolunuza öyle devam edeceksiniz. Ayrıca yanınızda çalışan kişilerden bazılarına yol vermek, işlerinizi kurcalayan, tam anlamıyla sözünde durmayan kişiler varsa hayatınızdan çıkarmak için de kolları sıvayacaksınız. Haftanın sonlarında Ay Balık burcunda seyredecek, ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor fakat bu sefer söz hakkı sizde… Siz ne derseniz karşı taraf bunu onaylamak durumunda kalacak. Kalmıyorsa ona da yol göründü demektir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, kendi içinize dönmek ve hislerinizi göz önüne almak için uygun bir haftadasınız. Çoğu Terazi yalnızlığı tercih etmek isteyebilir bu hafta, bir kısmınız da çevrenizde olup bitenlere tanıklık edebilir, onları dışardan izleyerek olayların nedenini objektif bir biçimde analiz edebilir. Gizli bir hayranınız size olan duygularını itiraf edebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Var olan bir ilişkinizi bitirme kararı da alabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcuna geçiş yapacak, günlük temponuzda çok yöne dağılma, kararsızlık ve belirsizlikle mücadele etmeniz gerekebilir. Duygusal inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konusunda vücudunuz ödem yapabilir, ayaklarda şişlikler vs. bu dönemde sizi rahatsız edebilir. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, haftaya iletişim becerilerinizi arttırarak giriş yapmak en büyük hedefiniz, haritanızda zaten hava eksikliği var bu hafta… Dolayısıyla bu konuya eğilmek, kendinizi doğru ifade edebilmek, isteklerinizi karşı tarafa doğru aktarabilmek sizler için önem kazanıyor. Anlatım çok önemli, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşuna söylememişler. Sizler de bu hafta bu konuya önem veriyorsunuz. Hafta ortasında evde çıkan bir tartışma sinirlerinizi bozabilir ani bir kararla evden ayrılmak veya evdekilerle sorunlar başınızı ağrıtabilir. Bazı Akrepler gerçekten taşınma fikrinde olabilirler, ev satmak, ev almak gibi gayrimenkul konularda adımlar da atabilirler bu süreç zarfında. Hafta sonunda Ay Balık burcunda ilerliyor olacak. Yani aşk hanenizde… Bu dönemi iyi değerlendirmeli, aşk ve birlikteliklerle ilgili atılımlar yapmalısınız diyorum. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, parasal konularda güzel adımlar, köklü değişimler yapabileceğiniz ve radikal kararlar alabileceğiniz bir hafta. Haftaya stratejik ve sistemli başlıyorsunuz. Özellikle iş disiplini konusunda adımlarınız boşa çıkmayacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz başarı takıntısından, insanları küçük görmekten uzak durulduğu zaman ilerleme şansımız çok daha fazla olur. Sizler de iyimser ve pozitif kişiler olduğunuz için bu enerji sizde çok iyi çalışır. Dolayısıyla bu etkiyi bu amaçla, doğru kullanabilenler kazananlar olacaktır. Bu hafta ayrıca kardeşler ve yakın çevre hanenizde yeni haberler var. Bu alanda güzellikler yaşamanız olası. Hafta sonunda ise evinizde olmak iyi bir fikir olabilir. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız, yapmak istedikleriniz için zamana ve birikime ihtiyacınız var. Demek ki aslında bazı şeyler için acele etmemeli ve biraz beklemelisiniz diyorum. İçinizden bazıları bitişler ve kopmalar yaşıyor olabilir bu hafta, zorlu dönemlerden geçiyoruz Mayıs ayı boyunca dolayısıyla biraz akışta kalmak, zamana güvenmek en iyisi diye düşünüyorum. Hafta ortasından sonra parayla ilgili konularda, elinizdeki mal mülk, maddi imkanlarınız konusunda bir alım satım durumlarınız olabilir. Bir ödeme yapmak veya bir yatırım için para çıkışları söz konusu olabilir. Para sizler için önemli olacak. Para konusu gündemde. Aşk ile ilgili olarak, eskilerden birinin pişmanlığı söz konusu olabilir, geri dönmek, af dilemek isteyebilir. Bence sizin geri dönüşünüz zor görünüyor. O iş sizler için bitti diyorum ben. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, duygularınızı kontrol altında tuttuğunuz belki de saklamak istediğiniz bir hafta sizler için… Kimse tam olarak ne hissettiğinizi, ne düşündüğünüzü anlamıyor gibi yani bunu siz istemiyorsunuz aslında. Arkadaşlık haneniz bu sene gerçekten çok karıştı. Bir sürü elemeler oldu, yanlış anlaşılmalar oldu, birileri gitti ve yerine gelenlerde sizin istediğiniz gibi olmadı. Hayal kırıklıkları, çekişmeler, rekabet yaşandı. Bunlardan sanki ders almış ve biraz geri çekilmek, kimseye yüz vermemek niyetinde gibisiniz. Bu hafta radikal kararlar almanız gerekebilir. Bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz bu süreçte. Hafta sonunda Ay Balık burcunda devam edecek. Yeni iş teklifleri, para konularınız ön plana taşınacak. Maddi gelirlerinizi genişletmek için adımlar atacaksınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, kendinizi değil de başkalarını düşünmelisiniz. Evet pek çoğunuz fedakar, verici ve ben zaten hep karşı tarafı düşünürüm diyebilirler.  Ama aslında içinizde kendine düşkün bir balık var. Bu hafta sizler bu konuda kayıptasınız. Bencil olmak size yaramıyor sevgili Balıklar, herkes sizin fedakâr ve yumuşak halinize alışkın. Bir iş mi yapacaksınız ortaklı yapın, bir eşya mı alacaksınız örnek veriyorum fikir alın, hep danışın, içinize atmayın, kendinize saklamayın, hayat paylaştıkça güzel, güzellikler de paylaştıkça artıyor. Bu hafta iş ve kariyer konularınız zorlu.  Sağlık konusu, kapalı yerler, hastaneler gibi durumlar söz konusu olabilir. İçinize dönmek ve yalnız kalmak isteyeceğiniz süreçtesiniz. Hafta sonu ise daha bir rahatlamış ve ferahlamış çıkıyorsunuz Ay sizin burcunuza geçiyor ve size güven duygusu aşılıyor. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

 

 

Haftalık burç yorumları (15-21 Mayıs)
Önceki ve Sonraki
Haberler