EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (15-21 Haziran)

Bu hafta Merkür’ün Perşembe günü Retro harekete başlayacağı, hafta sonunda ise önemli bir Güneş Tutulması’nın gerçekleşeceği kritik haftalardan biri olacak. Retrolar ikinci şansı getirir, bu hafta ile başlayan süreçte yeniliklere değil eski yarım kalmış işleri tamamlamaya odaklanacağız. Pazar günü gerçekleşecek Güneş Tutulması son 6 ayınızın zirve noktası olarak çalışıp, hayat yolunuzda ilerlemenize katkı sağlayacak ve neticelendirici olacaktır. Bu haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
15.06.2020
Haftalık burç yorumları (15-21 Haziran)

Tutulma, ev ve yaşam alanı ile ilgili konularınızı tekrar canlandıracak. Ev içinden aktif çalışabilir ya da evde daha çok hareket edeceğiniz bir rutine geçebilirsiniz. Merkür retrosu, ev ve aile ile ilgili konularda yarım kalanları tekrar önünüze getirip bitirmenizi sağlayacak.


Tutulma, iletişim konularınızı hızlandırıp daha fazla seyahat etmenizi sağlayacak. Kardeş ya da yakın akrabalarla gergin konuşmalara dikkat edin. Merkür retrosu tam anlamıyla ‘beni yanlış anla ya da sana kendimi anlatamadım’ diyor lütfen iletişimde birbirinizi doğru anladığınıza emin olun, yazışmalar ve anlaşmalar için çok doğru zamanlar değil.


Tutulma, ekonomi hanenize enerji getiriyor, ekonomik başlangıçlar tetikleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başlangıçları sembolize eden Güneş Tutulması, değer yaratmak için harekete geçmenizi sağlayacak. Merkür retrosu, ekonomi hanenizde gerçekleşirken, alacak/verecek konularında yarım kalan hesaplar tekrar gündeme gelebilir.  Paranızın hesabını daha dikkatli tutmalı, yanlış meblağ ya da hesap bilgisi gibi detaylara dikkat etmelisiniz.


Tutulma, burcunuzda gerçekleşecek; yüksek enerji, cesaret ve belki biraz da agresyon gözlemlenebilir. Hayatınızda yeni başlangıçlar ve gelişmeler gözlemlenebilir, uzun süredir yatan işler etkinleşmeye başlayabilir. Merkür retrosu da burcunuzda gerçekleşiyor, akıl tutulması yaşamamak için özellikle bu dönemde konuşulanlar konusunda hemfikir olduğunuzu teyit etmelisiniz. İlişki ve evlilikte, geçmiş hesap ve defterlerin açılması muhtemel olabilir.


Tutulma, bilinçaltınızı hareketlendiriyor, sağlık ve şifa konularında başlangıç ve gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosu, çalışma hayatınızı ve çalışanlarınızla ilgili konuları belirsizliklere sürükleyebilir. Eski çalışanların, eski işlerin konu ve gündemleri tekrar ortaya çıkacaktır.


Tutulma, arkadaşlık ilişkilerinin hızlandığını, yeni çevrelere girildiğini, sosyal çevrelerde belki biraz girişken ve yenilikçi tutumlar sergilenebileceğini gösteriyor. Merkür retrosu arkadaşlıklarda eski meseleleri ortaya dökerken, eski bir sevgiliden/flörtten haber alabilir, bir yerde denk gelebilirsiniz.


Tutulma,  iş ve kariyer hayatınızı hızlandırıyor, yeniliklerin kapısının aralandığı bir döneme giriyorsunuz. Merkür retrosu kariyer alanınızda geride kaldığını zannettiğiniz bazı konuları tekrar gündeminize taşıyabilir.


Tutulma, eğitim ve seyahat konularınızı hızlandıracak. Akrabalarla ilgili gündemleriniz oluşabilir. Merkür eğitim konularında eski gündemleri tekrar önünüze çıkarabilir, daha önce seyahat ettiğiniz bir yere tekrar gitmeniz gerekebilir.


Tutulma, eşinizin kazançları ve ortak hesaplar ile ilgili konularınızı hızlandırıp, bu alanda gelişmeler tetikleyecek. Merkür retrosu, miras, nafaka, faiz ve giderleriniz ile ilgili göz ardı edilmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Masraflarınızı gözden geçirip, hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız.


Tutulma, karşıt burcunuzdan geçerken sizi de hareketlendirecek, cesaretli kılacak.  Eşinizin hayatında birtakım başlangıçlar gözlemleyebilirsiniz. Merkür retrosu, ilişki dinamiklerinizde geçmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Karşı taraf yanlış anlamaya çok müsait olacak, cümlelerinizi iyi seçin.


Tutulma, günlük rutinleri ve çalışma koşullarını etkinleştiriyor, yeni bir projeye katılabilir, yeni çalışma arkadaşlarına sahip olabilirsiniz. Merkür retrosu, evcil hayvanlarınızla ilgili gündemler yaratırken, eski çalışanlar ya da bitti sandığınız işlerle ilgili geri dönüşleri tetikleyebilir.


Tutulma, size destek açısıyla her konuda cesur ve girişken olmanızı sağlayacak şekilde gerçekleşiyor. Aşk ve çocuklar konusunda başlangıçlar ve desteklenen enerjiler var. Merkür retrosu aşk hayatında geri dönüşlerden ya da bu alanda yanlış anlaşılmalara açık olmaktan bahsediyor, bu konuları daha rasyonel ele almaya çalışabilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler