İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Ay Koç burcunda başladık bu haftaya; ani karar alabilir, aceleci davranabiliriz… Güneş, Plüton Güney düğüm kavuşumu değiştirmemiz gereken konularda ısrarcı olmamız gerektiğini vurguluyor!

profil
Dolunay Karaca
14.01.2019
Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Koçlar, kendinizle ilgili bir karar almak ve bu yolda ilerlemek isteyeceğiniz bir hafta. Her şeyden önce kendinizi düşünüyorsunuz. Karşılaşacağınız kişiler biraz baskın insanlar olabilirler; bu durumda sizler gardınızı alacak ve özellikle iş konularında ve genel yaşam yolculuğunuzda bir dönüşüm aşamasında hissedeceksiniz kendinizi. Bu hafta ikili ilişkiler acısından en şanslı burç sizlersiniz. Şımartılıyorsunuz, değerinizi bilin. Kişisel bakımınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında iş yerinizde çıkacak bir tartışmaya karşı hazırlıklı olun, belki de suçlu sizsinizdir, karşı tarafı düşünmek, empati yapmak durumunda kalabilirsiniz. Genel anlamda kendinize olan güveniniz tam, aldığınız destekler sayesinde yolunuzda rahatça ilerleyebileceksiniz. Yalnız para konusunda ani çıkan bir ödeme veya harcama olabilir.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Boğalar, biraz yorgun hissedebilirsiniz kendinizi, çok iş birikmiş kafanızda, bunlarla nasıl mücadele edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Dua etmek, yalnız kalmak, eskiyi kafanıza takmamak gerekiyor haftaya başlarken. Hafta ortasında sosyal yönden aktif olabileceksiniz, arkadaşlarınız tarafından aranılmak ve beğenilmek hoşunuza gidecek, yeni bir girişim söz konusu sizler için. Yalnız bu dönemde eşinizin parasal anlamda yardıma ihtiyacı olacak, bunu düşünmek, onun problemine ortak olmak sizi yorabilir. Normal şartlarda güzel bir hafta, herkesin akıl almak istediği ve güvendiği bir kişisiniz.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili İkizler, arkadaşlarınızla fikir birliği yapacak ve güzel bir şey için kolları sıvayacaksınız. Hafta başı sizler için enerjik ve dopdolu geçecek, çevreniz kalabalıklaşıyor. Etrafınız yeni insanlarla dolu. Kendinizi tamamen işinize adadınız, önünüze çıkan engellere aldırmamayı öğrendiniz ve var gücünüzle çalışmaya devam ediyorsunuz. Yalnız fikirlerinizi kendinize saklamamanız gereken bir dönemdesiniz, çok fazla bilgiye sahip olmak güzel; fakat bunu paylaşamamak biraz yorucu olabilir. Önümüzdeki günler paylaşım açısından daha da ideal olacaktır.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Yengeçler, iş konuşmak, iş yapmak sizin için birinci sıraya yükseliyor bugünlerde. Eve kapanmak yerine üretmek ve bir şeylerin peşinden gitmek istiyorsunuz. Bu da sizi ve çevrenizi mutlu ediyor. Hukuki bir süreç içinde olan yengeçler için çözüm süreci başlamış olabilir. Eşlerin akrabası veya yakını ile dertleşmek ve işbirliği yapmak destek verecek sizlere, bu konuda çalışmalara başlamalısınız. Sabırlı ve metanetli oluşunuz sayesinde, iş yerinizde parlıyorsunuz. En çok takdir gören ve çalışan kişi olarak bunu hak ediyorsunuz. Toplantı ve konuşmalarınız akıcı ve bilgece. Siz artık bazı şeyleri gerilerde bıraktınız. Aşk adına iyi bir hafta…

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Aslanlar, uzak akrabalar ve yurtdışı projeler ön planda. Sevdiğiniz kişinin kardeşinden sürpriz bir teklif gelebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Bu hafta alacağınız haberler sizi teşvik edecek ve tetikleyecek. Zaten ödemeleriniz arttıkça artıyor, işin içinden çıkamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat eşinizin veya ortağınızın desteğini alacaksınız. Kredi çekmeyi düşünen aslanlar için ise ayağını yorganına göre uzatma zamanı… Bazı aslanların sevdiği kişiyle arasındaki problem işine de etki ediyor. Kendinizi tam olarak veremiyorsunuz. Seyahat etmek ve yeni yerler keşfetmek isteyebilir, şimdiden tatil planları için yer ayırtabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Başaklar, ortaklaşa para haneniz, ortaklarınız ve eşinizin iş durumuyla alakalı konular ön planda olacak bugün. Yeni teklifler ve olaylar var, sevdiğiniz kişiden destek bekliyorsunuz ve istediğiniz olacak. Bazı başaklar bir ortaklık çalışması düşünüyor olabilirler. Aslında bu fena bir fikir sayılmaz fakat siz detaycı bir insansınız; eğer karşı taraf da sizin gibiyse sorun yok, değilse sorun var demektir. Hafta ortasında yakın çevrenizden akrabalarınızın başına gelenler, sizleri de üzecek gibi görünüyor. Genel anlamda ve duygusal olarak hop oturan hop kalkan bir yapınız var. Biraz sakinleşmeye gayret etmelisiniz.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Teraziler, eşinizle veya aşk yaşadığınız kişiyle buzları eritmek istiyorsunuz. Güzel bir haber var size bu hafta. Hiç hazır olmadığınız halde, bir davete katılmak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta iş yerinizde bazı düzenlemeler yapmanız sizin için de, diğer çalışanlar için de iyi olacak. Yeni yer, yeni nefes ve tazelenen bir atmosfer çalışmanızı daha verimli hale getirebilir. Evcil hayvan besleyen teraziler, onların bakımlarını ihmal etmemeli.  Aşk konularında eşinizin veya sevdiğiniz kişinin ani çıkışları veya patlamaları olabilir. Ya da sizi ummadığınız bir şeyle şaşırtabilir. Genel olarak ortaklıklar ve açık düşmanlıklara gebe kalabilirsiniz. Takmayın ve yolunuza devam edin.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Akrepler, sağlık konularında iyiye giden işaretler var, gündelik işleriniz de hazır yolundayken, bu haftayı iyi değerlendirin ve plan program yapın. Daha sonra çok fazla zamanınız olmayabilir. Bu hafta ayrıca borsa ve spekülatif risk içeren oyunlara merakınız artıyor ama bunlardan uzak durmalı ve enerjinizi farklı yönlere dağıtmalısınız. Çocuklarınıza, çevrenizdeki insanlara sürpriz yapmak ve onları şaşırtmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru çalıştığınız ortamda ani değişiklikler veya rutinin dışına çıkma isteği meydana gelebilir. Hafta sonunda koşuşturması bol bir organizasyon var sizler için…

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Yaylar, el becerilerinizle ilgili bir iş konusu gündeminizde. Çocuklarınız varsa, onlarla ilgili kararlar alarak yeni adımlar atabilirsiniz. Girdiğiniz bir ortamda ilginç biriyle tanışacak ve yeni kapılar açıldığını göreceksiniz. Hafta ortasında bazı yaylar yoğun bir şekilde çalışmak ve fikirlerini kimseyle paylaşmamak isteyebilirler. Aşk ile ilgili konularda ise sevdiğiniz kişiden alacağınız bir mesaja sevinecek ve ona karşı ılıman olmaya başlayacaksınız. Aradan zaman geçmesine rağmen hâlâ dost olarak kalmış olmanız iki tarafı da sevindirecek. Bu hafta bazı konularda nazara dikkat etmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, haftaya başlarken ev düzeniniz sizi rahatsız ettiği gibi sıkılgan halinizle çevrenizdekileri yoruyorsunuz. Bazı şeyleri değiştirmek için elinize fırsatlar çıkabilir. Bunları iyi değerlendirin. Akrabalarınızla iş yapmak iyi bir fikir olmayabilir, siz işine düşkün ve titiz bir insansınız. Onlarla iş yapmak, onları kırmak demek olabilir. İletişim yönünüzü kullanarak alternatif destekler bulmalısınız. Dönüşümü başlatıyorsunuz; isteseniz de istemeseniz de artık eski siz değilsiniz, bu hafta değişim enerjiniz oldukça yüksek, birtakım kararlar alarak hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Ev konusunda ilginç bir olaya tanıklık edebilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili gelişmeler var.

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Kovalar, yakın akrabalar, kardeşler, iletişim ve ticaret hepsi bir aradalar, size ortaklık var yakınınızdan biriyle. Siz çok istekli değil gibisiniz… Ama kötü olmayacak, bir elin nesi var iki elin sesi var demişler. Siz ikilemler yaşadığınız için, bir türlü düzen tutturamıyorsunuz. Aklınız hep diğer fikirde veya diğer kişide kalıyor. Bunu bir an önce değiştirmeli ve sabit yönünüzü ortaya koymalısınız. Hafta sonuna doğru bazı şeylerden ders çıkaracaksınız; ufak şeyleri gözünüzde büyütmemelisiniz. Meraklı ve araştırmacı bir tarafınız var, bunu kullanarak değişik alanlarda bilgi sahibi olacaksınız. Disiplinli ve sabırlısınız. Fakat aşk hayatınız her zaman olduğu gibi karışık…

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)

Sevgili Balıklar, para biriktirmeye başlayabileceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz bir şey için didindiniz ve sonunda bunu halledeceksiniz. Maddi kazanç kapılarınız sosyal çevreniz tarafından çıkan fırsatlarınız var. Aslında haftanın başında yaşayacağınız olaylarda, duygusal tavırlarınız, değişken yapınız sayesinde olayları çabuk tolere edip, üstünü kapattığınızı sanıyorsunuz. Ama gerçekte olan bu değil. Gerçeklerle bir an önce yüzleşmelisiniz. Daha mutlu olacaksınız. Hafta sonunda ise alışveriş merakınız artıyor veya içinizdeki para harcama isteği açığa çıkıyor da diyebilirim. Kendiniz için bir şeyler yapmaktan keyif alacağınız bir dönem. Sosyal olarak da aktifsiniz. Aşktan yana ise şanslısınız…

 

Haftalık burç yorumları (14-21 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler