EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (13-19 Nisan)

Gökyüzünün zorlu açılarının tetiklendiği, zorluk ve mücadelenin tam gaz devam edeceği, kırılma noktasına yaklaşacağımız bir haftaya başlıyoruz. Ocak ayında gerçekleşen ve sistemi değiştirecek olaylar dizisini başlatan Satürn-Plüton kavuşum noktasının tetiklendiği, iğne deliğinden geçtiğimiz fakat tünelin ucundaki ışığı da görmeye başladığımız iki haftalık bir maraton... Endişelendirmek istemiyor fakat önlemlerimizi maksimuma çıkarmamız gereken bir haftan olduğunun da altını çizmek istiyorum. Ekonomik ve finansal anlamda Salı ve Çarşamba günleri kritik gelişmeler yaratabilir. Hafta ortası aynı zamanda evde güç çekişmelerine zemin hazırlayabilir, psikolojik baskı ve gerginlik hissedebilir, ebeveyn ya da işverenlerinizle çekişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca Merkür’ün Koç burcuna geçişi etkisinde olacak, iletişim ve bilgi konularında hızlı hareket edeceğiz. Pazar günü Güneş Boğa burcuna girecek, güvende olma ve finansal konular tekrar etkinleşmeye başlayacak.Bu haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkilerini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
13.04.2020
Haftalık burç yorumları (13-19 Nisan)

Kim ‘ne , neden, ne demek’ istiyordu bunlar hep birbirine girebilir. Karşı tarafın daha güçsüz olacağı, sizin sözünüze geleceği bu dönemde kendinizi iyi hissedebilirsiniz ama unutmayın ki bu dönemde verilen sözler biraz boş vaatler olabilir. Ev ve hane ile ilgili bitirmediğiniz işleriniz tekrar gündeme gelecek ve tamamlamakla uğraşacaksınız.


İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Eskiden yazılmış ya da yapılmış bir kontrat ya da anlaşma ile ilgili bir düzeltme ya da pürüz çıkabilir. Altınızda çalışan elemanlarınız ile ilgili bazı konular tekrar gündeme gelecek. Eski işler, daha önce yapılamayan, kaçan iş fırsatları tekrar gündeme gelebilir fakat netleşme sıkıntısı ve başlayamama durumu yaratabilir.


Bir grup ya da içinde bulunduğunuz bir kalabalık ile ilgili bir para konusu varsa geçmişten kalma bu konu tekrar kucağınıza düşebilir. Size borcu olan arkadaşlar ya da borcunuzun olduğu arkadaşlar bu dönemde çok iletişim halinde olacaklar. 


İş ve kariyerle ilgili yoğun günlerden geçeceksiniz fakat bu konularda yeni başlangıç yapmayı tercih etmek yerine eskiden kalma bir işe geri dönmeyi tercih etseniz daha iyi olur. Sağlığınız, özellikle fiziksel bedende geçmişten kalma bir travma ya da rahatsızlık varsa bu konuda bir sıkıntı çekilebilir, bu rahatsızlıklar nüksedebilir, dikkatli olmak isteyebilirsiniz.


Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla eski meseleler ve gündemler önünüze düşebilir. Yazdığınız bir şeyi yazıp basabilirsiniz ya da online olarak yayınlanıp görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Hocanızla ya da eğitimcilerle konuşup, yüksek eğitimle ilgili yapılmamış işleri yapabilir, bir konuda eğitim alabilirsiniz. 


Arkadaşlar ve eski çevrelerinizden biriyle krize giden bir iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarla geçmiş para meseleleri size ekstra maliyetler çıkarabilir. Yapmayı planladığınız bir projeniz şimdi size biraz maliyetli gelebilir, yapmaktan vazgeçebilirsiniz. 


Bu dönemde eşinizle ve ilişkinizle ilgili yanlış anlaşılmalara ve aranızdaki iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz. Eş hanenize giren Merkür tartışmaları hızlandırabilir. Eski bir iş fırsatı tekrar karşınıza çıkabilir, olmadı zannettiğiniz bir iş tekrar size dönebilir fakat konunun netleşmesine izin verin çünkü içinde çok fazla belirsizlik barındırıyor olabilir. 


Merkür günlük rutinlerinizi hızlandıracak, bu dönemde gündeminiz: çalışma hayatınız, çalışanlarınız, rutininiz, evcil hayvanlarınız ve sağlığınız olacak. İş ile ilgili pürüzler çıkabilir ve düzeltmek için ekstra efor sarf etmek gerekebilir. Eski çalışanlarınızla görüşebilir ya da şu andaki çalışanlarınızla problemler yaşayabilirsiniz.


Çocuk sahibi Yay burçları bu dönemde çocuklarının meseleleriyle uğraşıyor olabilirler, çocuklar daha fazla vaktinizi alacak olabilir. Sunumu yapılması gereken bir konu ile ilgili stres yaşıyor olabilirsiniz. Ekonomik göstergelerinizde değişimler var, Ocak ayındaki konu ve gündemlerin cevapları alınabilir.


Bu hafta sağlık açısından daha hassas bir dönemde olduğunuzu, hiçbir önlemi es geçmemenizi önerebilirim. Ocak ayında konusu geçen konu ve meseleleriniz tekrar gündeme gelebilir. İşiniz ve yaptığınız projeler ile ilgili sonuçlar almaya çok yakınsınız.


Bu hafta dalgınlıklara dikkat etmelisiniz, iş konularında dikkatinizden kaçan bir şey daha sonra zorlanmanıza sebep olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Sağlık açısından dikkatli olmanız gereken, rüyalarınızın haberci olabileceği bir hafta.


Bu hafta çocuklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, haberler alabilirsiniz. Ocak ayındaki aşk ile ilgili gündemleriniz tekrar gündeme gelebilir. Merkür, finansal haberler getirebilecek bir alanda hareket ederken, kendinizi ifade edemediğiniz durumlarda artık zorlanmamanızı sağlayacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler