İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11 Mart – 17 Mart)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
11.03.2024
Haftalık burç yorumları (11 Mart – 17 Mart)

Bu hafta hayatınızdaki her şeyin hızlandığını hissedebilirsiniz. İnisiyatif almak ve girişimler için uygun bir zaman olabilir. Uzun bir süre sabırla bekledikten sonra artık bir girişimde bulunmaya kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle bilinçaltınız ve rüyalarınız oldukça aktif olabilir. Bir mentor, danışman, guru bu dönemde yaşamınıza girebilir ve rehber, kılavuz konumunda size yol gösterebilir. Gizli ilişkilere dikkat!


Rüyalarınızın aktif olduğu bu hafta; bilinçaltınızda yatan ve sizi yoran konulara ışık tutabilir. Maddiyatınızı ve kişisel değerlerinizi korumak, üstüne yeni değerler katmak konusunda zorluk çekebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimi daha anlayışlı olmanızı sağlayabilir. Sosyal bağlantılarınızı güçlendirmek ve ideallerinizin üzerinde yoğunlaşmak için hayal gücünüzü artırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurmak ve paylaşımda bulunmak için güzel zamanlar olabilir.


Düşüncelerinizi ve duygularınızı daha rahat bir şekilde ifade edeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Hafta başında hayatınıza yeni heyecanlar katmak için girişimde bulunabilir, yabancı kişilerle iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise motive olduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle toplum önünde saygınlık isteğiniz artabilir. Kendinize yeni hedefler belirleyebilir ve gerçekçi adımlar atabilirsiniz.


Hayatınızda yön değişikliği ihtiyacı hissedebilir, kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Annenizin sağlığı ile ilgili gündemler oluşabilir. Arkadaşlarınızla ılımlı konuşmalar içerisinde olabilir, ortak keyif aldığınız alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu rüyalar aktif olabilir. Hızlı çalışan zihniniz sizi yorabilir. Venüs'ün burç geçişiyle, farklı kültürlere ilgi duyabilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz yurt dışı seyahat planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Ufkunuzu, bulunduğunuz ortamın dışına ve uzaklara doğru genişletmek isteyebilirsiniz. Önemli bir girişim öncesinde seyahat etmeniz gerekebilir. Bu seyahatten yeni bilgiler ve tecrübeler edinebilir, size destek olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hedeflerinizde büyüme ve genişleme potansiyeli yakalayabilirsiniz. Venüs'ün burç değişikliğiyle gizli kapaklı konuların önem kazandığı bir dönemden geçerken sezgileriniz de güçlü durumda. Maddi ihtiyaç ve beklentileri sıfıra indirgemiş olabilirsiniz.


Bu hafta hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Geçmiş deneyimlerinizle yüzleşebilir ve sizi yanlış anlayan kişilere duygularınızı daha iyi ifade etmek isteyebilirsiniz. ‘Hayat yolunda ilerlerken isteklerinize erişebildiniz mi?’ ve ‘Siz ne istiyorsunuz?’ sorularına yoğunlaşabilirsiniz. Duygusal, hassas bir dönemde olabilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle, ilişkilerde daha anlayışlı ve duyarlı olacaksınız. Hayatınızda olan kişilerle daha tutkulu bağ kurabilirsiniz.


Haftaya başlarken ikili ilişkilerde karşı tarafın ihtiyaçlarına yönelik davranabilirsiniz. Partnerinizin iletişimde net ve dürüst olması, duygusal ihtiyaçlarını ve düşüncelerini rahatça ifade etmesi birbirinize olan güvenin artmasını sağlayabilir. Bazı konularda düşünmeden söylenen sözlere kulak asmadan ilişkinizi doya doya yaşamalısınız. Venüs'ün burç geçişiyle, ilişkilerde sevdiklerinize hizmet odaklı bir yaklaşımla sevginizi gösterebilirsiniz.


Günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken el çabukluğu ile birçok işi bir arada yürütebilirsiniz. Aceleci tavrınız söylemlerinize yansıyabilir, çevrenizdekilerin tepkisine yol açabilir. İkili ilişkilerde ise birlikte bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Venüs'ün burç değişimiyle hayatın tadını tuzunu tam olarak alacaksınız. Romantizmi dolu dolu yaşayabilirsiniz. Boş zamanlarda sanatsal konulara daha fazla vakit ayırabilirsiniz.


Kendi halinizde hoşça vakit geçirme zamanında olabilirsiniz. Hobilerinizle ve ilgi duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi her yönden geliştirebilir, dinginliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Çabanızın, gayretinizin karşılığını alabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle, evinizin dekorunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Aile bağlarınız kuvvetlenebilir.


Gelişmeler ve olaylar karşısında sabır göstermeniz gereken bir zamanda olabilirsiniz. Yaşananlara bir de yukarıdan bakmak hiç de fena olmayabilir. Çalışkanlığınızı kararlılıkla koruyarak, kısa vadeden ziyade uzun vadeli düşünerek emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Yavaş ilerlediğini, ancak her şeye rağmen ilerlediğiniz bir dönem olabilir. İnancınızı korumalısınız. Venüs'ün burç değişimiyle, iletişimde daha hassas ve anlayışlı olma eğiliminiz artabilir. Söylemlerinizle çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.


Bu hafta etrafınızda cesur, enerjik, atılımcı kişiler bulunabilir. Gelişmenizi sağlayacak, sizi ileriye taşıyacak bazı haberler alabilirsiniz. Yolculuklar bu gelişime yardımcı olabilir. Hafta sonu ise dünyevi ve maddi hırsların dışında daha bilge, anlayışlı, toleranslı, insancıl ve hümanist yönlerinizi cömertçe sergileyebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle maddi ve manevi değerlerinizde artış söz konusu olabilir. Alışveriş yaparken dikkatli olmanızda fayda var.


Sessizlik, sakinlik ve sükunet arayışınızın oldukça yüksek olacağı bir hafta olabilir. Kalabalıklar içinde olsanız da kendinizi yalnız hissedebilir, hatta bu yalnızlığı arayabilirsiniz. Manevi uyanışlar bu dönemde dikkat çekici olabilir. Sezgilerinizle, hissederek bütün dünyayı, evreni, insanları anladığınız bir dönemdesiniz. Bu algı ve anlayış sizin için yol gösterici olabilir. Venüs’ün burç geçişiyle Kendi ihtiyaçlarınızı ve değerlerinizi daha iyi anlama ve ifade etme şansı bulabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler