EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

9 Temmuz'da gerçekleşen dolunayın ardından bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarıyla Dolunay Karaca her hafta olduğu gibi yine buseterim.com.tr'de!

profil
BT Ekip
10.07.2017
Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Koçlar,  Temmuz ayı boyunca motivasyon konularınız, eviniz ve aileniz, yeni bir ev almak, ev satmak, arsa, gayrimenkul gibi konularda adımlar atmak isteyeceksiniz. Yatırım yapmak için oldukça uygun etkiler var sizlere. Aile içi organizasyonlar artarken 9 Temmuz’da Oğlak burcundaki dolunay aileniz ve işiniz arasında kalmanıza neden oldu. Evinize gereken özeni göstermek ve onlarla daha fazla vakit geçirmek istediniz, bu durumda iş konularında biraz gerileme ve isteksizlik yaşanmış olabilir. Etkisi 3-4 gün sürebilir. Bu haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz. Yeni bir aşk size göz kırpıyor olacak. Gittiğiniz mekanlarda etrafınız dolup taşabilir sevgili Koçlar, sosyal statünüzü değiştirecek konular ön planda. 

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Temmuz ayına biraz gergin başlamış olabilirsiniz, iş stresiniz hayli yüksek ve sevgi konularında da dalgalanmalar var. Bu ay genel olarak motivasyon konularınız iletişim olacak. Yakın çevrenizden birilerinden destekler göreceksiniz. Kardeşleriniz, komşularınız, akrabalarınız sizler için önem taşıyacak. Pazarlama, halkla ilişkiler, reklam, basın yayın gibi konularda başarı sağlayacağınızı söyleyebilirim. Uzun süredir aklınızda olan bir şeyi gerçekleştirmek için önünüze fırsatlar çıkıyor. 9 Temmuz’daki dolunayda ise yakın çevrenizden birinin yurtdışına taşınıyor olmasına sevinmekle sevinememek arasında kaldınız bu etki bu hafta devam ediyor. Bir tartışma sizleri hukuksal boyuta taşıyabilir. Bu döneme dikkat etmenizde fayda var. Aşk konularında sevdiğinizden yana şanslısınız. İlgisi tamamen sizde olacak.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili İkizler, bu ay para konularında sizden şanslısı yok. Elinizi her attığını altın oluyor.     Yeni işler, yeni projeler hepsi olumlu sonuçlar verebilir. Maddi konularda oldukça iyi bir ay sizler için. Temmuz ayı boyunca girişimlerinizin ve yatırımlarınızın karşılığını alabileceksiniz. 9 Temmuz dolunayında ortaklıkla ilgili bir konuda sorun çıkmış olabilir. Eşinizin maddi gelirinde bir daralma veya kısıtlanma meydana gelebilir. Hesapta olmayan bir ödeme canınızı sıkılmış olabilir. Bu hafta motivasyon konunuz tamamen maddi gelirlerle ilgili olacaktır. Aşk ve sevgi konularında ise bir orta yol bulmaya çalışacaksınız. Bekar olanlar için aile bireyleriyle bir arada bir organizasyondayken  ummadıkları biriyle tanışma söz konusu.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, sizin ayınız bu ay! Burcunuzda çok güzel bir görünüm oluşuyor. Geçmiş ayların acısını çıkarmak istercesine sizlere destek oluyorlar adeta. Burcunuzda yerleşen Güneş sizleri hemen hemen her konuda atağa geçirecek, yapılması gerekenler listeniz hayli kabardı. Geçen aylarda üstünüzde bir rehavet vardı sanki artık bu dinginlik bitti ve ayağa kalmak için kolları sıvıyorsunuz. Kişisel bakımlar yaptırabilir, kendinizle ilgili önemli kararları alabilirsiniz. Pazar günkü dolunay sizleri aşk ve ikili ilişkiler konusunda tekrar düşünmenizi, acele karar vermemenizi, partnerinizle aranızdaki soğukluk ve gerginlik için alttan almanızı öneriyor oldu. Sizler evet duygularıyla harekete geçen insanlarsınız. Yoğun duygular, sert bitişleri de beraberinde getirebilir. Bu hafta motivasyon konunuz tamamen kendiniz ve kendi ihtiyaçlarınız olacak. Bu yüzden alacağınız kararlarda özgüveniniz yüksek.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Aslanlar, çok koştunuz çok yoruldunuz ve artık biraz dinlenme zamanı sizler için... Enerjinizi tekrar toplamak, ışıldamak ve etraftaki tüm gözleri kendi üzerinize çekmek için ay sonunu beklemelisiniz. Güneş sizin burcunuza geçtiğinde bu halinizden eser kalmayacak. Bu ay biraz kendi içinize çekilmek, yaşanılanları düşünmek, biraz tartıp biçmek, haklıyı haksızı ayırmak, dostu düşmanı görme vakti. Tatil modunda rutinde şeylerle ilgilenmeli, kafanıza çok fazla şeyi takmamayı denemelisiniz. Kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için sizlere fırsatlar çıkabilir. Dua etmek, meditasyon, yoga tarzı şeyler kendi içsel yolculuğunuzu destekleyecek etkilere sahip. Sağlık konularınız gündeminizde. Başlamak isteyip de başlayamadığınız diyet programınız, sağlıklı yaşam menüleri tam size uygun olacaktır bu süreçte. Hafta boyunca motivasyon konunuz arka plandaki işler, arkanızdan iş çeviren var mı yok mu bunu araştırmak olacak. Biraz dedektifsiniz sevgili Aslanlar bu ay.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Başaklar, Temmuz ayının en sosyal burcu sizlersiniz. Sosyal konularda tüm gayret ve enerjinizi harcamak, yeni insanlarla tanışmak, hayatınıza farklı bir yön vermek için güzel fırsatlarınız var bu ay. Yeni bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvamanız gerekliliğini anlayabilir, hayattaki amaçlarınız için savaşmanız gerektiğine dikkatinizi verebilirsiniz.  9 Temmuz Pazar günü olmuş olan dolunayda ise beklenmeyen bir gebelik gündeme gelebilir. Veya flört ettiğiniz birisiyle yolları ayırabilirsiniz.  Bu ay motivasyon konunuz tamamen arkadaşlarınız olacak. Davetler, düğünler ve organizasyonlarda dikkat çekecek, pek çok farklı insanla bir arada bulunmaktan keyif alacaksınız. Bunun sonucunda işle ilgili konularda da destekleneceksiniz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Teraziler, iş ve kariyer konularında yeni hedefler belirlemek, toplumdaki statünüzü bir üst seviyeye taşımak istiyor olabilirsiniz bu ay. Yengeç burcuna geçen Güneş sizin kariyer hanenizde ve bu alanda yapacağınız atılımlar için sizleri destekliyor olacak. Yalnız yeni bir yapılanmanız var ise hesapta olmayan ödemeler çıkabilir. Bunlarla ilgilenmek canınızı biraz sıkabilir.  Ev almak, ev satmak konuları gergin geçebilir. Bu ay aile büyükleriniz anneler babalar sizler için önem taşıyor. Onların herhangi bir sağlık problemi var ise onlarla ilgilenmek ve ihtiyaçlarını gidermek önceliğiniz olmalı sevgili Teraziler. Aşk ve sevgi konularında Venüs Mars uyumlu görünümdeler. Gel gitler yaşansa da kazanan taraf sizlersiniz. Hafta boyunca motivasyonunuz yeni hedefler belirlemek olacaktır.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Akrepler, çevrenizde değiştiğinizi artık eski sen değilsin tavırları yaşadığınız oluyor mu bu aralar? Çünkü sizler bir yere kadar sabreden kendi içinde krizler atlatan sonrada tamamen boyut değiştirebilen, değişen insanlarsınız. Bir şeyleri kolay unutmanız mümkün değil ama unuttuğunuz zaman da arkanıza dönüp bakmanız imkânsız diyebilirim. Bu ay öncelikli konularınız kendi değer yargılarınız, inançlarınız ve hayata baktığınız pencere olacak. Bu pencereyi genişletmek yeni fikirlere sahip insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Uzak akrabalar veya uzaktan gelen misafirlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir.  Medya ve tanıtım konularında başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta kardeşlerinizle aranızda bir gerginlik olabilir. Yakın çevrenizden birileri canınızı sıkabilir bu süreçte.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Yaylar, Temmuz ayında yeni bir ortaklığa imza atmak isteyeceksiniz. Bu her konuda olabilir hatta yaptığınız veya uğraştığınız konunun dışında çok farklı bir sektöre de el atmak isteyebilirsiniz. Yengeç burcundaki Güneş sizleri bu konularda destekliyor olacak ve adım atmanız için sizi teşvik edecek. Bu enerjiyi içinizde hissetmenizi sağlayacak. Ay boyunca kişisel motivasyonunuz, ortak para konularında iş yaptığınız kimselerle ilgili olabilir. Gerek partnerinizin maddi durumu, gerekse birlikte iş yaptığınız kişilerin kaynakları bunları yönetmek ve idare etmek isteyeceksiniz. Belki bu konularda tavsiyelerde bile bulunabilirsiniz. Bu hafta paranızı arttıracağınız alternatif iş konularında ikilem ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çünkü bir beklerken iki teklif aynı anda karşınıza çıkacak. Bu hafta aşk konularında sevdiğiniz kişinin ilgisini çekeceği bir durumla karşılaşabilir ve onu şaşırtabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar, güçlü ve karizmatiksiniz kararlı yapınız ve istediklerinizi bir bir elde edişiniz takdir topluyor. Özellikle partneriniz tarafından övgü ve pohpohlanma göreceğiniz bir ay sizler için. Bu ay karşı cinsle olan birlikteliğinizi bir üst seviyeye taşımak, ani bir kararla, karşı tarafa evlenme teklifi yapmak içinizden geçiyor olabilir çünkü yıldızlar bunu tam anlamıyla onaylıyor olacaklar. Özellikle karşı tarafı mutlu etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Motivasyon konunuz partneriniz bu ay. Ayrıca yeni iş ortaklıkları, imzalar, sözleşmeler de listenizde yer alıyor olacak. Pazar günü meydana gelmiş olan dolunayla beraber üstünüzde bir gerginlik ve stres birikebilir. Bunu atlatmak için hafif sporlar, yürüyüş, nefes egzersizleri size iyi gelecektir.

 

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Kovalar, sağlık konularında hassas olduğunuz bir aydasınız. Dikkat etmenizde ve kontrollerinizi yaptırmanız gerekebilir.   Günlük rutin işlerinizi düzene sokmak, çalışma arkadaşlarınızla birlik olmak, sorunsuz ve titiz çalışmalarla başarıya ulaşmak  kendini gösterecek bu süreçte. Ofis içinde veya evinizde çeşitli düzenlemeler, keyfinizi yerine getirecek. Sizler düzene alışık değilsiniz. Biraz farklı ve bazen sıra dışı yaşam tarzını benimsemiş olabilirsiniz ama bu ay yapacağınız yenilikler sizlerin de hoşuna gidecektir. Aşk konularında bir dargın bir barışık giden durumunuz bu ay da pek değişeceğe benzemiyor. Yalnız olan kovalar ise çevrelerinden birisiyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Bu hafta biraz kaçmak isteyeceksiniz. Herkesten ve her şeyden uzaklaşmak, kimseyle görüşmek istememeniz normal… Pazar günkü dolunay sizin geçmiş konularınızı tekrar su yüzüne çıkardı.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)

Sevgili Balıklar, aşk haneniz, arkadaşlık haneniz oldukça yoğun bu ay… Çocuk bekleyen balıklar için güzel haberler var. Çocukları olanlar içinse birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal ortamlar söz konusu. Bu ay  zevk aldığınız, yapmaktan keyif duyduğunuz şeyle ilgili yeni hedefler belirlemeniz sizlere iyi gelecek. Temmuz ayı boyunca eğlence merkezleri, oyunlar, kalabalık yerler sizler için olmazsa olmazlar arasında. Bu hafta arkadaşlarınızdan birkaçını elemek durumunda kalabilirsiniz. Zaten uzun bir süredir arkadaşlar konusunda bir devir daim söz konusu dolayısıyla bazı kişiler giderken yerlerini yenileri alabilir. Bir yerlerde sizi sıkan bir şeyler var hissine kapılabilir ya yaşadığınız yer, ya da çalıştığınız yerde sorunlarla uğraşmak sizi yorabilir. Flört konularında ise şansınızın açık olduğunu söyleyebilirim.

Haftalık burç yorumları (10-16 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler