EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Başak burcunun titiz ve özverili ruh hali hepimizi sararken, küçük adımların, büyük sonuçlar büyük başarılar getireceği bir haftadayız hepimiz…

profil
Dolunay Karaca
10.09.2018
Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftada Ay başak burcunda pazartesi günü, mükemmeliyetçi ve detaycıyız. Genelde gökyüzü açıları olumlu bir hafta… Sadece otorite figürleriyle ilgili bir takım sürtüşmeleri beraberinde getiriyor fakat sizler hırslı insanlarsınız, dolayısıyla bu rekabet size cazip gelebilir ve çalışma odaklı bir yapıya bürünebilirsiniz. Özellikle Salı günü Ay ve Venüs arasında uyumlu ve destekleyici bir açı mevcut. Buna nazaran Satürn ve Neptün ile zorlu açıları var. Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. Sevgi ve aşk konularınız hafta sonunda gayet iyi olacak, Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay Başak burcundayken başlıyoruz yeni haftaya, sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor, el becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Hafta ortasında iş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek görünüyor. Ay ve Jüpiter kavuşumu yaşanacak Perşembe günü, gerçekten mutluluk veren bir kavuşum bu, özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları bekar olan Boğalar için çalışma ortamınızda tanışacağınız birisi size sürpriz bir haber getirecek.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

 Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Güneş ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür de Başak burcunda. Genel olarak ev ve aile konularında öncelik alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise karşıt burcunuz yani evlilik haneniz de; ikili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler yaşayacaksınız, farklı açılardan bakacaksınız olaylara. Haftanın ikinci yarısında Ay Akrep burcuna geçiş yapıyor ve Jüpiter’e kavuşuyor.  Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli. Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya, yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Söylentilerden uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. Evet karşıt burcunuz Oğlaktaki zorlayıcı etkilerden dolayı evlilik söz, nişan, ikili her tür ilişki için engelleyici durumlar olabilir. Buna olumlu yönden bakarsak, dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etki olarak da görebiliriz. Hafta sonuna doğru Ay Akrep burcunda hareket edecek, astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Jüpiter ve Plüton arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinizde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Salı gününden itibaren çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda, konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda ev ve aile hayatınızda bir süredir inişli çıkışlı giden şeyler daha net ve açıklığa kavuşmuş olacak. Çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahip olduğunuzu görmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor. Mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta. Hayatını bir türlü yerli yerine oturtamayanlar için güzel bir transit bu, ev ve aile ortamınıza düzen ve huzur verici bir durum sizler için. Evet bu hafta aşk konularınıza baktığımda Jüpiter ve Ay kavuşumda olacaklar, sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almak, intikam demeyelim de ben daha iyisini yaparım görürsünüz der gibi bir haliniz var. Bu tutumla birlikte dengede kalmaya çalışmalısınız. Para konularınız ise iyiye gidiyor.

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Gökyüzündeki gezegen dizilimi sizin komşularınızla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendiriyor. Bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında perşembeden itibaren Ay Akrep burcunda hareket edeceğinden, öncelik almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Güçlü kişilerden destek görebilir, değiştirmek istediklerinizi değiştirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size şans getiriyor.

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. Ay Başakta başlıyoruz. Sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir geçiş. Ay, Başak burcundan sonra Terazi ve sonra da sizin burcunuzu ziyaret ediyor. Bu hafta genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında Venüs’ün sizin burcunuzda olması olumlu ve çok iyi sizlere; sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş.

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, iş ve kariyer hayatınızda yeni adımlar atmak, yeni projeler ve iş birlikleri almak isteyebilirsiniz. Göz önünde olacağınız her hareketinizin dikkatle izleneceği bir haftaya başlıyorsunuz. 10. evinizde gerçekleşen gezegen geçişleri ile ebeveynlerinizden de bir takım geri bildirimler alacaksınız. Onlarla daha fazla vakit geçirmek ve organizasyonlar yapmak isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Aşk hayatınızda mutluluk çanları esiyor. Yalnız olan Yay burcu bu hafta hayatınıza birileri girebilir, etkileneceğiniz ve hoş vakit geçireceğiniz bir kişi olacaktır bu. Hafta ortasında ve sonlarında daha çok gizli kalmış işlerinizle bire bir ilgilenmek bazı şeyleri tamamlamak, planlar yapmak isteyebilirsiniz. Dinlenmeye de vakit harcamalı ve ara ara tek başınıza kalmayı öğrenmelisiniz.  Bu hafta sizler için dilek dilemek, dua etmek, meditasyon yaparak ruhunuza şifa vermek iyi gelecektir.

 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz. Sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi, yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Ay ve Güneş arasında kare açıyla başlıyoruz zaten haftaya. Detaycı ve planlısınız. Her türlü şarta uygun ikinci bir b planınız var. Bu tutumunuz sizi zorluklardan koruyor ve savunma mekanizmanızı güçlendiriyor. Aşk ve sevgi konularında bu haftadan itibaren Venüs Akrep burcunda olacağından değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir transit var. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Bakış açınızı genişletiyor ve daha ılıman bir ruh haline bürünüyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri… Belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda. Bu hafta da her zaman olduğu gibi yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Hafta ortasında Ay önce Terazi de sonrasında ise Akrep de olacak. Seyahat planları yapmak istiyorsunuz hala fakat artık çalışma ve üretme zamanı… Bakış açınızı bu yöne kaydırmalı, belki de eğitim için fırsatlar yaratmalısınız. Yeni bir kurs, eğitici faaliyetler sizi dengede tutacaktır. Konuşmalarınızda tutarlı ve istikrarlı olacaksınız. Daha felsefi, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başakta başlıyoruz yeni haftaya, güçlü bir enerjisi var. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Neyse ki Venüs’ün Akrep burcunda oluşu sizi su etkisinden ötürü rahatlatıyor. Biliyorsunuz su grupları olan Akrep, Yengeç ve Balık birbirlerine üçgen olumlu açı yaparak destek verirler. Dolayısıyla objektif olmak ve her konuda orta yolu bulmakta gecikmeyecek ve işleri sarpa sarmadan çözebileceksiniz. Bu hafta genellikle açılar olumlu gidiyor. Hayaller ve gerçekler arasında kalmamaya özen gösterirseniz kazançlı çıkar, yaptığınız işlerden ve çevrenizdeki kişilerden olumlu sonuçlar alırsınız. 

Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler