EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (1 Kasım - 7 Kasım)

Yeni haftaya gökyüzünde gerçekleşecek yoğun bir Akrep enerjisi ile başlıyoruz. Değişim ve dönüşümün ayak seslerini hepimiz artık derinden hissedebilir, sancılı bir sürece adım atmış olabiliriz. Bizler için önemli, bir o kadar da hareketli bir hafta olabilir. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 1 Kasım - 6 Kasım haftasının burç yorumlarını paylaştı.

profil
BT Ekip
01.11.2021
Haftalık burç yorumları (1 Kasım - 7 Kasım)
  • Uranüsyen yeni ay etkisi ile yaşamımızda aniden gelişen beklenmedik olaylar gündemimizde bolca yerini alabilir ve bireysel olan hak edişlerimize göre hayatımızda şok etkisi yaratabilir.
  • Hafta içinde Merkür’ün son derecelerine ilerlemesi sebebi ile manipülatif davranışlara açık bir enerji altında olabiliriz ve takıntılı düşüncelere dalarak yolunda gitmeyen olayları bir daha gözden geçirmek isteyebiliriz.
  • Özellikle 2 Kasım Salı günü, ikili ve sosyal ilişkilerimizde takıntılı davranışlara çekilmemeye, birbirimizin sınırlarını aşmamaya ve karşılıklı olarak güç gösterilerine girmemeye özen gösterelim.
  • 5 Kasım Cuma günü 00.14’te Akrep burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor.
  • 5 Kasım Cuma günü 13.44’te Venüs, Oğlak burcunda olacak.
  • 6 Kasım Cumartesi günü 01.35’te Merkür, Akrep burcuna geçiş yapıyor.
  • Hafta genelinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeyi unutmayalım.
  • Ruh ve beden sağlığımızı yüksek tutmayı ihmal etmeyelim.
  • Hayatımızda yeni farkındalıklar kazanacağımız, kontrolümüz dışında bitişleri ve beraberinde yeni başlangıçları da getirebilecek bir kasım ayı bizleri bekliyor diyebiliriz.
  • Maddi ve manevi açıdan her birimiz için olumlu, güzel değişimlerin başlangıcı olması dileğiyle…

Not: Yükselen burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız, Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (1 Kasım - 7 Kasım)

Yeni bir haftaya iş tempomuzun yoğunlaşma enerjileri ile başlayabiliriz. Finansal konulara daha çok yönelmek isteyebilir ve yaşamın akışına kendimizi bırakmayı tercih edebiliriz. Özel hayatımızda inişli çıkışlı yön kaybettiğimiz bir hafta olabilir. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmek, sözlerimizi sevdiklerimize özenle seçerek kullanmak bize fayda sağlayabilir. Bireysel olarak kendimizi daha çok ön planda tutmak isteyebileceğimiz bu zaman diliminde hayatımızdaki otoriter figürlerle güç çekişmelerine girmemeye ve sabırlı davranmaya özen gösterelim. Hafta genelinde uykuya dalmakta zorluk yaşayabiliriz. Bağışıklık sistemimizi desteklemeye özen gösterelim. Kafein tüketimini azaltarak ve ruhsal çalışmalara yönelerek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni bir haftaya güzel enerjiler altında başlayabiliriz. İş yaşamımızda karşımıza yeni yatırım fırsatları çıkabilir. İkili ilişkilerimizde ufak da olsa krizli durumlara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yaşayabileceğimiz ani farkındalıklarla, yolunda gitmeyen kadersel birliklerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz. Daha çok çözüm odaklı olmak isteyebiliriz. Sağlığımız konusunda yaptırmamız gereken rutin bir kontrolümüz varsa, takıntılı bir ruh haline bürünmeden bu haftanın enerjileri altında bu konuya yönelebiliriz. Ev değiştirmek gibi bir gündemimiz de olabilir. Çocuklarımızla ilgili beklemediğimiz güzel gelişmelere açık bir hafta olabilir. Bu süreç içinde bol sıvı tüketerek ve yoga, meditasyon gibi çalışmaları tercih ederek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya, planımızda olmayan kısa seyahat gündemleri ile başlayabiliriz. Özel ilişkimizde takıntılı duygulara çekilmemeye ve çekişmeli ortamlarda bulunmamaya özen göstermeliyiz. İlişkilerimizde beklenmedik ani farkındalıklar kazanabiliriz. Arkamızdan dönen gizli kapaklı işler önümüze kendiliğinden gelebilir. Temkinli ve tedbirli davranmak da bizler için faydalı olabilir. Maddi konularda rahat bir nefes alabileceğimiz bir haftayı yaşarken daha çok kişisel gelişimimize yönelmek isteyebiliriz. Şanslı ve bereketli bir dönem olabilir, önümüze gelebilecek fırsatları iyi değerlendirmeyi ihmal etmeyelim. Günlük rutin işlerimizde sorumluluklarımız daha çok artabilir.

Haftanın yoğun değişim enerjilerini daha çok kendimize zaman ayırarak ve ruhsal farkındalığımızı yükseltebilecek çalışmaları tercih ederek değerlendirebiliriz.


Yeni bir haftaya yakın çevremizden yoğun bir iletişim trafiği ile başlayabilir ve beklediğimiz yönde güzel haberler alabiliriz. Yoğun ve haraketli bir zamanı yaşayabiliriz. Kendimizi sorguladığımız bu hafta genelinde, özel hayatımızda gergin bir enerji altında olabiliriz. Daha çok duygularımızla değil mantığımızla karar vermek isteyebileceğimiz bir sürecin başlangıcı olabilir. Kişisel hobilerimiz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Ebeveynlerimizle ilgi gündemler önümüze gelebilir ve fikirlerimizle onların yaşamına yön vermek isteyebiliriz. Yeni bir gayrimenkul fırsatı ile karşılaşabilir ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabiliriz. Bağışıklık sistemimizi önemsememiz gereken hafta genelinde bol sıvı tüketerek, sakin, huzurlu ortamları tercih ederek ve toprakla bolca temas ederek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni bir haftaya finansal anlamda rahat bir nefes alarak başlayabiliriz. Ticari faaliyetlerimiz ve ikili ilişkilerimizde şansın bizden yana olduğunu hissedebiliriz. İş yerimizde ve ilişkilerimizde şanslı bir zamanı yaşarken yön kaybedebileceğimiz durumlarla da karşılaşabiliriz. Temkinli, tedbirli olmak ve sakinliğimizi korumak olumlu yönde sonuçlar getirebilir. Uzun zamandır ertelediğimiz bir ev içi tadilat programımız var ise bu haftanın enerjileri ile hızlı bir şekilde başlatabiliriz. Küçük ev kazalarına açık bir zaman dilimi içinde olabiliriz, tedbiri elden bırakmayalım ve sakin hareket etmeye özen gösterelim. Toprak, ev gibi gayrimenkul fırsatlarına açık bir atmosfer hakim olabilir ve yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yoğun ve başarılı enerjileri içeren hafta genelinde soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak ruh ve beden sağlığımızı korumayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya beklediğimiz yönde güzel haberleri alarak başlayabilir ve yaşamın keyifli yanına yönelebiliriz. Ticari yeni anlaşmalar önümüze gelebilir. Önümüze gelen fırsatları değerlendirebilmek adına sakin kalarak doğru kararlar vermeye özen gösterelim. Kendimizi rahat akışta ortaya koyabileceğimiz bir zamanı yaşayabiliriz. Yakın çevremizdeki insanların önemli kararlarına eşlik etmek zorunda kalabiliriz. Aşk hayatımızda sakin kalarak olumlu yönde kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Plansız kısa seyahatlerimizde artış olabileceği hafta genelinde, trafik kurallarına uymayı ve seyahat öncesi araçlarımızın bakımını yaptırmayı ihmal etmeyelim. Yoğun enerjiler altında olabileceğimiz bu süreç içinde kendi ruhumuzu dinlendirebileceğimiz ortamları tercih ederek, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelmeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya iç sesimize yönelerek başlayabiliriz. Yaşamımızda yakalamak istediğimiz fırsatların önümüze geldiğine şahit olabiliriz. Finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz bu dönemde, yakın çevremiz vesilesi ile yeni iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Kendimizi rahat akışta ortaya koyabilir ve ikili ilişkilerimizden yana şanslı ve bereketli bir süreci deneyimleyebiliriz. Duygularımızdan çok mantığımız ile hareket etmek bize fayda getirebilir. Fevri davranmak bizi zora sokabilir. Sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir süreçte olabiliriz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz varsa bu dönemde beklediğimiz imzalar ve sözleşmeler önümüze gelebilir. Denge kurmakta zorlanabileceğimiz bu süreçte kendimize bolca zaman ayırarak ve bilinçaltı çalışmalarına yönelerek, olumlu yönde enerjimizi kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken, daha çok yarım kalmış işlerimize odaklanmak ve bir sonuca ulaşmak isteyebiliriz. Kariyer ve iş alanlarımızda yoğun geçen bir süreç olabilir. Zihinsel olarak kendimizi gergin hissedebiliriz. Yaşamımızla ilgili plan ve projelere yönelebiliriz. Yeni farkındalıklar kazanma ve yeni sorumluluklar alma zamanı olabilir. Yakın çevremizle bazı konularda fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Sezgilerimize güvenmemiz gereken bu hafta yakın çevremizle olan ilişkilerimizde kontrol dışı olaylar yaşayabiliriz. Gelişen olayları dışarıdan izlemek ve sakin kalmak bizim için daha faydalı olabilir. İkili ilişkilerimizde kontrolcü davranmamaya ve yaşamı akışına bırakmaya özen gösterelim. Hafta genelinde bolca sıvı tüketerek, kafeinli içecekler yerine bitki çaylarını tercih ederek, spora başlayarak ve biraz doğada zaman geçirerek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya, kalabalıklar içinde yalnız kalma isteğiyle kendimizi inzivaya çekerek, kontrolümüz dışında gelişen olayları uzaktan izleyerek başlamak isteyebiliriz. Geri planda tuttuğumuz plan ve projelerimize yönelmek ve yeni başlangıçlar yapmak için de ideal bir zaman olabilir. Beklediğimiz kariyer fırsatını yakalayabiliriz. Güzel ve olumlu gelişmelere açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Takıntı yaptığımız bazı konularda farkındalıklar kazanırken, sağlığımız ile ilgili beklemediğimiz yönde gündemlerimiz olabilir. Alma-verme döngümüzü korumaya ve sakin kalmaya özen göstermemiz gerekebilir. Bilinçaltı travmalarımızdan ve takıntılı duygularımızdan kurtulmak için, gökyüzünün bizleri mucizevi bir şekilde desteklediği bir zaman dilimi olabilir. Bir danışmanlık almayı tercih ederek ve bolca ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya başlarken daha çok gündemimizde ticari işlerimiz ve finansal konularımız yerini alabilir. Sosyal çevremiz tarafından desteklendiğimizi hissettiğimiz bir dönem olacak. Fikirlerimiz ve duruşumuzla çevremiz tarafından alkış alabileceğimiz bu dönemde kişisel egomuzu ön planda tutmadan ve fikirlerimizi çevremize dayatmadan ilerlemek bizler için faydalı ve kazançlı olacaktır. Kişisel hedeflerimize rahat akışta yönelebiliriz. Eğitim alanında yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftanın atmosferini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Yoğun geçirebileceğimiz hafta genelinde ruhsal olarak kendimizi dinlendirmeyi tercih ederek, kişisel gelişimimize yönelerek ve kırmızı renkli gıdaları bolca tüketerek enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya başlarken, artık kariyerimizde istediğimiz başarıyı yakaladığımızı düşünebiliriz. İşimizle ilgili olumlu gelişmelere açık bir hafta olabilir. Kariyer alanımız adeta güneş gibi parlayabilir ve kendimizi rahatlıkla öne çıkarabiliriz. Gökyüzünün şanslarının bizden yana olabileceği bu zamanı iyi değerlendirmeyi ihmal etmemeliyiz. Kişisel gelişimimizde hızlı bir şekilde yol alabiliriz. Annemiz ya da anne gibi gördüğümüz hayatımızdaki kadın figürler ile ilgili ani, beklemediğimiz gündemlerimiz oluşabilir. Sevdiklerimizle kriz oluşturmaktan mümkün olduğunca uzak durmalı ve ani farkındalıklar yaşayabileceğimiz bu süreçte sakinliğimizi korumayı tercih etmeliyiz. Hafta genelinde toprakla ve suyla bolca temas ederek ruhsal enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Yeni bir haftaya başlarken beklemediğimiz seyahatler gündemimizde yerini alabilir. İkili ilişkilerimiz ve özel hayatımızda yoğun bir zamanı deneyimleyebiliriz. Hafta başında finansal anlamda rahatlama yaşayabilir ve beklediğimiz bir kredi başvurumuz var ise olumlu yönde cevap alabiliriz. Yurt dışı bağlantılı bir işimizde bu süreçte hızlı gelişmeler yaşayabilir ve istediğimiz yönde yol alabiliriz. Hayallerimizi ve umutlarımızı gerçekleştirebilme zamanı olabilir. Sosyal çevre vesilesiyle, bekar olan Balık burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Yoğun bir tempoyla geçirebileceğimiz hafta genelinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek, bol sıvı tüketerek, doğada uzun yürüyüşler yaparak enerjimizi olumlu yönde kontrol altına almayı deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler