İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 1-7 Mart )

4 Mart 2021 saat 06.29 itibariyle, Mars gezegenimiz toprak (Boğa) elementinden hava elementine (İkizler) geçiş yapıyor olacak. 23 Nisan 2021 saat 14.48’e kadar seyrine devam edecek. Biraz huzur bulacağımız günler geliyor. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
01.03.2021
Haftalık burç yorumları ( 1-7 Mart )

Bu haftayı önceliklerimizi belirleyerek ve akışta kalarak teslim olmayı deneyimleyerek değerlendirebiliriz.

Bu Çarşamba, 4 Mart 2021 saat 6.29 itibariyle, Mars gezegenimiz toprak (Boğa) elementinden hava elementine (İkizler) geçiş yapıyor olacak. 23 Nisan 2021 saat 14.48’e kadar seyrine devam edecek. 

Mars'ın 7 Ocak'ta Boğa'ya geçmesi, sistematikleştirme ve organize etme ve 27 Haziran 2020'de Koç Burcu'na geçişi ultra uzun bir savaş turuna çıkarmıştı bizleri. En temelde de dünya çapında takıntılar oluşturmuştu.

Biraz rahatlık ve huzur bulacağız ve bu geçiş tamamen farklı bir şey deneyimlememizi sağlayacak!


2021 yılına giriş yaptığımız günden bu yana, işimiz ve hayatımızı pratize etme konuları öncelik kazanmıştı. Ve evet, ilgilenilmesi gereken çok işimiz vardı. Ancak önümüzdeki iki ay boyunca önceliğimiz kendi insanımız olacak.

En yakın arkadaşımız, dostumuz ya da iş ortaklarımıza kadar herkesle görüşmeliyiz: Herkes gerçekten ne yapıyor? ilgilenmeliyiz… Ancak ilgimiz, sonuçlara odaklanmak yerine, genel olarak hayatlarında neler olup bittiğini öğrenmek üzerine olmalıdır. Günlük rutinimizde iş kaybından, izolasyona ve strese kadar her türlü durumla uğraşıyoruz. Bu temas ve konuşmalar, birbirimizin yükünü kolayca ortadan kaldırabileceğimiz yolları ortaya çıkarmamıza yardımcı olabilir.

Elimizdeki projeleri yükseltmeye, büyütmeye hazır mıyız? Mars İkizler Burcu’ndayken yeni ortaklıklar, ortaya çıkabilir ve tek başına yapılan görevlerimiz, dinamik ikililere dönüşebilir. Ancak bu 2 aylık sürecin dürtüsel bir döngü olabileceğini hatırlayalım! Güçlerimizi birleştirme dürtüsü geldiğinde, bu birleşmenin kısa vadeli bir iş birliği olduğunu bilmeli ve havayı koklayarak test etmeliyiz. Ayrıca iş birliğimizden doğacak olan sinerjinin nerede olduğunu ve nerede olmadığını görmemiz de önem teşkil edecektir! 


“Hayatım çok stabil hareketlenmesini istiyorum” dediğimiz bir süreç içerisinde hissedebiliriz. Bu dalgalı gel-git fikirlerimizin saatlik değişebileceğini unutmamalıyız. Bu nedenle aklımızda tutmamız gereken anahtar kelime kısa vadeli olmalıdır!

5 Mart Perşembe günü sabah saatlerinde 6.27’de yaratıcı gücümüz artıyor. Aklımıza gelen vizyonu kelimelere dökelim, isteklerimizi yazalım ve mücadeleye hazır olduğumuzu dile getirelim.

2021'e giriş yaptığımız günden bu yana üçüncü (ve son) kez, Merkür ile Jüpiter Kova Burcu’nda senkronize olup kavuşacak. İlham tohumlarımızı ektiğimiz 11 Ocak'taki ilk kavuşum, Merkür'ün 30 Ocak'tan 20 Şubat'a gerilemesi nedeniyle, hemen gerçekleşmemiş olabilir. Jüpiter ile Retro Merkür birbirine 15 Şubat’ta tekrar kavuştuğunda, o ilk tohumlar aklımızdan uçup gitmiş olabilir. 

Geriye dönük niyetlerimizi gözden geçirmeye değer buluyorsak… 11 Ocak ve 14 Şubat civarında aklımızda ne vardı? Ajandamıza hangi notları almıştık? Gönderdiğimiz e-postalar, üzerinde çalışmaya başladığımız ama yarım kalan bir anlaşma, sözleşme ne varsa yeniden gözden geçirmek için önemli bir hatırlatıcı oluşturabiliriz. 

Alarmlarınızı kurma görevi sizde!


Bu hafta maddi konularda mutlu olacağımız gelişmelerin yaşanılması söz konusu olabilir. İş ile ilgili kendimizi geliştirebileceğimiz kısa süreli eğitimler gündemimizde olabilir. Hayatımızda gelecek ile ilgili planlar yapmak, strateji geliştirebileceğimiz araştırmalarda bulunmak güven verebilir. Aynı zamanda maddi konularda beklenmedik fırsatlarla karşı karşıya kalabiliriz. Gerek duygusal konularda gerek arkadaşlık ilişkilerimizde kendimizi yalnız hissedebiliriz.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta ikili ilişkilerimizde gergin konuşmalar, anlaşmazlıklar, tartışmalar yaşayabiliriz. Güven arayışı içerisinde olacağımız için bize karşı dürüst olmayan kişiler ile iletişimimizi tamamen kesmemiz söz konusu olabilir. Sadece güvendiğimiz insanlarla iletişimimizi sürdürecek olursak çok daha iyi olabilir. Çünkü yaşamımızda bize karşı iyi düşünceler içerisinde olmayan insanların zararlarını görebiliriz. Hayatımızda yeniliklere açık olmamız bizim yararımıza olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta duygusal dünyamızda beklediğimiz ilgiyi göremeyebiliriz. Bundan dolayı çatışmalar, gerilimler, anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Fakat mantık ve irade gücü bazı sıkıntılarımızdan kurtulmamıza vesile olabilir. Olaylara duygusal bakış açısı ile değil de mantıksal bakış açısı ile yaklaşımlarımız sorunların ortadan kalkmasına vesile olabilir. Derin düşüncelere dalarak, gelecekle ilgili planlar yapılabiliriz. Özellikle maddi dünyanızla ilgili destek göreceğiniz bir hafta söz konusu olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Özel hayatımızda dikkatli ve temkinli hareket etmemiz gereken bir hafta. İlgi ve güven arayışı içerisinde olacağımız, verdiğimiz değerin karşılığını tam olarak alamayacağımız durumlar gerilmemize neden olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde gerginlikler, fikir ayrılıkları, çelişkiler ve engellerle karşı karşıya kalabiliriz. Öfke kontrol problemi söz konusu olabilir. Sorunlarla karşı karşıya kalmamak için sözlerimizi ince eleyip sık dokumamız gerekebilir. Maddi dünyamızda alışveriş dengesinin sağlanmaması, beklenmedik ödemeler sizi zor bir duruma sokabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta özellikle maddi konularda yeni girişimlere dair cesaretli adımlar açığa çıkabilir. Girişimlerin sonucunda olumlu gelişmeler yaşamamız söz konusu olabilir. Ve bu sevindirici gelişmelerden dolayı hayatımızda gelecek konusunda yeni planlar yapabiliriz. Kısa fakat önemli seyahatler açığa çıkabilir. Yaşamımızda değişimlere de açık olmalıyız. Bu değişimler içe yönelmemizi sağlayabilir. Ayrıca duygusal açıdan gelişmeler yaşayabileceğimiz bir hafta geçirebiliriz.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Hayatımızda yeni girişimler, yeni yatırımlar, ortaya çıkabilecek yeni fırsatlarla karşı karşıya kalabiliriz. Cesaretsizlik ya da var olan düzenin bozulmaması için yenilikleri görmezden gelmemiz sonradan pişmanlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yeniliklere açık olmamız, mutluluk getirebilecek sonuçların ortaya çıkmasına vesile olabilir. O yüzden hayatımızda ortaya çıkabilecek fırsatlara karşı cesaretli adımlar atabiliriz. Geçmişten duygusal dünyamızda tam anlamıyla bitiremediğimiz bir kişinin iletişime geçmesi gibi durumlar heyecan verici olabilir. Ayrıca ikili ilişkilerimizde bize ihtiyacı olan kişilere karşılık beklemeden destek olmak, değer verdiğimiz insanların yanında olmak kendimizi yorgun hissetmemize neden olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Hayatımızda kördüğüm olmuş sorunların artık çözümlenmesi söz konusu olabilir. Bir yükten, bir sorumluluktan bizi olumsuz etkileyen durumlardan kurtuluşumuz büyük değişimlerin ortaya çıkması ile gerçekleşebilir. İstifa, terfi, yer değişikliği ya da taşınma gibi büyük bir değişimin hayatımızda var olması rahatlamamıza vesile olabilir. Öğrenim veya kariyerdeki gelişmelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması, kendimize güvenimizin artmasına neden olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta, duygusal hayatımızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer bir beraberliğimiz varsa aramızdaki bağların güçlenmesi ve romantik zamanlar geçirmemiz, eğer yalnızsak ciddi bir birlikteliğe sahip olmak yönünde gelişmeler yaşayabiliriz. Özellikle sevinç, mutluluk, huzur duygularının coşkulu bir şekilde yaşanılmasıyla beraber paylaşımcı bir sevginin açığa çıkacak olması söz konusu olabilir. Enerjimizin yenilenmesi, sosyal yaşamımızın renklenmesi ya da pahalı hediyeler alınması söz konusu olabilir. 

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta sevgi dolu, barışçıl, kendimizi daha iyi hissederek, derinden etkileneceğimiz sevindirici gelişmelerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. İhtiyacımız olan ilgi ve güven kavramlarına sahip olacağımız heyecanlı zamanlar yaşamamız söz konusu olabilir. Maddi konularda alışveriş dengesinin sağlanması bizi zor duruma sokabilir. O yüzden harcamalarımızı yaparken çok dikkatli olmamızda yarar var.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta duygusal açıdan kendimizi yalnız hissedebiliriz. Geleceğe dair şüpheci bir bakış açısına sahip olmamız, kuracağımız iletişimlerde olumsuzluk, sıkıntı, umutsuzluk duygusuna kapılmamıza vesile olabilir. O yüzden geleceğe yönelik endişe, kaygı gibi durumlara odaklanmak yerine daha pozitif bir bakış açısına sahip olmamız kendimizi daha iyi hissetmemize vesile olabilir. 

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bize karşı düşmanlık ve kıskançlık duygularını taşıyan kişilerin hedefi olabiliriz. İkili ilişkilerimizde dürüst olmayan tavırlar sergileyen kişilere karşı mesafe koymamız bizim için çok daha iyi olabilir. Maddi konularda gecikmiş bir şekilde alınabilecek kararlar hayatımızda büyük değişimlerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Ekonomik anlamda kendimizi çok daha güçlü hissedebileceğimiz bir hafta geçirmemiz söz konusu olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Bu hafta maddi dünyamızda karşılaşabileceğimiz beklenmedik ödemeler, alışveriş dengesinin sağlanmaması gibi durumlar açığa çıkabilir. Kendimizi zihinsel olarak yorgun hissedebiliriz. Bu durumdan kaynaklı girişimlerde çekimserlikler ve cesaretsizliklerle karşı karşıya kalmamız söz konusu olabilir. Ama odaklanmak, çaba göstermek, cesaret etmek bize mutlak başarı getirebilir ve maddi konularda refaha ermemize vesile olabilir.

Bonus: Mart ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler