İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Mart ayında burçları neler bekliyor?

Balık burcunun etkisiyle olumlu enerjilere açık, daha verimli bir aya giriyoruz... 13 Mart’ta Balık burcunda Yeniay ve 28 Mart'ta Terazi burcunda dolunay bizleri bekliyor. Astrolog Dolunay Karaca, Mart ayı burç yorumlarını paylaştı.

profil
Dolunay Karaca
25.02.2021
Mart ayında burçları neler bekliyor?

Koçlar ay başında tamamen ikili ilişkiler odaklı ve bu konularda şanslı... Kırgınlıklar varsa, aranızı düzeltmek, olumlu konuşmalar yapmak için değerlendirebilirsiniz. Mars bu ay 4 Mart’ta İkizler burcuna geçiş yapacak. İletişim ve sosyal medya konularınız hız kazanacak, bu alanda cesaret ve atılım yapmak isteyeceksiniz, belki yeni bir web sayfası açmak, yazılı ve görsel iletişiminizi arttırmanın yollarını keşfetmek sizlere iyi gelecek. 13 Mart’ta Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor; biraz durmanızı, maneviyata çekilmenizi, iç sesinizi dinlemenizi biraz izole olmanızı ve düşünmenizi; hayatınız hakkında birtakım durumları, olayları, nereden geldim, nereye gidiyorum, ben ne yapıyorum gibi sorularınıza cevap bulacağınız, kendi içinizdeki çocukla tanışacağınız bir sürece davet ediyor. Bu süreçte sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız; beklenmedik durumlarda metanetinizi korumalı ateş gibi parlamamaya özen göstermelisiniz. Olaylara biraz dışarıdan bakmalı ve gözlem yapmalısınız.21 Mart’ta Venüs sizin burcunuza geçiyor; her türlü güzellik, estetik, sanatsal faaliyetler için verimli bir dönem… 28 Mart’taki Terazi Dolunayı’nda ise ikili ilişkileriniz yepyeni bir boyut kazanıyor, yürümeyen evlilikler, flörtler biterken; sağlam olanların daha da sağlamlaşacağı bir süreç olacak bu! 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Boğalar, bu ay hiç olmadığınız kadar çekicisiniz… Küçük hareketlerinizin bile büyük sonuçlar doğuracağı bir ay. Ay başında günlük rutinlerinizle ilgili olumlu değişimler, düzenlemeler yapacaksınız. Yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız, onların sorumluluğu sizleri olumlu anlamda iyi hissettirecek. 04 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiyor, ödemelerde ve para konularında daha atak, sistemli ve risk alan bir yapıya bürünebilirsiniz, yatırım yapmak isteyebilir, elinizdeki değerleri satmak, almak gibi aksiyonlara geçebilirsiniz. 13 Mart’taki Balık Yeniayı arkadaş hanenizi etkileyecek; kimin gerçek dost olduğuna, kimin ise yüzeysel ve sırf sizden yararlanmak için çevrenizde dolaştığına tanıklık edeceksiniz. Yepyeni bir dönüşüm ve hareketlenme var bu alanda, belki küskünlükler bitecek, yanlış anlaşılmalar sonlanacak, yeni çevrelere girilerek yeni insanlar hayatınızı anlamlaştıracak. Her türlü sosyal faaliyet açısından, dijital toplantılar, sanal ve sosyal medya üzerinden tanışmalar için uygun bir süreç olacak. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiyor ve sizin bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenizi sağlıyor.  28 Mart‘ta Terazi burcundaki Dolunay sağlık konularına dikkat çekiyor. Sağlığınıza gereken özeni göstermeli, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Mart başında flörtöz bir yaklaşım sergilemeniz  ve etrafınıza yeşil ışık yakmanız, pek çok kişiyi size bağlayacak gibi görünüyor özellikle bekar olan İkizler için! Evli ve çocukları olan İkizler  ise hobisel konularda yeteneklerini keşfettikleri bir aya başlangıç yapacaklar. Bu ay kariyer ve iş konuları sizler için önem taşıyor. 4 Mart’ta sizin burcunuza geçen bir Mars var. Kendinizi ifade etmek, düşündüklerinizi karşı tarafa doğru aktarmak için içinizdeki cesareti hissedeceksiniz.  13 Mart’ta Balık burcunda Yeniay yaşanacak; sizin kariyer, seyahat, iş hayatınızla ilgili olacak. Bu bağlamda uzun zamandır hayalini kurduğunuz iş kapınıza gelecek, önemli gelişmeler, kadersel başlangıçlar söz konusu. İşle ilgili atılım yapmak, iş değiştirmek, var olan işinizi büyütmek veya farklılık katmak için uygun bir süreç. 28 Mart’ta meydana gelen Terazi Dolunayı ilişkinizde sorunların yüzeye çıkmasına sebep olabilir. Daha fazla vakit kaybetmemek ve önünüze bakmak isteyebilirsiniz. Sizi etkileyen başka biri üçüncü bir şahıs, ummadığınız bir anda aklınızı başınızdan alabilir. İkili ilişkiler konularında gel-gitler yaşamanız muhtemel. Sinirleriniz gergin olabilir, kalp kırıcı konuşmalardan uzak durmaya çalışın. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmenizi dilerim.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Yengeçler, ortaklaşa girişimler ve kazançlar kapınızda bu ay, uzun zamandır beklediğiniz bir para elinize geçecek. Ev ve aile içi konularda tatsız olan durumlar yavaş yavaş son bulacak. Güneş Balık burcunda ve sizi olumlu olarak destekleyecek. Mars bu ay İkizler burcuna geçiş yapıyor, kızgın olduğunuz durumlara ve kişilere karşı pasif agresif bir yapı sergilemeniz, olayları içinizde halletmeniz gerekebilir. Her türlü arka plan çalışması, planlama ve uygulama için uygun bir süreç. 13 Mart’ta Balık burcunda meydana gelen Yeniay, seminerler düzenlemek, sunumlar hazırlamak, hukuksal konularla ilgilenmek, geleceğe dair yurtdışı seyahatler organize etmek açısından uygun bir süreçte olduğunuzu vurgulamakta. Bu dönem sizi çok farklı sonuçlara götürebilir. Hayata bakış açınız değişime uğrayabilir.21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak, iş ve kariyerinizde güzel teklifler alabilirsiniz.  28 Mart’ta Terazi burcundaki Dolunay artık ev hayatınızla ilgili, yer değiştirmenin ve bunun için adım atmanın faydalı olacağını vurguluyor olacak. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Aslanlar, kendinizi başkalarının para durumunu kontrol etmekten, onları organize etmekten, tavsiyeler vermekten sıkılmış bulacaksınız bu ay. Halbuki siz kendi işinizle, kendi paranızla, kendi aile ortamınızda zaten Güneş gibi parlıyorsunuz; bırakın insanlar nasıl yapmak istiyorlarsa öyle yapsınlar, kendinizi yormayın. Ortaklıklar konusunda radikal kararlar alacağınız bir aydan geçeceksiniz ve bu olumlu olacak. 4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiş yapacak, sosyal gruplar, eğitim ve kendinizi geliştirme yolları keşfedeceksiniz. 13 Mart’taki Balık Yeniayı’nda aşk hayatınız gayet yerinde fakat partnerinizin maddi durumu, alacak verecek durumları, ödemeler gündeminizde olacak.  Ortaklaşa para girişleri ve harcamalar söz konusu. Metafizik konular, okült çalışmalar, mistik konular bu ay bir anda hayatınıza girebilir. 21 Mart’ta Venüs Koç burcunda hareket etmeye başlayacak. Aşkta ve sevgide uyum söz konusu… 28 Mart’taki Dolunay ile yakın çevre ilişkilerinize göz atma vakti geldi, biraz rahatlamalı ve uyumlu tavırlar takınmalısınız. Gerçi sizin parlamanız saman alevi misali; bunu bilen zaten biliyor fakat kırıcı olduğunuzda gözünüz hiçbir şey görmüyor olabilir. İş konusunda bir sürpriz var. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle…

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu ay başında aldığınız kararlar özellikle ikili ilişkileriniz ve parasal durumunuzla ilgili olacak. Maddi açıdan rahat hareket edeceğiniz, özellikle beklediğiniz ödemelerin geleceği bir ay başı yaşayabilirsiniz..n 4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor gökyüzünde; bu geçiş sizlerin iş konularında daha atılıma açık, cesaretli, biraz da sözünüzü esirgemeden karşı tarafa söylediğiniz bir döneme işaret ediyor. 13 Mart’ta Balık Yeniayı’nda ikili ilişkinizde bir karara varma zamanı geldi, ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz yalnız bu fırsatı kaçırmayın; bu sefer kılı kırk yarmayın, detaylara takılmayın hiç kimse mükemmel olamaz, unutmayın. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçecek, 21 Mart’ta Venüs de Koç burcunda olacak; duygusal anlamda rahatlayacağınız, maddi bakımdan da ortaklıklara açık olacağınız bir süreçte olacaksınız. 28 Mart’ta Terazi dolunayı parasal konulara dikkat çekecek , elinizden para çıkışı yani harcamalar olabilir, bu dönemde daha önce hiç aklınıza gelmeyen  bir fikir süreci değiştirecek .Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmenizi dilerim.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Olumlu ve güzel etkilerle karşılıyorsunuz Mart ayını; kişisel gelişim, tarzınız, cilt bakım rutinleriniz vs. derken kendinizle ilgilenecek, belki de uzun zamandır yapamadıklarınızı yapacaksınız. Bu ay 4 Mart’ta Mars gökyüzünde yer değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapacak; 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna ve yöneticiniz Venüs ise Koç burcuna geçecek.  Bakış açınızın değişmesi, kendinize değer vermeniz, kendi özelinizi kendinize saklamanız, pek çok anlamda özellikle de çevrenize iyi yansıyacak. 13 Mart’ta Balık Yeniayı sizin günlük işlerinizi etkileyecek, varsa eğer kiracılar, evcil hayvanlar, sağlık ve tüm bu konularda uğraşlara sebebiyet verecek . Yoğun bir tempo sizi beklerken bir yandan da sosyal hayatınıza ve sevdiklerinize vakit ayırmak ve onlarla ilgilenmek gerektiğinde biraz yorulabilirsiniz. 28 Mart’ta Dolunay sizin burcunuzda! Bu Dolunay esnasında duygular önem taşıyor, eski duygulardan arınmanın ve yepyeni bir benle tanışmanın zamanı geldi diyeceksiniz. Kendi kendinize artık bazı şeylerin eskisi gibi olmayacağını hissetmeye başlayacağınız bir süreç olacak. Kararlar alacaksınız hayatınıza dair. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Ay başında biraz yorgun olabilirsiniz, yaşadıklarınız, düşündükleriniz sizi yorabilir fakat iyi ve olumlu anlamda güç toplamak adına dinlenmeniz ve kafanızı boşaltmaya çalışmanız size güzel etkiler sunacaktır. Bu ay Mars İkizler burcu seyahatinde sizler ikili ilişkilerinizde dalgalanmaları, birtakım hayal kırıklıklarını unutacak, daha verimli sorunsuz bir sürece gireceksiniz.13 Mart’ta bir Yeniay gerçekleşiyor ve bu Yeniay Balık burcunda meydana gelecek; su grubundan sizleri desteleyecek, yeni başlangıçlar yapabilmek adına verimli işlere imza atacaksınız. Hobileriniz işe dönüşebilir, yeni tanışacağınız kişilerle aşk ve flörtler yaşayabilirsiniz. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiyor; günlük hayatınız bir anda hız kazanıyor, hareketli ve sosyal olacağınız, insanlarla diyaloglarınızda uyumlu bir atmosferde olacağınız bir zaman dilimi olacak bu... Ay sonunda gerçekleşecek Dolunay ise sizi izole edebilir hayattan, biraz durup düşünmeye ve bilinçaltınızda yatan problemleri su üstüne çıkarmaya; bunlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeye çalışabilirsiniz. Siz aslında ketum, herkese hemen güvenemeyen bir yapıdasınız; bu da kişilerin sizin hakkınızda daha çok meraklanmasına ve dedikodu yapmasına sebep olabiliyor... Çevrenizden elemeler yapmanız biraz kafa dinlemeniz gerekebilir ay sonunda.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Bu ay tamamen ev, aile konuları; anne, baba, kardeş ,eş, çocuk çekirdek aile kavramı vurgu kazanıyor. Bazı ailesel temalar öne çıkıyor Sevgili Yaylar. Çevrenizle ilgili birilerinden ilgi ve sorumluluk bekliyorsunuz. Onlar da aynısını sizden bekliyorlar.4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçecek. Sevdiğiniz, hoşlandığınız kişi belki de evlilik hayatınız sorgulanacak. Birtakım krizler, birtakım çekişmeler gündeminizde olacak. 13 Mart’taki Balık Yeniayı ev ve aile konularında yeni başlangıçlar yapmanızı, artık yumurtanın kapıya dayandığını hatırlatabilir. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu zaman zarfında yeni birileri hayatınıza girebilir. 28 Mart’taki Dolunayla beraber arkadaşlıklar, sosyal organizasyonlar, dernekler, kuruluşlar vurgu kazanacak, yeni umutlar ve hayaller peşinden gitmeniz gerekecek. Gitmeyen, sorunlar çıkan, uğraşsanız da bir yere varmayan konulardan da uzaklaşmanızı ve bunları kapatmanızı sağlayacak. 

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Oğlaklar, arka planda hırsla çalıştığınız , başarmak için canınızı tırnağınıza taktığınız konuda parasal olarak karşılık alacaksınız ve bunun gururunu yaşayacaksınız. Ay başında özellikle iş ve kariyer konusunda güzel olumlu etkiler altındasınız. 4 Mart’ta Mars İkizler geçişiyle sizlerin  sağlık alanında beslenme, diyet, spor gibi faaliyetler daha aktif olacak.  13 Mart’ta Balık burcunda bir Yeniay var; hayatınızda bir noktaya ışık tutacak ve bu sizin kardeşlerinizle ilgili bir durum da olabilir, onunla ortaklık yapabilir, seminer, halkla ilişkiler, tanıtım, pazarlama konularına girişebilirsiniz. Artık bundan kaçış yok,  bu işe el atmanız gerekmekte. 28 Mart’ta Terazi burcundaki Dolunay ise ev ve kariyer konularında gerilim yaratabilir. Aşk hayatınız monoton ve sıkıcı olmaya başlayabilir, yeni birileri hayatınıza girebilir... Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Kovalar, çok keyifli, kendiyle barışık , iyimser ve mutlusunuz . Bazı ödemeler, para çıkışları yaşasanız da bunlarla baş etmeyi öğrendiniz. Bu ay Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle birlikte risk almak isteyeceksiniz; yatırım yapmak, kâr amaçlı bazı spekülatif oyunlar oynamak bu alanlarda cesaretlenmek gibi durumlarınız var.  13 Mart’taki Yeniay yine sizin para hanenizde, kendi çabanızla çalışıp para kazandığınız, bütçe yaptığınız birikimleriniz artık bir neticeye varacak ve sizi tatmin edecek. Çok hırslı ve tutkulu bir aydasınız aslında, iş ve kariyer konularında çok ilginç teklifler ve şanslar mevcut. Bunları değerlendirmenizde fayda var. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. İletişim ağınız olumlu ve güzel ilerleyecek; yazı yazmak, her türlü basın yayın reklam işleriniz yoluna giriyor. Kardeş ve yakın çevre ilişkileriniz olmadığı kadar iyi bir hal alıyor. Dayanışma ve birlik içerisinde olacaksınız. Birbirinizi destekleyeceksiniz.  28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek , eğer varsa eşinizin ailesiyle ilgili birtakım sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir, onlarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Seyahat , inançlar, din, hukuk, felsefi konular ilginizi daha da çok çekmeye başlayabilir. Yaratıcı fikirleriniz zirve yapacak ve aşk konularında da şanslı hissedeceksiniz. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle.

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Sevgili Balıklar, bu ay sizin için çok önemli 13 Mart’taki Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Fakat bundan önce ay başında uyum, zerafet, ahenk, sanatsal konular, estetik konular hız kazanıyor. Mars İkizler burcuna geçiyor 4 Mart’ta; sizler ev konularınız, aile içinde ufak gruplar halinde buluşmak, bazı konuları olumlu olarak tartışmak ve sonuca varmak için kolları sıvıyorsunuz. Yeniay sizi hayatınızla ilgili önemli kararlar almak açısından tetikliyor bu ay. Kendinizle ilgili olarak bazı dönüşümler yaşamanız muhtemel. İş ve kariyer hayatınız iniş çıkışlı devam ederken, aşk ve flörtler konusunda şansınız devam ediyor. Yalnız bazı Balıklar platonik olarak yaşadıkları aşkların artık gerçeklikle bir bağı olmadığının farkına varıp buna bir son verebilirler. Güneş’in ve Neptün’ün etkileşimi pasif bir çözülme, bırakma, dağılma enerjisine sahip dolayısıyla bazı günler kendinizi melankolik hissetmeniz olasıdır. Bunu yaratıcılık boyutuna taşımak tabii ki sizin elinizde çünkü bu dönemlerde genellikle yaratıcı fikirler tavan yapabilir. Ruhunuzu arındırabilir, meditatif çalışmalar yapabilir ve akışta olduğunuz için rahat bir iç görüye sahip olabilirsiniz.28 Mart’taki Dolunay ise Terazi burcunda gerçekleşiyor ve kredi çekmek veya borç almak için uygun bir zamanda olmadığınızı vurguluyor! Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle…

Mutlaka okuyun: 2021 yılında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler