İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bu haftaya Ay Koç burcunda başlıyoruz. Tüm burçlar için atak, girişken başlayan hafta Ay’ın Boğa’ya geçmesiyle sakinleşecek.

profil
Dolunay Karaca
27.06.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)
Astrolog Dolunay Tozkoparan’dan haftalık burç yorumu

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, müjdemi isterim! Yönetici gezegeniniz Mars düz hareketine dönüyor bu hafta. Haftanın en güzel haberi bu olsa gerek bizler için. Ay Koç’ta başlıyoruz haftaya, kendinize olan güveniniz tam. Yeni heyecanlar, yeni motivasyonlar bulabileceğiniz, kararlar alacağınız bir yeni haftadayız. Mars’ın düz hareketine geçmesi hafta sonuna doğru, ayın 30’unda olacak, ayın 1’inden itibaren düz diyebilirim. Tabii geri giden bir gezegen önce durağanlaşır, yavaşlar ve düze ondan sora geçebilir. Demek ki tam randıman alması 4-5 gün sürebilir; olsun hiç problem değil bizler ona razıyız. Bu hafta parasal konularda  iş girişimleriniz artarken, Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle özellikle ev konularınıza vurgu yapılacak, orada bir gezegen toplaşması mevcut. Aile büyükleriniz ve onlarla ilgilenmek veya kendi çekirdek ailenizin büyümesi söz konusu olabilir. Hafta başında tartışma yaşadığınız biriyle arayı düzeltmek için de fırsatlarınız karşınıza çıkacaktır. Marsın düz harekete geçmesi sizleri aşk ve flörtler konusunda hızlandıracak. Çocuk isteyenler için korkan geri duranlara cesaret katacak. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya gergin bir şekilde giriş yapabilirsiniz, sinirleriniz biraz yıprandı bu ara, yalnız kalmak istiyor ve tek başınıza düşünmek istiyor olabilirsiniz. Fakat hafta ortasından itibaren kişisel gelişiminizle ilgili daha önceden atlamış olduklarınıza göz atacak ve yapmanız gerekenleri yapacaksınız. Bu hafta Ay kare açılar yapıyor. Merkür Yengeç burcuna geçiyor ve en önemlisi hafta sonunda Mars düz hareketine geçiyor. Bunlar sizleri nasıl etkiliyor olacak onlara bakalım: Çevrenizde sizi üzen kıran yıpratan insanlar olduysa tek tek gelip sizden özür dileyecekler ve barış çubuğu uzatacaklar, aranız, iletişiminiz kuvvetleniyor. İş konularında ilerleme yapmak isteyenler, öncelikle bir kredi çekmek veya bu iş için kenara ayırdıkları paraları kullanmak zorundalar; bunun sonucunda ancak istedikleri şekli formatı yakalayabilirler. Aşk konularınıza baktığımda ise sevdiğiniz kişi yeniden kendine olan güvenini kazanıyor ve maddi manevi rahatlamaya başlıyor. Bu rahatlamayla siz de nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, para konusundaki şansınız bu hafta da yaver gidecek, kendinizi resmen bu işe adadınız, sevgiden, aşktan alamadığınız özgüveni, iş konularıyla uğraşarak, maddi olarak güçlenerek çıkarmak istiyor gibisiniz. Evet yönetici gezegeniniz de artık bu hafta itibariyle sizin para hanenizde hareket ediyor olacak. Yengeç burcunda bir gezegen topluluğu var: Bir stelyum oluştu ve o bölgeye vurgu yapıyorlar. Hafta sonunda Mars düz hareketine geçiyor, sevdiğiniz kişinin cesareti artacak. Sizden gördükçe o da hırslanacak ve bir şeyler yapmak için kolları sıvayacak. Bu durumda aranızda bir rekabet oluşabilir. Ay bu hafta Koç’ta başlıyor ilerlemesine, arkadaş çevrenizde atak ve başlatan enerjilere sahipsiniz. Yoğunsunuz, davetleriniz ve organizasyonlarınız var fakat hafta sonunda yalnız kalmaya özen gösterin ve dinlenmeye vakit ayırın. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Yengeçlerin dönemi başladığına göre, haftanın en keyiflisi Yengeçler diyebilirim rahatlıkla. Bir oh çekebilirsiniz sevgili Yengeçler, artık taşlar sizin elinizde. Bu süreci çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum sizlere. Yapmanız gereken ne varsa yeteri kadar ertelediniz, ayağa kalkın ve yapmaya başlayın. Haftaya Ay Koç burcunda giriş yapıyoruz, bu enerjiyle birlikte iş konularında atak davranacak ve istediğiniz konuşmaları görüşmeleri yapabileceksiniz. Annenizle ilgili konularda daha temkinli olacak ve onun ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgili gösterebileceksiniz. Sizin burcunuzda bir stelyum oluştu yani gezegenler sizin burcunuzda toplandı. Bu stelyumla beraber güzellik, estetik, uyum, zarafet, konuşmak, yazmak, para kazanmak, zayıflamak gibi her türlü konuda girişkenliğinizi yani öncü niteliklerinizi devreye sokabilirsiniz. Mars hafta sonunda düz hareketine geçiyor, bu durum sizlerin çocuğunuzla ilgili karar vermek ve harekete geçmeniz konusunda teşvik ediyor olacak. Yay burcunda devam edecek olan Mars sağlık konusunda ve günlük rutin işleriniz konusunda da bir süredir devam eden isteksizlik ve yorgunluklarınızı bir kenara bıraktırıp, sizleri teşvik ediyor olacak. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, durgun bir hafta sizin için, bu haftalarda biraz yorgun hissetmeniz gayet normal; arka planınızda dönen işler ve oynanan oyunlar olabilir. Her şeyi iyice gözden geçirmeli biraz yalnız kalmalı ve plan program yapmayıp düşüncelerinizle baş başa kalmalısınız. Ay Koç burcunda giriş yaptık haftaya, size uygun bir enerji bu. Disiplinli ve sorumluluk sahibi olabileceğiniz bir hafta, pes etmeyi sevmeyen Aslan burçları için ara ara mola verip dinlenmek ve rekabet için enerji toplamak bir nevi şarj olma dönemi. Yurt dışı gezisi düşünenler için olumlu etkiler var. Medya ve basın yayın organlarıyla çalışmalarınız sürüyor olacak. Diyaloglarınız iyi gidecek, iş konusunda bir probleminiz yok aslında. Mars da bu hafta düz harekete geçiyor. Bu durumda ev içi aile problemlerinden sıyrılıp biraz kendinize yönelmek için hobilerinizle ilgilenmek, zevk aldığınız şeylere tekrar ilgi duymak için motive olacaksınız. Sevgi ve aşk hayatınıza baktığımda sevdiğiniz kişiyle tatil programı yapmanız size iyi gelecektir. Onun da buna ihtiyacı var. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, yönetici gezegeniniz Merkür’ün burç değiştirerek Yengeç’e geçiyor oluşu, çok duygusal olmayan daha çok analitik yapıdaki sizleri biraz değiştirerek, daha empatik ve karşısındakinin duygularına önem veren bir yapıya sürükleyecek. Bu durum arkadaş çevrenizde beğeni kazanmanıza neden olacak. Siz zaten pratik zekanız ve naif tutumunuzla sevilen bir insansınız fakat empati yeteneğinizin işin içine giriyor oluşu sizleri hassas ve düşünceli yapacak; insanları şaşırtacaksınız. Sosyal çevreniz genişliyor, geçen haftalarda hep iş, hep iş düşündünüz. Bu hafta itibariyle gezmek ve dışarda olmak için fırsat kollayacaksınız. Mars’ın düz hareketine geçişi sizleri yakın çevre, kardeşler ilişkisinde en derine çekecek, ev ve aile konularınız yine kafanızda dolaşacak . Uzun zamandır almayı düşündüğünüz ev için girişim ve cesaret gösterebileceksiniz. Bu arada aile içi tartışma ve gergin ortamlar hala sürüyor, bunlarla baş etmeyi öğrenmeden de yakanızı bırakmayacağa benziyor. Hoşça kalın, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bir süredir kendinizi geliştirdiğiniz, onardığınız, yeniden yapılandırdığınız konularda hazırlık döneminiz bitti ve artık bunları icraata geçirme zamanı sizler için, kariyer hanenizde gelişmeler yaşanacak, yeni proje ve iş fırsatları kapınızı çalmaya devam ediyor olacak sevgili Teraziler. Güneş’le beraber Venüs Yengeç’teydi ve artık Merkür de onlara eşlik edecek, zihniniz, aklınız fikriniz, toplum önünde olmak, dışarda olmak, atak olmak ve olaylara bakış açınızı geliştirerek çok yönlü olmaktan geçecek. Bu sayede maddi geliriniz artıyor ve sahip olduğunuz değerler konusunda elinizden geleni yapabiliyorsunuz. Mars’ın düz harekete geçmesi ve Yay burcunda ilerlemesi halkla ilişkiler, pazarlama, reklam ve yayıncılık konusunda iş yapanlar için cesaretlendirici etkiler barındırırken, yakın çevre iletişim ve kardeşleriniz hakkında daha önce bilmediğiniz bir şeyleri keşfetmenize yol açacak. Sevgi ve aşk konularınız iyiye gidecek. Güzel bir hafta olsun, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, bir süredir sizin burcunuzda geri gitmekte olan Mars yani yönetici gezegeniniz bu haftadan itibaren düz harekete geçiyor. Buna hem sevinecek hem de tekrardan para konularında sorumluluk almak durumunda kalacağınız için zorlanacaksınız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenmek durumundasınız. Bu hafta iş amacıyla geziye katılanlara sevgi ve aşk konularında müjdeli haberim var: Aradığınız kişi bu seyahatte, gözlerinizi açın ve çevrenize bakın diyorum. Haftaya, Ay Koç burcunda başladık; sağlık konularında yapmanız gereken şeyler vardı bunları ele almanız gerekiyor bu hafta. Günlük işlerinizi düzenlemek ve çalışma koşullarınız için adım atmanız gerekiyor. Sonrasında romantizm ve ikili ilişkiler adına güzel etkiler almaya başlayacaksınız. Bol seyahat planları var sizlere , o hanede bir stelyum oluşuyor (Yani en az üç gezegen bir araya geliyor). Bu hafta ve uzaktan gelenler, gidenler derken hayli yoğun bir süreç sizler için. Kendinize iyi bakın , hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta Mars sizin burcunuza geri dönüyor. Belki bundan hoşnut olmayabilirsiniz. Ama yapacak bir şey yok , her şeyin bir kuralı ve düzeni var ve düzen bu şekilde işlemek zorunda. Sorumluluklarınız artacak ve enerjik hissedeceksiniz kendinizi, bu anlamda iyi bir şey sayılıyor bu durum. Cesaret ve motivasyonunuz artarken, sinirsel gerginliklerden uzak durmanızı ve sakin kalmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum sizlere. Yengeç burcunda bir gezegen topluluğu var: Bir stelyum oluştu. Bu stelyum, bu hafta alacak verecek, borçlar, vergi, faiz ödemeler konusunda uyarı yapacak, daha önceden yapmadığınız ödemeler ve para çıkışları bu haftadan itibaren kapınızı çalıyor olacak, ona göre önleminizi alınız ve yolunuza bu şekilde devam ediniz. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sürpriz bir şekilde haftaya giriş yapıyorsunuz, Ay-Uranüs kavuşumu sizi duygularınızda şaşırtacak, hiç ilginiz olmayan, yok asla olmaz sandığınız bir iş gerçekleşecek. Bu sevgi ve aşk için de geçerli olabilir, biz arkadaşız dediğiniz biri hayatınızı değiştirip, taşları yerinden oynatabilir. Bu hafta karşıt eviniz Yengeç’te bir gezegen toplaşması oluşuyor, tüm ilgi ve gözler onun üstünde olacak, bu duruma sevinecek mi yoksa biraz kıskanacak mısınız bilemem, ama ikili ilişkileriniz çok hareketli bunu söylemek zorundayım. Bekar olan Oğlaklar 2-3 tercih arasında kalabilirler, etrafları hayli kalabalık bu hafta ve sonrası. Ay Koç burcuyla başlayıp Boğa’yla devam edecek haftaya... Enerjik ve atak başlıyoruz ve sakin devam ediyoruz. Sizler daha çok aşk ve flörtler konusunda bu etkiyi alıyor olacaksınız. Sevdiğiniz şeyleri yapmak isteyip, çeşitli spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Mars’ın düz harekete geçmesi ise sizleri eskilere götürebilir, eski konuları düşünüp canınız sıkılabilir, içinizden atamadığınız bir öfke tekrar su yüzüne çıkabilir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, içinize attığınız şeyler sizi yormaya başladı, bunun farkına varın bence ve paylaşmaya, çözüm üretmeye yatkınlığınızı arttırın. Konuşarak çözülmeyecek hiç bir şey yok. Sadece konuşmasını bilelim, gönül almasını bilelim, öyle değil mi? Ay Koç burcunda ve oldukça hareketli başlıyorsunuz haftaya ve olaylar gene aynı hız devam ediyor. Mars düz hareketine geçiyor ve Merkür de Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Düşüncelerimizde analitik yapıdan çok empati ve duygular devrede olacak, düşünerek konuşmak, ilgi alanımızı aile ve ev konularına yöneltmek kaçınılmaz bu süreçte kaçınılmaz olacaktır. Sağlık konuları sizin için önem taşıyacak, kontroller ve bir dizi testlerden geçmek durumunda kalabilirsiniz. Evcil hayvan beslemeye, onun sorumluluğunu almaya, kiracılara, yanınızda çalışanlara vurgu yapan konularınız olacak bu hafta. Aşk hayatınız ve iş hayatınız paralel gidiyor. Kendinizi hem iş konusunda hem de aşkta gösterebileceksiniz. Mars’ın düz harekete geçmesi sizi arkadaşlık konularında değişken bir yapıya büründürecek, fikirleriniz ve projeleriniz değişken. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, iletişim, kendini ifade etme konusunda şanslı olacağınız bir hafta olacak. Şans noktanız yakın çevrenizden yana konularda başarılı olacağınızı anlatıyor. Medya, pazarlama, basın-yayın gibi konularda ilerleme kaydedebileceksiniz. Bu konularla ilgili olmayan balıklar için kardeşlerinden ve yakın akrabalarından alacakları bir habere sevineceklerini söyleyebilirim. Yengeç burcunda bir gezegen topluluğu var: Bir stelyum oluştu ve sizin aşk hanenize düşüyor. Aşk ve flörtlerden yana şansınız devam ediyor olacak, ilgi ve alaka sizi üstünüzde. Hediyeler ve anlamlı hoş sürprizlere karşı hazırlıklı olun. Haftaya Koç enerjisiyle başladık, para konularında atak davrandınız ve maddi gelirinizi yükseltmek adına girişimlerde bulundunuz. Bu sizler için iyi bir girişim olacak çünkü Mars nihayet düz harekete geçiyor ve Yay burcundaki düz ilerlemesiyle beraber, elinizdeki işler artıyor yani mücadeleye devam diyorum sevgili Balık burçları. Her şey gönlünüzce olsun. 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (28 Haziran-3 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler