EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Christian Louboutin'den Loubilaque serisi

Christian Louboutin Beauté ailesinin en yeni üyesi Loubilaque, birbirinden cezbedici 8 renkten oluşan dudak parlatıcısı koleksiyonuyla karşımızda.

profil
BT Ekip
27.06.2016
Christian Louboutin'den Loubilaque serisi
Bu yazın en şık ruju

Ayakkabı ve çanta tasarımlarında da rugan ve parlak derileri kullanmayı seven ChristianLouboutin, bu tutkusunu dudaklara Loubilaque ile taşıyor. Yüksek pigmentli, kapatıcı ve parlak Loubilaque’lar, farklı bir ambalaj ile sunuluyor.

Tek uygulamada dudakları tamamen kapatan yüksek pigmentasyon sayesinde Loubilaque, alışıldık dudak parlatıcılarından ayrılıyor. Sıvı bir formülde elde edilmesi bir hayli güç olan yüksek kapatıcılık ve yüksek parlaklığı aynı formülde buluşturan Loubilaque’ın fırçası da yine tasarımcı tarafından özel olarak hazırlandı. Bu fırça sayesinde ürün kolayca uygulanabiliyor, yapışkan olmayan formül ise kullanım keyfini artırıyor.

Loubilaque’ün her rengi, özel, feminen bir kokuya sahip. Işığı yansıtan formülü ise dudaklara adeta ayna etkisi kazandırıyor. Loubilaque, tıpkı ruj koleksiyonunda olduğu gibi Antik Dönem Orta Doğu estetiğinden ve Art Deco hareketinden esinlenen, iksir şişesini andıran ambalajlarda sunuluyor. Ruj koleksiyonundan farklı olarak, şişelerin şeffaflığı dikkat çekiyor.

Türkiye’de sadece Beymen Zorlu Center’da satışa sunulacak  Loubilaque, nude tonlardan canlı kırmızılara toplam 8 renk seçeneğine sahip.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler