İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Astrolog Dolunay Tozkoparan buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor. Bu hafta Ay'ın hareketleri bakalım bizi nasıl etkileyecek...

profil
Dolunay Karaca
25.07.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)
Astrolog Dolunay Tozkoparan'dan haftalık burç yorumu

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; bu yeni haftaya kendinize yönelik kararlar alarak başlamak istiyorsunuz. Bencillik değil belki ama önce kendimi düşünmeliyim sonra başkasını der gibisiniz. Gerçi bu hafta önceliğiniz ve ilgi alanınız flörtler, aşklar, çocuklarınız, hobileriniz olacaktır. Siz isteseniz de istemeseniz de çünkü Aslan burcunda bir gezegen topluluğu oluştu ve sizin aşk haneniniz, hobilerinizi, çocuklarınızı ilgilendiren bölümdeler. Sevgi almak, sevgi vermek önceliğiniz olmalı bu hafta genelinde. Hafta ortası maddi yatırımlarınız, neye ne kadar harcama yapmalıyım, ben ne kazanıyorum gibi parasal durumunuz önem kazanıyor. Beklemediğiniz para çıkışları olabilir bu dönemde, bunun için önlem almak iyi olacaktır. Hafta sonunda ayın aldığı açılar biraz zorlayıcı görünüyor. Anlaşılamamak, ne söylediğinize dikkat etmek gereken bir süreç; gereksiz yere insanlarla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Günlük rutininiz, her zaman yaptığınız şeylerden keyif almama gibi bir durum ortaya çıkabilir. Aşk ve sevgi konularınıza baktığımda, bekar olan koçlar, sportif faaliyetlere düşkün olanlar, bir etkinlik esnasında tanışabileceğiniz biri dikkatinizi çekebilir. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun sizler için.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; yorgun ama mutlu Boğalar bu hafta, dinginlik ve sakinlik arayışınız ön planda, çok koşturmalı süreçlerden geçtiniz ve şu an dinlenmek, hayatın keyfine varmak, biraz kendi kendinize kalmak istiyor gibisiniz. Boğa burçları doğayla iç içe olmayı, toprakla ilgilenmeyi, yemek yapmayı, müzik dinlemeyi seven Venüs yönetiminde kişiler olduklarından, hayattan nasıl tat alacaklarını da gayet iyi bilirler. Yani bu aşamada bir sorun göremiyorum ben. Hafta ortasında Ay sizin burcunuza geçiş yapıyor olacak, özgürlük ihtiyacınız artabilir, enerjiniz yükselebilir, bu süreçte evdekilerle anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir, Güneş ve Ay arasında bir kare açı oluşuyor. Mümkün olduğunca sakinliğinizi korumaya çalışın, gerçi sizler sakin kalıp kalıp sonra bir anda patlayan ve aşırı saldırgan bir yapıya bürünebilen insanlarsınız, aman diyorum dikkat. Hafta sonunda maddi imkânlarınızla ilgili sorunlar gözünüzde büyüyebilir, ortaklaşa iş yaptığınız kişilerden destek görmeyebilirsiniz. Aşk konularınız için şunu söylemeliyim, giden gitsin, olmuyorsa zorlamaya gerek yok. Hoşçakalın, kendinize iyi bakın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; evde oturmak istemeyeceğiniz bir haftadasınız, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gezme tozma eğlenme isteğiniz her zamankinden daha çok revaçta bu hafta. İnsanlarla kurduğunuz diyaloglar akıcı ve uyumlu tavırda. Neşeli ve sempatiksiniz. Fakat buna gene de çok güvenmemeli sevgili İkizler, çünkü hafta ortasında kardeşlerinizle veya yakın çevrenizden birisiyle, çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız da olabilir bu, atışma, kızgınlık, fikir ayrılığı var. Bu sizi biraz umutsuzluğa düşürecek gibi görünüyor. İç dünyanızda gel gitler yaşayabilirsiniz, çabuk kırılan fakat hemen toparlayan yapınız sayesinde üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum ben. Hafta sonuna doğru Ay İkizler burcuna yani sizin burcunuza geçiyor, daha dinamik ve birden fazla konuyla meşgul oluyorsunuz. Aşk hayatınız üzgünüm çok iyi olduğunu söyleyemem ama bu durum biraz da sizden kaynaklanıyor olabilir. Siz onu görmezden geliyorsunuz, başkalarına yüzünüzü dönmüşsünüz. Güzel bir hafta olsun, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; para kazanmanın yollarını düşünüyor ve bunda da başarılısınız. İş ve kariyer noktanıza güzel açılar var, bu uyumlu açı sayesinde başarılı olmamanız için herhangi bir neden yok. Haftanın ilk günleri işlerinizde yoğunluk, bir artış olabilir, kendinizi bu konuda atılgan ve dinamik hissedeceksiniz. Hafta ortasında dışarda olmak isteyeceksiniz, güzel organizasyonlar var sizlere, yeni fikirler ve projeler aklınıza gelecek, bunları paylaşmak isteyeceksiniz etrafınızdaki kişilerle yalnız hafta sonuna dikkat etmek gerekiyor sevgili Yengeçler, eşinizle yaşayacağınız bir tartışma veya partneriniz hoşlandığınız kişi, karşı taraf dediğimiz; bir gerginlik görünüyor sizlere, durumunuzdan hoşnut olmayabilir hatta ayrılık kopma kararı bile alabilirsiniz içten içe. Ay ve Satürn arasında bir karşı açı oluşuyor bu da sizi yıpratabilir. Anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Yine de acele karar vermemekte fayda var, durun bir nefes alın ve sakin kalıp öyle karar verin, acele işe şeytan karışmasın sonra. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; seyahatlerinizin yoğun olduğu bir hafta sizler için, ya seyahattesiniz ya da seyahat programlarınız var. Bunlar için destek alıyorsunuz hem iş bakımından, hem de çevre ve eş tarafından, yani size evet hak ettin artık git gez diyorlar. Bu da yüzünüzü güldürüyor. Haftanın başında Ay’ın almış olduğu açılar çok pozitif, akıcı ve uyumlu, dolayısıyla bu hepimizin ruh haline yansıyor ve bizlerde gerek yaptığımız işlerde, gerekse insan ilişkilerimizde gayet yapıcı, koruyan, kollayan duygusal olarak güvende ve rahat hissediyoruz. Haftanın ortasında özellikle Çarşamba günü ışığınızla parlıyorsunuz. Tam üzerinizde güneş parlıyor olacak bunu hissedeceksiniz. İş teklifleri, projeler gündeminizde, yalnız patronlarınız bu duruma biraz set çekmek isteyebilir veya sizin üstünüze alabileceğiniz sorumluluktan çok daha fazlasını size yükleyip sizi yorabilirler. Yapamayacağınız işleri kabul etmeyin, siz daha zeki davranın, kimseyi kırmadan, politik yanınızla bu işi kurtarın. Hafta sonunda Ay Satürn karşıtlığını hissedeceğiniz alan ise sosyal çevre ve flörtler konusu olacak. Ruhunuz dışarda olmak isterken bir durum karşınıza çıkıyor ve planlar alt üst oluyor sanki. Yine de güzel bir hafta, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; bu haftanın en yorgunu sizsiniz. Özellikle de haftanın başlarında bitkin düşmüş, depresif bir ruh hali taşımanız olası. Ödemeler, ortaklaşa işlerdeki performans düşüklüğü, hatta ve hatta hasta, cenaze, ameliyat tarzı şeyler duyup üzülebilirsiniz. Kim ne yapsa gözünüze batıyor ve hemen eleştirmeye başlıyorsunuz hatta bazen eleştirecek gücünüz bile olmayabilir. Hafta ortasından itibaren küçük bir seyahate çıkmanızı öneririm sizlere, kafanızı toplayacağınız, dinlenebileceğiniz yerleri tercih ederek yapın bu programı, uzaklaşmak bazen, bazen değil bence her zaman iyi gelir diye düşünüyorum. Hafta sonunda Ay ve Satürn arasındaki gergin açı iş ve aile hattınızda yaşanıyor. İş yerinde biriktirdiğiniz işleri düzene koymak ve yeniden yapılandırmak adına evinize getirmeniz olası bu da düzen sever Başakların düzenini bozabilir. Aşk hayatınızda ise yaralarınızı saramadığınız ilişkinizi bitirmek hatta biraz intikam duyguları taşımanız olası görünüyor, sizler için nedense çok kötü konuştum bu hafta ben niye böyle oldu. Haftaya umarım her şey yoluna girer. Sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; yeni bir aşka davetiyeniz var bu hafta, kabul edersiniz etmezsiniz orasını bilemiyorum fakat var! Sizi etkileyecek biri, her şeyi gözünüze hoş gelecek. Sevgi ve ilişkiler adına güzel bir başlangıç yaptıktan sonra haftanın geneline bir göz atalım bakalım. Hafta ortasında Ay Boğa burcunda hareket ediyor olacak, dolayısıyla sizi arkadaşlık konularında ikileme götürecek bu durum, Güneş Aslanda ve Aslan burcunda bir stelyum oluştu artık. Sosyal çevreniz kalabalıklaşıyor git gide, yalnız bu kişilerle ortaklık herhangi bir iş, sözleşme yapmayın, arkadaşlarınız arkadaş olarak kalmalı şu anda bence! Çünkü bu alanda ikileme düşme ihtimaliniz yüksek olacak. Hafta sonunda Ay Satürn karşıtlığı seyahatler ve iletişim hanenize denk geliyor, yakın yerler mi, uzak yerler mi derken bir ikilem de o konuda yaşıyorsunuz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; günlük ortamınızda, rutin hayatınızda yaptığınız düzenlemeler işe yarıyor ve sizi çok daha iyi, bir üst statüye taşıyor diyebilirim. Siz sabit bir burç olarak tuttuğunu koparan yapıdasınız, dolayısıyla azmeden mutlaka kazanacaktır. Bu mottoyla başarı size her daim açık. Hafta ortasında Ay Boğa burcuna yani sizin evlilik, ikili ilişkiler hanenize taşınıyor; bu alanda sevdiğiniz kişiyle bir arada olmak ve onun ihtiyaçlarına kulak vermek, her ikinize de iyi gelecektir, ilişkinizi sağlamlaştırmak adına güzel bir başlangıç yaşanabilir bu hafta. Ay ve Plüton arasında üçgen açı oluşuyor, attığınız adımlar sağlam ve kalıcı görünüyor. Hafta sonunda Ay İkizler burcunda olacak, daha spontane, meraklı ve bilgiye dayalı hareket etmek isteyeceksiniz bu alanda yalnız bir karşıtlıkta söz konusu; benim param, onun parası; veya ben daha çok çalışıyorum, daha çok hakkediyorum gibi rekabet içeren cümleler kurmanız olası görünüyor. Bu tabii daha ziyade ödemelerle de ilgili olabilir. Maddi alanda sonuç olarak bir kaos yaşandığını belirtmek zorundayım. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; haftanın başında Koç burcunda olan Ay sayesinde çocuklarınızla ilgili kararlar almak veya onların ihtiyaçlarını, isteklerini karşılamak gibi durumlarınız söz konusu olacaktır. Aşk ve flörtler adına güzel etkiler altındasınız özellikle haftanın başlarında. Çünkü Ay’ın güzel açıları var. Hepimiz uyumlu, sakin ve yapıcı bir modda olacağız. Bu tutumla yaklaşırsak attığımız adımlar pozitif olup, çevremiz tarafından da hissedilecektir biliyorsunuz, yeni tanışmalar ve flörtler devrede bu hafta genelinde, hafta ortasında daha çok sağlık konularınız gündeme geliyor. Ufak tefek rahatsızlıklar, doktor kontrolleri, yeni beslenme programları rutininize girebilir. Ev sahibi iseniz kiracınız, kira sözleşmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonunda Ay İkizler burcunda yer alacak, sizin tam karşıt burcunuzda; aşk ve evlilik hanenizde. Dolayısıyla bu alan kafanızı kurcalıyor olacak, Ay Satürn karşıtlığı, bir şeyleri bitirip, yeni bir başlangıca davetiye çıkartır cinsten benden söylemesi. Güzel ve verimli bir hafta olsun, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; haftaya başlarken biraz daraldığınızı bunaldığınızı hissediyorum. Ay Plüton arasında gergin bir açı var sizleri ev ve aile konularında etkiliyor olacak. Evden ani olarak birinin ayrılması veya bir yer değiştirme durumunuz olabilir. Biraz depresif bir ruh haliyle başlıyorsunuz haftaya, hafta ortasında Boğa burcuna geçecek olan Ay, sizleri daha sakin, metanetli ve huzur arayışında kılıyor olacak. Bu durumda sizler elinizden geleni yaptınız, vicdanınız rahatlamış ve artık oluruna bırakıyorsunuz, en iyisi de bu zaten! Yeni bir hobi edinmek, el becerinizi geliştiren bir şeylerle ilgilenmek, hatta denemediğiniz bir şeyi yapmak, bu hiç yemek yapmamış biri için yemek yapmak dahi olabilir, hafta ortasında bunlarla ilgilenip günlük rutin düzeninizde devam edeceksiniz hayata. Aşk ve sevgi konularında bir süredir zaten aşk eviniz doluydu, ya devam dediniz ya da artık geçmiş olsun diyorum, çünkü gezegenler bir sonraki burç olan Aslana geçtiler, sizleri aşktan ziyade iş bekliyor, ortaklaşa işlerinizde artışlar, ödemeler, borç almak, borç vermek vergi, faiz, krediler şu an öne çıkan temalar olacaktır. Ay Satürn karşıtlığını ise günlük rutin temponuz esnasında hissedeceksiniz hafta sonunda, hayli yoğun tempoda geçecek ve nereye yetişeceğinizi sizde bilmiyor olacaksınız. Güzel bir hafta olsun, haftaya görüşmek üzere.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; yakın çevrenizden biri canınızı sıksa da, sıra dışı bir fikirle bundan kurtulacaksınız. Veya özgürlük isteğiniz yükselecek ve gerçekten bulunduğunuz ortamdan çıkıp yer değiştirerek, bambaşka bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. Bu haftadan itibaren evlilik düşünen kovalar için uygun etkiler var, hemen bunu belirtmeliyim, Güneş, Venüs, Merkür hepsi sizin evlilik hanenizde bulunuyor şu an da, orada bir stelyum oluştu. Aşk ve ilişkiler adına en şanslı sizsiniz. Var olan ilişkinizi bir adım yukarıya taşımak isteyenler için uygun etkiler bulunurken, yalnız olan Kovalar için etrafları kalabalık, hayır kimse yok diyorsanız siz öyle sanıyorsunuz, göremiyorsunuz demektir. Ya da şu anda henüz farkına varamadınız demektir. Bu hafta ortasından itibaren ev almak, ev düzenlemek, aile buluşmaları da gündeminizde olacak. Yönetici gezegeniniz Uranüs haftanın başında Ay’la kavuşum yaptı, demek ki duygularda iniş ve çıkışlara da açıksınız bu hafta ani dalgalanmalar pek tabii olabilir. Hafta sonunda ise Ay ve Satürn karşıt açıdalar ve sizler bu sert açıyı hayattan keyif aldığınız noktada yaşıyor olacaksınız. Bazen hani bir eksiklik hissederiz işte öyle bir şey. Hani her şey yolunda ama tadımız yok gibi. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; işinizle ilgili verimli bir haftaya giriyorsunuz. Uzun zamandır kariyer hanenizde Satürn bulunuyor. Bu da sizleri iş konusunda yıprattı biliyorum ama hala orda şu an ben ondan bahsetmeyeceğim çünkü bu enerjiyle nasıl başa çıkacağınıza bir şekilde nasıl yol almanız gerektiğine artık kendinizi alıştırdığınızı düşünüyorum. Haftanın başında Koç burcunda olan Ay, mc derecenize çok yakın duran Marsla üçgen açıda bulunacak; yani emeklerinizin, mücadelenizin karşılığını göreceksiniz. Ayrıca ay Uranüs kavuşumu sizleri özellikle maddi anlamda beklenmedik paralara ulaştırıyor, ulaştırdığı gibi gidebilir yalnız, Uranüs sıra dışı bir etkiyi anlatır, ani olan, beklenmedik, elektrik çarpması gibidir, bir anlıktır dolayısıyla bu alanda vurgu olacak bu hafta. Çarşamba günü Ay Boğa burcunda ilerliyor, haftanın ortasında yakın çevre ilişkilerinizde, iletişim, reklam, pazarlama, tanıtım, yazı işleriniz yoğunlaşıyor. Hafta sonunda ise evle ilgili gelişmelere tanıklık ediyorsunuz. Özellikle gene bu hanede Ay Satürn karşıtlığı, kariyer hayatınızla, ev hayatınızı bir arada bir türlü yürütemediğinizin altını çiziyor olacak. Her şey bir denge meselesi biraz ondan, biraz bundan olmalı, unutmayın. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (25-31 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler