İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Astrolog Dolunay Karaca buseterim.com.tr okurları için bu hafta gökyüzü hareketlerine göre bizleri nelerin beklediğini yorumluyor.

profil
Dolunay Karaca
20.06.2016
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)
Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu haftaya dolunayla başlıyoruz, Yay burcunun son derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Venüs hala Güneşle kavuşumda, uranüsyen bir dolunay olacak bu! Sıra dışı sonuçlar, beklenmedik haberler, ani gelişen farkında olmadığımız şeylere tanıklık edeceğiz. Sürpriz gelişmeler yaşanacak. Sizler bunu 9’ncu evinizde yani medya, yurtdışı işler, eğitim konuları, seyahatler, uzak akrabalar gibi temalar da yaşıyor olacaksınız. Artık bir şeylerin tamamlanarak yaşadığını ve bittiğini fark edeceksiniz. Bu hafta Venüs burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yaptı ev, huzur, sağlık ve güzellik temaları vurgulanacak. Dekorasyon değişikliği yapmak isteyenler için uygun etkiler var.  21 Haziran’da Güneşte artık Yengeçler için parlıyor olacak. Sizlerin ev hanesine güneş doğacak. Evle ilgili her türlü değişiklik için uygun bir süreç başlıyor. Haftanın genelinde işinizle ilgili gelişmeler yaşanacak. Hafta ortasında Merkür ve Jüpiter karesinde fikirlerimizi abartarak anlatma eğilimimiz artabilir. Arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz. Aşk hayatınızda da sorunların olmadığı güzel bir hafta. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Ortaklaşa işlerle ilgili sorunlar yaşayanlar bunu halletmek için güzel bir hafta, sıra dışı bir fikirle bu sorunun ortadan kalktığını görebilirsiniz. Güneş ve Venüs yengeçteler, kardeşler konusunda güzellikler yaşayacaksınız… Yine bu hafta maddi anlamda bütçe sınırlanması içerisine girmeniz gerekecek. Belki elinizden toplu bir para çıkacak sizi zorlayacak fakat bunun geri dönüşümü iyi olacak. Hafta boyunca seyahat planları içinde olacaksınız. Arkadaş çevrenizde istenmeyen bir takım olaylarınız gündemde, kalp kırıklıkları yaşanabilir. Hafta sonunda sevgilinizin bir sürprizi var sizlere, eskiden kalma bir işi birlikte devam ettirebilirsiniz. Sabit fikirlilikten uzak durmaya çalışın bu hafta. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, para konularında şanslı olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Güneş ve Venüs bu hafta sizin burcunuzdan çıkarak yengeç burcuna geçiş yapıyor. Para haneniz canlanacak, bu durum da  ve maddi kazancınız ikiye katlanacak. Elinize para geçecek ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Bu haftaya dolunayla başladık Yay burcunun son derecesinde bir dolunay meydana geldi, sizin karşıt hanenizde ve evlilik evinizde gerçekleşti. Tartışmalı sürtüşmeli bir süreçten geçiyor olmanız normal, bir şeyleri bitirmiş olabilirsiniz. Ay hareketine Yay burcunda başladı bu hafta ve sonrasında Oğlak burcuna geçiyor biraz daha disiplinli ve sorumluluk sahibi olmaya çağırıyor sizleri , özellikle ortak para hanenizde kredi çekmek, faiz ödemek, vergi, tapu gibi masraflarınız olabilir. Yeni bir eğitim programına başlamak için de plan yapabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar, bu haftanın en şanslısı sizlersiniz. Venüsten sonra güneş artık sizler için parlayacak, geçen ayki ruh halinizden eser kalmayacak, bu haftadan itibaren sıkıntılar bitiyor. Bu güzel haberden sonra artık içinizi ferah tutabilirsiniz. Kendinize güvenin ve başarıyorum deyin, başardığınızı göreceksiniz. Dolunay etkisi sizlerin günlük yaşamınızda olmuştu, bazı yengeçler için sağlık problemleri tetiklenmişti, bir takım sonlanmalara neden olmuştu, simdi artık eş hanenizde hareket eden ay eşinize gereken önemi vermeniz gerektiğinin altını çiziyor. Onu fazlasıyla ihmal ettiniz, hatta soğuk davrandınız artık arayı düzeltmek için kolları sıvamalısınız. Birlikte yeni kararlar alarak yola devam edeceksiniz. Bu hafta Merkür Satürn karşıtlığı devrede , düşüncelerinizi kendinize saklamanız gerekecek, kısıtlanma ve engellerle karşılaşabilirsiniz, fikirleriniz beğenilmeyebilir, şimdilik bunu kendinize saklayın, daha sonradan ortaya atılmak için çok fazla zamanınız olacaktır. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu birkaç haftalık süreçte kendi kendinizin düşmanı olmamaya gayret edin. Düşünceleriniz değişiyor ve aslında iyi giden şeyleri siz kendiniz tepetaklak hale getiriyorsunuz. Sonradan bunu fark ediyorsunuz fakat iş işten geçmiş oluyor. Özellikle arkadaş çevrenizden, iş çevrenizden yaşça küçük ve kıskanç bir insan olabilir bu ara çevrenizde. Ama size zararı dokunmayacak, onu da söyleyeyim içiniz rahat etsin. Arkadaş gruplarınızla daha sık bir araya gelmek isteyeceğiniz bir hafta fakat maddi kaynaklı sorunlar belki çocuk sorumlulukları yüzünden bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. İki arada bir derede kalma durumundasınız. Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle zaman zaman gerilimler yaşıyor olabilirsiniz, alttan almaya çalışacak, onu ve ilişkinizi güzelleştirmek isteyeceksiniz. Bazı sağlık sorunlarına karsı da tedbirli olmakta fayda var bu hafta. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, aile içinde bir şeyi o kadar çok istediniz ve o kadar çok uğraştınız ki, sonunda başardınız fakat bu seferde sevinmeye haliniz kalmadı; böyle bir ruh hali içinde görüyorum sizleri. Bu haftaya dolunay enerjisiyle başladık, “her bitiş yeni bir başlangıç” teması gündeminizde. Bu bitişler ve kopmalar, bırakmalar sizlere iyi gelecek , özellikle iş stresiniz azalıyor. Bu haftayla beraber daha çok sosyal ortamlarda bulunacak, arkadaşlarınıza vakit ayırabileceksiniz. Güneş ve Venüs yer değiştirerek yengeç burcuna geçiyorlar, sizi arkadaş hanenizde etkileyecekler, yeni projeleriniz olabilir hayata daha umutlu ve iyimser bakabilirsiniz. İş yaptığınız biriyle, patron olarak gördüğünüz biriyle arkadaş olabilirsiniz, sizden bir farkı olmadığını anlayabilirsiniz bu hafta. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, güneş tam tepenizde bu hafta, ışık saçıyorsunuz, güzel bir hafta sizler için. Güneş sizin kariyer evinize giriş yapıyor. Venüsle beraber iş ilişkileriniz canlanırken, toplum önünde konuşurken, nazik, tutarlı, sevecen tavırlarınız ve insanları ikna kabiliyetiniz artacak, bu sayede olmaz sandığınız şeyler bir bir olmaya başlayacak, mucize dolu bir hafta sizler için. Sevgi ve aşk konularında birlikte iş yaptığınız kişilerle bir yakınlaşma olabilir veya varsa eşiniz partneriniz, birlikte iş olanaklarınız olabilir bu hafta. Hafta boyunca gökyüzünde Venüs ve Neptün uyumlu açıdalar. Maneviyata düşkünlüğümüz ve sabrımız yüksek; öte yandan Merkür Jüpiter karesi ve Satürn sert açısı, fikir ve düşüncelerimizde bizi stresli bir duruma sokabilir. Sevgiyle kalın. 

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, engelleyemeyeceğiniz bir aşk var size bu hafta; şans noktanız ilişkilerden yana olacak. Sürpriz bir şekilde tanışacağınız birine karşı büyük bir çekim hissedeceksiniz. Venüs ve Güneş burç değiştiriyorlar bu hafta artık Yengeç burcunda hareket edecekler, sizler de hukuksal konularda, dış ticaret, eğitim hayatınız ve uzak akrabalarınızla ilgili güzel gelişmelere tanıklık edebileceksiniz bu süreçte. Seyahatleriniz artıyor. Haftanın başında bir dolunay yaşandı, sizin para hanenize denk düştü, hafta ortasında iletişim konuları hız kazanırken, yapacağınız konuşmalar abartılı olabilir. Büyük fikirleriniz var fakat bu hafta Merkür Satürn karşıtlığı devrede, konuşmadan önce düşünmek iyi olacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda hep bir ağızdan konuşuluyorsa o anda kaçırdığınız bir konu, sizi ilgilendiren bir şey, sonradan başınıza iş açabilir. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar , burcunuzda gerçekleşen dolunayla başladınız haftaya, son iki dolunay da sizin burcunuzda gerçekleşti. Artık bitirmeniz gerekenleri bitirdiniz diye düşünüyorum. Bir tamamlanma yaşadınız. Kopması gerekenler koptu, bırakılması gerekenler bırakıldı.  Bu hafta Yengeç burcunda hareketler var, Güneş ve Venüs o burca geçiş yapacak. Bu durum sizleri ne yönde etkiler diye soracak olursak; gizli konulara merak sarabilirsiniz, tüm yaşananların altında yatan gerçekliği ortaya çıkarmak için büyük bir güç duyabilirsiniz içinizde. Bu hafta ayrıca parasal konularda da beklenmedik güçlü haberler var . Değişime ayak uydurun diyorum. Sevdiğiniz kişinin ise işleri yoğun, günlük koşuşturmaları fazla, biraz kendiyle ilgili bu aralar, yapması gereken işler birikmiş ve bunları çözmek için uğraş veriyor olabilir. Merkür ve Satürn karşıtlığı ise en çok onu etkiliyor olacak, fikirlerini size ve başkalarına anlatırken zorluk yaşıyor, çekiniyor sanki. Onu teşvik etmeli, anlayış göstermelisiniz. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta ay sizin burcunuza geçerek, sizlere gerekli enerjiyi sağlıyor olacak. Özellikle haftanın ilk günleri kendinizi motive ve disiplinli hissederek, adım attığınız işlerin, organizasyonların hızlı bir şekilde yürüdüğünü fark edeceksiniz. Güneş ve Venüs karşıt burcunuza evlilik hanenize geçiş yapıyor, evlenmek isteyenler, aşklarını doyasıya yaşamak isteyenler için müthiş güzel bir süreç sevgili Oğlaklar. Bunu değerlendirebilirsiniz, en azından hazırlığınızı yapabilirsiniz. Kalbi boş olanlar için de yine bu ay sürpriz bir aşk var. Güneşin ve Venüsün bu haneye girişi sizi ortaklıklar konusunda da tetikliyor olacak , anlaşmalar, sözleşmeler, imzalar bu dönemde atılabilir. Bu hafta Merkür ve Satürn arasında bir karşıt açı mevcut; düşüncelerimizde kısıtlanma ve engellenme yaratabilir bu; bir şeyleri ifade ederken aslında bazen söylenecek çok söz vardır ama tutarız ya hani kendimizi, söylemeyelim daha iyi olur deriz; işte öyle bir hafta: Bazı sözler içinizde kalabilir. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz, biraz içiniz acımış sanki, derin düşüncelere dalmışsınız da çıkamamışsınız gibi sevgili Kovalar. Çok koştunuz, çok yoruldunuz, geçtiğimiz haftalarda hayli hareketli süreçlerden geçtiniz ve bu haftaya başlarken biraz motivasyonunuz düşük olabilir. Hafta ortası toparlanacaksınız merak etmeyin. Her şey yeniden şekillenecek, bazı şeyler yerli yerine oturuyor. Venüs ve güneş burç değiştirerek yengeç burcuna geçiş yaptılar; bu durumda sizler günlük işlerinizi yoluna koymak, çalışma arkadaşlarınızla plan ve program yapmak; belki yaşadığınız veya çalıştığınız ortamda bir takım değişiklikler ve düzenlemeler yapmak durumunda olabilirsiniz. Merkür ve Satürn karşıt açıdalar. Satürn sizlerin klasik astrolojide yöneticiniz; modern astrolojide ise Uranüs ile yönetiliyorsunuz. Bu durumda ikisi de sizler için önem taşıyor. Satürn'ün karşıt acısı; konuşmak isteyip de anlatamadığınız bazı şeylere işaret edecek bu hafta… Susmak daha iyi olacak. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Yay burcunda ikidir dolunay meydana geliyor ve bu dolunaylar sizin kariyer evinizde gerçekleşiyor. Artık işinizle ilgili yapmanız gerekenleri yaptığınızı düşünüyorum, bırakmanız gerekenler bırakıldı, elenmesi gerekenler elendi ve bitirilmesi gereken tamamlanması gereken işler de tamamlandı. Çünkü son birkaç aydır bu haneniz vurgu aldı. Hala da almaya devam ediyor. Satürn orada ve geri harekette. Bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapan Güneş ve Venüs sizin aşk hanenizi, çocuk hanenizi aydınlatacak, bu alanda güzellikler yaşamanıza vesile olacak; aşkı arayanların kapısı aralanabilir, çocuk isteyenler için müjdeli haberler gelebilir. İki iyicil gezegenin bu alanda oluşu sizi aşklar, flörtler adına şanslı kılacak. Bu hafta Ay hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Özellikle haftanın başında, iş konusundaki elemeden sonra sıra arkadaşlar listenizdeki elemeye gelebilir sevgili Balıklar, sosyal çevrenizde istemediklerinizi ayıklayın veya aynı ortamlara girmemek için özen gösterin diyorum. Sevgiyle kalın.

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? (20-24 Haziran)
Önceki ve Sonraki
Haberler