EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Dolunay Karaca sorularınızı yanıtladı

Instagram hesabımızdan duyurusunu yapmıştık! Şimdi sıra Astrolog yazarımız Dolunay Karaca'nın sizden gelen sorulara verdiği yanıtlara geldi. Karaca, verdiğiniz bilgiler ve sorular doğrultusunda küçük bir doğum haritası analizinizi yaptı. İşte merakla beklediğiniz cevaplar...

profil
Dolunay Karaca
04.11.2016
Astrolog Dolunay Karaca sorularınızı yanıtladı

YASEMİN DÖLCÜ: Yükselen burç Oğlak, Kendi burcun Yengeç, Ay burcun Oğlak. Her şey hakkında genel soru sormuşsunuz. Öncelikle aşktan başlayalım, sizi tanıyan seven kişi sizden kopamaz bağımlılık yaratıyorsun. Evlilik hayatında şansın çok yüksek olacak, seven ve sevilen olacaksın. İş ve kariyer için gelenekçi ve organize etmeyi seven bir yapınız var, kendi işinin patronu olmayı istiyorsun, geç olacak ama güzel olacak.

ÖZGE ÖZKAN: Yükselen burç Koç, kendi burcunuz Terazi, Ay burcunuz Oğlak. İş ve kariyer sorulmuş. Siz birisiyle birlikte olduğunuzda kendinizi ona adıyorsunuz adeta, iş hayatınızda ise iyi bir yere gelmek için biraz daha beklemelisiniz. 2 yıl sonra istediğiniz yerde olacaksınız. Sizde liderlik vasfı yüksek ama bunu bazen arka plana atmalısınız, işlerinizin daha rahat yürümesi için bu şart.

SEDA ÇOLAK: Yükselen burç Kova, kendi burcunuz Başak, Ay burcunuz Terazi. Aşk ve iş sorulmuş. Kariyeriniz konusunda ani bir değişiklik var size, bu bir terfi olabilir sanki iş yerinizden birisi ayrılmış onun yerine siz geçeceksiniz gibi veya bu tamamen başka bir işe geçmek olabilir. Aşk konusunda şu an bir birlikteliğiniz varsa o da bitiş yaşayabilir, yeni biri var.

NESLİHAN ATAMÜLKER: Yükselen burç Boğa, Ay burcu Boğa, kendi burcunuz Oğlak. Aşk sorulmuş? Ama size iş var. Siz çok özel yeteneklere sahip birisiniz, kendi şansınızı kendiniz yaratabiliyorsunuz, seyahat etmeyi seven ama bazı kısıtlayıcı durumlardan dolayı seyahate çıkamayan ve sürekli yabancılarla bir arada olan biriyseniz eğer, evet aslında etrafınız kalabalık ama sizi evlilik veya aşk dibe çeker siz kariyer ve iş odaklı olmalısınız.

RABİA CAN: Yükselen burç Boğa, kendi burcunuz Yay, Ay burcunuz Oğlak. İş sorulmuş. Bu konuda seneye çok daha iyi olacak, bu sene hazırlığınızı yapın, elinizdeki işlerle ilgilenin, size zaten bir değil iki işi bir arada yürütmek gibi bir durum görünüyor. Bir iş size yetmeyecek, veya bir şey gelmez gelmez, geldiği zaman bir anda bir sürü gelir, böyle bir durumunuz var.

MANOLYA BİLGİÇ: Yükselen burç Boğa, kendi burcunuz Boğa, Ay burcunuz Oğlak. İş sorulmuş. Bence iş yaz ortasında ummadığınız bir anda olacak. Belki siz şehir dışında olacaksınız ve aniden dönmek zorunda kalacaksınız.

HALİME KARADİREK: Burcunuz Başak, Yükselen burç Aslan, Ay burcunuz Terazi. Genel olarak sormuşsunuz? Evet geçen sene Jüpiter şans gezegeni Başaktaydı ve çok fazla beklentileri karşılamadı çünkü Jüpiter Başakta çok da rahat ettiği bir burçta değildi. Bu sene Teraziye geçti ve sizin Ay burcunuz Terazi ve bir şekilde daha rahat bir sene sizin için. Size evlilik yaramıyor yalnız, kendinizle baş başayken daha mutlusunuz.

AYŞEGÜL GÜNDÜZ: Yükselen burç Yengeç, kendi burcunuz Akrep, Ay burcunuz Başak. Aşk ve aile sormuşsunuz. Aşkta bir ayrılık veya acı yaşamış olabilirsiniz, bu tamir edilecek veya eski bir ilişkinizle tekrar barışma yaşayabilirsiniz. Hırpalayıcı biri biraz kıskanç ama kendini doğru ifade ederse tekrar barışmanız kaçınılmaz. Ailede sorunlar düzeliyor.

DENİZ KARADELEN: Yükselen burç Terazi, kendi burcunuz İkizler ve Ay burcunuz Kova. Güzel bir eğitiminiz var veya kendinizi iyi ifade edebiliyorsunuz. İş ve kariyer sormuşsunuz. Jüpiter Terazi burcunda bu sene. İş bulamama şansınız yok bence. Görsel sanatlar, iletişim, insan kaynakları gibi yerlerde başarı şansınız artabilir.

YASEMİN URKAYA: Yükselen burç Kova, kendi burcun Yengeç, Ay burcun Yengeç. İş ve aşk sormuşsunuz. Öncelikle iş konularda para konularında asla tek başına çalışmaman lazım, her zaman bir ortaklığın içerisinde olmalısın. Ve ilerde kendi işinin patronu olabilirsin, yine ortaklı bir iş olmasına özen göstermelisin. Kariyerin ve önün çok açık belirtmek isterim. Aşk konularında seyahatlerde tanışacağın biri veya yoldan gelen uzak yeren gelen biri gönlünü fethedebilir.

ASİLKAN DEMİRER: Yükselen burç Yay, kendi burcunuz Yengeç, Ay burcu Akrep. Ne zaman zayıflayacağım diye sorulmuş? Yemek yemeyi seven bir yapınız var Jüpiter Yengeç burcunda sizin. Dolayısıyla rahatına düşkün ve çok hareket etmeyi sevmeyen, evde televizyonun karşısında sürekli atıştıran biri olabilirsin. Ameliyat mı düşünüyorsunuz bu konuda? Öyle gördüm sanki. Ama ister ameliyat ol veya başka bir yol dene, başarılı olacaksın. Duygu krizlerinde kendini yemeğe adama.

Önceki ve Sonraki
Haberler