EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

Bu ay Güneş Aslan burcunda parlıyor; 3 Ağustos’ta Kova burcunda bir Dolunay; 19 Ağustos’ta ise Aslan burcunda bir Yeniay yaşayacağız… Olumlu ve desteklendiğimiz bir aydayız… Biraz nefes alıp, ideallerimiz için savaşacağımız, iddialı kararlar alacağımız , kendimize güvendiğimiz bir aydayız.Üstelik bu Yeniay’da Merkür ve Mars da uyumlu etkileri ile başroldeler.

profil
Dolunay Karaca
31.07.2020
Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

Sevgili Koçlar; bu ay kendinizi tamamen çocuklarınıza, hobilerinize, spora, oyunlara, eğlenceye ve flörtlere adıyorsunuz. Güneş’in  Aslan burcunda yer alması sizi pek çok konuda destekliyor, duygusal anlamda yıprandığınız konularda gezegenler sizi bu ay toparlayacaklar; 3 Ağustos’taki KOVA dolunayıyla beraber arkadaşlarınızla aranızda bir gerginlik çıkabilir.  Aşk konularında ise bu ay popülerliğiniz zirvede. 19 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Yeniay meydana gelecek; Merkür kavuşumlu ve Mars desteği alan bu Yeniay’da idealleriniz için savaşacak yeni adımlar atacaksınız. 


Sevgili Boğalar; iş ve aile konularını dengede tutmanız gereken bir aydasınız. Ağustos ayı boyunca özellikle ev teması gündeminizde; ev almak, ev satmak, ev değiştirmek veya ev içinde tadilat, değişiklik dekor gibi konular vurgu kazanırken aile büyükleriniz veya kendi çekirdek ailenizdeki gelişmelere de tanıklık edeceğiniz, onların sorumluluğunu alacağınız bir dönem sizler için. 3 Ağustos’taki dolunay iş ortamınızda sizi çekemeyen veya önünüzü kesmek isteyenleri ortaya çıkaracak cinsten. Bu ay aşk konularında özellikle ay sonu dikkat çekici! 19 Agustos’taki yeniayda aile düzeninizde bir yenilik olacak.


Sevgili İkizler; iletişim, medya, yayın, pazarlama konularının vurgu kazanacağı bir ay sizler için; bir diğer taraftan yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili gelişmeler var. 3 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay var; bu da sizin yurtdışı konularında bir sonlanma yaşamanıza vesile olabilir. Yurtdışı bağlantılı bir işi sonlandırabilir veya bir tatil programını neticelendirebilirsiniz. Aşk konularında ise zorlu bir ay sizi bekliyor. 19 Ağustos yeniayında yönetici gezegeniniz büyük rol oynuyor; sizler için devrim niteliği taşıyabilir yapacağınız yenilikler.


Sevgili Yengeçler; biraz evhamlı, biraz kaygılısınız fakat özellikle para konuları dikkat çekici, elinize gerçekten değerlendirmeniz gereken fırsatlar ve teklifler geçecek; bunları mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu ay bu konularda atacağınız adımlar, tüm sene kılavuzunuz olacak... 3 Ağustos’taki dolunayda ise eşinize veya partnerinize bir teklif olabilir işle ilgili; bu ay ödemeler ve para çıkışları, ortak kazanç kapılarınız önem kazanıyor. Aşk konularında sevgiye olan ihtiyacınız artıyor. 19 Ağustos’ta yeniayda yeni iş teklifi gelebilir.


Sevgili Aslanlar; evet bu ay sizin ayınız, Ağustos ayında gözler sizin üzerinizde, ışığınızla parlamak, etrafınıza neşe saçmak, kendinize olan güveninizi tazelemek için güzel fırsatlarınız olacak. Kişisel görüntünüzü tazelemek, fikirlerinizi kabul ettirmek kolaylaşıyor. 3 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki dolunay ise kadın erkek ilişkilerinizle ilgili! Gerilim yaşamamak adına keskin konuşmalardan kaçının; ayrılık ve tartışmaya açık bir süreç. 19 Ağustos’ta sizin burcunuzda akılcı bir yeniay var; iletişim ve tanıtım işlerinizi hızlandırmak veya yenilik katmak iyi gelecektir. 


Sevgili Başaklar; ruhunuzu ve kendinizi dinlendirmeye ihtiyacınız var bu ay. Biraz içe çekilmek, kendi kendinizi dinlemek, yoga, nefes çalışması, meditasyon tarzı veya dua etmek gibi manevi yönünüzü zenginleştirecek bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. 3 Ağustos’taki dolunayla beraber sağlık konusunda titiz davranacak ve üstünüze düşen sorumlulukları alabileceksiniz. Aşk konularında rutin giden bir ay fakat 19 Ağustos’ta bir yeniay var bu süreçten itibaren engelleriniz kalkıyor; yenileniyor ve harekete geçiyorsunuz.


Sevgili Teraziler; sosyal olmak isteyeceğiniz, arkadaşlar, gruplar ve yeni ideallerle, yepyeni umutlarla dolu, yeni çevrelere adapte edecek cinsten bir ay sizler için. 3 Ağustos ise flörtler konusuna dikkat çekiyor. Aşk hayatınızda partnerinizin sık sık seyahat etmesi canınızı sıkabilir veya sürekli meşgul olması sizi yorabilir. Bu ay motivasyon konunuz iyimser olmaya çalışmak , hayattan keyif almak olmalı. Çocukları olanlar, onların ufak tefek sorunlarıyla baş başa kalabilirler. 19 Ağustos’taki yeniayda organizasyonların aranan ismi olabilir, kendinizi yepyeni insanlarla çevrelenmiş bulabilirsiniz. Yeni projeler ve kararlar var.


Sevgili Akrepler; kariyer hedefleriniz ön planda bu ay, iş tekliflerine açıksınız. İş arayan veya terfi bekleyen Akrepler için uygun etkiler söz konusu. Dolunayın etkisiyle; uzun süredir aklınızda olan bir ilişkiyi ya devam ya da tamam diyerek radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Bu ay parasal konular ön planda sizler için, harcamalarınız çok fazla, kendinizi kısıtlanmış, çaresiz hissedip alternatif yollar arayabilirsiniz. Ev değişikliği görünüyor sizlere. 19 Ağustos’taki yeniayda kendinizi dış dünyaya gösterecek; sözünüzü geçirecek ve haklılığınızı kanıtlayacaksınız.


Sevgili Yaylar; olgunlaşmış ve hayata gerçekten artık farklı bir bakış açısıyla bakan bir Yay insanı var artık. Siz isteseniz de istemeseniz de, bambaşka bir vizyon kazandınız pek çoğunuz, aşmanız gerekenleri aştınız, inanç kalıplarınızı değiştirdiniz. Yurtdışı gezileri, alternatif yerler, değişik insanlarla bir arada olmak sizlere iyi gelecektir. 3 Ağustos’ta dolunayla beraber yakın çevreniz veya kardeşlerinizle ilgili bir tartışmaya açıksınız. Aşk konusunda ise  iş ortamınızdan birileri sizi beğeniyor. 19 Ağustos’ta yeniayda güzel bir sürpriz var sizlere.


Sevgili Oğlaklar; ortak kazanç kapılarınız açılırken parasal anlamda harcamalar, krediler, borçlar açısından  yoğun bir ay ...  Sizler sabırlı, disipli ve güçlü bireylersiniz. 3 Ağustos’ta  Kova burcundaki dolunay, maddi alanda yeniden yapılanmaya gitmenizi gerektirecek etkilere sahip. Aşk hayatınız bu ay oldukça rutin, duygusallığa pek yer yok! Partneriniz ise bu duruma kızgın. Gönlünü almanın yollarını bulmalısınız. 19 Ağustos yeniayında bir sorunu çözmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.


Sevgili Kovalar, evlilik kararı alabileceğiniz, aşkı aşk gibi yaşayacağınız bir ay sizleri bekliyor. İkili ilişkileriniz ön planda; evlilik teklifi veya var olan ilişkinizde muhteşem bir dönem sizleri bekliyor. 3 Ağustos’ta ise sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay var, kendinizle ilgili bir sayfayı kapatıp, bir karar alma zamanı . İkili ilişkiler, ortaklıklar, imzalar, sözleşmeler bu ay can alıcı! Yaptığınız planları, kafanızda hayalini kurduğunuz işleri yoluna koymanın tam zamanı. 19 Ağustos yeniayı karşıt burcunuz Aslan’da Merkür kavuşumlu ve Mars’dan da olumlu açı alıyor; harekete geçmek için çok ideal bir zaman dilimi her konuda.


Sevgili Balıklar; partnerinizle ortak bir iş yapabilir ve bu işten de gerçekten kazançlı çıkabilirsiniz. Sağlık konularında düzenli beslenmek, uyku düzeninizi yeniden yerine oturtmak gerekebilir. Çalışma koşullarınız yoğun, temponuz yüksek bu ay.  3 Ağustos’taki dolunayda biraz içe çekilen bir enerjiye sahipsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamalı; gerek bütçe, gerekse plan programınızı iyi yapmalısınız. Aşk konularını kafanıza takmayın. Aslan yeniayında 19 Ağustos haftası günlük hayatınızı düzene sokmak, yeni kararlar almak, işinize gücünüze yönelmek için uygun bir zaman dilimi olacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler