EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

26 Mayıs ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Bugün İstanbul koordinatlarına göre saat 14.13 itibariyle Yay Burcu’nda bir Kanlı Ay Tutulması yaşayacağız. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı etkisi en az 6 ay sürecek olan ay tutulmasının burçlara etkisini anlattı...

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
26.05.2021
26 Mayıs ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

Süper Tam Kanlı Ay Tutulması 26 Mayıs 2021 ( Amerika kıtası, Avusturalya, Endonezya, Japonya, Rusya’nın doğusu) Tutulma sırasında Ay'ın tuttuğu kırmızımsı-turuncu ışıltı nedeniyle, tam ay tutulmalarına bazen Kanlı Aylar da denir. Tutulma gününde Dolunay Dünya'ya en yakın olacak, bu yüzden gökyüzünde daha büyük görünebilir ve onu Kanlı Süper Ay tutulması haline getirebilir.

Tutulma en çok Yay, İkizler, Koç ve Terazi Burçlarını etkileyecek. Bu burçlarda gezegenlerimiz varsa o gezegen konuları üzerinden etkiler alacağız. Sevdiklerimizle iş birlikleri yapmak zorunda kalacağız. İnsanların bize olan güvenlerini ve saygıyı arttırmak için bu 6 ayı kullanacağız. Bunun için kararlar alabilir, eğitimlere başlayabilir, kendimizi uzun soluklu çalışmalarla yeni deneyimler elde ederken bulabiliriz.


Aslan, Kova, Boğa ve Akrep Burçları bu tutulmada pratik olmak için çaba gösterebilirler. Özellikle yeni girişimler, maddi konularda yeni yatırımlar, ev ya da araba alarak paramızı korumak için çaba gösterebiliriz. Hayatımızı özellikle maddi konularda hızlandıracak kararlar alarak geçirmeye niyetlenebiliriz.


Balık, Başak, Yengeç ve Oğlak Burçları içinse aşk konusu daha ağır basacak. İleriye yönelik attığımız adımların sadece kendi kararlarımızla olması için çaba göstereceğiz. Kimsenin buyruğu, emri altında kalmadan bir gelecek çizmek isteyebiliriz fakat bu tutulma bizi bu konularda özellikle hırslı ve bencil insanlar çevremizde varsa o kişiler nedeniyle yorabilir. Önümüzdeki 6 ayı iyi değerlendirmemiz gerekecek.


Seyahat etmek, yeni olanı deneyimlemek, akademik tahsil yapmak, tatil yapmak, özgürlük için savaşmak, doğru bildiklerimizi savunmak gibi konular önümüzdeki 6 ay boyunca ağırlık kazanıyor. 

Tutulma, Güney Düğüm (GAD) tarafında gerçekleştiği için zorlu ve yorucu geçireceğiz. Alaşağı olma, gözden düşme, savunduğumuz fikirlerin ve düşüncelerin bizi mutlu etmemesi durumu ile karşılaşacağız.


Önceki ve Sonraki
Haberler